Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcy

poród w Anglii

Polecane posty

Gość zaneta2400
wiecie co wyczytałam na temat kurzajek i opryszczki że to nic groźnego mówie tu o pryszcze np.na ustach dziecko włonie się uodparnia na takie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
to dobrze :) ale uwazajcie tylko na kurzajki zeby w inne miejsca wam sie nie przeniosły bo sadze ze na dziecko w łonie marki to nie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
wiecie co w lonie matki to sie nie przeniesie ale po porodzie przeciez bede dotykac didzi nie wiem jutro spytam sie w aptece to zdam relacje chociaz nie ufam bo przeciez to nie lekarze mam nadzieje ze bedzie ok wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
kochana przez te 6 tyg to ci zginie spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
mam nadzieje ze zginie jakos mi sie spac chce ale nie klade sie bo potem bedzie glupawka w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
ja bym poszła spac ale moj syn jeszcze daleko mu do spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
wlasnie byl u nas sasiad i mnie nastraszyl jego znajoma rodzila caly dzien rozerwalo ja dokumentnie tydzien lezala w szpitalu stracila bardzo duzo krwii az jej przetaczali cos okropnego w szpitalu na padington o matko ja zwarjuje ze straszna opieka cos okropnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
kochana nie ma co sie sugerowac inna osoba, kazda kobieta to inna indywidualnosc, jak kazdy poród i kazda ciaza, to ze ja rozerwało i takie nieszczescie miala to nie znaczy ze akurat ciebie moze to spotkac czy to wina szpitala, zdazaja sie rózne rzeczy i nie sa one zalezne od nas czy od lekarzy poprostu takie rzeczy sie zdazaja... wiadomo to jest przykre i jak sie słyszy to az człowiekowi cos sie robi i zaraz sie martwi i mysli o najgorszym ale trzeba byc dobrej mysli, ja pierwszy porod mialam taki ze ojj matko szkoda gadac... tez sie boje ze teraz moze byc podobnie ale nie staram sie narazie myslec o porodzie a poza tym mam nadzieje ze bedzie lepie... a wogole dziewczyny nie słuchajcie mnie dzis bo mam jakis kiepski dzien hormony mi buzuja i dobrze ze nikt mnie dzis nie odwiedzial bo bym chyba pozabijała wsciekaam sie o wszytsko i chodze podminowana.... i tez w pierwszej ciazy tak nie mialam moj juz mowi ze im wiekszy brzuch tym wieksza zrzeda jestem ... ło matko ide spac bo wiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
dzieki Justynka za podtrzymanie na duchu wiem ze kazda z nas inaczejwszystko przechodzi haha nasze babcie mialy gorzej prawda tez ide sie klasc pomalu bo tez gadam glupoty dobrej nocki Wszystkim zycze kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
cześć dziewczyny:)dawno mnie tu nie było,mała pochłania mi tyle czasu ale za to daje tyle radości:)a co do szpitala na padinktonie to podobno jeden z najlepszych w londynie i wszyscy mi radzili zebym tam rodziła:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
wiecie dziewczynki nie wiem czy to tak od szpitala zalezy... wydaje mi sie ze od porodu.. kazda ktora rodzila szybko i w miare dobrze powie ze warto rodzic w tym szpitalu ta ktora wiecej wycierpiala bedzie odradzala, kazdy szpital moze miec miliony opini jak wiadomo, ja z doswiadczenia wiem ten szpital w ktorym rodzilam... nameczylam sie i takie tam i go nie polecam a znam dziewczyny ktore by tylko w nim rodziły wiec wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
hej dziewczynki Sylwia udalo mi sie zalatwic szkole rodzenia w naszym szpitalu zobaczymy co tam bedzie trafilam wczoraj na polozna ona sama mi zadzwonila i 22i29 idziemy to od razu szpital obejrze i chyba nie bede zmieniac szpitala bo to jest tak jak mowicie ze to zalezy od porodu i ta ktora miala ciezki to nie sa dla niej mile wspomnienia i nikomu nie poleci tylko chcialabym ta polke namierzyc moze sie uda zeby byla przy porodzie to moze pewniej bym sie czula aaa co do kurzajek w aptece na polce kilka preparatow z roznych firm i na kazdym opakowaniu ze pod czas ciazy i karmienia nie wolno uzywac wiec nic zrobic z tym nie mozna tylko czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
dorota to lipa ale moze niedługo samo zginie czesto myj rece kup mydło antybakteryjne dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
dziewczyny macie juz staniki do karmienia gdzie jakie i po ile kupowałyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
hej Justynka no lipa ale ja to wiesz male piwo tylko zeby na maluszka sie nie przenioslo to najwazniejsze najwyzej plastrem zalepie zeby nie dotknac lub jeszcze cos wymysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA Z DORTMUND34lata
rodzilam 5 lat temu w Niemczech, super bylo,luxus nawet byl szwedzki stol na sniadania, jadlo sie jak w 5*****hotelu,a czysciutko, a milutko,w pokoju dwa lozka, lazienka codziennie swieze reczniki i szlafrok..itd.. dla dziecka wszystko do ubrania i pieluszki ,bylam tam ponad dwa tygodnie bo mialam ciaze przenoszana, i wywolywane rozwarcia....cesarke w koncu zrobili,ale super bylo, maz byl przy cesarce:-)NIGDY BYM NIE MIALA TEGO W POLSCE;SZKODA ZE W POLSCE KASA CHORYCH NIE DBA O SWYCH LUDZI KTORZY NA NICH BEDA PRACOWALI:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
ja widzialam w marks spencer dwa za 25L i w mothercare po14L tylko chyba jeden no i toysaros tez jeden za 14L jeszcze w niedziele mam zamiar cos poszukac bo tez jeszcze nie kupilam a te staniki to wszystkie sa bez drucikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
Ania to faktycznie mialas full wypas :) zgodze sie z tym ze tego w polsce nie ma i długie lata nie bedzie... dlatego ludzie wyjezdzaja.. i wiekszosc nie wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
no wszystkie bez drutów, tym razem chcialam takie ąldne kupic wygladajace jak normalne ale odpinane i nie moge znalesc o takich własnie zwykłych to widzialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
justynka i tak te cycki duze to jak to utrzyma ja juz mialam w reku i mialam kupic ale wlsnie drutow nie bylo i zostawilam ale chyba nie ma wyboru trzeba kupic co jest bo jak pozniej poradzic sobie caly stanik zdejmowac bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
ja jak karmilam pierwsze dziecko mialam zwykły taki jak sa tu te odpinane i zdał egzamin a cycki mialam jak balony i je utrzymał :D wiec trzeba ku[pic co jest a nie wybrzydzac :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
hej Dziewczynki wyczytalam w gazecie MjakMama ze na odparzenia pieluszkowe sprawdza sie tormentiol nie wiem ile w tym prawdy????i czy mozna dla malutkiej dzidzi to stosowac moze dla troszke starszych bobasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
nie wiem dorocia nie mam pojecia... moj maluch jak byl mały to uzywałam sudocremu przewaznie nawet profilaktycznie zeby nie mial problemow takich... jak byl wiekszy i czasem sie zdazały bo jadł juz nie tylko moje mleko to stosowałam clotrimazolum które polecil mi moj pediatra z polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
nie wiem ja tylko tak bo wyczytalam w tej gazecie to dziele sie z Wami wiadomoscia a sudocrem ja tez mialam uczulenie na rekach od plynu do zmywania i dla mnie pomogl a moja znajoma tez tylko tego uzywala od samych narodzin dla malego i wszystko bylo ok ziewam juz jak smok jeszcze troszke sie poplączę i klade sie bo dzis zrobilam sobie dlugi spacerek do jutra Mamuski kolorowych snow Wam zycze i dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
dobrej nocki dorocia :) ja tez zaraz musze sie zawijac... jutro moja kolej do wstania do syna :D dobrze kazda rada jest dobra zawsze komus sie moze przydac :) buziaki kochana słodkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używałam tormentiolu czasami jak ola byla mala i według mnie sprawdza się bardzo dobrze tylko że jak np.używasz tetry to ją brudzi na brązowo bo ma kolor kawy z mlekiem,ale dobry jest na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
e juz chyba ludzie tetry nie uzywaja :D chyba ze do karmienia czy odbijania, komu by sie chcialo tak jak w dawnych czasamich prac i gotowac te brudne pieluchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
dziewczyny mam doła :( nie wiem czmu hormony buzuja, wczoraj wieczorem mnie dopadło, przeryczałam pół wieczoru pół nocy a teraz znowu... nie wiem wszytsko mnie przytłacza i wogole nie wiem.... tez macie takie wariacje hormonów bo ja z pierwszym dzieckiem wogole takich głupot nie miałam a teraz...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
dziendobry:)nie smuc sie Justyna i nie płacz,Twojej dzidzi na pewno bedzie smutno ze płaczesz:)w sumie to ja tez czasami tak miałam i nawet po porodzie chcialo mi sie plakac chociaz nie mialam powodów,ale to te hormony.Fajnie że udało Ci sie Dorota z ta szkoła rodzenia i powiem ci jeszcze raz ze ja zadowolona jestem z opieki w tym szpitalu,w sumie mna sie zajmowaly same murzynki a ciapate kible sprzataly hahah ale moze uda ci sie trafic na ta polke:)a co do sudokremu to mi połozna powiedziala ze tak od 3 tyg mozna uzywac:)ja mam maly problem bo małej oczko jedno strasznie ropieje i cały czas przemywam rumiankiem ale nie pomaga i nie wiem co robic...moze zadzwonie do poloznej zeby przyszla i zobaczyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×