Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcy

poród w Anglii

Polecane posty

Gość sylwocha212
dorota dwa zdjęcia potrzeba,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota lepiej malucha nawet na sile przystawiaji do tej drugiej piersi bo bedziesz miec pozniej klopot z cyckonoszem :P zeby jakis pasowal mam jedna piers znacznie mniejsza a to przez to ze jak mala jakos miala mc to mialam zastoj i sciagalam pompka a karmilam z drugiej i ta z ktorej akrmilam caly czas jest sporo wieksza no a ta druga niestety malutka i komicznie to wyglada a w ogole to gruba jestem :/ nikalo no to super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki co u Was ? bo u mnie nie ciekawie :O Hania w niedziele wstała z temperatórką 37.4 i lała jej się ropa z ucha pojechaliśmy do szpitala tam ją zbadali i stwierdzili,że wszystko jest ok i że ucho zdrowe:O w poniedziałek było ok,ale już we wtorek płakała i nie chciała jeść i tak całą noc.N o i wczoraj wstała z gorączką 38.5 więc szybko do szamana a ten stwierdził infekcję ucha:( No i teraz się męczymy mała nie je,mnie cyce chce rozwalić,odciągam laktatorem,a ona ciągle śpi albo biedna płacze Mam nadzieję że lek jaj pomoże choć podaje od wczoraj i jak na razie nie widzę efektów Pozdrowionka dla Was i maluszków Żaneta a Ty jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
no pije wszystkie cudeńka i po karmieniu muszę trochę poczekać aż zbierze się pokarm ,jem pije i nic może spadek wagi ma znaczenie?w ciąży przytyłam 18kg a teraz po półtora tyg od porodu spadło mi 13kg ale jem jem i jem i karmię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
no laski moj mały dziera sie jesz\cze wiecej a starszy ma ospe jednym słowem przejebane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
hej Justynka wspolczuje Ci ja mam jedna rozdarta buziaczke wczoraj w koncu zaszczepili od gruzlicy ale tak jak malutka Sylwi dwa razy kula jak wyszlam z gabinetu to cala spocona bylam cos okropnego a za tydzien w piatek nastepne dwa zastrzyki w nozki chyba ojca wysle jeden cycek juz jest wiekszy i to widocznie dzis na sile go przystawialam nie wiem czy nie zapozno troche ciagal ale sie zloscil pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
też mam wiekszego jednego cycka,prawego:)ta szczepioka bsg to była o wiele gorsza od tych dwoch na raz a pózniej trzech,w ogóle to mam jakies problemy z internetem:( 3 majcie się dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
ale jestem zla tak sciskala reke na szzepionce ze maly ma siniaki k......wa je......a sorki dziewczynki ale jestem wkkkk....... cos okropnego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
dorota spokojnie:)nie denerwuj się,te k***y wyczucia nie maja i niedalikatne są,mojemu dziecku też myślałam że coś zrobiła w tą rączkę i pytałam się pózniej innej położnej czy jest ok ta ręka bo się bałam,jakoś dziwnie wygladała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
Frugo jak moje maleństwo było chore i też albo spało albo płakało i nie chciała jeśc to szczykawką ją karmiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Jak u mnie też nie wesoło w kupce małego zauważyłam krew więc zmieniłam Aptamil na cow gate i też sie dwa razy już krew pojawiła na dodatek jeszcze wysypka i oczka w okół sine wygląda jak panda chyba jest uczulony będe musiała spróbować pepti ale gp niechce mi go przepisać mówi że to normalne co do BCG to mamy appoitmen na lipca nie wiem czemu tak długo i to w jakiejś klinice pozdrawiam i przyjemnej nocki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
zaneta ja jak bym krew w kupie zobaczyla lecialabym od razu do lekarza bo przyczyn moze byc wiele nie tylko mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaneta zmien gp albo jedz na emergency w weekend do szpitala jakiegos wiekszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
Sylwia oni hurtowo szczepia i wyczucia nie maja Zanetka ty do lekarza lec bo to nie wiadomo co moze byc tymbardziej ze ze ma oczka podsinione nie zwlekaj milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Dziewczynki ja już to przerabiałam z 2 pozostałych dzieci a u lekarza pewnie że byłam a to są małe ilości krwi czasem jak dziecko ma luźną kupkę albo zatwardzienie mogą popękać żyłki i z tąd ta krew może też być i niema jej w każdej kupce teraz od 2 dni czysta kupka była więc jestem pewna że to od mleka pozatym oprócz GP konsultuje się z pediatrą która też uważa że narazie nie mam co panikować ide do apteki po gow cate pepti jak mi powie że mam mieć recepte to mnie szlak trafi u nas nie cza recepty na to mleko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
laski powiedzcie mi ile sie placi za paszpost w konsulacie? jak sie sklada, jade w poniedzialek załatwic zdjecia mam, wniosek wypełnie na miejscu, chyba ze macie linka z forma zebym sciagneła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
justina 17 funtów się płaci za paszport a tego sie nie da ściagnąc chyba bo ja szukalam na stronie konsulatu i nie znalazłam akurat tego,ale przy wejsciu do konsulatu stoi taki miły pan i daje wniosek i tłumaczy gdzie i co wypisać trzeba i to chwile zajmię Ci,ale nie zapomnij długopisu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to 4f drozej niz rok temu a nie wiecie moze czy moge wyrobic malej drugi roczny paszport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
ivette86 niestety nie można,musisz teraz a ten 5 lat wyrobić a dotego jest juz potrzebny przetłumaczony akt urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
z tym 5 letnim jest w huj załatwiania i mozna czekac do pol roku, potrzebny i pesel i wole mam gdzies linka wkleje zaraz poszukam dzieki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sy
na stronie konsulatu też jest troche napsane a mi dali jakas infornacje na papierze jak zrobić ten paszport na 5 lat,a TY ivette 86 jak odbierałas paszport to też stałas w kolejce?czy to już można iśc sobie bez kolejki odebrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
na stronie konsulatu polskiego też troche o tych paszportach pisza a mi dali jakas informacje na papierze jak zrobic ten paszport na 5 lat wiec pewnie justina tobie tez dadza:)a Ty ivette 86 jak odbierałas paszport to tez stałas w tej kolejce?czy to juz bez kolejki można odebrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Dzien Dobry Dewczyny. Ja tez jestem w Anglii , tez jestem w ciazy i zostaly mi 3 tyg do daty porodu. Mam zamiar rodzic w st georges hospital na tootingu. W zwiazku z tym mam pytanie czy ktoras z obecnych tutaj rodzila w tym wlasnie szpitalu. Bede wdzieczna za odpowiedz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
hej laski no ja mam nocke szpitalna poza soba moj maly mial taka kolke ze szok no i katar jeszcze tak plakal w szpitalu ze ochrypl zalozyli mu wenflona aaaa bo jeszcze jakies uczulenie na nozce noc spedzilismy w szpitalu pobrali krew osluchali niby wszystko ok aaaa nie wiecie czy tu jest cos takiego zeby zbadac swoje mleko w poradni laktacyjnej moze jest za chude albo za tluste bo ja juz sama nie wiem co mam robic z kolka jutro konczy 3 miesiace a teraz w piatek niby mamy isc na szczepienie ale jak ma katar to nie wiem jestem zalamana psychicznie wykonczona i zdruzgotana a plakac nie moge bo mleko strace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja tylko stalam w kolekjnce do kasy, bo tam mnie pokierowali, ale dlugo nie czekalam. no i dupa teraz, to po prostu polece z mala na niewaznym paszporcie, z wizzairem mozna i w pl jej wyrobie dowod i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
dziewczyny co juz składały wniosek o paszport, mam pytanko bo jutro z ranca wyjezdzamy do londynu załatwiac, potrzebny jest akt urodzenia małego, 2 zdjecia i co jeszcze? potrzebny jest akt małzenstwa rodziców czy dowody wystarcza? co tam jeszcze porrzebne jak mi dzis napiszecie bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelny akt urodzenia, 3 zdjecia (przynajmniej rok temu), wniosek o paszport, dowody rodzicow, nie wiem jak z aktem malzenstwa bo my nie mamy slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
ja potrzebowałam dwa zdjęcia,dowody osobiste,akt urodzenia no i pieniadze:)to dobrze ze nie trzeba stac w tej ogromnej kolejce po odbiór,życze Ci Justina duzo cierpliwości jutro:)dorota nie płacz,głowa do gory,będzie dobrze:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
dzieki dziewczyny, eee no mam nadzieje ze nie ebdzie duzo ludzi, przeciez az tyle polskich dzieci sie nie rodzi codziennie ze codziennie tyle ludzi o paszport składa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×