Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Gość Mcdzia
No on sobie robi doładowanie co rano. Zrzuca pilota, tak żeby wypadły baterie i namiętnie pcha je do gęby. To rózowe body to jest jego pidżamka:) Dostałam od babci, kiedy jeszcze myślała, że będzie prawnuczka.Ależ mi się nic nie chce, pogoda okropna, Jasiek jęczy a ja kroiłam cebulę i mi się łzy do oczu cosną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie siostry- seniorki :p :D nie czułam się jakoś specjalnie źle...po tym piwku, tylko miałam wyjazd :) dziś widzę miałyście temat kłótni..... strasznie fajne masz to określenie na swojego męża aya :D :D :D :D :D :D :D...teraz to ja poplułam sobie monitor.....hahahahahahahaha.... to ci dopiero Robercik- nabuhondozor :D :D :D......mój mężuś długo nie potrafi się gniewać, łazi za mną i muszę się z nim pogadzić....no chyba że nie łazi i od razu przynosi kwiatki..:D ale generalnie to sprzeczamy się, a nie kłócimy....bo dla mnie kłótnia to właśnie\'\' naindyczenie się\'\' i nie odzywanie przynajmniej 2-3 dni ;) ale to ja częściej się obrażam, bo on twierdzi że szkoda życia i czasu na fochy :)..No i ja oczywiście przeważnie mam rację, więc podobnie jak wy ;) Mcdzia bardzo ładna ta sukienka! na pewno będziesz w niej pięknie wyglądała! :D i dziękuję wszystkim za zdjęcia....i violi szczególnie, że tak dba o mnie i wysyła mi takie\'\' grzeszne\'\' maile....:p :p :p viola jestes najfajnieszy zboczek z nas wszystkich!!!!!:D :D :D A co do tych facetów, to macie absolutną rację.....nie lubię narcyzów i nie mogłabym być z jakimś pięknisiem na codzień....ale oglądać bardzo lubię, tak jak aya :p ;) no i jeszcze tak sobie myślę, że bałabym się ,że takie\'\' cudo\'\' zapatrzone w siebie, na stare lata by ganiało za babami.....:( aya Nadii też łamią i zadzierają się te paznokietki okropnie! nie wiem dlaczego? co jej wpadnie w ręce, to wszystko drapie :( :0 dobra ...idę sadzić kwiatki, nakupiłam i muszę wsadzić, a tak mi się nie chce:( aha rybak dzwonił i opowiadał jak mnie to niby kocha....czy się gniewam jeszcze i takie tam....miłe to ....bardzo ....ale do oka muszę się burmuszyć jak przyjedzie...no żeby te kwiaty dostać:D HIHIHIHIHi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
literówka...pogodzić miało być ...oczywiście..... miałam was zapytać i zapomniałam:0 czy wy dajecie już tylko dorosłe jedzenie? czy od czasu do czasu słoik? aya ale nas podsumowała Karolina..:( ja tam się nie czuję staro...:0 chociaż jak mam zły dzień....to różnie gadam...ostatnio wymyśliłam że mam stary mózg....:( Mężczyzna pije na umór, kobieta bywa zawiana Mężczyzna zdradza, kobieta przezywa przygodę Mężczyzna wyżywa się na bliskich, kobieta odreagowuje stres Mężczyzna wrzeszczy, kobieta akcentuje swoje racje Mężczyzna katuje dzieci, kobiecie czasem puszczaja nerwy Mężczyzna się leni, kobieta regeneruje siły Meżczyzna kłamie, kobieta stosuje dyplomację Mężczyzna jest niezdarą, kobieta bywa zagubiona prawda że to prawda? pa do wieczorka....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam to po kolei: u mnie już lepiej, ale przez te prochy to rozbolł mnie zoładek i jest mi strasznie niedobrze, ale moze przejdzie Mcdzia suknia przepiękna, uwielbiam oglądać suknie ślubne, a ta jest wyjatkowa:) z obcinaniem paznokci to raczej nie ma problemu, jak ja obcinam to emilka jest bardzo skupiona i patrzy co ja robię gorzej jest u nóg bo wtedy robert musi ją trzymać, bo cały czas kopie, a paznokcie jak na razie sie jej nie łamią wogóle to dzisiaj była bardzo marudna, cos mi sie wydaje ze jej zęby idą kolejne u nas tez są sprzeczki, ale zazwyczaj o byle co i szybko się godzimy bo ja bym tak nie potrafiła pod jednym dachem zżyć i nie gadać a zazwyczaj kłócimy się o jedna rzecz: mój mąż KOCHA SPANIE, kazdy moment wykorzystuje zeby sie połozyc, przed praca, po pracy, wieczorem, a mnie to doprowadza do szewskiej pasji, bo ja muszę wszystko sama robić, a on spi to jest podstawowa rzecz o która się sprzeczamy emilka je czasami słoiczki, ale to chyba z wygodnictwa:) ja na poczatku tez uzywałam tetrówek (z dwa miesiace) ale potem stwierdziła, ze to chyba na jedno z kosztami wychodzi, a przynajmniej nie trzeba prać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do postępów dzieciaczków to wasze bardzo duzo robia i rozumieja:) emilka uwielbia gazety i pchac je do buzi oraz worek ze smieciami jak stoi do wyrzucenia to musi se w nim pogrzebac, wywala wszystkie hohelki, wałki tuczki z szuflady ja jej mówie ze nie wolno niuniuniu chyba tak z 5 razy, a za szóstym to mi sie juz nie chce i jej pozwalam chciałam ją uspic dzisaj popołudniu to tak się darła, az w koncu uzarła mnie w rekę i musiałam odpuścic to są mali terroryści:) jak zwykle o 18 spiewamy piosenkę pierwsza miłość (to już taki zwyczaj) jak ja śpiewam to ona mówi baba i jeździ paluszkami po wargam tak jakoś brbrbrbrbr to bardzo smiesznie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam wam parę obrazków takich.... mam nadzieję ze się na mnie nie obrazicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to gdzie? sylwek no tu....:D....wróciłam dopiero teraz , bo byłam u sąsiadki na roczku....:D :D :D Kasia( córka sąsiadki) zaczęła chodzić jak miała 11 miesięcy..:( ale jak patrzę na Nadię to chyba się nie zanosi na to, że ona zacznie łazić...:( :( :(...mąż przyjechał ok 19. szybko się wykąpał i poszliśmi.....Kasia dostała bardzo fajny rowerek....no super....można dziecko wsadzić tak jak do mini-autka i z tyłu ten uchwyt jest ruchomy i kieruje sie tym...więc nie trzeba się garbić...wszystko można zdemontować jak dziecko jest starsze i zostaje sam rowerek...fajna naprawdę rzecz...muszę jeszcze podpytać z jakiej to firmy....bo coś ostrość mi szwankuje dziś również i nie dojrzałam, żeby zobaczyć :D :D :D ale wszystkim życzę takiej sąsiadki jak ja mam!!! :) nie chodzi o to że mają kasę( bo mają) ale że ta kasa jej nie przewróciła w głowie :) sylwek super mail!!!!!! ja lubię oglądać sobie nieraz takie śmieszne rzeczy......jak na zboczeńca przystało :D ale te babki -murzynki z tymi cycami to mnie rozwaliły....no i co aya i viola? chciałybyście być takimi kalekami?!?!?!? :D kajek myślałam, że dziś wieczorem tu zajrzysz? mam nadzieję , że nie przestraszyłaś się starej pomarszczonej amamen?!? jeśli tak to cię przepraszam, ale ja tak naprawdę wyglądam.....hihihihhihihihihihihihihhihihihihhihihihihihihihhihihi ok idę spać, bo znowu gadam sama do siebie :D PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻 Witam, witam miłe panie:) a co ta ku pusto było wieczorkiem??? Wszystkie w łóżeczkach baraszkowały?;) Amamen, to jest wszechstronna:) zdąży się pogodzić i jeszcze ma czas na urodzinki :) Mnie to już Robert nie wypuszcza po wszystkim z łózka, no na siku najwyżej:o Czy tez tak macie z sikaniem??? Bo to głupie, ale zaraz po zamiast sie przytulać, muszę pędzić do wc ( i to za każdym razem:o) Dzięki za fotki Sylwek i Viola:) Od rana mam dobry humor;) Julka wczoraj stała parę razy bez trzymanki, jak miała ręce zajęte:0 i to dobrę chwilę, dokąd tego nie zauważyła, wtedy robiła klap na pupę:D Ale te Murzynki miały piersi!! ciekawe jak to się robi?!?!?! Zeby takie osiągnąć gabaryty:o Nie ma sprawiedliwośći:( Jede maja taaakie wielkie, a inne (ja!) taaakie malutkie:o Chyba zawsze będę Julkę karmić, bo wiem co będzie, jak przestanę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zcha, a jedzenia dorosłego tak całkiem to nie daję jeszcze:) Zazwyczaj na obiad dostaje swoją zupkę (obiadek), albo słoiczkową, a nasze to tylko ziemniaczki (uwielbia:) ) Zreszta ona wszystko uwielbia, ostatni ciągnęła mi do kufla z piwem karmi tym kawowym i pomyślała, że jak jej dam troszkę spróbować, to się zniechęci, ale ona wręcz przeciwnie:o Mati nigdy nie lubił gazowanego i do teraz nie pije, a ona jest otwarta na wszystkie propozycje :O szczególnie z naszych talerzy, szkalnek, kubeczków... Może, jak zacznie chodzić sama, to poszerzy swoje zainteresowania:o o coś jeszcze prócz kulinarii:D:D:D Mam nadzieję, bo ponoć, jak byłam mała, to nie można mnie było z oka spuścić (mam na swoim końcie flaszkę bulionu i ocet:o), ale może nie będzie tak źle z jej...hmmm. apetytem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to, nocka nieprzespana, mamo fasolki??? Czy raczej Twoja kolej na wstawanie o świcie po prostu? U nas od dziś są fni Sosnowca, ale jak będzie tak zimno to zostanie mi tylko oglądać pokaz sztucznych ogni w niedzielę wieczorem z okna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wczoraj nie była nasza kolej na dostęp do neta w domu :(:(:( dlatego mnie nie było Oliwia zanim zasnęła wczoraj to tak płakała, że już miałam naszykowany dla niej panadol w strzykawce, ale Paweł zdążył ją uśpić na rękach. Myślę że to przez ząbki. Choć nie widzę czy to te górne czy dolne dwójki wychodzą...:O Wczoraj też udało mi się poobcinać jej paznokietki, skorzystałam z Waszych rad i w łazience po kąpieli dałam jej sznurki od suszarki do bawienia - zajęła się trochę nimi i mogłam jej w miarę obciąć u rąk. Jej też się łamią te paznokietki i zadzierają, może za mało wapnia w organiźmie. Amamen ja daję małej dorosłe jedzenie, tzn. jak już kiedyś pisałam to kanapeczki wieczorem i rano, a na obiad staram się gotować jej osobno zupkę, ale trochę ją solę do smaku, oczywiście czasami słoiczkowe kupne też dostaje, zwłaszcza jak mi się nie chce gotować. A na drugie danie ziemniaczki i skrzydełko z kurczaczka albo udko - mięsożerna jest strasznie, chyba ma to po mamusi. Kiedyś jadła ze mną te kotlety ryżowo-serowy i bardzo jej smakowały, albo środek z gołąbków lubi. Aya ja tak nie mam z tym siku :) Wiecie jak ja się dziś w nocy przeraziłam ..... :O:O ale wstydzę się o tym napisać, co Wy sobioe o mnie pomyślicie, może lepiej nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisz, piszn, nic sobie nie pomyślimy złego!:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola, napisz ;) napisz nam.Noooooooo plis, może to mnie pobudzi do życia. W tym tygodniu co dzień ja wstaję (oprócz środy) bo mąż ma bardzo dużo pracy i siedzi po nocach i całe dnie. Wczoraj był w domu, więc zabrałam na cały dzień Michała do rodziców. Ale niestety nikogo tam nie było i musiałam i tak sie nim cały dzień zajmować :( Staram się jakoś mu pomóc bo chodzi nieprzytomny. Wczoraj byłam dla niego taka dobra, że normalnie się zakochał i ....... :O chciał się kochać ze mną. Był mały seksik ;) :p A co? ;) Ja też mam tak po seksie, ale nie to że muszę od razu lecieć ;) NAwet jeśli zrobię siusiu, umyję się, zrobimy \"szybki numerek\", to i tak \"po\" mi się znowu chce :O Jeszcze co do tych pazurków, nie próbujecie obcinać jak śpią? Do jakiegoś czasu tak robiłam Michałowi, bo jak był młodszy to sobie nie dawał obciąć. Dzięki dziewczyny za zdjęcia, może Wam prześlę coś co mnie ostatnio bardzo interesuje, czyli jak jeździć samochodem ;) Wczoraj byłam z Michałem u lekarza po mleko i wyżaliłam się, że on nie może jeść \"dorosłego jedzonka\" jak inne dzieciaczki :( Ale parę dni temu dostał pomidorówki, ugotowałam taką mało słoną , do dosolenia na talerzach ;) no i bez śmietany. Czasem ziemniaczka dostaje i już dwa razy próbowałam dać mu chlebka. Bardzo lubi, tylko, że masła nie może :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie mi , czy Wasze dzieci oglądają czasem coś w TV. BO ja (wiem, że to niedobrze) jak już mam dość to Michałowi wlączam. Na szczęście on nie wytrzymuje dłużej niż 15 minut. Mam wyrzuty sumienia, bo czasem też wślepia mi się w ekran kompa jak siędzę z Wami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jej nie włączam tv, ale jak Robert jest w domu, to tv jest non stop włączony, a jak Mati ogląda jakąś bajkę, to Julka też czasem rzuci okiem, ale to tak chwilkę tyllko:) Jeszcze jej to nie interesuje, na szczęście, bo jakby ją interesowała, to pewnie bym jej włączała, ale chyba trzeba by kupić kolejny tv, bo przy tym jednym i tak są w weekend kłótnie między Robertem i Mateuszem:D:D:D a jakby jeszcze Julka dołączała, to nie wiem:o Mateusz zaczął ogląda, jak miał tak mniej więcej 1,5 roczku:) i od teletubisiów, a potem listonosz Pat i takie tam; jakis sentyment mam do tych bajek.... Może mu kup kasetę, albo płytę z teletubisiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem może będziecie się śmiały, ale mi wcale do smiechu nie było :O wiecie co....ja nie wiem jak to się mogło stać... dlaczego tak wyszło... czy ja jestem aż tak bardzo zakręcona... no i zdarzyło mi się pierwszy raz... Otóż ja tak nienawidzę okresu!!! że nawet na noc używam tamponów, no i w nocy wstałam i poszłam sobie zmienić i wiecie co... okzało się .... że miałam włożone dwa OB SUPER!!! Matko, jak ja się wystraszyłam, no ja naprawdę nie wiem czy mnie wieczorem zamuliło że nie wyciągnęłam tylko sobie dołożylam...!!! :O:O:O A jak by mi tak został?!? i bym nawet o tym nie wiedział??? Boże co to by było???!!! Pewnie by mi brzuch rozsadziło... Ale numer, od razu tak sie rozbudziłam, że zasnąc nie mogłam ... A kiedyś przed ciążą jeszcze to nie ściągnęłam tej górnej folii :O:O:O, na szczęście wyszła razem z tamponem... :O:O:O Oliwię interesują w telewizji jak na razie prognoza pogody, niektóre reklamy z dziećmi i piosenki z Klanu czy M jak miłość, a tak to za bardzo nie patrzy na tv, a włączony jest cały czas wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahah, no tego się nie spodziewałam:D:D:D Ale Ty zakręcona jesteś:D:D:D No ale wyobrażam sobie, jak się musiałaś obudzić w tej łazience:o Chyba nie mógłby Ci zostać, bo przecież byś wyczuła ten sznurek przy zakładaniu, albo tak, jak się stało wyciaganiu, no nie;) Czy też ob mają tak krótkie sznureczki??? bo już dawno ich nie używałam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe szczęście że mają długie, no a jakbym go sobie wepchała? Na szczęście nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Ja też używam na noc, bo inaczej pościel do zmiany, no i to szorowanie łóżka gąbką z wodą z mydłem mnie nie zachęca. Staram się robić jakieś przerwy i zakładać czasem podpaskę, bo to niedobrze tak cały czas tampony, ale nie zawsze się zmobilizuję. NIenawidzę okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D VIOLA TY JESTEŚ UDANA! :D:D:D hmmm ale ja się wcale nie godziłam jeszcze z mężem......:p tak jak to powinno być........ani kwiatków ani nic :(... mam całe serie tych kaset z Teletubisiami aya ;) pamietam , że Nikola nie odrywała oczu od ekranu gdy włączyłam jej tą bajkę :) a Nadia jak narazie nie interesuje sie tv,tylko muzyką :) bardzo lubi słuchać muzy szczególnie jak Niki zrobi na cały regulator i szklanki podskakują w szafce :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violkam :D :D :D Dobre naprawde ja raczej nie używam tamponów ale chyba musi być ten pierwszy raz :D :D :D prawda??? Miłosz uwielbia słuchać Enii całymi godzinami ponieważ przyniej usypia w dzień,a tak to nie zauważyłam aby telewizja go zainteresowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam tampony , jak najbardziej....aby na noc zawsze podpaski....jakoś tak nie wyobrażam sobie..:( musiałabym sie obudzić i iść zmienić, co przy moim śnie jest raczej niemożliwe , no chyba że nastawiłabym budzik :) Mcdzia chyba dziś jednak napije się tej zielonej herbaty :0.:0 :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z tymi tamponami robię tak, zakładam oprócz tego majty z podpaską, idę spać i mam gdzieś czy mi przecieknie czy nie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Violkam niezła historia. Ja jakoś nigdy nie mogłam się przyzwyczaić do tamponów...no chyba że jak spędzałam czas nad jeziorem. A z tym sikaniem to taka reakcja obronna organizmu. Jak się wysikasz to bakterie giną. Ja mam skłonność do stanów zapalnych i tak mi radziła moja pani ginekolog: po miłości - siusiu!:) Jasiek mi dziś wyżarł krem nawilżający. Tak Go obserwuję teraz, czy mu to nie zaszkodziło...To był taki najprostszy krem robiony w aptece z witaminą A. Wczoraj byłam na przymiarce, tylko jak idę z Jaskiem to krawcowe zamiast na mnie zwracac uwagę to zachwycają się Małym (one są bezdzietne).:D Wczoraj spaliłam garnek, jeju ja chyba bilobil zacznę łykać bo zapominam się czasem, a to jajka gotuję pół godziny, a to zapomnę portfela wychodząc na spacer...SKLEROZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Ja Jaśkowi czasem daję normalne jedzenie. Czasem gotuję mu pierś, marchewkę i ryż, kartofla albo makaron. Rozdrabniam dodaje łyżkę kaszki kukurydzianej, sól, pieprz i przyprawy typu zioła prowansalskie, bazylia albo oregano.Słoików to wogóle nie chce jeść chyba że dodam mu mięcha. Codziennie daję mu jogurt i jakieś owoce. Chleb z masłem to po prostu uwielbia. Telewizja nie robi na nim wrażenie, nie to co pilot:) Wpatruje się jak widzi kogoś śmiejącego się, albo płączącego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo fasolki ja robię tak samo, no dziś to mi nic nie przeciekło :D , najpierw byłam zdziwiona, ale potem okazało sie dlaczego... :O Amamen, a jak poszliście na te urodziny to dzieci same w domu zostały i spały? czy z nimi byliście? Mcdzia, ja też tak czasami mam z tą sklerozą, ale wczoraj to przeszłam sama siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×