Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

nie jesteś sama! Ja jak i wiele dziewczyn tutaj jesteśmy z tobą!Trzymaj się i zrób w końcu ten krok po wyniki to wszystko się wyjaśni. Wiem , że to trudne ale lepiej mieć to już za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ze jestescie ze mna mam wynik zaklejony w kopercie ale go nie otworze ja go nie otworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
nawet sie nie wyglupiaj. jak masz wynik to juz go otwieraj ale to JUZ! musisz wiedzxiec a poza tym SZKODA NERWOW. ja zaraz wyjezdzam i musze wiedziec....wiecc.......nie czekaj!!! JESTESMY Z TOBA:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dupa wynik 6618 norma 2560 - 82300 czyli 4- tydzien ja pierdole moje zycie nie ma juz sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
o kurwa*** sorki za przeklenstwa ale spodziewalam sie czegos innego!!! nie martw sie jestesmy wszystkie z toba! chociaz nie wiem co to da . no ale jestesmy! pogadaj z gosciem co on na to. moze bedzie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on zejdzie z tego swiata juz jak mu powiedzialam o ciazy po usg to malo nie kipnal a teraz to juz wogole nie pwoeim mu bo kurwa ja nie chce czemu ja mam takie szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
kazdemu sie moze to przytrafic, nieraz u mnie na osiedlu pannienki majac 15 lat juz rodzily!!! musisz mu powiedziec bo musisz miec kogos kto ciee bedzie wspieral. chyba ze bedziesz chciala....matko no....usunac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze nie bede musiala bo sie okaze ze to nie ciaza nie chce mu mowic bopotem sie bardziej denerwuje o niego niz o cala sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
a moze tak byc ze to nie ciaza, skoro wyniki masz pozytywne? kurde ale miejmy nadzieje. to narazie mu nie mow skoro biedak sie zalamie! jak bedzie na 100% wiadomo to wtedy a teraz nie stresuj go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada ja nie wiem czy moze tak byc czy nie ale lekarz mi powiedziala ze jest pecherzyk ale jakos dziwnie plaski imoze byc to ciaza martwa po postinorze albo pecherzyk pusty stymulujacy tylko ciaze no nie wykluczyla oczywiscie ze moze byc normalna ciaza powiedziala ze w tych dwoch poprzednich przypadkach moze krew wyjdzie pozytywnie tylko bedzie mniejsze stezenie i bedzie z dnia na dzien spadalo a w tym trzecim przypadku bedzie szybko roslo podobno ma sie podwajac jamam wynik w dolnej granicy normy wiec z tadmoje nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
no to pewnie ten pecherzyk. juz ktoras pisala ze tez miala go i wyszlo na usg. miejmy nadzieje. moze to byc ten pecherz a jak wzieles postionor jakby to byl zarodek to pewnie jak lekarz mowi moze byc martwy. bo w sumie jak ma przezyc po takim czyms :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja nie wiem jak on ma przezyc ale popierwsze to ta lekarz strasznie sie zdziwila ze jak powiedzialam ze wzielam postrinor to przypuszczam ze jestem w ciazy a podrugie to ja czytalam ze niby postinor nie zabija juz ciazy jak jest zaplodnienie a ona skolei powiedziala ze moze bycmartwa po postinorze wiec ja juz nic nie wiem jestem glupia i to pod kazdym wzgledem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
ale wiesz jak one mowia, kazdy lekarz powie ci cos innego. ja tez nie wiem bo czegos takiego nie mialam. kurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
musze juz spadac ale bede w poniedzialek i jeszcze porozmawiamy. trzymaj sie i nie stresuj. BEDZIE DOBRZE :):P *buźki*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wszystko tez mocno caluje baw sie dobrze i nie mysl o mnie to juz nie ma sensu nic nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
jest sens i bedze o tobie myslala bo dlaczego mam nie myslec?? i nie trzymac kciokow? rozmawiazm z toba i zalezy mi na tym zebys szczesliwa byla:) dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaaa
Czesc Moniśka. Tak sledzę od kilku dni tą stronę bo mialam wczesniej tez podobny problem ale dostałam okres i ulżylo mi. Ale wiesz co moja kolezanka nie miała szczęscia. Odebrała dzisiaj zdjęcie usg i jest w 5 tygodniu ciązy. Na zdjęciu widać malutką kropeczkę i to jest własnie dziecko. Lekrz kazal jej za 3 tygodnie ponownie zrobić usg i będzie juz bardziej widoczne to maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj to juz w 5 tygodniu widac dziecko? ja myslalam ze dopiero w 6 mozna zobaczyc zarodek a do 6 to tylko widac pecherzy ale juz nic nie wiem jeste juz glupia i strasznie zmeczona tym wszystkim a ona tez brala postinor/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixxx
hej ja tez wzielam postinor i sie stresuje :( na razie minelo 8 dni od wziecia a mnie od paru dni tak jakby pobolewaja jajniki. Myslicie ze to moze byc skutek uboczny postinoru czy swiadczyc o ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IXXX sluchaj ja wzielam postinor i nie mialamzdnych skutkow ubocznych a jajnik mnie nawalal rowno ale to nie znaczy ani o ciazy ani o postinorze jednak powiem ci tak mi postinor nie pomogl- nie zadzialal jestem w ciazy jednak nie lam sie na wiekszosc czyli 99% dziewczyn dziala ja jestem tym odsetkiem ale ja mam takie szczescie ze jak czegos nie chce to mam a jak chce to gucio nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixxx
skutecznosc postinoru to 96 -98 % i własnie boje sie ze jestem w tych 4 % :( wczesniej bralam postinor ale nic sie takiego nie dzialo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixxx
moniska28 a mialas jeszcze jakies objawy swiadczace o ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprocz tego ze brak okresu juz 12 dzien i pozytywny test ciazowy to zadnych i nie mam ich do dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaary
Jast tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaary
jestem ciekawa jak moniska28 sie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixxx
Moniska28 wyobrazam sobie jak sie czujesz :( niewazne czy ma sie 18 czy 28 lat, nieplanowana ciąza to zawsze szok :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia
jest tu kto ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaary
ja jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jestem i czuje sie okropnie choc caly czas mam nadzieje ze jednak nie jestem w ciazy caly czas mysle i wierze ze bedzie ok i ten hcg bedzie spadal a nie sie podwajal i ze lekarz w poniedzialek mi powie ze to nie ciaza albo ze juz nie ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia
U mnie byl włsnie facet, dziwne ale nie mialam ochoty z nim gadac, jakas taka dziwna jestem i mysle ze jak tylko mi sie uda to juz nie ebdzie moj...... :/ coarz bardziej sie do tego pzrekonuje ze nie o to w zyciu chodzi aco do mojego okresu nadal brak, zcekam na 4 sierpnia Moniska28 wspolczuje ci bo to napawrde masakra zostac z tym sama i dowiedziec sie takich rzeczy ale trzymam mocno kciuki za ciebie,a ja mam drugi test w torebce ale sie boje zrobic bo co bedzie jak wyjdzie na tak ??? chyba oszaleje dlatego chyba to odwleke.... Moniska28 jak jestes to sie doezwij, ztreba cie wespzrec przymajmniej wirtualnie, pozdrawiammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×