Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość ja jaram ziolo i nie jestem
puszysta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapie ale starm sie nie objada
c zbytnio,poza tym duo jezdze na rowerku a to pala kcal;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia123
elo ja dziś na morze wbijam yeah :) może troche zarobie wbijam do kumpeli co ma restaurację zobaczy się zobaczy buziole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosska
siemka :D czytam to forum juz od 2h :d ciekawe info tu znalazlam :) ja od niedawna interesuje sie castinggami i modelingiem i mam pare pytan do osoby ktora jest lub byla modelka :) jesli mam wymiary 87/63/90 i ładna cere włosy ladne jestem blondi z niebieskimi oczkami i po wyslaniu zdjec do agencji hook odpisali mi na 2 dzien zapraszajac na spotkanie ... to czy mam jechac i czy mam dobre wymiary waze 57kg a mam 176cm wzrostu i... wydaje mi sie ze mam za szerokie uda... nie wiem moze to taka jakas moja mania ale wydaje mi sie ze mama za grube nogi :( ale na brzusiu jestem plaska no i mi odpisali... wiec nie wiem powiedzcie co sadzicie prosze :) ps. na prawde fajne forum sorry za bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkaa87
Hej!mysle ze powinnas sprobowac swoich sil. Jesli chodzi o agencje hook to bylam na spotkaniu jakies 3 tygodnie temu. sa tam bardzo mili ludzie, atmosfera spotkania mnie nie przerazila. wygladalo nastepujaco: kazali przebrac sie w kostium kapielowy, po czym zmierzyli mnie i zrobili kilka zdjec probnych. rozmowa nie trwala dlugo aczkolwiek poproszono mnie abym odpowiedzial na pytania w jezyku angielskim aby sprawdzic jak nim wladam. maja sie do mnie odezwac ale ja przez ten czas nie proznowalam i jestem juz modelka w innej agencji:) pozdrawiam wszystkich!!!!!aha, no wlasnie jeszcze jedna rzecz. Pani z agencji powiedziala ze modelki nie moga byc opalone i musza miec naturalny kolor wlosow. ja niestety wtedy bylam opalona poniewaz spedzilam tydzien nad morzem...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosska
jakiego typu to byly pytania?:> proste czy trudne??? aj...:( ja tez jestem opalona nawet mocno :!:!:! heheh zobaczym y jak bedzie :) a musialas sie przejsc przy nich i odezwali sie ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosska
a i jesli mozna spytac to gdzie jestes teraz w agencji??? w gaga?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkaa87
Jestem w agencji GreatFruits. Niedlugo mam miec robiona sesje zdjeciowa bo bez zdjec w zasadzie marne szanse...:/ W Gadze mam 3 znajome dziewczyny, razem bralysmy udzial w wyborach Miss Wielkoposki. Ogolnie to na tych wyborach wszyscy uznali ze byly jakies przewalki. Mi jednak podobalo sie to, ze moglam w takim konkursie wystartowac. W koncu nie kazdemu sie to zdarza. Pytania jesli umiesz angielski nie byly trudne, raczej kazdy by przebrnal przez nie. Na razie sie nie odezwali, normalnie to bym pierwsza napisalal z zapytaniem ale juz nie chce skoro juz jestem w agencji i podoba mi sie:))a Ty jestes z Poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosska
nom z okolic:D wyslalam im foty i zaraz odpisali ze chca mnie na spotkanie a angielski to podstawy znam na prawde dobrze potrafie sie dogadac za granica ucze sie u prawdziwego anglika itd.. juz 6 lat sie ucze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosska
no a mam 14 lat :) jakby co :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkaa87
No to nie będziesz miala problemu:)u mnie bylo identycznie, ze wyslalam zdjecia i od razu sie odezwali. Probowac zawsze nalezy, wiec bede trzymala za Ciebie kciuki a ak w koncu pojedziesz na spotkanie to koniecznie napsisz jak bylo!pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosska
ok thx bardzo :********************** kochana jestes ;*;*;*;*;*;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkaa87
Ogolnie to bardzo dziekuje wszystkim dziewczynom ktore na tym forum przedstawily swoje doswiadczenia zwiazane z praca modelki. Dzieki Wam dowiedzialam sie wiele interesujacych mnie rzeczy:) a tak w ogole to czekam na Wasze nastepne posty i dyskusje, mam nadzieje ze bedziemy mogly wspolnie wymieniac swoje poglady na temet tego zawodu i doradzic cos kiedy bedzie jakis problem. Mam 19 lat i w sumie to moj ostatni dzwonek zeby jeszcze zalapac sie na prace w branzy modelingu, marzylam o tym od zawsze ale odkad pamietam to przekladalam nauke nad "kariere". Teraz jestem po maturze i mam sporo wolnego czasu aczkolwiek bardzo zaluje ze wczesniej sie za modeling nie zabralam:(czuje ze jest to moj duzy blad...mialam rozne przygody zwiazane z modelingiem ale jakos tak nigdy nie moglam sie wziac w garsc. Pozdrawiam Was wszystkie!!!jak bedziecie mialy czas to napiszcie cos!!!!jestem ciekawa co dzieje sie u tych dziecwzat, ktore sa juz modelkami lub robia cos w tym kierunku, papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala pokazałabyś swoje fotki? :) Jestem ciekawa jak wyglądasz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkaa87
Witam!wlasnie przed chwilą weszlam na forum a tu wiadomosc do mnie:) moje fotki widnieja na www.alcjagirl.fotka.pl wiec jesli chcesz zobaczyc to kliknij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkaa87
Ups, źle podalam strone www.alicjagirl.fotka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosska
jestes bardzo fotogeniczna :d ladnie wyszlas i w ogole ładna jesteś :) hehe pozdrawiam :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
a macie jakis pomysl bo ja mam taki problem,brakuje mi doslownie 3,4 cm zeby zostac modelka w kazdej agencji troszke kreca nosem:( nie znacie jakiejs metody na wydluzenie nog/ciala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosska
przykro mi... ja niestety nie znam..:( a moze ty znasz jakieś cwiczonka na biodra musialabym z 2 cm zjechac...;P:P heheh jak ktoś zna to piszcie kochane!!! muah ;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisley 16
Wiem, że może się Wam wydać głupie to co napiszę ale ja nawet chciałabym wpaść w anoreksję i wkońcu być chuda. Ciągle próbuję ale nie udaje mi się być konsekwentną i być przez dłuższy czas na diecie. mam 176cm i ważę 60 kg. nawet nie wiecie jak okropne jest usłyszeć od właśnej Matki(niby na żarty) że"przydałaby mi się liposukcja" myślałam że się rozpłaczę, póżniej i tak długo płakałam. Kilka dni wcześniej też były inne uwagi dotyczące mojej wagi.Pomyślałam, że jak byłabym anorektyczką wreszcie byłoby dobrze. Od jutra przestaję jeść. Prawie nic nie będę jadła. I będę wkońcu chuda... A jak wpadnę w anoreksję to trudno.Może wtedy będę dla niej "doskonała". Po tym co usłyszałam nie mogę inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkaa87
Ojojoj...widze, ze ktos nam popadl w samokrytyke. Jej, na prawde staram sie rozumiec dziewczyny, ktore pragna osiagnac zadowalajace je sylwetki ale nigdy nie bede potrafila zrozumiec dlaczego chca to osiagac przez jakies glupie glodowki. One do niczego nie prowadza!przepraszam...prowadza ale do wyniszczenia organizmu!!!!!po co robic sobie krzywde i w imie czego???jesli rodzice robia Ci z tego powodu przykrosci to porozmawiaj z nimi a nie prowadz dobrowolnie swego ciala i umyslu na katusze bo to i tak na nic sie nie zda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka ma rację
nie warto się glodzić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosska
alkaa87 powiedz mi prosze jak wyglada praca w great fruits i czy oni maja kontakty z zagranicznymi agencjami???? czy istnija jakies castingi bo wole casting niz wysylanie zdjęć :D prosze powiedz co wiesz :):) z gory thx:**************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×