Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcy

poród w Anglii

Polecane posty

Gość sylwocha212
czesc wszystkim:)te specyfiki ktore napisalyscie na rozstepy to nadadza sie na juz powstałe?bo ja mam na brzuszku z jednej strony takie straszne i fioletowe i chyba mi juz nic nie pomoze:(przed porodem używałam róznego rodzaju oliwek i kremów z apteki z polski,ale na brzuchu mi zostały takie straszne wiec moze jakbym używała tych co wymieniłyscie to moze zmniejsza sie albo kolor zmienia:)słyszałam ze sa własnie takie kremy na powstałe juz rozstpy:)a co do becikowego to mi ksiegowa powiedziala ze najpierw musze miec child tax credit i dopiero moge składać papiery o becikowe i cały czas czekam aż mi przysla,na złozenie papierów ma sie 3 miesiace od porodu i podobno jak juz zacznie dobiegac ten termin a nie przysla jeszcze nic o taxie to trzeba tam zadzwonic i powiedziec ze sie czeka to nie przepadnie:)ja jednak nie byłam z mała w szpitalu bo jej zeszła ta wysypka troszke i oczko lepiej wyglada a w sumie ide jutro na szczepionke z nią to sie wtedy zapytam i zobaczymy...pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
no sylwiocha jasne jutro ja obejrzy i od razu sie jej wszystko wypytasz...a co do rozstepów to na te powstałe juuz chyba nic nie pomoze...niesety!!!!! ja okropne mam na wewnetrznej stronie ud... na brzuchu tez widzialam kilka kresek tak pod brzuchem dokładnie trudno mi było dostrzec za duzy juz brzuch hehe wiec jak urodze bede sie im przypatrywac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
hej Sylwia mi ksiegowa dokladnie to samo powiedziala na tym formularzu jest dokladnie napisane co musi byc pobierane nie wystarczy tylko byc 11tyg przed porodem ja tez czekam jak urodze i szybciutko wysylam po child txax credit i wtedy dopiero a na rozstepy juz istniejace takie fioletowe to chyba jakies zabiegi laserowe lub peelingi jakies mechaniczne sa kiedys jakis program ogladalam ale wiecie jednym okiem a teraz by sie przydalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
dziewczynki co do rozstępów to po pierwszej ciąży miałam ich bardzo ale to bardzo dużo aż krwiste były miałam na wet na łydkach z czasem zbledły oczywiście smarowałam różnymi kremikami a ten ROC MATERNITY ANTI STRETCH MARKS BODY SKIN OIL jest właśnie na te powstałe i zapobiega powstawaniu nowych pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
zaneta a gdzie to mozna kupic?bo ty to zamawiałas,ale jak?mi pod koniec ciazy wyskoczyly na brzuchu a teraz to wstyd sie na plaży rozebrac albo basenie bo az takie widoczne są:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
Hej Dziewczynki tu nocna zmiana zwarjowac mozna nie moge spac burczalo mi w brzuchu wiec zjadlam cornflaks chyba nie normalana jestem ale balam sie ze dzidzia jest glodna.Moj maz chrapie o wlasnie sie przebudzil i sie pyta co ja robie a ja chce spac a nie moge pozdrawiam aby do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
no dorota szalejesz hehehe :) ja sie zwlekłam własnie bo mąż juz poszedł do pracy i musialam zejsc do małego... a oczy sie kleja jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Sylwocha ja to zamówiłam sobie na e bay uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
no do mnie dzis doszedł pałąk do wózka co zamówiłam na ebay :) prózniactwo sie nie chce wyjsc z domu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
kurka ale szybko wczoraj to zamówiłam dziś już dostałam niech żyje internet :D nie trzeba z domu wychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
dokładnie super wygoda z internetem :) zakupki przez internet duzo informacji znajomosci :) ja zamawialam pałak do wózka w czwartek a dzis dostałam, dzis zamowilam taki daszek do kąpieli dla mojego synka bo nie lubi jak mu sie woda w oczy leje przy myciu głowy :) w sklepie kosztuje 3.67 a ja zapłaciłam bez wychodzenia z domu za taki sam nowy 3.80 :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
hej Dziewczynki nie wiem co mi jest od wczoraj prawie wszystko zwracam juz nie wiem co mam jesc po nocach spac nie moge warjactwo mnie ogarnia jutro do poloznej ide moze cos powie wiem ze taka znajoma tak wymiotowala pod koniec ze w szpitalu lezala ponad tydzien co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
ja jak sie zarułam w pierwszej ciazy w 7 miesiacu i bylam w szpitalu to kazali mi krupniczek zjesc (oczywiscie tez go zwaracałam) przegłodzic sie i kazali pic pepsi bo gazowane wyciaga...wiec postaw sobie szklanke pepsi niech chwilke odgazuje i wypij moze ci pomoze...a jak nie jedz do szpitala i powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
dzieki Justynka zjadlam zupe bo glodna bylam i zobaczymy co bedzie zaraz meza po pepsi wysle juz tak mi w brzuchu z glodu burczalo ja to nic ale moj groszek jak on tam siedzi i sobie mysli co ta matka glodzi mnie ???? aaa wczesniej banana czekam na final pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
powodzenia dorota ... a ja bzm na twoim miejscu sie pogodzila troche, a moze nic ci nie jest tylko sie przejadlas ja tez kiedys wymiotowalam jak sie przejadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
dorota nie martw sie:)ja wymiotowałam całą ciaże i nawet w dzien kiedy miałam rodzic:)a po wizycie w szpitalu stwierdzili ze mała ma wysypke przez hormony i że to normalne,kupiłam także ta sól fizjologiczna i przemywam to oczko a w aptece powiedzieli że to jest tez dobre na zapchany nosek.A ta szczepionka to był chyba jakis koszmar dla maleństwa.W zyciu nie słyszałam żeby dziecko tak płakało i krzyczało,nie mogłam jej utrzymac,malenstwo ma tyle siły że w szoku byłam.Musze kupic ten specyfik jeszcze na tym e bay moze pomoże:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
dzieki dziewczynki nie przejadlam sie ja wrecz przeciwnie caly czas mam problem z jedzeniem od poczatku ciazy nie mam apetytu tylko banany jadlam musze wytrzymac jeszcze 5tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
ja pół ciazy nie mialam apetytu mało jadłam i ciale czulam ze mi niedobrze.... a teraz jem jak odkurzacz... najem sie mija pol godziny godzina a ja głodna jakbym cały dzien nie jadła boje sie ze mi sie zoładek rozepcha bo w zyciu tyle nie jadłam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
hej dziewczyny, dorota jak tam dzis sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
dziewczyny ja chcialabym jeszcze wrócic do tego PLANU CIĄŻY chciałabym go napisac jeszcze z połozna nie gadałam, ale mowie bym miala juz gotowy, gdzie moge znalesc pytania po polsku i po angielski i jakies odpowiedzi jakie maja byc w tym planie moze byc tylko po polsku to sobie przetłumacze ale bym sobie to w punktach wypisała, tylko nie wiem gdzie to znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej książeczce ciąży Maternity Records na 16 stronie są pytania odnośnie planu porodu.Moja położna mój plan ułożyła na podstawie właśnie tych pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
Hej DZIEWCZYNKI jakos zyje wczoraj mi ta pepsi pomogla a dzis kupilam sobie kaszke bobovita i tak delikatnie zaczynam bylam u poloznej a ona powiedziala ze to normalne bo dzidzia jest juz duza i macica moze uciskac i dlatego tak jest lekkostrawne i male porcje a czesciej moj groszek juz sie przekrecil glowa w dol a wczoraj to mial czkawke chyba po tej pepsi aaa jak nie macie zamowionej szkoly rodzenia to dzwoncie jak najwczesniej bo ona zobaczyla w mojej karcie ze mam i mowi o szczesciara z ciebie wiec nie czekajcie tylko jak najwczesniej pozdrowinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
aaaa udalo mi sie kupic oliwke bambino w polskim sklepie cud aaa i przespalam prawie cala noc tylko raz na siusiu to chyba wracam do normy po przygodach lazienkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
to dobrze dorotka ze u ciebie ok, ja mam fatalny dzien, moj syn całe popoudnie wymiotuje, i to w sumie wielka niewiadoma dlaczego... wczoraj popołudniu jak u sasiadow tort urodzinowy wiecie... angielskie gowno i chyba to mu zaszkodzilo, bo jak co rano jadł parówke na sniadanie i potem jogurty wiec nie napewno nie to bo to zawsze je a zyga jak fontanna wiec nie wiem co jest nie halooo teraz cały czas na wodzie tylko jest, a to dorota w którym ty jestes tyg bo ja bylam ostatnio u połoznej w 27 i mi powiedziala ze juz jest główka w dół ustawiony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
ja jestem w 35tyg jeszcze 5 a dla synka zrob mu moze kisielek jak troszke przejdzie mu ja to taka glodna jesem teraz ale boje sie jesc cokolwiek zeby znowu nie wrocilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
wiesz co zrobilam mu leciutki krupniczek i tez go zwrócil, ale zapalzyłam mu suszonych jagód wiec moze mu pomoze... wciskam mu picie przy kazdej okazji nie mam siły padam dosłownie 4 razy go kąpałam i przebierałam i jeszcze czysciłam skórzane sofy wykonczyc sie idzie :( a po nim nie widac wogole zeby mu cos dolegało bo energiczny bawi sie szaleje nie wiem skad te wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
Justynka a moze to grypa zoladkowa kiedys jak mieszkalismy z polska rodzina to maly przyniosl z przedszkola to cos o Matko wszyscy latali dobrze ze dwie lazienki byly a jak nie to to ten tort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
ja tez dla siebie zupe gotuje taka leciutka tak to jest z malymi bobasami moze niech sie przeglodzi jeden dzien nic mu sie nie stanie a te polozne to wiesz sama jakie sa pytac to sie mozna sto razy a o odpowiedz ciezko ale dzis miala jakis dobry humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
aha, no przegładzam go pije tylko wode teraz zapazylam te jagody, teraz woła jesc to mu tosta robie zobaczymy czy zwymiotuje bo samego mu dam bez masła bez niczego, a z tymi połoznymi i wogole z tym wszytskim tu jest inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×