Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość paola26
Cześć właśnie os wczoraj zaczęłam czytać wasze forum problemy i wątpliwości. Ja już jestem 12 dzień po zażyciu Postinoru dalej mnie w sumie mdli jestem jakaś taka zmęczona i strasznie śpiąca. Ja miałam stosunek 3 dni po okresie tylko że u mnie to guma pękła niefartownie ale facet nie kończył w środku więc postanowiłam zażyć jedną tylko tabletkę. Dziś idę do lekarza na usg dopochwowe by wszystko wykluczyć. Testu boję się robić - przechodziłam przez to już 3 razy i wiem ile to nerwów kosztuje. A jak się pomylo i wskarze żle? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już jestem 5 dzień po zażyciu, hmmm czuję się naprawdę nieźle, krwawienia popostinorowego jak narazie nie ma, 26.02 mam dostać okres, ehhh zobaczę jak będzie. A z testem nie wiem czy będę mieć odwagę, ale to najwcześniej 2-3 tygodnie wykrywa się podobno z krwi testem HCg. Już się przyzwyczaiłam że jak na złość wszędzie widzę dzieci, każdy program jaki nie włączę jest dziwnym trafem albo n/t metody in vitro, albo o czymś innym. Znajomi nie gadający nigdy wcześniej o dzieciakach nagle sobie taki temat w knajpie wykluli. He nic się na to nie poradzi, i na te wredne zbiegi okoliczności:). Co będzie to będzie, jestem dobrej myśli, nie mogę się dołować, bo stres to nie jest dobry przyjaciel dla Postinoru. Pozdrawiam. Trzymam za wszystkie kciuki, a Wy trzymajcie za mnie;). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola26
Witajcie ponownie. Dziś bylam u lekarza na usg i wynik negatywny juhuuuuuuuuuuuuu tak ze moje obawy juz sa zniwelowane. Jedna tylko przestroga dla was kochane jeśli sie zdecydujecie na zazycie jednej tabletki tak jak ja to zrobilam to trzeba ja przyjac max do 2 godz po stosunku a nastepna po 12 godzinach ja zrobilam to inaczej ale jak widac mialam farta. Teraz bardziej bede uwazac. Trzymam za was kciuki wiem ze bedzie dobrze. Mam nadzieje ze moje slowa dodadza wam otuchy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmkincbtwc85
Cześć, Mam pytanie. Czy jeżeli wzięłam Postinor po 48 h od stosunku to czy mogę mieć 100% pewności, że nie zajdę w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Do kmkincbtwc85... Niestety nie mozesz miec 100% pewnosci, gdyby takowa byla, to podejrzewam, ze nie powstaloby to forum. Z kazda godzina prawdopodobienstwo, ze postinor zadziala zmniejsza sie, a Ty wzielas po dwoch dobach. Wszystko jednak zalezy od tego w jakim dniu cyklu bylas. Nie martw sie jednak, bo zazwyczaj pomaga. Glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmkincbtwc85
Wiem, że wzięłam trochę za późno Postinor, ale wcześniej nie mogłam nie było mnie w Polsce. Ostatni okres miałam od 30.01 do 02.01 2006.Więc jak myślisz Postinor zadziała? Nie wiem co mam robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmkincbtwc85
Wiem, że wzięłam trochę za późno Postinor, ale wcześniej nie mogłam nie było mnie w Polsce. Ostatni okres miałam od 30.01 do 02.02 2006.Więc jak myślisz Postinor zadziała? Nie wiem co mam robić:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Do kmkincbtwc85 Zakladajac, ze nie masz cykli dluzszych niz 28 dni to powiinas byc juz po owulacji, wiec spokojnie. Nie martw sie, to ogromna dwka hormonow, zrobi Ci jazde w organizmie, ale powinna pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmkincbtwc85
Tylko, że ja najkrótszy cykl mam około 32 dni a najdłuższy 39. BOJĘ SIĘ:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
No to spokojnie, nawet jeszcze lepiej. Oznacza to, ze bylas przed owulacja:) Najwczesniej moglas ja miec 17lutego czyli dzisiaj. Nie jestes w ciazy, nie martw sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmkincbtwc85
Na pewno? Boję się i tak. To był mój pierwszy raz i boję si ę skutków. Jak mogę się czuć po Postinorze i jak długo może to trwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotamycha
Witam dziewczyny Mam pytanie odnośnie postinoru ,zażylam go jak mi kazał lekarz wzięłam 2 tabletki po 4 dniach miałam coś w stylu miesiączki ale lekarz mi powiedziała że tak może być, po 2 tygodniach dostałam miesiączkę tak jak powinnam dostać , ale to trwa juz 2 tygodnie jak ją mam teraz to już niby tak jak końcówka od 4 dni, czy to normalne? miała tak już któraś z Was? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitexik
kochane dziewczyny mam problem:( na poczatku stycznia wziełam postinor(zarz po zakonczonym okresie),okres spóxnia mi sie juz parenascie dni,robilam 3 testy,wyszły NEGATYWNE w dniach w których mialam dostac okres pojawiły mi sie plamienia,raz z krwią raz brązowe,troche to plamienie trwało,nie mam dalej okresu czy te plamienia miały byc ''okresem''po postinorze??????????? prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pewna
hej wamm wszystkim ja tez ma problem wzielam postinor 16 h po ale po 6 dniach mam krwawienie :/ ( trwa juz drugi dzien ) i nie mam wogole pojecia co to :\j est,, okres nie byl regularny .nie wiem co robic a co wam sie dzialo po jego zazyciu ? prosze odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc postiro ma ta wlasciwosc,ze po jego zazycie pojawia sie krwawienie...ponoc tj tak jakby wywolanie wczesniej okresu...a na ulotce nic nie bylo napisane??poszukaj wiec na internecie jesli tego jeszcze nie zrobilas...wpisz na ggogle postiron i tam powinnas znazc najwiecej info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitexik
ponawiam pytanie odpiszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmkincbtwc85
Cześć dziewczyny!!! Mam pytanie czy krwawienie po Postinorze zawsze musi być?? Trzy dni temu zażyłam Postinor i do tej pory nic nie czuję, nie mam krwawienia ani plamienia, czuję się dobrze. Czy dostanę okres w normalnym terminie? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musi byc krwawienia
Bralam postinor kilka razy i tylko raz wystapilo krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kitexik
Wszystko bedzie dobrze.Tyle hormonow moze nabroic .Czekaj spokojnie na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmkincbtwc85
Dzięki za wiadomość. Będę czekać na okres. Mam nadzieję że nie będę w ciąży. Kiedy mogę zrobić test ciążowy i czy Postinor nie ma wpływu na jego wynik?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postinor nie ma
wplywu na okres.Nie rob testow tylko poczekaj na okres.Po co sie schizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmkincbtwc85
A czy Postinor ma wpływ na test ciążowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postinor nie ma
Pomylka zaszla :) sory .Mialo byc nie ma wplywu na test bo na okres to jak najbardziej .Sorki jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaa20
Hej dziewczyny, mialam okres 21 grudnia do 25.Postinor bralam 2 stycznia (13 dzien cyklu) po kilku dniach dostalam okres.Dzis jest 19 luty a okresu od ej pory nie mam :/ Czytalam gdzies,ze ten okres po postinorze to normalny tylko przyspieszony,ktory powinien byc 21 stycznia.A ten nastepny (teortycznie) 21 lutego. Zrobilam 3 testy i 3 negatywne. Czy to mozliwe ze test sie nie myli? POMOZCIE!Jak jest z tym okresem po postinorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmkincbtwc85
Czy po Postinorze dostane okres w normalnym terminie?? Lekarz powiedział mi że dostanę tak jak zawsze. Ale sama juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i 9 dzień po postinorze i nic, czuję się świetnie, bólu i krwawienia żadnego, 26 lutego mam dostać okres i teraz się zastanawiam czy jak dostanę np. za parę dni to traktować to jako to krwawienie popostinorowe czy normalny okres. Ehh JEŚLI dostanę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIA
Witam... Mam takie pytanie...byłam dziś u ginekologa, kazał mi wziąść dwie tabletki naraz, co też zrobiłam. Jednak potem uzmysłowilam sobie, że mowil on o nowym postinorze a ja zaś kupiłam stary który powinno się brać z 12 godzinową przerwą. I troche mnie to zestresowało (obsesja jakaś ;)). Co o tym myślicie? Z górydzieki za pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala588
Jestem 6 dni po Postinorze i nic. Okres miałam od 30 stycznia do 02 lutego 2006. A wpadka była w Walentynki.Cykl mam zazwyczaj od 32 do 39 dni. Postinor przyjęłam po 48h. Czy jest duże prawdopodobieństwo, że zaszłam w ciążę? Pomóżcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E.D.E.
kala588 mialam dokladnie to samo co ty...wzielam tylko jedna tabletke i tez sie obawiam...czekam niecierpliwie co sie wydarzy...na test sie nie zdecydowalam wiec jeszcze poczekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka44
nie testy daja 100% skuteczność. nalezy je wykonac najwcześniej w 6 dni po stosunku, czyli tak najlepiej z 10 dni:) i sa skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×