Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość Tatu
Dziewczyny ja juz nie wiem co mam zrobić.. :( Bo szef tej agencji dzowni do mnie juz od 3 dni.. I mowi ze bardzo mu zalezy, ze pokazal moje zdjecia jakims tam z zagranicy ludziom i ze chca ze mna wspolpracowac. Prosil zebym jak najszybciej pojawila sie w Wawie na sesji bo chcelac moje zdjecia do agencji z ktorymi wspolpracuje i ze juz na przelomie lipca/sierpnia wysle mnie do Korei. Mowil ze swietne zdjecia sobie porobilam takie naturalne i wogole. Bardzo prosil zebym dala numer do rodzicow lub zeby ktos z opiekunow sie z nim skontaktował. No i dalam numer mojej mamie i ona zadzwonila i on jej dalej mowil ze bardzo mu zalezy zebym przyjechala ze nawet jak nie moge w tygodniu to w sobote zorganizuje dla mnie sejse.. Moja mama powiedziala ze wsumie mamy daleko i ze nie zna warszawy i powiedział ze wyjedzie po nas na dworzec i jak nie mamy gdzie przenocowac to zalatwi mi i mamie gdzies nocleg za darmo!! I wogole moja powiedziała ze w sierpniu napewno bedziemy przejezdzac to moze przy okazji.. a on ze wolal by teraz bo chce mnie juz wyslac na wakacje, ale jak napewno nie bedziemy mogly to trudno i ze chociaz w sierpniu.. Sama nie wiem co mam otym myslec :/ czy jednak zaryzykowac i pojechac.. czy moze olac i probowac gdzie indziej.. :( dziewczyny pliss poradżcie cos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tatu szyszka
hmm jak mu tak zależy poczytaj w necie o tej tatu czy jest wiarygodna i wogle;0 jak tak to ryzykuj raz sie zyję i może podpisz znim umowe ale krótką jakomś np. rok czy dwa powiedz że nie jesteś pewna co do modelingu i wolisz puki co tak a najwyżej później się przedłuży :) albo jedź do wawy odwiedz inne agencje a jakdo tych z najwyższej póki ci się nie uda to idź do tego tatu:) życzę powodzenia a kolesiowi powiedz żeby tak nie wydzwanił niech ci np. 2 dni do przemyślenia a potem podejmiesz konkretną decyzję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniemmmm
jesli im tak bardzo zależy na tobie to znaczy ze mają potencjalnego kienta, czyli ludzi ktorzy sa Toba zainteresowani. Jesli wszystko jest za free i nie smierdzi tu zadnym oszustwem to dlaczego mialabys nie sprobowac? W azji mozna zarobic kupe kasy i zdobyc doswiadczenie, a kontrakt mozesz podpisac na krotki okres np rok z mozliwoscia przedluzenia (jesli bedzie ci sie podobalo) POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tego samego zdania co moja przedmowczyni (moim zdaniem :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
HEJ DZIEWCZĄTKA JA DZISIAJ MUSIAŁAM JECHAC DO WAWKI NA 2 CASTINGI-TAK WOGÓLE TO NA JEDEN SIE SPÓŹNIŁAM WIĘC MUSIAŁAM JECHAĆ DO BABKI DO HOTELU I TAM JAK NA NIA CZEKAŁAM SPOTKAŁAM...HUBERTA URBANSKIEGO-TAK SIE NORMALNIE PRZECHADZAŁ OBOK MNIE 3 RAZY I SIE GAPIŁA(AŻ ZASTANOWIŁAM SIE CZY NIGDY SIE NIE POZNAWAŁAM Z NIM CZY COŚ ALE NIE)W KAZDYM RAZIE GOZDEK JEST CALUSIEŃKI SIWY ALE TEN BŁYSK W OKU TO MA;P WOGÓLE JESTEM VERY HAPPY BO MI ODPISALI Z DWOCH LONDYNSKICH AGENCJI-MOŻE NIC KONKRETNEGO ALE PRZYNAJMIEJ MI ODPISALI(BO DO TEJ 3TO NIE JESTEM PEWNA CZY FOTY WYSLALAM) AGENCJA NR1 Hi,We would love to meet you, please come and see us in London.Thanks Scout AGENCJA NR2 Dear Natalli,Thank you for your enquiry regarding modelling. We would be happy to meet with you when you are in London and look over your portfolio.Kind RegardsMelanie MarsonTake Two Model Management NO TO DZIEWCZYNY DDO DZIEŁA-WYSYŁAMY FOTECZKI-WYSYŁAMY...:) IDE JUZ LULU BO PRZED CHWILA WRÓCIŁAM-WOGÓLE NIE MIAŁAM DOJAZDU I MÓJ TATA MUSIAŁ AŻ DO RADOMIA WYJEŻDZAĆ-PEWNIE I TAK NIE WIECIE GDZIE TO ALE TAK TROCHE DALEJ NIŻ BLIŻEJ BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatu
No wsumie wszystko jest za free.. Sesja/nocleg tylko musze dojechac na wlasny koszt, ale to raczej najmniejszy problem :P Wiecie co moze sprobuje.. pojade tak pod koniec czerwca i wogole zorientuje sie co i jak :D A przy okazji poskacze po leprzych agencjach :D Dziewczynki bardzo dziekuje za pomoc :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shynshylek
jak mnie tu dawno nie bylo.......:( widze dziewczyny ze odnosicie sukcesy i niedlugo was bede widywac na okladkach slawnych magazynow:D Tatu ja na twoim miejscu skorzystalabym z takiej szansy;) pojedz tam upewnij sie dokladnie co maja ci do zaoferowania;) ja tera jestem na diecie...dlugo sie nie moglam zebrac....nawet mialam mysli zeby dac sobie spokoj....no ale postanowilam ze nie dam za wygrana;) za 3 miesiace jade znowu do model plus...moze tym razem sie uda;) 3majcie kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
ee a jak to jest z tymi londyńskimi agencjami oni proponują spotkanie ale sama musisz dojechać tak?? fajnie by było jakby zwracali np. koszty podrózy i wogle:) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
ja tam trzymam kciuki za was wszystkie a z ta agencja tatu to naprawde nie wiem bo nigdy o niej nuie słyszałam wiec nie chce cie wprowadzac w bład mówia c cokolwiek....no szczerze mówią c to nie wiem jakby było z tym londynem ale ja bym tam raczej prywatnie jechała wiec bilety sama musze-ale wiesz-do londynu nie sa az tak drogie bo do 400zl mam w obydwie strony a jak sobie nym tam znalazła prace to przez godzine sobeie zwróce za przelot i mieszkanie...ide się uczyć bo zaniedbałam szkołe buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
Ucz sie ucz Natalia :D Hehe.. ostatnie tyg :D i freeee.. =))) Ja tez chce do Londynuuu... :D:D - do pracy :P Hehe :D:D LoL pozdrawiam was lasski :*:*:**** I tez zycze powodzenia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsteraS
New Age. natali-moge maila?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_16
Natalioo mam do Ciebie pytanie czy model plus wysyła swoje modelki do pracy za granicy np na 2 miesiące do Paryża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
pewnie że wysyłają-oni się w tym specjalizuja ale to nie od nich zależy czy do Paryża czy do japonii tylko od twojego typu urody-wiem że w Paryżu musza być bardzo wysokie i baaaaardzo chude dziewczyny o plastycznych delikatnych rysach twarzy i przeważnie blondynki-tak mi przynajmniej mówiła"wtajemniczona"koleżanka a moj mail natalia_wowczko@wp.pl buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
EsteraS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
Napisz prosze czemu nie chcesz zostac w New Age.. myslałam ze to jedna z leprzych nawet wybieralam sie do niech na konkurs.. napisz o co chodzi:) buźka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze by tak
czy ktoras z was dostala zaproszenie na ogolnopolski casting do konkursu miss polonia???? wybieracie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No me ames
Widze ze coraz wiecej dziewczyn chce byc modelkami i choc chwile byc sławną. Mam dla was kilka newsow : Modelki z spp są teraz na Karaibach i robia sesję strojów kapielowych! Fajnie co? Ostatnio nie tylko Warszawskie agencje królują, polecam także na wyjazdy zagraniczne Myskenę i Ml studio czy Hook, przejrzyjcie na oczy! Warszawa to ogromna konkurencja a inne miasta to super rozwiazanie, troche juz swiata zwiedzilam i wiem. Pracowalam jeszcze niedawno jako modelka, teraz ucze te mlodsze jak sie malowac.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wróciłam.. to był maraton.. wtorek - wrocław i myskena oraz Łódź i warsztaty w eithel środa - warszawa i id models, free models, partisan models oraz moda forte czwartek - warszawa ciąg dalszy i orange no zobaczymy co z tego wyjdzie narazie wiem że free odpada, id mnie chce, a myskenie mam zrzucić 2cm z bioderek i też bedą chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloa
No Estelaa tzrymamy kciuki, ja sie wybiore do Wawy juz po wywalczeniu dobrych ocen na swiadectwo:-). A tak poza tym moze sie orientujecie czy eastern models to dobra agencja bo mnie zaprosili tylko nic o niej nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eastern models
agencja kiedys wypromowala kilka modelek, potem bylo o niej cicho a teraz tez za glosnio to o niej nei jest i modelek nie bardzo widac, ale bazujac na ich swietnej dawnej slawie mozna liczyc na kontakty i byc moze dobra prace. W kazdej nawet najlepszej agencji liczy sie Twoje podejscie i uroda ktora ma powalac, to od niej zalezy nasz sukces- wtedy dostrzega nas ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Estella
ile masz w biodrach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"17\" co do mojego wzrostu to niestety nie jest dobrze....nie mam szans na bycie modelką...dlatego próbuje gdziekolwiek. Może znajdzie się coś dla dziewczyny, która nie ma 2 metrowych nóg :P Udało mi się jedynie to, że miałam 2 sesje zdjęciowe (tak naprawdę to tylko 1 bo pierwsza testowa) A na tej drugiej sesji to głównie moje włosy zrobiły \"furorę\" :P bo to reklama jakiś kosmetyków do włosów. Zdjęcia możecie sobie zobaczyc tutaj jesli chcecie :) http://w8.grono.net/gallery/?_cu=124823 A co do agencji która proponuje mi współpracę to Juicy Models (tez o nich mało wiem niestety) i AP Models http://www.apmodels.com.pl/napindex3.html Obie z Wrocławia. Ale nie wiem, czy to jest cos pewnego...moja mama się boi tego wszystkiego, bo oszustów nie brakuje :/ pomóżcie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
oj nie wiem...a co do tych zdjęć twoich to chciałam obejrzec ale sie nie da otworzyć..jeśli masz jakieś swoje foty to jak może sz to prześlij mi na maila pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e22
DO Estelli: wybieram się do free models i do id models. Moglabys napisac co nieco o wizycie w tych agencjach? roboli jakies fotki? byli mili? ile czasu spedzilas w kazdej z tych agencji? musialas pokazac sie w bikini? itp. z gory dziekuje za odpowiedz, za wszystko co napiszesz. wszystko sie przyda! :)) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak we free jak weszłam było straszne zamieszanie, jakiś casting czy coś, dostałąm ankiete i miałam ją wypełnić bez wpisywania wymiarów, potem mnie zmierzyła następnie zrobili zdjęcia aparatem w telefonie i ta cała gosia rusinkiewicz powiedziała, że pokarze szefowi i dzisiaj sie odezwie, nie odezwala sie wiec wysłałam maila że czekam na jakieś informacje, a ona że nie rozumie jakie to jej pisze że miała zadzwonić na to ona \"aha już rozumiem, niestety nie udało się\" jak dla mnie totalny brak profesjonalizmu.. w id umówiłam się na konkretną godzinę, ta Ludwika poprosiła żebym wypełniła ankiete, następnie przebrałąm się w kostium, cyknęła mi zdjęcia następnie spytała się czy mam jakieś zdjęcia, pokazałam i powiedziała że ładnie wychodzę i kazałą je przesłać w dużych formatach, potem powiedziała że bardzo chce ze mną współpracować, że nadaje sie do japoni, i może do mediolanu do bardziej komercyjnej agencji, że pokarze moje zdjęcia, niedługo zrobimy sesje, ta japonia to by była we wrześniu, bo wtedy japońce przyjeżdzają i w sumie to by było na tyle.. niby fajnie ale czekam na info z lepszych agencji, wiem już że mogę współpracować z myskeną, tylko jeszcze musze trochę schudnąć, bo właścicielka to kocha chudzielce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e22
Estello dziękuję Tobie bardzo za odpowiedź. Ciekawe czy jak bedziesz jechała do id na sesje to czy zwrócą Ci kasę za podróż.. ja w ogóle jestem z Zielonej Góry i tak się wybieram do tej W-wy już od ponad miesiąca.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloa
To jak ja wybieram sie do Wawy i wybieram :-) Ale juz po klasyfikacji pojade na pewno!!! tylko pewnie sie zgubie w 100licy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audrey hepburn
mam pytanie czy słyszałyście cos o Vanity models z Londynu?czy to agencja czy tylko models scouts??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalolia
może tutaj znajdą się znawcy szczecińskich agencji modelek?? oczywiście tych dobrych:) takich, w których robią dobre zdjęcia i wysyłąją zagranicę. bardzo proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×