Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Święta racja, jestem za! Zrób tak jak mówisz aya. Tobie też się coś należy, akurat Julka nie będzie rozumiała że omija ją właśnie super impreza, a będzie pod dobrą opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek, a po co tam chodzisz? To w związku z pracą? I czemu tak Cię wkurzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekanie 40 min. na głupie zaswiadczenie, bo akurat musiała kobbieta wyjsć na jakies szkolenie (tez mi szkolenie 40 min. trwało!) a kawałek karteczki to bym w 1 min. wypisała z moim mężem gdzy ide na spacer to jest ok. ja wyszykuje mała, a on ma sie nią zajmowac i wtedy ja moge spokojnie skonczyc swoje ubieranie aya ja tez bym tak zrobiła z tym weselem, bo nikt sie nie martwi ociebie, twierdza, że oni tez mieli dzieci i weidza jak to jest, ale zamiast pomóc to robia na przekór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jak szacunek do drugiego człowieka! O zasadach w urzędach m.in. piszę;) Dobrze, ze nie jestem odosobniona w tym myśleniu o weselu bez dzieciaków;) Tylko przykro mi, ze może z tego powodu dojść do awantury, ale jesyt jeszcze trochę czasu i może wyolbrzymiam sprawę:o Tylko, ze ich już dość długo znam.... A jakoś będzie:) Ale dziś upał (jakby nie mogło tak być w weekend!) czy też macie takie wrażenie, ze pogoda sprzysięgła się przeciwko nam, pracującym? W weekend tak sobie, za to od poniedziałku ukrop, ze nie ma czym oddychać, i jak tu pracować? Chociaż robienie obiadów w weekend to też był mały koszmarek w tej mojej kuchni, która wtedy zmieniała się w spory piec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście się pani w urzędzie musiała z tym zaświadczeniem namęczyć:o Skąd oni tych ludzi biorą? Czasami się zastanawiam, czy robią im przed przyjęciem testy na nieżyczliwość i Ci najbardziej aroganccy przechodzą:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze isć zająć sie obiadem, póki mała spi, bo popołudniu jade do kuzyna oni mają 5 miesieczna julkę a do tego telefony normalnie co 1 juz pieć osób dzwoniło ja na tym urlopie to nie mam chwili wytchnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście , zdjęcia dotarły i są superaśne wysłałam wam fotki Milo przed i po obcieńciu włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Milo wygląda:0 Ja też się przymierzam do podcięcia Julce grzywki, bo już jej do oczu włazi, ale jakoś...no...lewe ręce do tego mam:o A Milo został całkiem uwolniony od włosków, czy ma troszkę zostawionych? Bo on ma takie jaśniutki i zdjęcia są małe, więc nie jestem pewna:o Wydaje mi się, ze ma jakiś meszek, ale może się myl ę? I sama go obcinałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obcinałam maszynką na 3 i ma takie kruciutkie i jasne że wygląda jak łysek no ale w końcu wygląda jak chłopak nie dzidziuś mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupi ten komp....a zdjęcia z molo nie doszły :0???????????? hm hm hm aya zostaw dzieci.....jestem za........ty się nie ubawisz a Julce wszystko jedno raczej......:0 masz rację ze będzieszwymieta a każdy podejdzie , powie komplement zachwyci sie dzieckiem....i pójdzie a ty wiecznie małą na rękach i obowiązkowo chodzenie bedziesz musiała ćwiczyć....;0 więc ja zostaw....Boże ja chyba najbardziej wyrodną matką jestem.......:0:0:0:0 z was wszystkich.......... idę ja na nic nie mam czasu,sylwek widzisz jak to jest? jak siedzisz w domu.....i ponoc nic się nie robi ....?jak twierdzą nektórzy faceci???? na szczęście mój mąż mnie docenia.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya nie daj sie, zresztą wesele to nie impreza dla dzieci, a amamen ma rację, ze kazdy się zachwyci i odejdzie się daobrze bawić a Ty z dzieckiem. Zresztą jak się mała nie wyśpi o swojej porze to będzie marudna i tylko się będziesz denerwować, a poza tyym chciłabyś pewnie łądnie wyglądać a to nieco trudne być ładnie ubraną i jednocześnie funkcjonalnie, bo jak tu chodzić za dzieckiem w długiej kreacji;) A w krótkiej jeszcze gorzej brrrrrrr ja ostatnio ubieram spodnie jak wychodzimy z Olinką. Bo jak zobaczyłam młodą mamę z dzieckiem , pochyloną z pupą \"na świat\"i wcale nie miała strasznie krótkiej spódniczki to wyleczyła się ze spódniczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Małgonia, z tym ubiorem, to masz rację;) Nigdy nie wiadomo jaka sytuacja zmusi do pochylenia lub kucnięcia:D:D Ja też ubieram spodnie i raczej nie niskie biodrówki;) i bluzki bez przesadnego dekoldu, bo co z tego, ze niewiele w tej bluzce mam, skoro i tak wypaść może;):D:D:D Ale spotykałam mamy z wózkiem w szpilkach wysokich, miniówkach biodrówkach i skąpych bluzeczkach;) I zawsze patrzę z podziwem, jak one to robią:o Ja jakoś nie potrafię:o Amamen, ty na tej plaży to raczej foczka jesteś:D:D:D i to taka zabiedzona:D:D:D I już przestań o swoich niby niedoskonałościach:D:D:D A jak ja byłam nad morzem, to gdzieś wypuszczali foczki do Bałtyku, tylko oczywiście nie dosłyszałam gdzie;) Były w Dziwnowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie aya sporo takich odważnych mamuś:) ja też sięzawsze zastanawiam jak tu spokojnie się dzieckiem zajmować na obcaskach, moja na dnie szafy;) Ale gorąco, a weekend taki nijaki jak zwykle kiedy człowiek w domu siedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja do takich odważnych należę, ale ze względu na to że w takie upały w spodniach mi za gorąco, a nie mam wyjściowych krótkich spodenek, poza tym też lepiej czuję się w spodniach. A szpilki zakładam tylko, gdy idzie ze mną mąż a ja obok wózka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wole bardziej praktyczne ubranka, podobaja mi się szpilki i eleganckie ciuszki, ale ja nie mam siły tak chodzic ubrana pokazałam mezowi ciebie alu na plazy, a on na to nareszcie jakies konkretne zdjecia, tylko gdzie przód widac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tutaj nasuwa się taka konkluzja: gdyby nie praca chodziłaby w dzinsach i koszulce, cały czas;) Nie wiem jak Wy ale od kiedy mam Oleńkę w domu zawsze ubieram sie praktycznie tylko do pracy zakładam coś innego. Taki los młodej mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba też... no może na jakieś wyjścia (czyli średnio raz w roku:D:D:D:D) No a do pracy sporadycznie w dzinsach przychodzę:o Ale uwielbiam dni wolne od pracvy:) Głównie uwielbiam wieczorem, jak nie muszę zmywać makijażu:D:D:D Ale leń ze mnie:o:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy nie zmywam, bo się nie maluję oczywiście:o;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mam lenia zaraz do domu więc trochę czuję się usprawiedliwiona i druga kawa dzisiaj brrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się pakuję pomału, więc do jutra Bo na dostęp wieczorkiem nie mam co liczyć:( Miłego popołudnia wszystkim:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli że co?????? ja jestem foka??????????????????????????????????????? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D DOBRE TO!!!!!!! sylwek ja tak leżałam to mężuś siedział naburmuszony w tym naszym namiociku i spozierał na mnie co rusz........i ciągle mi przypominał że mam się czasami nie zapomnieć i gwałtownie nie zrywać, cobym przodu nie pokazała;):p.....;) hihihihhiihi....a sam wypatrzył jakąś madame co tyłek miała wciśnięty w stringi...:0 i komentował że wcale nie ma takiej ekstra figury żeby nosić takie gacie na plaży :0........chciał mi chyba się przypodobać,,,,tak jak to robi Paweł Violi ;););) a ona rzeczywiście była trochę przy tuszy........:D:D:D:D:D doszły te zdjęcia z molo???????????????????? Boże! zaraz wywale ten komp przez okno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen nie mam zdjęć z molo!!!!!!!!! :(:(:(:( Ale widziałam że ładnie jesteś opalona. I nie komplementuję tylko stwierdzam fakty. Uciekam już do domku, a Ty przysyłaj te zdjęcia z molo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co tu tak pusto, wszystkie na spacerkach, bo świetna pogoda:) byłyśmy całe popołudnie u mojego kuzyna, emilka cały dzien na kocyku, na trawce nawet próbowała ja konsumować;) a potem zrobilismy sobie grilka, fajnie było tylko szkoda, ze męzus w pracy, ale cóz:) zdjec dalej nie ma od ali:( u kuzyna była 5 miesiecza julka, ale emilka wogóle jej nie zauwazała, wiec wspólnej zabawy nie było, chhyba dlatego ze tamata jest malutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj karolciu (wyswietliłaś mi sie na gg) 🌼❤️:) opowiadaj jak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam rozpakowywanie. Nie mam sił. Idę spać. Jeszcze Was nie poczytałam do końca, ale obejrzałam zdjęcia i są super :) Ja tez myślę, zeby obciąć Michałowi troszkę włoski, ale nie aż tyle co Milo. Tylko, że ja mu sama tego nie umiem zrobić :O Ciekawe, bo po obejrzeniu zdjęć Oliwii mam takie samo wrażenie jak Aya. Z niej jest całkiem niezły tłuścioszek :) Violkam, kiedy ostatnio ją ważyłaś? Bo piszesz, że Oliwka taka malutka, że za mało przybiera, a ona wcale nie wygląda na zagłodzoną :D :D :D A zdjęcia Amamen to juz w ogóle super. Ja chcę nad morze! 😭 I chcę do jedzenia to, co ma na jednym ze zdjęć na talerzu Nikola! Jakieś lody, bita smietana i te inne rzeczy 😭 Chyba mi się okres zbliża :) Ale Ci Amamen zazdroszczę tych 15 razy. Ja obecnie jestem niezdolna do tych rzeczy z powodu jakiegoś paskudnego stanu zapalnego 😭 A jutro nasza rocznica ślubu. To znaczy druga rocznica ;) Na działce było super. jutro wysle jakieś zdjęcia. Nie są takie fajne jak Amamen znad morza, ale zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×