Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość angi
Chelsea to, ze nie dostalas jeszcze miesiaczki nic nie oznacza,tak jak napisala martini 798, miesiaczka wystapi wczesniej lub pozniej,kazdy organizm reaguje inaczej na postinor,u niektorych miesiaczka jest wczesniej,a niektore musze poczekac. Ja sie zaczynam martwic, bo ta moja miesiaczka jest wyjatkowo dluga, juz 5 dzien://// Zawsze trwa 3 dni, maksymalnie 4,ale to juz w 2 przypadkach na 10. No i nie wiem dziewczyny o co tu chodzi.Czy ktoras moze mi to wytlumaczyc?? A co dziwne jeszcze,to moj facet od wpadki boi sie seksu,wiem ze bardzo tego chce,ale nie moze sie przelamac,wczesniej rozmawialismy,ze ew.nie bedzie konczyc do gumki, i zgodzil sie z tym,a tu nagle,mowi ze boi sie,ze nie nie zdazy wczesniej przerwac i ze znowu skonczy do gumki:))) Wydawalo mi sie,ze zaden facet nie bedzie sie takim czyms przejmowac.????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi
A moze dziewczyny powymieniamy sie nr. gg? Co wy na to?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Czesc. Powoli dochodze do siebie po postinorze, jednak troche sie boje, poniewaz wzielam tylko jedna tabletke :-( Dziewczyny, jakie mam szanse, ze nie zajde w ciaze??? NIe moglam wziasc tej drugiej, bo normalnie czulam, ze bym sie przekrecila :-(.. HELP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chelsea18
Cześć. Dziękuję za odpowiedź. Przeczytałam ulotkę, ale koleżanka zamieszała mi w głowie i sama już nie wiedziałam co mam robić i co myśleć. Mam nadziej, że tabletki zadziałają, bo nie wiem co zrobie. A z tym okresem się nie martw napewno niedługo się skończy. A póki co teraz ja czekam na moją miesiączkę. Hmm rada dla faceta...może jestem młoda, ale coś o tym wiem;) zaproponuj mu np wytrysk w usta....niech kończy w Twoich ustach...Ja np tak robie, ale pare razy się zdarzyło w gumce, no i właśnie tego jednego ciepłego wieczorku pękła gumka....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desire1987
ja mam z moim kochaniem to samo. on też teraz na razie się boi, ma barierę psychiczną i chce na razie małego postu ;) i nawet mi to nie przeszkadza :) cieszę się, że jest cały czas ze mną, że przeżywa to tak jak ja, razem czekamy na mój okres (kwestia dni jeśli będzie regularny w miarę.. oby :) ) piersi bolą mnie już 6-7 dzień... od wczoraj też pobolewa mnie brzuch i jeden jajnik, objawy te które zawsze mi towarzyszą przed okresem (tylko piersi bolą zazwyczaj dwa dni, nie tydzień :P ) ale to pewnie skutek działania postinoru.. an czymś musiało się odbić skoro żadnych innych skutków ubocznych po tych tabletkach nie miałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi
No wlasnie,ze wytrysk w ustach jest i to nie rzadko,ale dziwi mnie jego zachowanie.Tzn,z jednej strony ja sie ciesze,bo tez boje sie,kolejnej wpadki,ale z drugiej strony sama mam wielka ochote na kochanie sie z moim Skarbem:/ Wlasciwie to jest mi go szkoda:(( Mam wrazenie,ze jest taki biedny i poszkodowany,choc tak naprawde to ja wieszke stresy przechodzilam niz on.Jednak on mnie mimo wszystko wspieral i podnosil na duchu:) To dziwne,ale mam wyrzuty sumienia,ze od dluzeszgo czasu nie kochalismy sie.:/ Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perla77
dziewczyny, prosze odpowiedzcie, bo juz mam taką schize ze nie wiem co czytam i nie moge sie polapac w wypowiedziach dziewczyn, ktore pisaly wyzej. wlasnie napadl mnie strach MEGA:((((( Czy sa sytuacje ze ktos wzial postinor, po 7 dniach bylo krwawienie, trwalo 3 dni, takie obfite jak okres, potem przeszlo, a teraz mija kolejny tydzien, jestem oslabiona, boli mnie brzuch i jajniki i mam MDLOSCI jakies:((((( boje sie strasznie, dzis kupilam test:(rece mi drza i sie boje zrobic, a jak jestem w ciąży:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perla77
zrobilam, jedna niebieska kreska, uffffffffffffffffffffffff:)chyba się uspokoję, na pewno na jakis czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkara
mialam 11 dzien cylku i pekala nam guma to bylo 32 godz temu czy jak wezme zdobede jutro czyli ok po 40 godz pierwsza tablete czy ona pomoze??plizzz prose o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kkkara!bez obaw ja byłam w takiej samej sytuacji i wszystko się zakończyło ok,musisz wziąć 1 tab do 72 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolka20101988
mam pytani i prosze o odpowiedz bo bardzo sie martwie i taka zestresowana chodze ze sama nei wiem co mam robic itd. "to" stalo sie 14 dnia cyklu o 23 a moje miesiaczki maja 29 dniowe cykle ... tabletke wzielam o 15 kolejnego dnia czyli po 17godz i kolejna po 12h-wg ulotki... dzis mija 5 dzien po wzieciu postinoru-krwawienia nie mam... skutkow ubocznych jako takich tez nei bylo:-/ bylam tylko oslabiona-chcialo mi sie spac i duuuuzo pilam no i apetyt sie zwiekszyl... prosze napiszcie czy to jest normalne i czy postinor zadzilal?????? prosze odpiszcie jak najszybciej!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humka
musze jutro leciec po postinor:( stalo sie:( i mam w zwiazku z tym pytanie...czy idac do ginekologa po postinor mam spodziewac sie badania ginekologicznego?? jak to jest....boje sie ze mi nie wypisze recepty i wogole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upaaaaaaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolcia20101988
nie martw sie ja bylam niecaly tydzien temu-badania nie bylo... tylko rozmowa-kiedy mialam ostatnia miesiaczke,co ile ja mam , itp... powiedzilam po prostu jak to si estalo i ona mi przepisala postinor -poszlam do apteki kupilam ,wzielam...itd. systko bedzie oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmagdunia
Witam mam pytanie do wpadki doszło około 34 dni temu tabletke pierwsza wziełam po 8h a nastepną po 12h po 2dniach dostałam krwawienia trwało 5dni i miałam objawy takie jak przy zwykłym okresie( u mnie to jest 30dni a poprzednią miesiączke miałam 14 dni przed wpadką a teraz niemam i sie martwie). Zrobiłam 3 testy ciążowe i wyszły negatywne ale miesiączki nadal niemam Czy mozliwe ze jestem w ciąży ?? :( dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chelsea18
mmagdunia....hmmm ja bylam u ginekologa to powiedzial mi tak: jak dostaniesz okres zaraz do mnie przyjdz, a jak nie dostaniesz to jeszcze szybciej badz u mnie to cos na to poradzimy. Wiec moja rada jest taka zebys poszla do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi
Hhhmmm,martwi mnie to,ze zbyt czesto chodze do wc:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malin.ka
ja po 5 dniach od wziecia postinoru zaczelam krwawic,ale nie tak obficie jak podczas okresu...dzis to bedzie 4 dzien tego krwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolka
mam pytani i prosze o odpowiedz bo bardzo sie martwie i taka zestresowana chodze ze sama nei wiem co mam robic itd. "to" stalo sie 14 dnia cyklu o 23 a moje miesiaczki maja 29 dniowe cykle ... tabletke wzielam o 15 kolejnego dnia czyli po 17godz i kolejna po 12h-wg ulotki... dzis mija 5 dzien po wzieciu postinoru-krwawienia nie mam... skutkow ubocznych jako takich tez nei bylo:-/ bylam tylko oslabiona-chcialo mi sie spac i duuuuzo pilam no i apetyt sie zwiekszyl... prosze napiszcie czy to jest normalne i czy postinor zadzilal?????? prosze odpiszcie jak najszybciej!!!!!! dziewczyny ratujcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolka nie panikuj, wiele z piszących na tym forum, dostało okres później, ja po 8 dniach od wzięcia 2 tabletki. Były dziewczyny które dostały po 10 a nawet później, to zależy indywidualnie od organizmu. Nie musisz mieć skutków ubocznych ale z tego co opisujesz to pare dziewczyn też przechodziło to podobnie jak ty i dostały okres, niejedna też to przykre zdarzenie miała w 14 dniu. Postinor naprawde działa, więc się nie martw, wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desire1987
carolka - ja też nie miałam zadnych skutków ubocznych... tylko wzmożone objawy "przedokresowe" (zawsze dwa dni bolały mnie piersi, teraz prawie tydzień...) i dzisiaj dostałam swój okres :D po 14 dniach od wzięcia Postinoru i 26 dnia cyklu :) czyli jestem kolejną szczęściarą, na której postinor zadziałał :) :) więc nie przejmuj się też, wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ligea
aaa! help! wzięłam za jednym razem 2 tabletki postinoru, bo tak kazał mi lekarz - było już prawie za późno. miałam plamienia przez kilka dni, a potem myślałam, że dostałam okres i głupia zaczęłam opakowanie mercilonu - moje pierwsze! tak więc plamienie mam już prawie miesiąc, opakowanie mercilonu skończone, to mój 2 dzień bez tabletki. w ciągu 7 dni powinnam dostać okres. czekać? to wszystko się samo ureguluje? iść do lekarza? świra od tych hormonów dostanę! zawsze cosik musi mi się spieprzyć! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malin.ka
czesc dziewczyny.jestem juz 10 dni od wziecia postinoru..po 5 dniach od wziecia 2 tabletki zaczelam plamic tak przez 4 dni..teraz juz sie skonczylo..ani nie bolaly mnie piersi,ani nie bylo mi niedobrze,tylko zauwazylam ze zwiekszyl mi sie apetyt.Sama nie wiem czy to normalne,to moze byc wywolane ta dawka hormonow?aha...poza tym to nie wiem,bo "wpadke"mialoam tak jak juz pisalam w 1 dniu okresu..wiec teraz na ten okres bede musiala troche poczekac..W dodatku ciagle sie boje takze chyba za dwa dni kupie test..mam nadzieje ze nie zdechne ze strachu..i ze wszystko bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixxx
ligea -> kiedy zaczyna sie brac tabletki anty to do trzeciego opakowania moga sie dziac takie dziwne rzeczy jak plamienie itp.. potem sie powinno to unormowac a jak nie, to znaczy ze są zle dobrane tabletki. polecam forum www.psyche-soma.com tam są fajne babki ktore maja doswiadczenie z antykoncepcja i juz mi wiele razy pomogly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_161
hej!z.gory.porzepraszam.za.pismo.z.kropkami.ale.spacja.mi.nie.dziala:)prosze.o.pomoc.POSTINOR.WZIELAM.w.9dniu.cyklu.ok.5-6h.po.stosunku.jednak.wzielam.tylko.1.tabletke.po.4.dniach.od.zazycia.tabletki(dzis)dostalam.krwawienie.Czy.sadzicie.ze.jest.duze.prawdpodobienstwo.ze.jestem.w.ciazy?Czy.krawienie.po.postinorze.to.oznaka.braku/ciazy>prosze.o.odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malin.ka
kama_161 ja wzielam dwie tabletki ale niektore dziewczyny braly 1 i nie zostaly mamami,podobno juz 1 tabletka dziala a ta druga to tylko tak na wszelki wypadek.A to krwawienie to moze byc skutek uboczny po takiej dawce hormonow,u mnie bylo po 5 dniach:)powinno byc dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixxx
kama_161 - wzielas postinor dość szybko wiec wszystko powinno byc okej pomimo 1 tabletki :) krwawienie nie jest zadna oznaka.. ani ciazy ani jej braku, to po prostu skutek uboczny ktory moze ale nie musi sie pojawic i o niczym nie swiadczy. Nie mniej jednak nie martw sie, na pewno zadzialalo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humka
hej....postinor duo(druga tabletke) wzielam w srode...okres wedlug moich obliczen powinnam dostac 10...no i wczoraj zaczleam krwawic ale nie wiem czy jest to faktycznie okres czy tylko skutek uboczny postinoru...co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się wydaje, że jest to twój okres... skutki uboczne powinny występować do 2-3 dni od przyjęcia tabletki... ale głowy za to sobie uciąć nie dam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×