Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość m*a*d*a
mery wlasnie siedze tu od wczoraj ale przeczytalam kilka wypowiedzi i ja juz wiem ze okres sie spoznia albo za wczesnie jest jakies krwawienie i ze to norm,alne a poza tym po postinorze sa bledne wyniki testu, dlatego nie ma co go robic :)i sie pozniej stresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz własnie to mi powiedział. Ale wcześniej nie wiedziałam ze postinor ma wpływ na wynik testu wiec poszłam odrazu się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery to
dobrze że napisałaś, już myśalłam... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
myslalam tylko boje sie ze od tabletek przytyje , chyba ze mi urosmna cycki to cieszylabym sie. ja nie jestem gruba tylko taka...cwiczylam kilkalat akrobatyke i tanczyl;am wiec wiesz jaka mam budowe i boje sie ze po tabletchach przytyje a cycki spada:( a prezerwatywy to juz aczynamy uzywac, bo nie chce ryzykowac akle czasem sa takjie sytuacje ze nie mamy gumki przy sobie i wtedy strach hihihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tej całej przygodzie wiem jedno, że nigdy już nie wezme tego świństwa do ust . Miesiąc czasu się męczyłam nigdy wiecej! Te dwie tabletki zmieniły mój cały cykl wszystko się rozregulowało, nawet po ciązy tak nie miałam. Nigdy więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację mery25, ja mam już trójke dzieci i niestety najmłodsze jest niepełnosprawne dlatego nie wyobrażam sobie kolejnej ciąży zresztą zawsze chciałam mieć 2 synów i córcię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po pierwszej ciąży bardzo się pilnowałam zawsze było jakieś zabezpieczenie albo tabletki, potem plastry a teraz zrobiłam sobie krótką przerwe i była prezerwatywa ale niestety pękła i musiałam po raz pierwszy zazyc postinor ale wiem ze juz go nie wezme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety dopiero teraz zmądrzałam i zeczęłam brać tablety ale i tak się boję że nie podziałają jak powinny ,dlatego myślę jednocześnie o gumce chociaż wiem że to głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem po sobie a brałam tabletki 2 lata że jeżeli się pilnujesz łykasz sumiennie tabletki mniej więcej o tej samej godzinie to napewno nie wpadniesz. Wiem że dla niektórych to problem ale myśle że w takich sprawach to jednak warto być sumiennym i pamiętać o tym! Życze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ł ykam te moje tableteczki bardzo regularnie jednak i tak mam jakiś lęk przed ich skutecznością , ale myślę , że to minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkaZZZ
do helgi >>> ja też zażywam stediril30 i to już od ponad 6 miesięcy...kocham się z moim facetem regularnie bez dodatkowych zabezpieczeń i zawsze do końca....wnioski - jak narazie nie mam dzidziusia....tabletki działają jak je bierzesz regularnie i nie zażywasz żadnych antybiotyków więc nie musisz sie martwić...u mnie jest tylko jeden problem....bardzo źle się zaczęłam po nicz czuć a dokładniej od 6 opakowania tak wcześniej wszystko było ok żadnych skutków ubocznych a teraz to czasami zwijam się z bólu głowy poprostu pęka mi :(:( po wakacjach zmieniam je na inne....tak czy owak polecam je ponieważ to że mi one nie pasują to nie zależy że odrazu tobie też nie spasują...całkowicie polecam tylko radzę nie lekceważyć żadnych bólów głowy itp. jeśli takie dolegliwości będziesz miała to zmieniaj tabletki i to jak najszybciej...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
helga i mery!!! powiedzcie mi czy odkad zaczelyscie brac tabletki to czy wasz wyglad sie zmienil, no. urosly cycki przytylu nogi itp??? ja sie boje dlatego zeby nie przytyc!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę ci niestety odpowiedzieć na to pytanie bo jestem w trakcie pierwszego opakowania ale mam problem bo moja miesiączka trwa już 8 dzień i nie widać jej końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic się nie zmieniło, teraz są takie delikatne tabletki że mało kto tyje po nich. Ja w każdym bądz razie nie przybrałam przez dwa lata ani troszke a dodatkowym atutem jest to że odkąd je biore okres mam 2 dni i bez zadnych dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkaZZZ
może ja znowu się wtrące...otóż jeśli chodzi o wygląd zewnetrzny to po tabletkach mogę powiedzieć że nawet schudłam (a chciałam przytyć bo jestem bardzo szczupła) piersi mi urosły i to o dość dużo (a tego to nie chciałam) problemów z cerą nigdy nie miałam i dalej nie mam...okres miałam zawsze nieregularny a teraz dostaję co do dnia i godziny regularnie... helga >>> ja przy pierwszym opakowaniu też miałam długi okres ...nie martw się to jest normalne...moja znajoma przy pierwszym opakowaniu miała ponad 14 dni okres....do 3 opakowania mogą także wystąpić krawienia i tego też nie musisz się obawiać ...tzn. jeśli będziesz czuła że coś jest nie tak to lepiej idź do lekarza a on ci lepiej doradzi...pozadrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam w zeszłym roku Jeanine przez 3 m-ce, ale odłożyłam je ze względu na moje złe samopoczucie i problemy hormonalne. Wówczas nie zauważyłam u siebie ani większych piersi, ani dodatkowych kilosów-aczkolwiek miałam większy apetyt :P Może z czasem przybrałabym na wadze ?? Nie wiem... Natomiast jeśli chodzi o skuteczność - od samego początku przy braniu tabletek odbywałam stosunku z wytryskiem wewnątrz i dzidzi nie było :P aczkolwiek..na początku strach był...Bo to takie dziwne...jak się używa prezerwatywy to przynajmniej się widzi, że coś na członku jest :P a tak...No ale to taka wewnętzrna blokada a po pierwszym opakowaniu strachy się skończyły :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mrówkazzzzz za radę troch ę mnie uspokoiłaś , bo nie wiedziałam jak to powinno wyglądać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkaZZZ
nie ma za co :))) ja muszę je niestety zmienić a zdążyłam się już przyzwyczaić do ich niskiej ceny (2,85zł) która w żaden sposób nie naruszała mojego budżetu domowego....już mam wykupione inne tabletki które kosztują 9 zł...jak tamte mi też nie spasują to będę musiała stopniowo przyzwyczajać się do tego iż będę musiała coraz więcej miesięcznie wydawać na tabsy....:(:(:( pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marry dzieki za slowa otuchy pocieszylas mnie a powiedz mi lekarz swtiwrdzil ze masz pecherzyk w macicy i co to moglo byc w takim razie jak nie ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marry dzieki za slowa otuchy dalas mi teraz nadziej jednak przy moim szczesciu topewnie nie bedzie tak pieknie jak u ciebie minic nie dala na wywolanie okresu a powiedz mi co to bylo u ciebie ten pecherzyk w macicy skoro to nie byla ciaza? i moze wiesz jak to poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marry dzieki za slowa otuchy dalas mi teraz nadziej jednak przy moim szczesciu topewnie nie bedzie tak pieknie jak u ciebie minic nie dala na wywolanie okresu a powiedz mi co to bylo u ciebie ten pecherzyk w macicy skoro to nie byla ciaza? i moze wiesz jak to poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachowuje sie nie tylko jak ten kazio ale jak pierdzielnieta malolata ale to naprawde jest silniejesze ode mnie ija naprawde nie moge sobie z tym poradzic a moze chcesz odebrac za mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachowuje sie nie tylko jak ten kazio ale jak pierdzielnieta malolata ale to naprawde jest silniejesze ode mnie ija naprawde nie moge sobie z tym poradzic a moze chcesz odebrac za mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
jestes moniska?? nie zostalas sama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×