Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malta

WRZESIEŃ odezwijcie się wrześniówki!!!

Polecane posty

Gość foxylady
Mała 25 trzymam kciuki, żeby wszystko było ok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój adres e-mail: oficyna@op.pl Mała 25 - trzymamy wszyscy kciuki żeby wszystko było OK. W przypadku takich skurczów, zwłszcza regularnych, tak jak pisze majaja, to co najmniej trzeba było zadzwonić do lekarza i się zapytać. Ja teraz miewam skurcze - tyle że rzadko, nieregularnie i są niebolesne - to są jakieśtam skurcze przepowiadające nazwane imieniem jakiegoś patefona :) (nie pamiętam nazwiska) ale moja lekarka mówiła że jeśli jest ich niewiele są niebolesne i nie towarzyszą im żadne inne dolegliwości a szyjka macicy wciąż jest zamknięta to nie ma się czego obawiać. Niektóre kobiety czują je wcześniej, niektóre dopiero tuż przed porodem, to się taki śmiesznie twardy brzuch robi - ale to nie boli. Cóż mi znów morfologia się popsuła - wcinam żelazo - brrrrrr i ze względu na skurcze w łydkach dodatkowo magnez:( Ale co tam dziś znowu słuchałam serduszka dzidzi - ależ to pika fajnie:) A w trakcie tego badania to moja niunia nie omieszkała pokopać, że aż się lekarka śmiała że jakieś akrobacje odstawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justin
To jeszcze ja mam pytanie. Mam tak strasznie twardy brzuch, że aż mnie boli. czuję się jakbym taką twardą piłkę do siatkówki połknęła. Ja dużo chodzę to mnie coś tam ciągle kłuje. czy wy tez tak macie/ Bo ja się już zastanawiam czy nie pójść jutro do lekarki? Mam nadzieję, że to normalne. Ale napiszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxylady
mnie też czasem kłuje jak chodzę. Ale to chyba nic, bo wystarczy zwolnić tampo albo siąsć to przechodzi Pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiak
Justin ja miałam podobne obawy do Twoich, tzn. też miałam wrażenie, że mój brzuch jest prawie cały czas twardy, bardzo często czuję również kłucie. Koleżanka poradziła mi, że twardość brzucha sprawdza się kładąc na boku i wtedy brzuch powinien być tak miękki jak mniej więcej tłuszczyk na udach :) Stojąc, czy siedząc bardzo często brzuch jest napięty. Dopiero jednak od niedawna poznałam co to jest prawdziwe twardnienie brzucha , tzw. skurcze macicy o których pisze Ola, to faktycznie jest takie dziwne, bezbolesne, bardzo charakterystyczne, chwilowe twardnienie. Tak, czy owak dowiedziałam się wczoraj od lekarza, że moja macica ma tendencję do twardnienia, szczególnie przy ucisku, więc najprawdopodobniej w późniejszym okresie będzie wymagała zmiękczenia odpowiednimi lekami. Dowiedziałam się, że mam nie szaleć w łóżku :), co mnie strasznie rozśmieszyło, bo mój mąż od samego początku traktuje jak zjawisko i boi się mnie dotknąć, żeby przypadkiem nic nie uszkodzić :) nabijam się z niego, że pewnie tak jak w filmie "9 miesięcy" boi się , że przypadkiem dzidzia coś zobaczy i się wystraszy :) Mała 25 mam nadzieję, że wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justin
Dzięki bardzo, w piątek idę do lekarza do poradni do szpitala więc go zapytam. Mojej lekarki z Medicovera nawet nie będę pytać, bo znowu mi przepisze jakieś leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda 25 tc
czesc dziewuszki troche sie przestraszylam tymi opisami o bolach i twardnieniu, bo ja tez tak mam, tylko bez skurczy. I tak sie troche przestraszylam, ze moze za malo dbam o brzuszek, bo np siedze (pochylam sie) iles godzin nad deską i wtedy uciskam na brzuch, no ale muszę pracowac niestety.. Poza tym w ogole zachowuje sie jakbym nie byla ciezarna, tzn schylam normalnie itp, no i co najgorsze chyba to zamierzamy jechac na 2 tygodniowe wakacje za miesiąc "w Polskę", zamierzam włazic do jeziora i robic inne "normalne" rzeczy... Kurcze, moze powinnnam troche zluzowac... ? A tak z innej beczki to dopiero na sierpien szykujemy sie na szkole rodzenia (trwającą miesiąc), niestety poznawo trochę, no ale za Chiny nie zrezygnuje z wakacji w lipcu. Kurde, moze za bardzo egoistycznie podchodze, co ? W sumie do tej pory bylam dumna z tego, ze tak normalnie podchodze do tematu ciązy, tak trzezwo, co niewątpliwie pochwala moja mama np i inne babki o pokolenie starsze, ze sie nie zachowuję jak smierdzące jajo, no wiecie o co chodzi.. no ale z drugiej strony... No nic. Lekarza podpytam o te wakacje. Pa, sorki ze taki wywod tu walnęłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dioda! Nie przejmuj sie tak nami panikarami:D. Ja od swojej przyjaciółki ciągle słysze peany na cześć jej koleżanki z parcy która do samego porodu do pracy jeździła na rowerze, dziecko nosi ze sobą wszędzie w chuście itd, no ale to jej trzecie a nie pierwsze. Widocznie jesteś bardziej niż my wysportowana i w związku z tym możesz pozwolić sobie na więcej. Też bym se pojechała na wakacje nad jeziorka, ale ta kasa:( . Ja się czuję ostanio gorzej, ale mam pełna świadomość, że to efekt siedzenia godzinami za biurkiem, ale spacerów na kopiec Kościuszki wokół biurka urządzxać nie będę:D. Też staram się żyć normalnie, ale Miron nie daje o sobie zapomnieć i kopie czasami bardzo boleśnie - chyba mu już miejsca brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justin
wiesz dioda to bardzo dobrze, że tak do tego podchodzisz. Ja niestety nie jestem w stanie prowadzić takiego życia jak do tej pory. Nie byłam w stanie dojeżdżać do pracy do Warszawy, chociaż myślałam, że dam radę dłużej. Wakacji ci zazdroszczę. Ja niestety musze oszczędzać, bo muszę znów zapłacić 8 tysięcy za aplikację a jeszcze zaraz wyrzucą mnie z pracy. Poza tym będę się musiala uczyć. A mój mąż już postanowił, że weźmie urlop jak się Groszek urodzi. Zresztą ja zaraz chciałabym jechać za granicę najlepiej na jakieś all inclusiv i samolotem a to chyba nie da rady min finansowo. Z tą wodą to chyba trzeba ostrożnie, żebyś jakichś bakteryjek nie złapała. Może lepiej chodzić na czysty basen. Najlepiej zapytaj lekarza. Mnie wczoraj koledzy pytali czy nie chciałabym na sprawy do sądu chodzić. Ale chyba dam spokoj, bo nie chcę robić w portki ze strachu a poza tym musiałabym w jakąś garsonkę zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxylady
Ja to w specjalne podróże nie jadę, jak nie będę mieć zleceń to będę siedzieć na Mazurach, a jak będą zleconka to czeka mnie summer in the city. W ogóle to uważam, że jeśli chodzi o czas ciąży to po prostu trafiłyśmy w dziesiątkę - najgorętsze miesiące z największymi brzuchami spędzimy ;) Pozdrwiam wrześnióweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam dziś rano glukozę, a po niej oczywiście od razu do pracy, a że było mi niedobrze to stwierdziłam że zjem cos konkretnego i zamówiłam pizze i dopiero teraz jest mi naprawdę niedobrze. I co mi z tego że mam świetne wyniki jak mam juz dość wszystkiego z ciążą na czele, a tu jeszcze trzy miesiące. Paskudny mam dziś nastrój.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda 25 tc
Dzieki dziewczyny. Od razu mi lepiej, tzn juz nie mam wyrzutow sumienia. Faktycznie z umiarem trzeba i tyle, nie przeginac w zadna strone. Za to sorki, ze tu wypisuję o wakacjach. Ale to nic wielkiego. Ot mąz bierze urlop jak co rok i chcemy ze znajomymi posiedziec nad jakims jeziorkiem zeby nie w domu. Koniec. A swoją drogą to ja osobiscie powinnam sie obronic w lipcu a nie jezdzic na wakacje, no ale to juz inna kwestia (yyyh). A co do "czystych basenow" no to nie wiem czy takowe są. Mi lekarz wlasnie basenów kategorycznie zabronil, a co do jeziorka no to moze wyszukamy jakies slynące z czystosci i tyle :). No nie wiem, zapytam gina co o tym sądzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justin
Dioda, teraz są takie baseny, w ktorych woda nie jest chlorowana tylko ozonowana. Ja wychodziłam ze szpitala z patologii i lekarka mi mówiła, ze mogę chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dioda my z meżem w lipcu też wyjezdzamy nad jeziorko-on będzie śmigał na desc a ja będę cały dzień (jak dopisze pogoda) leżeć w wodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Która z was ciągle pracuje? JAk dajecie sobie radę?? Pytam, bo ja już czasami nie wyrabiam mimo że pracę mam lekką i w zasadzie dobijają mnie najbardziej dojazdy. Nie bardzo mogę pozwolić sobie na zwolnienie, chociaz z drugiej strony jestem wiecznie nieprzytomna i popełniam żenujące błędy, więc też psuje sobie opinię. ?I już sama nie wiem, czy np. nie wziąc tygodnia urlopu - pojeździłabym chociaż na spokojnie po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!] Mówiąc szczerze mam już dosyć bycia w ciąży a jak jeszcze pomyślę sobie że czeka mnie męczarnia podczas porodu to serdecznie mi sie odechciewa wszystkiego. Bylam ostatnio u mojego gina i wiem juz w koncu ze nie mam tej \'choroby kobiet ciezarnych\' czyli tego zatrucia ciazowego ufff .... ;-) ale trzeba uwazac na cisnienie bo jesli bedzie powyzej 140/90 czyli tej gornej granicy to trzeba jechac do szpitala. Ostatnio mam bardzo \'obolaly\' brzuch tzn to jest takie uczucie jakby bolaly mnie miesnie i brzuch mialby zaraz wybuchnac. Czuje sie jak balon. nie moge zginac brzucha ani brac glebokiego wdechu bo wtedy czuje taki delikatny bol na calym brzuchu - co to moze byc? Jesli odczuwacie cos podobnego to dajcie znac bo zupelnie nie wiem co to moze byc. Moj ginek stwierdzil ze to nic takiego ale mnie to niepokoi bo skoro mam taki obolaly brzuch to chyba jest cos nie tak. Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANIA....................03.09.05...........6kg .............................? SKARBELEK............17.09.05...........4 kg .......................synek ADA55.................17.09.05.............?................................? MALTA.................18.09.05...........7 kg........................Kubuś MAJAJA................10.09.05..........6 kg.......................Miron DIODA.................19.09.05 ...........?...................córeczka ASIK28.......................?................?...............................? ASIA25.................09.09.05............?...............................? MARTA24 ..............09.09.05...........4kg - 1=3............córa MAŁA25................29.09.05...........6 kg............................? Efcia 27 ..............13.09.05 .............?.......................... Kuba Ola 27 ..................11.09.05...........6 kg..................Karolinka Tusia 21 ...............27.09.05...........3kg............................? Asiak...................15.09.05...........7 kg......................synek Justin..................27.09.05...........4 kg..............sekrecik Tercia 34..............24.09.05...........3kg.......................synek foxylady...............23.09.05...........5 kg...........................? domini9................27.09.05............0..............................? ciężarówka...........18.09.05............9 kg..........................? No to chyba pobije rekordy 9 kg niezle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała25
NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANIA....................03.09.05...........6kg .............................? SKARBELEK............17.09.05...........4 kg .......................synek ADA55.................17.09.05.............?................................? MALTA.................18.09.05...........7 kg........................Kubuś MAJAJA................10.09.05..........6 kg.......................Miron DIODA.................19.09.05 ...........?...................córeczka ASIK28.......................?................?...............................? ASIA25.................09.09.05............?...............................? MARTA24 ..............09.09.05...........4kg - 1=3............córa MAŁA25................29.09.05...........8 kg............................? Efcia 27 ..............13.09.05 .............?.......................... Kuba Ola 27 ..................11.09.05...........6 kg..................Karolinka Tusia 21 ...............27.09.05...........3kg............................? Asiak...................15.09.05...........7 kg......................synek Justin..................27.09.05...........4 kg..............sekrecik Tercia 34..............24.09.05...........3kg.......................synek foxylady...............23.09.05...........5 kg...........................? domini9................27.09.05............0..............................? ciężarówka...........18.09.05............9 kg..........................? A termin z USG teraz powiedziała mi ze gdzie na 03.10.05 jeszcze troche i bede musiała uciec z wrześniówek :) Odnośnie wczasów to ja tez nie mam zamiaru siedziec w domu chociażby z raci malca :) Ale tak aktywnie nie spędze jak bym chciała przez tego mojego żylaka. A pozatym to planujemy remoncik kuchni i przedpokoju zanim maleństwo sie urodzi takze bezczynnie to napewno nie bede siedziec :) dodam ze sami z mężem remontujemy naszą chatke od początku, paneliki, tapetki malowanie i te sprawy tylko przy wymianie okien pomagał szwagier, aż taka silna to nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda 26 tc o kurde juz
Mala 25 uwazaj zebys przy tym remoncie np nie wdychala oparow farb lakierow itp, no po prostu na chemię. Mi sie marzy zmiana kolorow wszystkich scian w mieszkanku, no ale odkladam to wlasnie na "po". Co do obolalego brzucha to tez myslę, ze to dosc normalne, bo jakos podejrzanie duzo z nas co jakis czas pisze, ze brzuch pobolewa. Mnie tez czasem boli, czasem cisnie, czasem jest napięty, czasem ma ochote "wybuchnąc".. to chyba dosc normalne :) Jesli chodzi o pytanie o pracę no to ja nie pracuję, bo nie mam zatrudnienia jeszcze nigdzie. Konczę moją prace dyplomową, no i jak juz pisalam chyba ostatnio mam stracha, bo ewidentnie nie zdaze z samą obroną przed wakacjami, a potem to... wiemy co :) Czy ktos ma podobnie ? Ktoras z Was pisala o jakichs obronach doktoranckich jesienią chyba. Zmykam. Milego weekendu babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macierzanka
Witam dziweczyny, podczytuję was od jakiegoś czasu, może już pora się ujawnić. :) Jestem w 25tc, wszystko jest w miarę w porządeczku, tylko lekarz mnie trochę straszy łożyskiem przodującym (muszę na siebie uważać bardziej niż do tej pory). Od jakiegoś czasu mam skurcze - jak kilka z was - niby bezbolesne, ale brzuch robi się twardy i macica jakby się cała ściskała. Czasem cały dzień nic, a potem kilka pod rząd. W nocy zauważyłam to też. I boli trochę kiedy się przewracam podczas snu, potrafi obudzić. Trochę mnie uspokoiło to, że wiele z was to ma. To może to normalne??? ;) Dostałam no-spę i zobaczymy jak po tym będzie. Żeby nadrobić, trochę informacji o mnie. termin mam 27 wrzesień, według wszelkiego prawdopodobieństwa doczekamy się wtedy synka (Mateusza). Pozdrawiam was serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! U mnie juz 28 tydzien- jego koncowka wlasciwie. Dobija mnie ta pogoda, bo sie cieszylam ze bede miala wolne i bede robila rozne dziwne rzeczy , atymczasem musze w domu siedziec. I juz z nudow umieram. czytam ksiazki i Mamo to ja i Mam dziecko, ale niestety i tak mi malo. Co do malowania mieszkania to lepiej chyba przed ciaza niz potem jak dziecko bedzie, bo jemu tez przeciez moze zaszkodzic. NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANIA....................03.09.05...........8kg .............................? SKARBELEK............17.09.05...........4 kg .......................synek ADA55.................17.09.05.............?................................? MALTA.................18.09.05...........7 kg........................Kubuś MAJAJA................10.09.05..........6 kg.......................Miron DIODA.................19.09.05 ...........?...................córeczka ASIK28.......................?................?...............................? ASIA25.................09.09.05............?...............................? MARTA24 ..............09.09.05...........4kg - 1=3............córa MAŁA25................29.09.05...........8 kg............................? Efcia 27 ..............13.09.05 .............?.......................... Kuba Ola 27 ..................11.09.05...........6 kg..................Karolinka Tusia 21 ...............27.09.05...........3kg............................? Asiak...................15.09.05...........7 kg......................synek Justin..................27.09.05...........4 kg..............sekrecik Tercia 34..............24.09.05...........3kg.......................synek foxylady...............23.09.05...........5 kg...........................? domini9................27.09.05............0..............................? ciężarówka...........18.09.05............9 kg..........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda 26 tc
no tak, ale male dzidzi moze byc np przez dwa dni w jednym tylko pokoju, gdzie nie jest malowane a tymczasem rodzice szybko malują inny pokoj i tak dalej, a jak w ciązy np ja bym sie wziela za malowanie, no to wdycham wszystko konkretnie :) Ale w sumie to itak chyba wszystko nie wazne, bo przeciez te farby to nie taki sam syf jak np lakier, czy nie ? A dziewczyny, zrobiła Wam sie ta slynna brązowa krecha przez brzuch ? ja mam taką i mąz siestrasznie zdziwił gdy zobaczył :) ajajaj ! alez mnie wlasnie dziwnie corcia kopnęla ! Pierwszy raz nie byl to miły kopniaczek ;) A z tym brzuchem napiętym i bolącym no to juz sama nie wiem. Ze niby to są te skorcze ? Hmm.. mi sie nic jeszcze nie skojarzylo z kurczeniem,no ale ez w nocy cięzko mi sie przewrocic na drugi bok, tez mnie wtedy cisnie brzuszek. Ehh... Ale co tam ! pOMYSLCIE, ze za kilka miesiecy znow bedziemy takie jak dawniej :) dziwnie bedzie heh, ja sie przyzwyczailam juz ze polowy rzeczy mi nie wolno, ze wożę mezusia w kolko po grillach z piwkiem i innych imprezkach, ze wymyslam sobie zdrowe posiłki, ze nie piję herbaty.. itd itd A za tydzien jedziemy na impreze biwakową i zamierzam plywac kajakiem. Tylko pytanie: czy powinnam w ogole wioslowac ????? No bo skoro firan nie wolno wieszac bo rece do gory no to wioslowanie tez podobna sprawa, co myslicie ? Znow sie rozpisalam. Buziaki zatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justin
A moze byśmy wagę z tabelki usunęły, co? jak zobaczyłam tabelkę to mnie głowa rozbolała. NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANIA....................03.09.05...........8kg .............................? SKARBELEK............17.09.05...........4 kg .......................synek ADA55.................17.09.05.............?................................? MALTA.................18.09.05...........7 kg........................Kubuś MAJAJA................10.09.05..........6 kg.......................Miron DIODA.................19.09.05 ...........?...................córeczka ASIK28.......................?................?...............................? ASIA25.................09.09.05............?...............................? MARTA24 ..............09.09.05...........4kg - 1=3............córa MAŁA25................29.09.05...........8 kg............................? Efcia 27 ..............13.09.05 .............?.......................... Kuba Ola 27 ..................11.09.05...........6 kg..................Karolinka Tusia 21 ...............27.09.05...........3kg............................? Asiak...................15.09.05...........7 kg......................synek Justin..................27.09.05...........6 kg..............sekrecik Tercia 34..............24.09.05...........3kg.......................synek foxylady...............23.09.05...........5 kg...........................? domini9................27.09.05............0..............................? ciężarówka...........18.09.05............9 kg..........................? To ja mam prośbę - niech wszyscy ją szybką popoprawiają, to nam się samopoczucie poprawi. Dioda - daj spokój z tym wiosłowaniem to chyba nie jest dobry pomysl - w ciązy jesteś - niech inni wiosłują, ty podziwiaj krajobraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda 26 tc
NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANIA....................03.09.05...........8kg .............................? SKARBELEK............17.09.05...........4 kg .......................synek ADA55.................17.09.05.............?................................? MALTA.................18.09.05...........7 kg........................Kubuś MAJAJA................10.09.05..........6 kg.......................Miron DIODA.................19.09.05 ...........ok 5...................córeczka ASIK28.......................?................?...............................? ASIA25.................09.09.05............?...............................? MARTA24 ..............09.09.05...........4kg - 1=3............córa MAŁA25................29.09.05...........8 kg............................? Efcia 27 ..............13.09.05 .............?.......................... Kuba Ola 27 ..................11.09.05...........6 kg..................Karolinka Tusia 21 ...............27.09.05...........3kg............................? Asiak...................15.09.05...........7 kg......................synek Justin..................27.09.05...........6 kg..............sekrecik Tercia 34..............24.09.05...........3kg.......................synek foxylady...............23.09.05...........5 kg...........................? domini9................27.09.05............0..............................? ciężarówka...........18.09.05............9 kg..........................? a tak w ogole to ta tabelka ktora jest jako 1 na tej stronie skopiowana zostala z jakiejs duzo wczesniejszej, bo poznalam po swoim wpisie, ze jest inny niz go ostatnio zostawialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxylady
NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANIA....................03.09.05...........8kg .............................? SKARBELEK............17.09.05...........4 kg .......................synek ADA55.................17.09.05.............?................................? MALTA.................18.09.05...........7 kg........................Kubuś MAJAJA................10.09.05..........6 kg.......................Miron DIODA.................19.09.05 ...........ok 5...................córeczka ASIK28.......................?................?...............................? ASIA25.................09.09.05............?...............................? MARTA24 ..............09.09.05...........4kg - 1=3............córa MAŁA25................29.09.05...........8 kg............................? Efcia 27 ..............13.09.05 .............?.......................... Kuba Ola 27 ..................11.09.05...........6 kg..................Karolinka Tusia 21 ...............27.09.05...........3kg............................? Asiak...................15.09.05...........7 kg......................synek Justin..................27.09.05...........6 kg..............sekrecik Tercia 34..............24.09.05...........3kg.......................synek foxylady...............23.09.05...........10 kg...........................? domini9................27.09.05............0..............................? ciężarówka...........18.09.05............9 kg..........................? No to ja przoduję z kilogramami. Ale co tam jestem wysoka, to jakoś to podźwignę ;) Pozdro wszystkim wrześniówkom !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANIA....................03.09.05...........8kg ............................? SKARBELEK............17.09.05...........4 kg ......................synek ADA55.................17.09.05.............?...............................? MALTA.................18.09.05...........7 kg......................Kubuś MAJAJA................10.09.05..........6 kg........................Miron DIODA.................19.09.05 ...........ok 5.................córeczka ASIK28.......................?................?...............................? ASIA25.................09.09.05............?...............................? MARTA24 ..............09.09.05...........4kg - 1=3.................córa MAŁA25................29.09.05...........8 kg............................? Efcia 27 ..............13.09.05 .............?......................... Kuba Ola 27 ..................11.09.05..........10 kg................Karolinka Tusia 21 ...............27.09.05...........3kg............................? Asiak...................15.09.05...........7 kg......................synek Justin..................27.09.05...........6 kg...................sekrecik Tercia 34..............24.09.05...........3kg.......................synek foxylady...............23.09.05...........10 kg...........................? domini9................27.09.05............0...............................? ciężarówka...........18.09.05............9 kg...........................? Eeee tam foxylady, aktualizuję żebyś się nie czuła osamotniona w swoich kilogramach:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały czas pracuję (jeszcze nie miałam dnia zwolnienia). W tygodniu siedzę w biurze a w weekend mam zajecia ze studentami więc tempo trochę szalone. Obiecałam sobie, że w lipcu wyjeżdzam na porządne wakacje nad jeziorko. Zastanawiam się czy z tą moją ciążą jest wszystko w porządku: nic mnie nie boli, nie budzę się w nocy, nie czuję się ociężała. Mam wyrzuty sumieniea, że za mało czasu poświęcam Maluchowi i zastanawiam się czy odpowiednio o Niego dbam i czy zapewniam mu wszystko co potrzebuje... Czytajac Wasze wypowiedzi czuję się trochę jak wyrodna matka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, Skarbelek, ja miałam wyrzuty sumienia że nie mam mdłości. Też głupota na maksa jak teraz o tym myślę. Powinnaś się tylko cieszyć że nie masz żadnych przykrych dolegliwości, bo przecież jeśli Ty się dobrze czujesz to i dzidzia się dobrze czuje. Jeśli masz badania w porządku i samopoczucie też to co stoi na przeszkodzie żeby żyć tak jak przed ciążą. Oczywiście trzeba sobie zdawać sprawę że nie wolno Ci np. dźwigać, ale to chyba oczywiste. Ciąża to nie choroba a każda z nas przechodzi ją inaczej. Także skończ z tymi wyrzutami bo to tylko bez sensu się może tym dręczysz. Napewno nie jesteś wyrodną matką:) Buziaki i głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nawiązaniu do osamotnienia w kg... NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANIA....................03.09.05...........8kg ............................? SKARBELEK............17.09.05...........9 kg ......................synek ADA55.................17.09.05.............?...............................? MALTA.................18.09.05...........7 kg......................Kubuś MAJAJA................10.09.05..........6 kg........................Miron DIODA.................19.09.05 ...........ok 5.................córeczka ASIK28.......................?................?...............................? ASIA25.................09.09.05............?...............................? MARTA24 ..............09.09.05...........4kg - 1=3.................córa MAŁA25................29.09.05...........8 kg............................? Efcia 27 ..............13.09.05 .............?......................... Kuba Ola 27 ..................11.09.05..........10 kg................Karolinka Tusia 21 ...............27.09.05...........3kg............................? Asiak...................15.09.05...........7 kg......................synek Justin..................27.09.05...........6 kg...................sekrecik Tercia 34..............24.09.05...........3kg.......................synek foxylady...............23.09.05...........10 kg...........................? domini9................27.09.05............0...............................? ciężarówka...........18.09.05............9 kg...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×