Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

No i już jesteśmy po wizycie.W szpitalu prawie się popłakałam jak mi ordynator powiedziała że znów trzeba smarować Małego maścią ze sterydami;(Oprócz tego znów maść z wit a i e które pewnie działają jak te podawane za pierwszym razem.Jednym słowem czeka nas znalezienie dobregoalergologa prywatnie.Nabiał nadal wycofany i reszte rzeczy które były zakazane.Mały ma najlepiej dostawać ziemniaka z marchewką i indykiem, kompot z jabłek i zwykłą czarną herbatę.Tak więc jestem podłamana maxymalnie. Ewcia nie przejmuj się Mężem.U mnie też nie zawesoło ale to chyba taki kryzys przy małych dzieciach powstaje.Faceci totalnie nie dorastają do roli ojca odrazu po porodzie.Wydaje mi się że jak dzidzie będą miały z jakieś półtorej roczku to wtedy Mężowie zauważą że dziecko to nie tylko chwila zabawy z Maluchem, ale też karmienie, kąpanie itd.Gratuluję wygranej sprawy:)A co do wyrabiania się to ja mam na głowie dom i papiry w mojej firmie.I mam wrażenie że dla mnie doba powinna trwać 48 godzin to może wtedy bym się ze wszystkim wyrobiła. Thefly jak dobrsze pamiętam to Ty mieszkasz w Siedlcach??Czy masz tam może jakiegoś dobrego alergologa dla Małego??I ile bierze kasy za wizyte??Czy Adulek mieści się jeszcze w gondole od wózka??Bo jeśli się mieści i masz wózek wielofunkcyjny to może sopać w wózku na wyjeździe.U nas tak było jak byliśmy na wyjeździe w weekend majowy. Thefly doszedł do mnie email ale bez fotek, sam tekst.Proszę wyślij jeszcze raz. Flowers pilnuj męża z badaniami bo faceci boją się lekarzy.Ja z moim lubym musze chodzić za rączke bo inaczej by nie poszedł wogóle.|Ciesze się że Bartuś zdrowieje. A tak wogóle to dziś stwierdziłam że jestem za gróba i chyba się ogranicze z jedzeniem i troche ćwiczeń w domu, bo fitnes nie wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Girls! :) Thefly-ja moje wypowiedzi kopiowałam-zajęło mi to ok godziny czasu.Tyle że tylko wypowiedzi do czasu narodzin bo potem już nie ale mam zamiar ściągnąć sobie całą stronkę \"termin na październik 2005\" i wtedy będe miala całość-i moje i wasze :) własnie zrobiłam obiadek-pieczarki faszerowane i prawdę mówiąc miałam na nie niesamowitą ochotę ale jak tak godzine je robiłam to straciłam apetyt. Zjem sobie pizze ;) Co do pakowania to nie mam doświadczenia bo jeszcze nigdzie dłużej jak na kilka godzin nie wyjeżdzaliśmy ale pewnie wzięła bym wszystko co możliwe.Mam trochę pojęcie co może sie przydać w samochodzie bo jeszcze kilka latek temu opiekowałam się bardzo często córcią siostry i wyjeżdzałam z nimi i dzieki temu miałam pewną wprawę w opiece nad dzieckiem-nie byłam kompletnie zielona. Flowers-cieszę się ze Bartuś zdrowieje :) Co do tego krwotoku z nosa to myślę że przemęczenie.Mój mąż jak sypial po 3-4 godziny a reszte pracował-nawet po 16 godzin to też dostał krwotoku i wtedy strasznie sie przestraszyłam i po długiej rozmowie zrezygnował z jednej roboty bo co z tego że zarobił jak kosztem zdrowia. No tyle na dziś.Może jeszcze na wieczór zajrzę jak Wiki pozwoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki wysłałam Wam fotki.Jeśli kogoś pominełam to dlatego że nie mam adresu.Aha i jak dojdą to napiszcie bo miałam problem żeby je wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zyczenia. 31 wiosen Tygrysicaa zdjecia mam w formacie 2 M a to jak na moj internet na korbke za ciezkie wyzwanie. Jak (jesli) przejdziemy na umts to kiedys wysle. Mam za to jedno z Olkiem na placu San Gimignano, wiele tam nie widac ale wysle (a wiele nie widac bo ja swoimi gabarytami zajmuje calosc) ;) Olka przebieram na postojach ktore przy autostradzie znajduja sie sredni co 30 km. Jesli jest to duzy postoj to sa tam osobne pokoje dla mam z dziecmi i przewijaki a jesli mniejsze to w toalecie dal pan jest kacik dla mamy z dzieckiem i przewijak. Rzecza ktora najlepje sie wtedy sprawdza jest jednorazowa ceratka. To taki kwadracik 60 x 60 cm. Dziala jak pampers z jednej strony jest bawelniany i wchlania wszystko zatrzymujac w srodku. Swietne do przewijania dziecka u znajomych bez ryzyka ubrudzenia komus lozka. A w domu czesto Olka klade na tym z gola dupencja zeby sobie przewietrzyl to i owo :) Ewcia wpedzilas mnie w tak ciezkie kompleksy ze slow mi brak. Tak jak pisalam moj maz robi wiekszosc rzeczy w domu a mnie i tak na wszystko brak czasu. Do niedawna nawet on robil zakupy. Teraz od kilku tygodni odkad jest sezon na czeresnie codziennie rano tuptamy z Olkiem na targ po swieza porcje (2 kg na dzien – jak ja mam schudnac?) i w drodze powrotnej robimy tez zakupy. Do niedawan robil to po pracy moj maz. Dzieki temu ze robimy z Olkiem zakupy on po pracy ma czas na kapanie Malego a ja troche ograniam mieszkanie. Wstyd mi normalnie. I jeszcze te sukcesy jakie odnosisz w pracy (gratuluje!!!) Czuje sie jakas nieudolna organizacyjnie przy Was. No zalamka zupelna. :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karen ka bardzo mi sie podoba cytat ( bo to cytat?) z Twojej stopki. Mam nadzieję, że nie znikniesz na dobre z forum tylko chwilowy wyjazd? Fajnie by było jakbyś miała mozliwośc częstszego uczestniczenia w życiu forum. Nabrałoby obo zycia. Ps Ile Olek ma zabków? Jesli chodiz o Ewcię 26 to nie zapominajmy, że zdałą jeszcze niedawno wazny egzamin i to na 4-ę! Dla mnie juz wtedy była guru :) Podziwiam. Może ktos się znajduje teraz przypadkiem na forum? Sprawdzam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli ja zagladam na czad, ale okolo 21 i po, ale nikogo tam nie spotkalam.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi się zaczął dzień... Właśnie wrócilam ze szpitala. W nocy zaczął mnie bolec prawy bok- wyrostek? jajnik? Nad ranem ból był okropny. Ale mijał. Miałam takie ataki. Pojechalismy do szpitala szybko organizując opiekę dla malego. W szpitalu lekarz mnie pomacał ( bo po co robic usg nie?) . Dostaląm dwa zastrzyki przeciwbólowe. Jakby się cos dzialo mam jechac do nich jeszcze raz ze skierowaniem na usg. Ja cos czuję, że to jakies zapalenie jajnika... Dziewcyzny czy macie bolesne owulacje? Bo może ja tak bolesnie teraz jajeczkuję. Jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezja 73
hej eli, no wlasnie ja czekam na pierwszy@. Konradek odstawiony- zrobil to sam tzn.on odstawil mnie. odkad skonczyl 7 miesiecy nie chcial cyca ani razu. W zwiazku z tym tabletki tez poszly w odstawke i teraz czekam. I juz czuje ze sie takie cuda ze mna dzieja- cera, samopoczucie waga, ale pewnie za kilka dnie wszystko sobie pojdzie. Jak u was bylo dziewczyny z pierwszymi @ po ciazy, bo ja cos czuje ze bedzie strasznie. I tez mnie jakies dziwne bole dopadaja. Pozdrawiam, i komcze bo jestem w "pracy"- dostalam wyowiedzenie, ale moj szef zyczy sobie zebym na nim pracowala, chociaz naprawde totalna nuda, czuje sie jak stazystka- kseruje ukladam.etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli - mam nadzieję że szybko bolączki miną ;) trzymaj się babeczko !!! tygrysicaa - pogadamy o alergologach siedleckich na gadu gadu ok :) frezja - mnie tez bolało przed @ baardzo z 3-4 dni i intensywniejsza @ była a dni tyle samo trwała 4-5. poprawiłam maila ze zdjęciami :) a ja wczoraj zadzwoniłam do alergologa coby upewnić sie co do postepowania pediatry. No i oczywiscie powiedziała co innego - żeby dawać zyrtec i że jak on nie pomoze to i Eurespal nie pomoze , który tylko obciąza bardzo wątrobę maluszka a co do skuteczności to pozostawia wiele do życzenia bo 100 na 200 przypadków ma pozytywne efekty. No i żebym w razie co nie wykupowała prawdopodobnie przepisanego antybiotyku przez pediatrę. No zobaczymy co to będzie bo dzis idziemy na kontrol znów do pediatry. Zwariuję chyba c chwilę daje mu inne lekarstwo to jak to dziecko ma wyzdrowieć, chyba że sam organizm zwalczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak tylko na chwilke chciałam pochwalic się że niedługo będe miała aparat cyfrowy to zasypie Was zdjęciami Wiktorci :) Włąsnie zaraz ide z małą na kontrol do lekarza.Podam wage do tabelki i wzrost. Eli-oby wszystko było O.K. A tak prawde mowiąc Tych niektórych lekarzy to pod murem postawić za takie diagnozy! 3majSie! Dziś przez godzine próbowałam pobrać mocz małej i nic :( Skubaniec sikać nie chciał :) No uciekam bo zaraz musze wyjść. Zajrzę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jesli o miesiączkowanie chodiz to jak na razie jest dobrze a moze i lepiej niz było. Może i bardziej obfite ( ale nie upierałabym się przy tym) za to kompltenie bezbolesne i bardzo regularne jak na razie. Kiedys co 28 +/- 2 dni a teraz 29 dni. Równiutko. Tyle, że to jajeczkowanie bolesne. No chyba , że to cos innego. Musze isc do gina to się dowiem. Ja na @ teraz nie mogę narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Eli dziękuję za wierszyki chyba sobie je wydrukuję dołączam się do akcji pajacyk tak jak i ty.Flowers trzymamy kciuki za Bartusia niech zdrowo rośnie.Karenka możemy sobie podać ręce jeśli chodzi o wiek ja w maju też skończyłam 31 lat mam siostrzenicę 10 lat młodszą i zawsze mogę się z nią dogadać poza tym dużo jej doradzić i podpowiedzieć doskonale pamiętam kiedy sama miałam 10 lat mniej to nie było aż tak dawno cóz gdyby czas stał w miejscu nasze dzieci nigdy by nie urosły. Ja jak pisałam niedawno nie miałam po porodzie jeszcze miesiączki choć ostatnio pobolewał mnie brzuch i robiłam nawet test {wynik ujemny} pamiętam że po starszym dziecku dopóki go karmiłam cykle miałam bardzo nie regularne jak będzie teraz zobaczymy. Eli narazie książki z przepisami nie podsyłaj bo szwagierka mi taką obiecała pożyczyć.To narazie tyle pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli mam nadzieję że to nic poważnego i niedługo minie.Nie mogę Ci odpowiedzioeć na Twoje pytania, bo jeszcze nie dostałam po porodzie okresu. Thefly pięknie wyglądałaś.Ja teraz niemogłabym się ubrać w taką suknie, bo za duży kałdunek mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezja73
eli super ta ksiazka, dziekuje. Poprosze rowniez o wierszyki. dziewczyny wyslalam Wam zdjecia konradka. Za wszystkie od was bardzo dziekuje. Coraz sliczniejsze te nasze dzieci:)) az serce rozsnie Flowers super ze bartus zdrowieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezja nic nie dostałam. Wysyłam wierszyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylmag
eli fajna ta ksiazka, dziekuje. Poprosze rowniez o wierszyki. U nas po staremu nadal sie rehabilitujemy trzy razy w tygodniu po 45 minut Próbujemy juz sami siadać z pozycji na boczku czasami nam sie udaje. pozdrawiam i biegne do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysicaa zdjęcia Stefanka fantastyczne szczególnie wanienkowe :) a Frezja73 ależ wspaniale Wam się udało sfotografować zębuchy !!! :D a my dziś na 15 usg jamy brzusznej Adulka. A wczoraj u pediatry musialam kłamać jak z nut że dawałam Eurespal i że będe dawać , bo była zaskoczona że cudownie dziecko ozdrowiało, a nie chciałam mówić że dzwoniłam do alergologa i wg jego wskazówek postąpiłam :) taka pchła szachrajka jestem. Ale najwazniejsze że nad morze pojedziemy ze spokojnym sumieniem i zdrowym dzieckiem. Dziękuje za pozytywne zaopiniowanie weselnej sukienki. Aż się zarumieniłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezja73
Hej dziewczyny, Tygrysica, Eli wieczorkiem sprobuje jeszcze raz te same zdjecia, bo z pracy to nie bardzo. Mysle ze uda mi sie przysiasc na chwilke. Thefly no polowalismy na te zebuchy i udalo sie:)) przyslij mi tez zdjecia w tej sukience. w sierpniu tez jedziemy na wesele i szukam instruktazu w co by sie ubrac. No i o stro rozgladam sie juz za sukienka na swoje wlasne wesele w pazdzierniku:)) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ •Sylmag.... 10.09..KUBUŚ..🌻..2700..50cm 7,5M 8600.. 76cm..0z •Ewunia21. 24.09 WIKTORIA.🌻.3050..56cm 7,5M 6640.65cm..4z •Ania30.... 29.09 NATALKA..🌻..3200..53 cm 8M 7300...68cm..1z •Karen ka..29.09 ALESSANDRO.🌻..3520..52cm 8M 9300...74 cm •Flowers24 30.09 BARTEK..🌻..2900..53cm..8M 8315 ... 72cm..0z •Laura7 ....03.10 NADIA..🌻..3800..53cm 6M 7800...72cm..2z •Mająca nadzieje 04.10 KAMILEK.🌻..3760.56 cm 6M...9000..75cm..0z •Agucha 29..05.10. NATALKA..🌻..3050...50 cm 6M 6800.. 65cm •Mama Natalki 06.10. NATALKA..🌻..4300..59 cm 4M 7500..70cm •Eli.......... 08.10 KAMIL..🌻..3850...56 cm 6M 8300..70cm...6z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK.🌻.3480.56 cm 7M 7600.66,5cm.0z •Emelle..... 10.10 KAROL..🌻..3190...53 cm 7M 8500 •Thefly...... 10.10 ADAŚ..🌻..3340..52 cm 6,5M 8100..70cm..2z •Jokas.......10.10 Oliver..🌻..3000g..50cm 6M 7900..70cm..5z •Delphi31... 11.10 NATALKA..🌻..3300..53 cm 7M 7000..68cm..0z •Yalu........ 11.10 DANIEL..🌻..3960..52 cm 3M 6900 •Maja....... 12.10 MAJA..🌻..3850..54 cm 3M 6850...63cm •Siostra 22 13.10 MELISA..🌻..2600..50 cm 4540....60cm •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK..🌻..3300.52 cm 4M 7000 65cm •Waga 77.. 16.10 FRANEK..🌻..3470 ...55cm 7M 6950..1z •Maggie7000..20.10 NATALKA.🌻..3700..56cm 4,5M 7210..67cm •Sylwia30.. 21.10 KALINA..🌻..4100...63 cm 6m 1000..68cm •Frezja 73. 23.10 KONRADEK..🌻..3550..60 cm 6M 7075..70cm..2z •Megji 23.10 PAWEŁEK..🌻.. 6,5M 9150..0z •Ona24..... 24.10 LAURA..🌻..3080...50 cm 5,5M..6900...70 cm..0z •asia_20... 25.10 ARTUŚ..🌻..4240...60 cm 6M 2t 11400...82cm •Dota28.... 26.10 KONRADEK..🌻..3480...60 cm 6M 7900..71cm.6z •ewcia26.. 30.10 JULECZKA..🌻..3000...57 cm 7M 8000..4 z •stysia 74.. 04.11 ZUZANNA..🌻..3620..54 cm 6m 8330. 70cm..2z ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezja ja pamiętam swoj ślub jak by to było wczoraj, a już jesteśmy małżeństwem półtora roku.No właśnie dziewczyny a może macie zdjęcia na kompie ze swojego ślubu??Ja zaraz Wam parę prześle. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysicaaaa-popieram!!!Fajny pomysł z tymi ślubnymi zdjęciami. Co prawda dawno to wszystko bylo ale miło powspominać...:) Kto się dołączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylmag
tygrysicaaa super zdjęcia ślubne pozdrawiam i odwdzięczę sie moimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże! Dziewczyny-jakie cudne zdjęcia!!!! ELi-ty mialaś czarne włosy?! W życiu bym cie nie poznała. Fantastycznie ci w tych czarnych ( w blondzie oczywiście też-ale rzadko sie zdarza żeby dziewczynie pasowały i blond i czarne włosy. A tu proszę-chodzący wyjątek)!!! Wow-niesamowicie wyglądalyście. To ja tez Wam przesle parę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylmag
ewcia26 - wyglądałaś super jako panna młoda mój mąż był pod wrażeniem Wiadomo juz po kim Julcia jets taka ładnusia Nie to żebys męża miała nie przystojnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tak rano :) Zdjęcia ślubne super,dziekuje bardzo za przesłanie. Ja niestety Wam naszych nie moge wysłać bo jeszcze ślubu nie wzieliśmy :( Ale jak tylko to oczywiscie zdjecia przesle. Planowalismy na sierpien ale mamy troche rzeczy do splacenia i dopiero jak z tego wyjdziemy to pomyslimy o slubie. Co do wizyty u pediatry-bo pisalam ze podam nowe dane do tabelki-to niestety malej nie zwazyli bo na kontroli bylam u \"dzieci chorych\" a nie \"dzieci zdrowych\" (dwa osobne gabinety) a tam nie maja wagi :( Za to powiem Wam ze jak lekarka obejrzalam wynik badania krwi malej to stwierdzila ze to az nieprawdopodobne zeby dziecko mialo tak dobry wynik badania! Koncze narazie bo mi mala placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och moje młode panny tak pięknie wyglądałyście na zdjeciach i takie te zdjęcia ładne że mi aż się nie chce swoich bezpłciowych wysyłać :( no może zeskanuje zaraz choć jedno żeby się odwzajemnić :) a tak a propos rzecz którą byśmy przeoczyli gdyby nie przypadek - do końca czerwca można do US składać wniosek o zwrot różnicy w Vat-e poniesionej w wydatkach mieszkaniowo-remontowych w latach 2004-2007, dokładnie nie wiem jak Wam to opisać ale chodzi o to że pomimo zwrotu z tego roku można jeszcze wyrwać pare złotych właśnie z tamtych lat. Ale jakoś cicho o tym w mediach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×