Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość balleyage

pigułki Yasmin

Polecane posty

Gość jasmin123
Witam. Mam do odsprzedania jedno opakowanie pigułek antykoncepcyjnych YASMIN (lekarz mi zmienił na inne). Opakowanie oczywiście nienaruszone, data ważności 05.2009, proszę o kontakt na thinky@interia.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redrose76543
mam pytanko....najpierw bralam tabletki diane35 teraz przeszlam na yasmin nowe tabletki zaczelam brac bez 7dniowej przerwy. wzielam juz 21 tabletek i teraz robie przerwe w drugim dniu tej przerwy kochalam sie ze swoim chlopakiem bez zadnych zabezpieczen czy istnieje taka mozliwosc ze jestem w ciazy??czy nie zrobienie 7 dniowej przerwy cos zmienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redrose76543
mam pytanie... wczwsniej bralam diane35 teraz zmienilam na yasmin nowe tabletki zaczelam brac nie robiac 7 dniowej przerwy.... teraz juz wzialam 21 tabletek yasmin i zrobilam przerwe teraz to juz 3 dzien wczoraj czyli 2 dnia kochalam sie ze swoim chlopakiem bez zabezpieczenia czy istnieje taka mozliwosc ze jestem w ciazy?? czy nie zrobienie 7 dniowej przerwy cos zmienia w skutecznosci tabletek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepysis
Czesc wszystkim. Zaczelam wlasnie moje 4 opakowanie Yasmin. Tylko na poczatku mialam bol glowy, ale juz po jakis 3 dniach bylo wporzadku. Przez te 3 miesiace w ogole nie czuje bym brala jakies tabletki anty, nic mnie nie boli, nic sie nie dzieje i jest super. Jeden minus, duzy jak dla mnie, to to ze nic a nic nie pomogl mi na klopoty z cera :/// 3 miesiace, jakby mial pomoc to by juz chyba pomogl. Jeszcze co zauwazylam i co zawsze sie powtarza to to ze jak skoncze opakowanie i robie przerwe to na drugi dzien po odstawieniu okropnie boli mnie glowa, i boli do 3 go dnia az nie dostane miesiaczki. Tak jakby organizm buntowal sie przy odstawieniu tych tabletek hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emina
Od 3 lat brałam marvelon, teraz jest chwilowo wycofany wiec lekarz przepisał mi Yasmin. Skończyłam ostatnie opakowanie marvelonu, zrobiłam 7 dni przerwy i zaczełam brac Yasmine. Czy moze powinnam zastosować yasmine tak jakbym nie brała marvelonu?tak jakby yasmina była pierwszymi tabsami, czyli od pierwszego dnia miesziaczki/będę wdzieczna za info. pozdrawiam emina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okazuje się że yasmin są dla mnie ok i już jestem w pierwszym tygodniu drugiego opakowania :) piersi niestety bez zmian, trochę schudłam, anty zachowane, i zero syfów na twarzy! ZERO! nigdy nie miałam tak gładkiej buźki. ; ) powróciły tylko widoczne żyłki na rękach i piersiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula27
Dziewczyny jak sobie radzicie ze zlym samopoczuciem przy braniu yasmin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny.mam pytanie,biore yasmin od ponad 2 lat i strasznie wysuszyła mi sie cera,jest możliwe że od tych tabketek,mimo brania witamin wypadaja włosy?zawsze miałam bardzo geste a teraz wychodza garsciami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szczerze powiem że nie za dobrze... :( mam okropny nastrój i wszystko mi się nie podoba.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula27
podobno po trzecim opakowaniu ma byc lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati69
Ja biore tabletki Yasmin dopiero 4 dni. Jak narazie libido wysokie, mogłabym się kochać cały czas, nie mam nudności, tylko wieczorem pobolewa mnie jedna noga ale zaraz przechodzi. Tabletki biore o 17, i zaczęłam po miesiączce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edycia
dziewczyny powiedzcie mi ile płacicie za opakowanie, bo nie chce przepłacić a jeszcze sie nie orientowałam w aptekach a będę kupować pierwsze opakowanie, z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zaczynam 3opakowanie i wszystko jest ok. Ja płacę za jedno opakowanie 37 zł albo 39 zależy w jakiej aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa86
Witam. Mam pytanie odnośnie tabletek Yasmin. Czy któraś z Was podczas zażywania tych tabletek miała jakiejś bóle brzucha. Dokładnie to odczuwam skurcze w dole brzucha i nie wiem czy to normalne? :( Jestem w trakcie zażywania 2 opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja miałam coś podobnego właśnie w trakcie 2 opakowania. Były bóle które dało się odczuć ale i takie które tylko lekko bolały, nie denerwuj się to mija. Ja np. mam jeszcze okropny humor.. czepiam się o wszystko o co tylko się da. Ale to ponoć ma przejść w trakcie 3 opakowania i akurat je zaczynam :) Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt Kobietki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa86
Dziękuję, trochę mnie uspokoiłaś :) również WESOŁYCH ŚWIĄT życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anela
hej dziewczyny mam pytanko. Biorę pierwszy miesiac Yasmin i 19 wziełam ostatnią tabletke dzis juz jest 4 dzien jak powinna dostac okres ale niestety brak go. Nie wiem co mam sadzic przestrzegałam brania o ustalone porze i nie zapominalam o tabletkach. Czy mozliwe jest ze moge byc w ciazy czy moze normalne jest takie opóźnienie. Prosiłabym o jakies rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anela
P.S rzadnych skutków ubocznych nie odczuwałam podczas brania tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze dostaje 4 dnia w południe :) wiec nie powinnaś sie chyba martwic. MAm kolezanki które dostaja 5 dnia i maja tylko jeden dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcd
ma ktoś może odsprzedać Jasmin? mój mail marissha@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepysis
U nas w Dzierzoniowie na Dolnym Slasku Yasmin kosztuje 35 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepysis
czesc dziewczyny! Mam pytanie. Czy ktoras z Was robila juz kiedys tak, ze brala nast opakowanie bez 7 dniowej przerwy? Ja teraz chce tam zrobic, bo wypada mi to wszystko na sama podroz i sie zastanawiam czy to nie ma jakis powaznych nastpestw? Czy organizm przez to nie zacznie wariowac w stylu jakis mocny bol glowy czy rozne inne rzeczy. Mam nadzieje ze mi ktos szybko odpowie, Pozdrawiam. Lucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętnie odpowiem na to pytanie
możesz wziąć następne opakowanie - jedyne co możesz odczuć to pobolewanie piersi lub lekki ból głowy. U kobiet które w czasie menstruacji mają migrenowe bóle głowy nawet jest zalecane ograniczenie krwawień do 4 w roku. A poza tym to nie jest przecież normalna miesiączka tylko krwawienie z odstawienia hormonów, więc można to regulować. Sama jestem farmaceutką i stosuję Yasmin. I okres już przesuwałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepysis
Aha, dzieki za odpowiedz. A czy mozna, po niezrobieniu tej przerwy, pobrac np z 10 tabletek nast opakowania a potem przerwac by sie dowiedziec czy nie jestem w ciazy? A jak minie 7 dni to wziac nast opakowanie? Od niedawna dopiero wspolzyje i boje sie jak nie wiem za kazdym razem, mimo ze jest mala mozliwosc zajsca w ciaze, po prostu zawsze mam obawy :( Strasznie mnie to stresuje. Powiedzcie mi jeszcze czy jezeli biore codziennie tabletke o godz 10 rano ( lub w okolicach ) a jednego dnia wzielam prawie o 14 i jakies 15 min po wzieciu tabletki wspolzylam, czy istnieje zwiekszone ryzyko czy to nie ma znaczenia w tak niewielkiej odleglosci czasowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętnie odpowiem na to pytanie
nie można brać sobie 10 tabletek i potem odstawiać i tak w kółko! To są hormony i trzeba brać regularnie. Jak przesuwasz okres to przyjmujesz całe opakowanie do końca. A przy takim stosowaniu to na bank będziesz miała owulację i zwyczajnie zajdziesz w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nti69
U nas Yasmin kosztują 32 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia Mm
Jesli nie zrobisz 7 dniowej przerwy, to pewnie co najwyzej mozesz miec plamienia. Ale raczej to wszystko, na ulotce wyraznie jest napisane,ze mozna krwawienie przesuwac itd. A co do godziny, o ktorej wzielas to nie musisz sie bac, bo nie chodzi o to,ze musisz brac co do minuty dokladnie tak samo. Jak sie spoznisz godz czy 2 to nic sie nie dzieje. Nawet do 12 h antykoncepcja jest zachowana. Jesli spoznisz sie wiecej niz 12 h to wtedy musisz wziac pominieta tabletke , a nastepna o zwyklej porze. Wiec sie nie martw:) A co do wypadania wlosow, bo widzialam,ze ktos wyzej o tym pisal. Mi tez bardzo wypadaja, biore Yasmin juz od 2 lat, ale mysle,ze w moim przypadku bardziej jest to spowodowane notorycznym prostowaniem wlosow, niz tabletkami:p Moze Ty tez czesto suszysz suszarka, prostujesz, uzywasz lakieru i fundujesz wlosom inne tego typu atrakcje:> Jesli tak, to moze tutaj warto poszukac przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia Mm
W moim miescie za Yasmin najwiecej zaplacilam 43 zl z groszami, a najmniej 33 zl z groszami:d Roznica duza, wiec teraz kupuje tylko za ta druga cene;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia Mm
Zgadzam sie z powyzsza odpowiedzia "Chetnie odpowiem na to pytanie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×