Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcy

poród w Anglii

Polecane posty

Gość dorota76
moja babcia tez zawsze jak cos z brzuchem to sam chleb i herbata bez cukru a jak troche lepiej sie zrobilo to kisielek aha i banany sa dobre na zoladek ja zupe zjadlam i czekam ne rezultat dzis w koncu ciuszki popralam wkoncu bo sie zbieralam jak sojka a dzidzia juz moze sie teraz w kazdej chwili urodzic czasami bola mnie tak jakby jajniki jak na okres ta polozna powiedziala ze to normalne ale ja juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
hej Dziewczynki a myslalyscie o jakims znieczuleniu czy na zywca bo ja boje sie tego znieczulenia w kregoslup chyba ze juz na prawde nie wytrzymam albo bede rodzic nie wiadomo ile godzin a co z ta maska gazowa co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
dorocia moj zjadł tosta i nie zwymiotował wiec mam nadzieje ze bedzie tylko lepiej :) a co do prania ciuszkow moje miesiac juz uprane uprasowane poskłądane hehe jak wariatka :) wiem wiem ale nie mogłam wytrzymac przykryte i nadal swiezutkie i pachnace, co do znieczulenia tez sie zastanawiam ciagle nad tym bo w kregosłup to chyba na bank brac nie bede nie mam za dobrych wspomnien z pierwszego jak dostałam i zjebali sprawe przepraszam za wyrazenie ale prawie byłabym kaleka... nie wiele brakowało, ja własnie zastanawiam sie nad gazem... znajama angielka mi tez własnie gaz doradzała bo jest jeszcze jedno znieczulenie ale jego nei chce bo jest z morfina i otumania dziecko wiec nie bede dziecka narkotyzowac, zaczne norlanie a jak nie wytrzymam poprosze o gaz tak mi sie wydaje najlepiej... a zobaczymy jak wjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
dobrze ze nie zyga wiecej ale pomalutku z jedzeniem ja zupe zjadlam i tez nic na razie teraz dla mojego meza bede szykowac ale na widok miesa to mi nie dobrze niech sobie sam smazy hahaha ja tylko ziemniaki wstawiea z tym znieczuleniem to wlasnie nie wiadomo jak porod bedzie przebiegal tej morfiny ja tez nie chce a boje sie w kregoslup chyba ze juz na prawde bedzie stan krytyczny a tak to gaz zostaje no chyba ze los inny scenariusz ulozy cesarke zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
u mnie napewno cesarki nie bedzie no chyba ze bede po terminie ale dziecko sie obruci bo jak narazie to nic nie wrózy cesarcze ale i dobrze bo wcale nie chce :) zobacyzmy czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
hej Dziewczynki Justynka jak twoj babelek lepiej sie czuje? mnie moj groszek tak w nocy walnal w jajnik czy jakis nerw ze az dreszczy dostalam bylo mi tak zimno a pod koldra po sam nos i mnie telepalo z zimna myslalam ze skonam chyba nie byl to skorcz przepowiadajacy bo to byl jeden wielki bol chyba ze to tak wyglada milego dnia laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
hej, dorocia moj juz lepiej krupnik co prawda zwrócil ale potem jak suche tosty z tostera i mu lepiej sie zrobilo, na noc tez mleka mu nie dawnałam dzis tez aby aby je albo tosty albo jogurt boo woła i narazie jest ok, ale widze ze go przeziebionko dopadło, katar ciezsze oddychanie... a i mnie cos bierze, a z tym gdzie nasze groszki potrafia wejsc to masakra moj lubi bardzo w boki jak leze na boku i kopac albo w zeberka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
cześć dziewczęta ale nudy straszne jeszcze ta pogoda taka :( mój groszek kopie gdzie popadnie jak go weźmie to cały dzień potrafi a najbardziej jak kładziemy się spać i wtulam się w mężulka to wali jak wściekły kupiłam sobie wczoraj tabletki na zgagę Gaviscon ale nie za bardzo mi pomagają musze chyba zmienić na renny Frugo co u ciebie dostałaś jakąś odpowiedz z canslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
ja tez juz nie mam siły do tej zgagi, jeszcze musze spróbowac migdały bo mi doradzano... wszystkie inne metody nie pomagaja... no i ograniczyłam słodycze zwłaszcza czekolade :D wiec juz powinna dac mi spokoj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
Justynka to super ze lepiej z malutkim sprobuj banana dac a to u mnie to chyba byl skorcz ale teraz jajnik mnie boli tak cwika troszke kolezanka ma termin na dniach bo 17listopada i mowi ze to macica zaczyna sie obkurczac bo u niej sie zaczelo tak 3 tyg temu a mamy miesiac roznicy w terminach a ta je....na sorry zgaga to ja ja chyba na ksiezyc wysle cos okropnego ja juz jogurty mleko i inc i te wymioty u mnie to moze byc od tego i male porcje jem i nic smazonego i to samo ciagle takie uroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
dzis sie wazylam 11kg wiecej spac nie mozna po nocach zgaga meczy jesc chce a nie moge a jeszcze 5tyg zleci wiem bo do tej pory mi zlecialo nie wiem kiedy sprawdzam torbe czy wszystko jest na wszelki wypadek i teraz jeszcze jajnik troche boli a moze to macica ja juz sama nie wiem tzn jak przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
nic ci nie pomoga jogurciki napewno a ja tez czytałam ze wiele kobiet ma zgage po nabiale, wiec wiesz nie dogodzisz, a co do wymiotow mogła i byc od zgagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
mnie tez kiedys tak bolały jajniki to mi polozna powiedziala ze wszystki sie rozrasta sa uciski na jajniki i ze wszytski sie przygotowyje do porodu... ty 11kg przytyłas i zostało ci 5tyg a ja przytyłam 11 kg i zostało mi 11 tyg :D to sobie wyobraz, dorota a to twoje pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
tak pierwsza dzidzia ja tez tak mysle ze sie przygotowuje do porodu ale tylko lewa strona mnie pobolewa a jak twoj maluszek ja dzis nie zygalam jeszcze ale tej kaszki juz nie moge i glodna chodze bo boje sie jesc a i kisiel co to za jedzenie takie uroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
e to ja w pierwszej całej to 14 przytyłam, mam nadzieje ze nie przekrocze za duzo tym razem, moj synek juz dzis dobrze ale tez nie daje mu za wiele do jedzenia, nie wiem jakis taki dzien zygania mial bo takto sie dobrze czuje, no poza tym przeziebienie, a ja jakos dzis belejak chyba ta pogoda do tego tez nie moge cos jesc stoi mi wszytsko w gardle i moj groszek szaleje cały dzien tak ze brzuch che mi sie urwac, ciebie boli lewa strona a mnie za kazdym razem prawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
nie martw sie waga bo kazda ma inna budowe i inaczej to sie rozklada ta moja koleznaka tez mnie uspokajala bo u niej takie cos sie zaczelo jakies 3tyg temu a za 5dni ma rodzic czyli miesiac przed porodem i ja mam jakis miesiac wiec wszystko sie zgadza cialo sie przygotowuje powoli nawet ten bol to do wytrzymania tylko te dreszcze tak mnie telepalo z zimna wejdzcie na strone www.stokkids.pl co myslicie o zabawce z sercem?mi sie owieczka bardzo podoba tylko nie wiem czy to dziala jak tam jest napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
eeeeeeeee to znaczy ze normalnie z nami bo objawy podobne mi tez w gardle stalo wszystko i stoi ciagle to zgaga musi byc mi czasami mietowe dropsy pomagaja i te wymioty u mnie to od tego na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
po kotlecie mielonym staram sie nie jesc smazonego ani ciezkostrawnego ale od kaszki bobovita pomalu tez nie zabardzo pewnie jeszcze mi przybedzie ze 2 -3 kg ja sie balam na poczatju ciazy zeby dziecko nie urodzilo sie jakies ogromniaste np6kg bo moja znajoma takiego urodzila wielkoluda to caly urok tego malenstwa znika ale chyba nie bedzie taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
ja pierdziu 6 kg ja mam nadzieje ze moje wieksze niz 4 nie bedzie a ty o 6 mowisz hahaha moj pierwszy syn sie urodzil 3450 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
wiesz co teraz to jest tylko bajerów i bajerów i chwytów zeby kupowac i kupowac :) ja sadze ze dziecko jak sie przy tobie przytuli i posłucha twojego seduszka to juz bedzie w 7 niebie a i to czego słuchasz, taka muzyke teraz w ciazy to jak dziecko sie urodzi tez bedzie mu odpowiadało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
no naprawde taka dziewczyna jeszcze w polsce bylam to 6kg chlopczyk wazyl to bylo dawno a potem jak rosl to byl zawsze ponad norme wysoki i taki no nie gruby ale taki nabity postawny taki olbrzym ja slucham relaksacyjnej najczesciej ale moj chyba taki nie bedzie wielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
ja dzis caly dzien w domu nigdzie nie wychodzilam bo mnie ta lewa strona pobolewa i mam stracha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny ale sie rozpisałyście.Ola już zdrowa na szczęście choć dostała jakiegoś uczulenia na buzi,a ja dziś miałam spotkanie z midwife powiedziała,że wszystko jest dobrze.Żanetka mój cansyl mnie dobija zresztą landlord też:-( z cansylu miała przyjść do nas kobieta w tym tygodniu zrobić całą dokumentację do dziś nie zdążyła nawet zadzwonić żeby się umówića landlord był u nas łaskawie w sobotę bo nam nie działa ogrzewanie i obiecał że najpuzniej w poniedzialek to naprawią niestety do dziś nie działado jutra mam płatność za dom i postanowiłam,że nie płacę- mam po prostu dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
hej Laseczki jak tam Wasze groszki te maluskie i te wieksze frugo nie martw sie u mnie tez robili dach w lato tak zrobili ze nam kapie i jednym kacie mowilam tym leniwcom ze sie leje do tej pory zadnego zainteresowania itp... a polr roku mija ah...moj jajniklewy przestal mnie pobolewac nawet jako tako spalam i rennie pomoglo na zgage pozdrowinka i milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
hej dziewczyny, ja własnie wrócilam do domu wczoraj wyladowałam w szpitalu...:( cos strasznego tak sie bałam, cały dzien sie kiepsko czułam w sensie ze niedobrze mi było jak pisałam wszytsko stało mi w gardle a ciagle bylam głodna, potem sie zaczeło... żygaaaaaanie, masakra do tego dostałam skórczy myslałam ze umre mowie Boze zaczeło sie o nie jeszcze nie jeszcze 11tyg :( z płaczem do szpitala wzieli mnie na oddzial ktg podpieli skurcze srednio co 15 min ale bywaly i wieksze odstepy :( wiec porodówke juz zwiedzilam, dostałam kroplówke na to zyganie w szpitalu zaczela sie biegunka... do tego skurcze chcoaz tyle ze zyganie ustało, mowie wykoncze sie, za sciana krzyczy rodzaca kobieta mowie o nie ja jeszcze nie chce.... badanie ginekologiczne... dzieki bogu szyjka jeszcze rozwarcia nie ma, dostałam jakies tableki, potem zastrzyg w noge ze sterydami na zatrzymanie skurczy... przeniesli mnie na zwykły oddzial po godzinie jak skurcze ustały, polezałam brałam cała noc kroplówke, rano juz poczułam sie lepiej poobserwowali mnie przed wyjsciem dostałam druga dawke sterydów co abym za wczesnie nie urodziła, na dowidzenia gadam z połozna a ta mi mowi ze jej zdaniem niepotrzebnie dostałam te sterydy powiewaz jakis wirus mnie dopadł i bylam chora to i z tego sie zrobily skurcze, a potem po tych sterydach to moze mi sie wydłuzyc akcja porodowa jak przyjdzie jej czas....za 2tyg mam wizyte u poloznej to sie dowiem co z tymi sterydami, dostałam do domu leki i musze odpoczywac... wiec macie litanie mojego cierpienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pięknie Cie wzieło dobrze,że to opanowali i,że Ty czujesz się już lepiej,a tymi sterydami to się nie martw - lekarz przecież wie lepiej niż pielęgniarka.Po za tym może lepiej,że to Ty puzniej trochę więcej pocierpisz niż jak by maluszek miał się urodzić już i przechodzić nie daj Boże jakieś zabiegi i badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
o Boze wspolczuje Ci serdecznie nie martw sie sterydami bo sama wiesz jak tu dzialaja a jak lekarz zalecil to chyba sie zna wiecej niz te polozne cale no to mnie wystraszylas na maksa bo ja tez zygalam a iten skorcz z wczoraj i dreszcze nie martw sie odpoczywaj pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
wwłasnie wstałam z bólem głowy :( no sama sie stracha najadłam ale wiesz jednym skurczem dorota sie nie martw bo ja czasami tez mialam jakis jak cos zjadlam albo zle sie czulam ale teraz to mialam porzadne w domu, w szpitalu były mniejsze i wieksze ale czestrze, powiem wam moze i tak leja tu sobie na ciezarne ale opieka byla super połozne przemiłe i wogole dostałam jako ze to moze jakis wirus byl to swoja sale i swoja łazienke (co aby nie zarazic nikogo) i przychodzili pytali sie a w polsce jak cie polozna to maja cie w dupie niech sie dzieje co chce.... dobrej nocki kochani ja wypijam herbarte i staram sie dalej spac :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
chce teraz nawiazac temta: DZIEWCZYNY... KTÓRE Z WAS BARAŁY JAKIES STERYDY W CIAZY??? ja to tu zwariuje niby wiem ze to lekarz przepisał i tak dalej, ale wiece 100 mądrych osob mi tu wypisuje (kolezanki) ze ich tam znajome posterydach to im sie i tak wczesniej dzieci urodziły i za duze, za duzo usrosły po sterydach, i juz teraz znowu sie boja a juz sie uspokoilam troche:( ratuuuuujcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Cześć dziewuszki :D juustiina a o jakie sterydy Ci chodzi bo za bardzo nie jarze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×