Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miriaam

ORIFLAME konsultantki z Twojej okolicy

Polecane posty

Gość agusia_kwiatek ORIFLAME TORUŃ
WKROCZ DO ŚWIATA LUKSUSU! Korzystaj z programu witamy dla nowych Konsultantów i zdobywaj nagrody! Wyjątkowy kuferek na kosmetyki czeka na Ciebie! PROMOCYJNA OPŁATA WPISOWA 1zł. W etapach Programu Witamy otrzymasz bony 20zł i 30zł oraz kuferek oriflame możesz mieć za 19,90zł Kupujesz kosmetyki taniej 23% Twój zysk to 30% od każdego produktu Produkt do wyboru za 1zł o wartości 100zł w programie lojalnościowym (co trzeci katalog) Próbki po 0,50zł A oprócz tego: spotkania, szkolenia i kursy oczywiście w miłej atmosferze Służę wszystkim pomocą i radą i dbam o moje konsultanki oraz klientów Nie czekaj, skontaktuj się ze mną: Agata Kom 605 22 59 72 Mail agatamail@op.pl GG 5079706 www.my.oriflame.pl/agusia_kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH Jestem konsultanką Oriflame ze Skawiny. Napisz lub zadzwoń do mnie: -Jeśli chcesz mieć świetne kosmetyki w dobrej cenie; -Jeśli chcesz mieć dodatkowe pieniądze na drobne wydatki; -A może chesz mieć znaczne dochody? WSZYSTKO TO MOŻESZ W ORIFLAME!!! TYM BARDZIEJ , ŻE OD 08.02.2010. MOŻESZ WSTĄPIĆ W SZEREGI ORIFLAME TYLKO ZA 1 ZŁ I TO BEZ WZGLĘDU NA TO, CZY BĘDZIESZ KUPOWAĆ TYLKO DLA SIEBIE, CZY CHCESZ JE SPRZEDAWAĆ. Oprócz tego rewelacyjny Program Witamy dla nowych konsultantów, w którym zyskujesz dodatkowe bonusy w kolejnych katalogach: talony na kosmetyki, kuferek Oriflame w super atrakcyjnej cenie. Uwierz: ORIFLAME MOŻE ZMIENIĆ TWOJE ŻYCIE! KONTAKT DO MNIE: tel. 784 292 210 e-mail: anika730@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem konsultantką ORIFLAME z Nowego Sącza, jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem kosmetyków z tej właśnie firmy, to proszę pisać;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem konsultantką Oriflame od roku. Jest to firma, która daje dużo możliwości minn. Spore zarobki, atrakcyjne nagrody, możliwość udziału w różnych imprezach jak np. konferencja, szkolenia z profesjonalnymi kosmetyczkami za grosze, szkolenia biznesowe. Oriflame to dla mnie coś więcej niż tylko sprzedaż kosmetyków. Jest to część mojego życia i w przyszłości nie chcę robić nic innego. Ponieważ można również się z tego utrzymać. Jak?? To zaraz wam napiszę. Osiągając kolejne poziomy procentowe: Co to są poziomy procentowe?? Poziomy zdobywa się za puntky grupowe (w skrócie pp). Każdy konsultant zawsze dostaje cennik do katalogów, które kosztują tylko 0,60gr. W cenniku jest tabela procentowa: 10000pp - i więcej 21% (tytuł dyrektora) 6600pp - 9999pp - 18% (tytuł starszego menagera) 4000pp - 6599pp - 15% (tytuł menagera) 2400pp - 3999pp - 12% (tytuł menagera) 1200pp - 2399pp - 9% (konsultant) 600pp - 1199pp - 6% (konsultant) 200pp - 599pp - 3% - (konsultant) 0pp - 199pp - 0% - (konsultant) Ta tabelka może wam się wyadawać na początku czymś niezwykłym, ponieważ samemu dosyć ciężko by było zrobić np. 2400pp aby zostać menagerem. Można to osiągnąć w sposób, który przedstawiam poniżej. Jak zdobywa się pp?? Punkty zdobyć można na dwa sposoby: 1 sprzedaż osobista kosmetyków, 2 budowanie grupy (struktury) W katalogu jest dużo różnych produktów i każdy ma określoną ilość pp. 1PP kosztuje ok. 2zł, więc takie podstawowe zamówienie stu punktowe jest za kwote ok. 200zł. Konsultanci sprzedają po cenie katalogowej natomiast za kosmetyki płacą po cenie hurtowej czyli bez 30% marży. Po co budować grupę?? Grupę buduję się ze względu na zarobki. Jeżeli ktoś chce w ten sposób zarabiać na życie a na prawde można to osiągnąć. Za tytuł menagera przypomnę 2400pp z sprzedaży grupowej otrzymuje się wynagrodzenie co 3 tygodnie w wysokości ok. 500zł do tego przy odebraniu tytułu taki menager teraz otrzymuje 250zł!! + pieniądze z sprzedaży osobistej. A jeśli ktoś poprostu chce mieć kosmetyki taniej dla siebie lub troche sobie dorobić to oczywiście nie musi nikogo zapisywać to jest twój wybór. Teraz wpisowe do klubu jest za jedyną złotówkę więc nic się nie traci a można wiele zyskać. Nowy konsultant, który teraz wstąpi do klubu i rozpocznie "Program Witamy" za 1 etap otrzyma 20zł bonusu do wykorzystania w następnym katalogu za 2 etap otrzymuje 30zł a za 3 etap może mieć śliczny zielony kuferek za jedyne 19,90zł. Do tego rozpoczeła się złota kampania dla sponsorów, czyli konsultant który wpisze się do klubu i zaprosi 2 nowe osoby które zrealizują 1 etap "programu witamy" otrzyma za 1zł elegancki notes, portfel i długopis. Drugi krok w "złotej kampani" to jeśli 2 nowe osoby zrealizują cały program witamy otrzyma elegancką torebkę za 1zł do kompletu z powyższym zestawem a za 8 nowych konsultantów, którzy zrealizują cały program witamy otrzymasz biżuterię z W.KRUK. kolczyki, wisiorek i naszyjnik również za złotówkę. Myślę, że ta oferta jest bardzo atrakcyjna. Po zakończeniu tej oferty za pewne będą kolejne nie zwykłe promocje. Kto może pracować w Oriflame?? W Oriflame może pracować każdy. Osoby, które nie mają ukończone 16 lat mogą wpisać się na rodziców, opiekunów. Zaintersowanych proszę o kontakt: aneta1122@o2.pl lub gg: 7780307

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam wszystkie chętne osoby zostań konsultantką Oriflame, zamawiaj, zarabiaj i zgarniaj nagrody, wpisowe 1zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Łódź i okolice Zapraszam osoby chętne zostać konsultantką oraz osoby które chciałaby kupować wyłącznie dla siebie . od 8.lutego2010r. wpisowe w promocji-1zł Prezent :20zł+30zł+ stylowy kuferek za 19,90zł Zapraszam- Łódź,okolice oraz cała Polska Osoby które chciałyby kupować dla siebie z 30% rabatem Jak i osoby zainteresowane budowaniem grupy . Zapraszam osoby ambitne ,lubiące pracę z ludźmi,bez ograniczenie wiekowego. kontakt: xara4@op.pl lub ewa.kubik1@oriflame.biz GG 1022009 Tel 501572516 Łódź i okolice zapraszam Pozdrawiam Ewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka_89
Poszukuję osób chętnych na konsultantki Avonu z Wielunia i okolic. Ocoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem tel. 0663516433 lub gg 12214067

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
JAK KTOŚ JEST CHĘTNY NA FM GROUP TO ZAPRASZAM DO MNIE NA ZAKUPY. Anna gg 8861243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna M.
Zapraszam na moją stronkę www.oriflame.tu.kupisz.pl Możesz tam złożyć zamówienie (wysyłka to tylko 1 zł) , poczytać o korzyściach bycia konsultantką a także zapisać sie do klubu oriflame (wpisowe 1 zł) Zapraszam wszystkich Joanna Michulec www.oriflame.tu.kupisz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannakORIFLAME
ORIFLAME co znaczy dla mnie - kosmetyki które lubie, wolność, śmiech i zabawa, wspaniałe zapachy przypominające egzotyczne wakacje ... A dla Ciebie co oznacza ORIFLAME? Może chcesz się dowiedzieć? Zapraszam do niezapomnianej przygody! W katalogu nr 3 polecam antyperspiracyjny dezodorant Silk & Cashmere - kto powiedział że antyperspiranty w kulce nie są skuteczne!!! Ten mało, że ma przystępną cenę (jedyne 5,9), subtelnie pachnie to jeszcze chroni na cały dzień. Odbiór osobisty Wrocław i okolice, przesyłka GRATIS cała Polska Kontakt, pytania, zamówienia joannak.oriflame@gm ail.com tel. 606 55 73 52 GG 872657

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia_kwiatek ORIFLAME TORUŃ
WKROCZ DO ŚWIATA LUKSUSU! Korzystaj z programu witamy dla nowych Konsultantów i zdobywaj nagrody! Wyjątkowy kuferek na kosmetyki czeka na Ciebie! PROMOCYJNA OPŁATA WPISOWA 1zł. W etapach Programu Witamy otrzymasz bony 20zł i 30zł oraz kuferek oriflame możesz mieć za 19,90zł NATURALNE SZWEDZKIE KOSMETYKI Kupujesz kosmetyki taniej bez 30% marży Twój zysk to 30% od każdego produktu Produkt do wyboru za 1zł o wartości 100zł w programie lojalnościowym (co trzeci katalog) Próbki po 0,50zł A oprócz tego: spotkania, szkolenia i kursy oczywiście w miłej atmosferze Służę wszystkim pomocą i radą ;) Nie czekaj, skontaktuj się ze mną: Agata Kom 605 22 59 72 Mail agatamail@op.pl GG 5079706 Zapraszam na moją stronę: www.my.oriflame.pl/agusia_kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.oriflamepolska.pl
Witam, Jesteśmy Zespołem z Pruszkowa, zapraszamy Klientki z Warszawy, Piastowa, Pruszkowa, Komorowa i okolic! Zapewniamy atrakcyjne zniżki i stały kontakt:) Jeśli chciałabyś zostać Konsultantką lub masz pytania, napisz proszę maila. Zapraszamy do odwiedzania Naszej strony internetowej! www.oriflamepolska.pl asiandox@o2.pl konrad90001@wp.pl Pozdrawiam, Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.oriflamepolska.pl
Witam, Jesteśmy Zespołem z Pruszkowa, zapraszamy Klientki z Warszawy, Piastowa, Pruszkowa, Komorowa i okolic! Zapewniamy atrakcyjne zniżki i stały kontakt:) Jeśli chciałabyś zostać Konsultantką lub masz pytania, napisz proszę maila. Zapraszamy do odwiedzania Naszej strony internetowej! www.oriflamepolska.pl asiandox@o2.pl konrad90001@wp.pl Pozdrawiam, Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.oriflamepolska.pl
Witam, Jesteśmy Zespołem z Pruszkowa, zapraszamy Klientki z Warszawy, Piastowa, Pruszkowa, Komorowa i okolic! Zapewniamy atrakcyjne zniżki i stały kontakt:) Jeśli chciałabyś zostać Konsultantką lub masz pytania, napisz proszę maila. Zapraszamy do odwiedzania Naszej strony internetowej! www.oriflamepolska.pl asiandox@o2.pl konrad90001@wp.pl Pozdrawiam, Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atamaskaaa
KATOWICE, TYLKO U MNIE -10%TANIEJ OD ZAKUPU NIEZALEŻNIE OD KWOTY ZAMÓWIENIA aizdaj@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Zapraszam osoby chętne zostać konsultantką oraz osoby które chciałaby kupować wyłącznie dla siebie . od 8.lutego2010r. wpisowe w promocji-1zł bonusy 20zł +30zł+ stylowy kuferek Zapraszam- Łódź,okolice oraz cała Polska Osoby które chciałyby kupować dla siebie z 30% rabatem Jak i osoby zainteresowane budowaniem grupy . Zapraszam osoby ambitne ,lubiące pracę z ludźmi,bez ograniczenie wiekowego. kontakt: xara4@op.pl lub ewa.kubik1@oriflame.biz GG 1022009 Tel 501572516 Łódź i okolice zapraszam Pozdrawiam Ewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdus84
Masz już stałe dochody, ale poszukujesz dodatkowego zarobku, a może nie pracujesz i poszukujesz pracy??? – ta oferta jest właśnie dla Ciebie!!! Zostań konsultantką/ konsultantem firmy Oriflame – produkującej naturalne szwedzkie kosmetyki znane i cenione na całym świecie. Praca w Oriflame otwiera przed Tobą szerokie horyzonty możliwości i pozwala osiągnąć niezależność i stabilność finansową. Sam ustalasz kiedy będzie pracować, w jakie dni, w jakich godzinach. Sam decydujesz gdzie będziesz pracować. Ta praca to idealne zajęcie dla tych wszystkich, którzy chcą sobie dorobić do pensji, renty, emerytury, itp. Nie jesteś zobowiązany żadną umową, ani minimalnym zamówieniem, zamawiasz kiedy i ile chcesz, z odroczonym do 14 dni terminem płatności. Nie musisz składać zamówień z każdego katalogu. Dla nowych konsultantów firma Oriflame przygotowała: - atrakcyjne rabaty, - próbki za jedyne 1 zł, - wpisowe tylko 1 zł, - ulotki i materiały informacyjne. Dla każdego konsultanta kosmetyki w niższych cenach, oraz ciekawe i wartościowe nagrody. Praca w Oriflame jest prosta i przyjemna :-) Krok po kroku wprowadzę Cię do Klubu i pomogę w każdej chwili składania zamówienia. Praca dla osób od 16 roku życia. Zapraszam Cię do współpracy. Jeśli masz pytania lub chcesz przystąpić do Klubu napisz do mnie gg: 2215353 (zazwyczaj jest na niewidocznym, ale zawsze odpisuję) lub magdalena.gazdowicz@interia.pl Nie czekaj - przyłącz się już dziś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia_ela
witam jestem konsultantką oriflame z Legnicy zapraszam do zamawiania proszę pisac na e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia_kwiatek ORIFLAME TORUŃ
ZAPRASZAM DO BIURA ORIFLAME W TORUNIU NA BEZPŁATNY MAKIJAŻ, PIELĘGNACJĘ DŁONII, DOBÓR KREMU, PODKŁADU... UMÓW SIĘ NA DOGODNY TERMIN REALIZACJI: Agata Kom 605 22 59 72 Mail agatamail@op.pl GG 5079706 WKROCZ DO ŚWIATA LUKSUSU! PROMOCYJNA OPŁATA WPISOWA 1zł. W etapach Programu Witamy otrzymasz bony 20zł i 30zł oraz kuferek oriflame możesz mieć za 19,90zł NATURALNE SZWEDZKIE KOSMETYKI Kupujesz taniej bez 30% marży Zarabiasz na sprzedaży A oprócz tego: spotkania, szkolenia i kursy Zapraszam na moją stronę:www.my.oriflame.pl/agusia_kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszustka jak cholera
UWAGA KANCIARA: ta osoba oszukuje: "MarzenaM28 Witam Jestem konsultantka z województwa śląskiego (Bytom ) zainteresowane osoby które nie maja jeszcze swojej konsultantki lub takie które same chciałyby zostać konsultantkmi zapraszam kontakt: fran_ma@interia.pl , tel. 698804412, gg. 8390597. Pozdrawiam " To kanciara na Allegro oszukała na pieniadze (na dwoch kontach) juz ponad 100 osob. Pieniadze wziela a towaru nie ma, uwazajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszia84
Tak to jest jak chciwością ludzie chcą zarobić. Kosultantki Oriflame mają zakaz spredaży na takich aukcjach jak allegro.pl itp. Ma być to spredaż bezpośrednia, a nie jak to większośc ludzi robi wbrew regulaminom. A dla innych to ostrzeżenie. Kupuj u konsultantki, którą widziałaś chociaż raz na oczy lub znasz ją przez znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Zawsze się znajdzie czarna owca...na zaufanie trzeba zapracować Są i tacy co rozkładają stoliczek na ryneczku czy pod sklepem...ijuz a my się musimy troszkę nabiegać.to troszkę nie W PORZĄDKU pozdrawiam.Ewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Zapraszam osoby chętne zostać konsultantką oraz osoby które chciałaby kupować wyłącznie dla siebie . od 8.lutego 2010r. wpisowe w promocji-1zł Do tego 20zł+30zł+ kuferek za 19,90 Zapraszam- Łódź,okolice oraz cała Polska Osoby które chciałyby kupować dla siebie z 30% rabatem Jak i osoby zainteresowane budowaniem grupy . Zapraszam osoby ambitne ,lubiące pracę z ludźmi,bez ograniczenie wiekowego. kontakt: xara4@op.pl lub ewa.kubik1@oriflame.bi z GG 1022009 Tel 501572516 Łódź i okolice zapraszam Pozdrawiam Ewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia_kwiatek ORIFLMA TORUŃ
TAKA JEST PRAWDA ;) NIESTETY NA ALLEGRO NIE MOŻNA SIĘ PORADZIĆ, A ROZMOWA Z KONSULTANTKĄ TO JEST TO :) ZAWSZE MOŻNA KLIENTCE WYKONAĆ NP DARMOWY MAKIJAŻ, ZAPROSIĆ NA SPOTKANIE ITD... SAMA KIEDYŚ ZAMAWIAŁĄM NA ALLEGRO NIESTETY NIE RAZ SIĘ ZAWIODŁAM. TAKŻE POLECAM WSZYSTKIE KONSULTANTKI I POZDRAWIAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultantka Oriflame!!!!!!!!!
Witam!!! :) Jestem konsultantka oriflame z KOSZALINA ale takze z KOLOBRZEGU i USTRONIA MORSKIEGO. Jesli ktoras z PAn chciala by sie zapoznac z kosmetykami oriflame prosze o kontakt:) Pozdrawiam:) tel: 666921561 e-mail: kate_0@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaroweczka
Morąg ale chętni biore zamówenia z woj. Warmińsko-Mazurskiego i pomorskiego Olsztyn Ostróda ...Gdynia Gdańsk ;) itp. itd. służę pomocą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!
Konsultantka ORIFLAME WROCŁAW . Zamawiasz ? Na gg : 242421 Odbierasz ? W filii ORIFLAMU ( koło heliosa , plac I maja ... ) umawiamy się * za zamówienie pow. 100 zł dostajesz 20 % rabatu . Za zamówienie pow. 40 zł dostajesz 10% rabatu : ) *jeśli zaś nie chcesz jechać po kosmetyki mogę Ci je przywieść do domu , wtedy rabaty nie będą liczone ( wyjątkowy rabat : pow. 150 zł 5 % ) To chyba najlepsza oferta we Wrocławiu : ) pozdrawiam , gg : 242421

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia/Kraków
Chcesz zostac konsultantką Oriflame?? ale obawiasz sie jak to bedzie??czyktos Ci pomoze zrozumiec tajniki w Oriflame?? Chcesz zamawiac dla Siebie kosmetyki najwyzeszej jakosci?i nie martwic sie o prezenty dla bliskich? Jesli tak napisz do mnie na maila odpowiem jak najszybciej bede mogła;) Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Zapraszam osoby chętne zostać konsultantką oraz osoby które chciałaby kupować wyłącznie dla siebie -kupować z 30% rabatem .Ilość zakupów dowolna. Jak i osoby zainteresowane budowaniem grupy . xara4@op.pl lub ewa.kubik1@oriflame.biz GG 1022009 Tel 501572516 Pozdrawiam Ewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elegancka Dama
Witam jestem konsultantką ORIFLAME w Opolu jeśli są jakieś chętne Panie by kupić lub spróbować te kosmetyki zapraszam :) KONTAKT dama.eleganckadama@interia.pl gg: 12943656 tel: 724500979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×