Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość nie pewna
hej :* ja postnor wzielam po 16 h (w niedziele i to w piatek przyszlo krwawienie i trwa do dzis i nie widze konca :/ mie wiem co mam robic !!!!!!!!!1 ulotke to znam na pamiec :P okres byl nie reguklarny wiem nawet nie wiem jak na niego czekac .......... ale to cos kolo konca miesiaca a poczatkiem ;/ brzuch mam troche tawrdy tak troche nizej ale nie wiem czy to od krwawienia czy nie................. prosze napiszcie czy wam tez tak sie dzialo :*:* prosze i o czym to swiadczy ale prosze napiszcie prawde :(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiątkoooo
kurcze mam pytanie bo ja w koncu nie wiem co i jak...zazylam postinol po 17 godzinach 1 tabletke...i co? mam wziasc jeszcze ta druga czy nie? bo moj madry chlopak zabral to opakowanie a ja nwawet go nie przeczytalam tzn tej ulotki bardzo prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helppppp
mam bardzo nurtujace pytanie ... wzielam Postinor choc i tak nie bylo duzej szansy aby doszlo do zaplodnienia ale dla zwiekszenia pewnosci zazylam ... dostalam krwawienia po4-5 dniach a nastepnie w normalnym terminie okres ... teraz problem wyglada nastepujaca ze doslo do zblizenia ale szanse na zaplodnienie tez sa minimalne ale nie dostalam okresu w terminie :/ a zawsze ( przed zazyciem Postinoru ) okres mialam jak w zegarku ... wiec co jest nie tak ... przeczytalam ze Postinor rozregulowuje cykl ale czy az tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helppppp
mam bardzo nurtujace pytanie ... wzielam Postinor choc i tak nie bylo duzej szansy aby doszlo do zaplodnienia ale dla zwiekszenia pewnosci zazylam ... dostalam krwawienia po4-5 dniach a nastepnie w normalnym terminie okres ... teraz problem wyglada nastepujaca ze doslo do kolejnego zblizenia ale szanse na zaplodnienie tez sa minimalne ale nie dostalam okresu w terminie :/ a zawsze ( przed zazyciem Postinoru ) okres mialam jak w zegarku ... wiec co jest nie tak ... przeczytalam ze Postinor rozregulowuje cykl ale czy az tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryna
hej ja miałam mały wypadek.. i w jednym miesiacu brałam ta tabletke 2 razy.moim zdaniem to krwawienie po tabletkach to normalny okres.mi się spużnił i w końcu dostała ale max bolesny:////nikomu nie zycze tego stresu co niestety zdaża się.jutro ide do ginekologa i zamierzam brać tabletki bo nie mam zamiaru 2 raz tego przezyc,wiecie doskonale o czym mówie.tylko boje sie przytyc:(pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryna
dla helppp-mi się terz spuzniał .pamiętaj ze okres terz sie spuznia od steru i tu tabletki na dodatek:///mi się od stresu potrafił 10 dni spuznic://a tabletki dobrze że na wszelki wypadek wzielaś.jak dostaniesz okres to polecam pujść do ginekologa po tabletki żebys już takich stresów nie musiała przechodzić.pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka44
do Jennn 1111! byłam dziś u ginekolożki dala mi luteinke, bo sie strasznie stresuje!poza tym z milion testów zrobiłam i wiecej nie robie w ciąży nie jestem. czekam naokres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten topik w wakacje bardzo mi pomogl. tez musialam wziasc postinor bo gumka pękła i az do dzis mam uraz. a teraz weszlam zeby was moze troche uspokoic. po postinorze miesiączka sie strasznie rrozregulowuje ja az do dzis czyli po poł roku mam ją nieregularnie wiec nie martwcie sie jesli po postinorze sie ona spoznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foki
de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foki
Sorry za to de, ja po zarzyciu postinoru do dzis nie mam okresu( to już 45 dzien cyklu) zrobiłam już 3 testy-wyszły negatywnie.Czekam i czekam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala588
Cześć dziewczyny! Po ilu dniach od wpadki mogę zrobić test ciążowy, żeby był na 100% pewny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.....
ja juz zcekam na okres około 23 dni robiłam 3 testy wyszly negatywne miałam plamienia ale nie jak okres nie wiem cz y sie martwic czy nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monton
kala 588 - Quick vue po ok. 7 dniach, ale im pozniej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foki
Dziewczyny powiedzcie czy któraś z was czekała ponad 40 dni na okres po zażyciu postinoru?U mnie yo już jest 46 dzień-mam wrażenie że teraz mam dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość havana
ja.. bo mi wypadla calkowicie jedna z cyklu.. nie wiedzialam co sie dzieje.. ale druga przyszla w terminie drugiej i powoli wszystko wracalo do normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foki
Dzięki Havana! W takim razie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu po 26 dniach przyszedł upragniony okres, dwa dni przez planowanym:). Jupi:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łyni
Witam was dziewczymy........Strasznie sie boje zazylam postinor w 7 cyklu i po 5 dniach dostalam krwawienie....wyglada to jak okres..........a na dodatek zrobilam test (po 6 dniach) i niby jest oki, ale jak sie tak bardzo przyjrze temu testowi i to widze jakby kontur lini w polu T a tak wogle to caly test zrobil sie lekko rózowy i moze dlatego widac ten kontur..........strasznie sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z A N I E P O K O J O N Y
Witam. Mieliśmy z dziewczyna małą wpadkę... Mianowicie Pękła nam prezerwatywa. Po 19 godzinach od feralnego stosunku Wzieła 1 tabletke Postinoru. Następną Po 12godzinach. Była w 8 dniu cyklu. Dzisiaj jest 4 dzień od wzięcia postinoru i żadnych większych skutków ubocznych niemiała. Prócz " bólu podbrzusza, Senności, Nudności. Jak Narazie niewystąpiło żadne krwawienie które u większości osób występuje po zażyciu tego leku. Czy to dobrze czy źle.... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Synapsa
Witam Kochane! mam ten sam problem co Wy a mianowicie. Wziełam Postinor, po 5 dniach mialam bardzo skape krwawienie, a teraz w terminie spodziewanej miesiaczki pojawilo cos jak plamienie, moze skape krwawienie, ale do okresu to temu daleko. W akcie desperacji zrobilam test i wyszedl negatywny. Generalnie zyc sie odechciewa od tego wszystkiego. Wiem, ze Postinor rozregulowuje cykl itp. i ze test ma podobno wiarygodnosc 99% ale niestety ja juz powolo zaczynam miec jakies dsziwne schizy i wmawiam sobie roznae rzeczy, a co najgorsze nie moge uwierzyc wynikom testu. Strasznie to wszystko smutne ;( Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katikati
Ja Postinor wzielam dzis o 12 w dzien. Nie czytalam ulotki poniewaz ginekolog mi wszystko o tym powiedzial. Ok 15 tak dla ciekawosci ja przeczytalam ... no i zaczelam miec schizy jak wiekszosc z was. To tylko sugestia naszej podswiadomosci - same sobie wmawiamy chore akcje. Ja normalnie jest na skraju wytrzymalosci psychicznej, poniewaz feralny dzien to byla sobota rano i od tamtego momentu nie spalam az do dzis niedzieli bo myslalam ze nie zdąze zalatwic tego bo przeciez weekend. Ale spoko nie ma to jak lekarz 24h. Teraz czekam 12h zeby wziąsc drugą. Kurcze tak sie martwie... Mam uczucie jakby sie ze mnie lalo ale to tylko falszywe sygnaly. mam jeszcze drugi problem poniewaz biore lekarstwa przeciw epilepsii (Tegretol) i boje sie ze Postinor nie zadziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HiStErYcZkA
Witajcie! Do Lyni-nie przejmuj się tak tym "konturem" w miejscu T. Ja robiłam 3 testy(ach, ta schiza...) i po kilku godzinach, gdy test całkiem wysechł to też gdzy się wpatrywałam jak nienormalna w ten test dostrzegałam jakby rysę w miejscu literki T, o mało nie zemdlałam... Pole test też sie lekko zaróżawia po pewnym czasie.Mój potworny strach przed ciązą, graniczący z paranoją jest wynikiem tego , ze w ciazy być nie moge, gdyz przyjmuje leki silnie uszkadzające płód. Jutro, aby mieć 100% pewność że ciazy nie ma udaję sie z rana do laboratorium na zbadanie obecnośc beta hcg we krwi. jesli ty też sie bijesz z myslami-radze to samo. Pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łyni
Dzięki HISTERYCZKA;) Uspokoiłaś mnie trochę............jutro rano chce zrobić jeszcze jeden test ale tak sie boje ze na sama myśl mdleje:( no i jeszcze jedno cały czas mam to krwanienie juz 4 dzien:(. Nie moge przestać o tym myśleć to jakaś schiza............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łyni
witaj ZANIEPOKOJONY. Z tymi objawami ubocznymi to różnie bywa i nie wystepuja u wszystkich ..........kiedyś wziełam tabletki postinot i nie mialam prawie zadnych objawów i zadziałał :)wiec nie martw sie tak bardzo. Ja tez nwziełam teraz postinor po 19 godzinach i czekam na efekty .......Pozdrawiam....bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łyni
Dziewczyny i nie tylko;) teraz troszeczke humotu ta ktora zajdzie w ciązy po tym cudownym Postinorze niech opisze dokładnie jak do niej doszło;).....może wydamy nową ulotke :). Poczytamy i zapewne wyciągniemy z tego wnioski ;) I przepraszam jak kogoś lekko zdenerwuje tym co napisałam ale juz nie wiem jak mam u siebie rozładować to SCHIZO ........ jejku dlaczego ten seks jest taki cudowny ze zacmiewa nam umysl !? Ja jutro zamiast na badanie krwi wybiorę sie do psychiatry!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak cofniesz się o parę stron wcześniej to są dwie dziewczyny, które zaszły w ciążę po postinorze, ja mam naszczęscie chyba za sobą już, nie miałam krwawienia po postinorze, czułam się nawet nieźle fizycznie, pierwsze dni wydawało mi się że jest mi nie dobrze, ale to może stres. Ryczałam, panikowałam, a teraz żałuję że doszło w ogóle do tego bo mimo, że było przyjemnie facet okazał się takim chamem, że chyba dawno takiej nienawiści i pogardy do nikogo nie czułam, chyba że do siebie samej:/. Okres dostałam 2 dni przed spodziewanym, ale czasem normalnie tak miewałam, że dostawałam między 26-29 dniem, więc się przyzwyczaiłam, mam go już 4 dzień i mam nadzieję że później będzie dobrze:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łyni
Magda_20 ............nawet nnnnnie próbuje sie tam cofać:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łyni
........a może one były wcześniej w ciązy....(to takie pocieszenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foki
Wysiadam, to już 49 dzien bez okresu, Hawana uspokoiła mnie na parę dni ,teraz znowu dopadły mnie wątpliwości.Zrobiłam 2 testy są negatywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim się nie stresuj, na każdego działa to inaczej, a może pójdź do ginekologa pogadaj, dziewczyny pisały że przepisywano im środki na wywołanie okresu i potem było ok. Przede wszystkim nie wpadaj w panikę, stres nie jest niczym dobrym w tym przypadku, a dziewczyny nie wiem jak się stało, że zaszły w ciążę, mówią że wcześniej nie były napewno, jedna potem chyba w końcu dostała okres z tego co pamiętam ale druga niestety nie miała tego szczęścia. Ehh szczęście nieszczęście ja już wtedy podeszłam do tego tak, że nie zmienię nic, co będzie to będzie. Pewnie że jest się młodym i czasem głupim, ale skoro sama sobie nie możesz z tym poradzić idź do ginekologa może USG coś da i wtedy będziesz już miała pewność. Pozdrawiam buziaki, będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×