Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcy

poród w Anglii

Polecane posty

Gość nikalo
mnie na BCG umowiła HV i nawet szybko wyszło bo sama mowila ze dlugo sie czeka.Niby tylko w dwoch szpitalach nie daja szczepionki Chelsea and westminster i St.thomas w ogole to w szpitalu powiedzieli mi ze w anglii szczepionki dopiero w wieku szkolnym nawet polska polozna gadala takie glupoty a moja Nika ma nadal zapchany nos i nic nie pomaga męka dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
WESOŁEGO ALLELUJA!!! ..........$...$...$...$.. ........$..................$ .....$.......................$ ...$..........................$ ..$.000000........۩۩۩۩...$ .$.0▒0▒0▒0....۩۩۩۩۩۩...$ $.§▓§§▓§§▓..۩۩۩۩۩۩۩۩.$ $.♥♥♥♥♥♥♥♥.۩۩۩۩۩۩۩۩۩$ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ .$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ..▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ...$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ....▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ .....,,▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ Kiedy Wielka Noc nastanie, życzę wam na Zmartwychwstanie dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości w dobrym sercu, w jasnej duszy i niech wszystkie żale zgłuszy. ..\\//...\\//......\\//...\\//....\\//... ..\\/..(▒)(▒)...\\//.....(▒)(▒)..\\// ///..(▒)(█)(▒)..\\//..(▒)(█)(▒)..\/ \\//...(▒)(▒)...\\//.....(▒)(▒)..\\/ .\\//..\\/...\\////...\\//...\\\\//..\\//..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
DZIEWCZYNKI NA TE ŚWIĘTA ŻYCZĘ WAM ZŁOCIUTKICH KACZUSZEK,JAJECZEK DZBANUSZEK, SŁODZIUTKICH BARANKÓW,SŁONECZNYCH PORANKÓW WIOSENNEJ EUFORII A W BRZUSZKU SWIĄTECZNEJ KALORII!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Kurczaczków Zielonych Baranków Czerwonych Bazi Różowych Pisanek Kolorowych Dyngusa Tęczowego I Wszystkiego Dobrego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje dziewczynki życzę Wam Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny,pogody w sercu i radości ze Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Wesołego królika co po stole bryka, spokoju świętego i czasu wolnego, życia zabawnego w jaja bogatego i w ogóle wszystkiego kurcze najlepszego!!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Wesołego królika co po stole bryka, spokoju świętego i czasu wolnego, życia zabawnego w jaja bogatego i w ogóle wszystkiego kurcze najlepszego!!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
hej dziewczynki jak po swietach czy znacie jakies witaminy na strasznie wypadajace wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
po swietach jak po swietach dorotko, ja tez bym chciala cos na wypadajace wlosy, zaraz smigam do HV zwazyc malego bo dawno nie bylam to zapytam ja co ona na to, moze cos doradzi bo swietna mam HV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
Mieszkam na Ealingu, rodzilam miesiąc temu i jestem zadowolona Miałam opory jak sie nasłuchałam różnych rzeczy ,pierwsze dziecko rodzilam 11lat temu w Polsce i nie narzekam było naprawdę super,mąz przy porodzie miłe pielęgniarki i w ogóle A tutaj zgłosiłam się do Gp będąc w 26tyg ciązy , wybrałam szpital Chelsea and Westminster ,lekarze angole więc niby plus bo słyszałam np oszpitalu na Wembley gdzie większośc to hindusi i katastrofa,bynajmniej moja koleżanka tak miała. A tutaj naprawdę fajna ekipa była. Dostałam skurcze o3nad ranem przed 4byłam w szpitalu powiedzialam ze mam skurcze zaprowadzili mnie do pokoju,akurat trafilam na pusty ,przyszła położna zapytala czy moze byc z nią asystent,a o 5 byłam już po.Fakt że pierwszy porod też mialam szybki i dlatego takie tempo.Wzięłam gaz i naprawdę pomógł.Nie nacinali mnie bo nie zdązyli trochę popękałam,szyła mnie ponad godzinę,dokładnie i cierpliwie. Był ze mną mąż,mogłam wyjść ze szpitala na drugi dzien ale wyszlam o 12 w poludnie i czulam sie lepiej jak w polsce po 4dobach pobytu w szpitalu.Jedyny minus tego szpitala że ani ten szpital ani st.Thomas nie dają szczepionki BCG Takze nie jest tutaj tak zle, mowie po sobie bo naprawdę miałam pietra. Polozna byla u mnie 4razy sama nie wiem po co ale moze to i dobrze bo widac bylo ze sie interesują.HV też była miła. Byłam na szczepieniu BCG i tez nie bylo zle. Fakt ze w Polsce wyglad w szpitalach i przychodniach jest lepszy jest czysciej ale tutaj tez dbaja o sterylnosc podawania szczepionek itp Bynajmniej ja to widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
ale tu nudą wieje...uuuu zaglada tu ktos jeszcze? halooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Jasne że zaglądam ale tak tu jakoś pusto nic nie piszecie nie chwalicie sie pociechami :( ja nie wiem piszcie coś cokolwiek Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
hej ja tez tu zagladam ale niekogo nie bylo dziewczynki ja zakonczylam szczepienia ufff tzn przerwa do 12 i13 miesiaca ale 3 zastrzyli naraz byly plakal ale byl dzielny a potem sie skarzyl auuu az ludzie w poczekalni sie hihrali z niego ale juz po mamy przewre aa moze wiecie bo lece do polski easyjetem i tak beziemy miec 40kg bagazu plus wozek z dwoch czesci ktoryoddam przy samym wejscu do samolotu plus malego torba plus dwa lub jeden bagaz podreczny no i teraz nie wiem czy moge zabrac jeszcze fotelik samochodowy bo nie chce kupowac drugiego w polsce bo nie potrzebny nam drugi bo i po co czy musze dodatkowo placic za ten fotelik czy to co dotyczy sie malego to jest za darmo juz nie wspomne ze lot powrotny nam odwolali i musze leciec z lodzi rayanerem gdzie za jedna walizke zycza sobie 80zl ajjjjj moj maly odsypia niedziele i sobote w poniedzialek po zabawach z tatusiem aha i co z wlosami jakie witaminki polecacie pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Cześć Dorotka co do bagażu i lotu to nie wiem bo ja zawsze Wizzair latam to ci nie pomogę co do fotelika kup w Pl 2 potem jak znowu polecicie to będziesz miała już go na miejscu nie będziesz musiałam ze sobą brać a witaminki podaję cebionmulti 3 kropelki na łyżeczkę i mieszam to z mleczkiem . Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, rodzilam w dunstable 3 tygodnie temu do tej pory nie moge sie pozbierac wiem tylko jedno po tym co przeszlam i nadal przechodze NIGDY W ZYCIU nie bede rodzic w anglii ani chyba nigdzie taki mam uraz:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli ktos zamierza tam rodzic i interesuje go moja historia spiniaa@googlemail.com osobiscie nie polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
tabletki z wyciągem ze skrzypu ,,skrzypowit,,są bardzo dobre na wypadajace wlosy ale tez pozytywnie wplywaja na paznokcie i skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikalo, mam pytanie nt.szczepionki na gruzlice bo widze, ze mialas. Mnie HV powiedziala, ze to szpital zalatwia i faktycznie przyslali mi kartke z terminem wizyty, nawet tam dzwonilam zeby potwierdzic a na miejscu dostalismy ulotke informacyjna do przeczytania zanim maly dostanie szczepionke. Jak weszlismy do gabimetu to lekarka mi milo wytlumaczyla, ze....szczepionki nie bedzie bo Polska nie figuruje na ich liscie krajow zagrozonych gruzlica. Normalnie az mi sie noz w kieszeni otworzyl bo mieli 4 tygodnie czasu zeby mi o tym powiedziec i oszczedzic przyjezdzania do szpitala z niemowleciem po nic. Na zoltaczke tez go tu nie zaszczepia chociaz probowalam jej wyperswadowac, ze to rowniez jest w polskim kalendrzau szczepien. Jedyny plus, ze jak w Polsce dostanie pierwsza dawke to tutaj podadza mu 2 kolejne. Jak Ty zalatwilas ta szczepionke, bo jak tak dalej pojdzie to bede musiala go w PL zaszczepic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
co do szczepionki na gruzlice w Londynie to zależy w jakiej dzielnicy mieszkasz w jednej daja w drugiej nie ja musiałam dzwonic do baby clinic tylko zamówic termin czekalm miesiac i dostal a kolezanak mieszka w innej dzielnicy i juz jej maly nie dostal poza Londynem nie mam pojecia jak to dziala co do żółtaczki tu chyba nie szczpia bo ajk bylam u polskiego pediatry to powiedzial ze dziecko dostaje tu wszystkie szczepionki oprocz żółtaczki że to trzeba w Polsce załatwić .Ja też jak bym miala drugie dziecko rodzic to tez tutaj a nie w Polsce tylko moze wiecej chodzilabym do polskiego gina bo w pierwszej ciazy bylam tylko raz i to juz w 37 tyg tzn jak by cos sie dzialo i czulabym sie zle to pewnie poszlabym wczesniej ale rodzilabym tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dorota. Ja daleko od Londynu, ale wkurza mnie to ze sami mi proponuja a potem robia mnie w trabe. A co do zoltaczki to tu nie szczepia ale jak podasz w Polsce np. pierwsza dawke to tutaj dadza pozostale dwie jesli pokazesz jakis dowod na to, ze zaczelas ta szczepionke-tak mi powiedzieli w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dorota. Ja daleko od Londynu, ale wkurza mnie to ze sami mi proponuja a potem robia mnie w trabe. A co do zoltaczki to tu nie szczepia ale jak podasz w Polsce np. pierwsza dawke to tutaj dadza pozostale dwie jesli pokazesz jakis dowod na to, ze zaczelas ta szczepionke-tak mi powiedzieli w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
co do szczepionki to w szpitaliu nie dostała mała bo akurat ten szpital i jeszcze jeden nie daja byla u mnie HV i sma zadzwonila do kliniki i umowila mnie czekalam 2tygodnie i pytali mnie w gp czy miala szczepionke jak czekalam na nia a bylam mala do gp zapisac wiec chyba jest ona tutaj wymagana ,jak bedziesz na wazeniu zapytaj HV. A w jakiej dzielnicy mieszkasz?i gdzie rodzilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
do ktorego tyg zycia powinno dziecko dostac szczepionke na druzlice ?? kurcze moj ma 11 tyg i tez nie mial a kolazanki syn mial rok temu jak rodzila w tym samym szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
zaraz po urodzeniu w szpitalu a jesli nie to zadzwon do health centre w swoim regionie i umow sie na szczepionke BCG i muszą ci podac jesli tego chcesz i nie sluchaj ze w Anglii jest inaczej na twoje żadanie dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie mnie powiedzieli, ze ta szczepionka nie jest na zadanie niestety i dali mi jakas ksiazeczke w korej wyszczegolnione sa kraje zagrozenia gruzlica-Polski tam nie bylo. Ale appointment mi zrobili na szczepienie z miesiecznym wyprzedzeniem barany zeby dopiero na miejscu orzec ze nic z tego. Nikalo-mieszkam w Walii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
szczepionka od gruzlicy mozna podac do 6mca zycia wiem od HV bo moj maly mial uczulenie i przekladali ze 4 razy a szpitalach w moim nie dawali tylko witK dostal ja rodzialm w northwick park hospital a mieszkam na Cricklewood i w mojej okolicy daja ta szczepionke od gruzlicy dziewczynki ajkie mleka dajecie swoim pociechom bo ja mysle ze moj maly sie nie najada szukalam tu humany ale nie maja moze wiecie ktore podobne jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota, moj maly tez mial problem z glodomorstwem i dlatego zrezygnowalam z piersi-po prostu wisial na niej godzinami-raz nawet 7 godzin na zmiane. Dawalam SMA, ale tak srednio nasycony byl i teraz daje mu Organic Holle Formula. Mleko nawet dla mnie ma smakowity zapach jak przygotowuje. Minusem jest to, ze cena dwukrotnie wyzsza od innych dostepnych na rynku. Na dole jest link do sklepu www.ulula.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota, moj maly tez mial problem z glodomorstwem i dlatego zrezygnowalam z piersi-po prostu wisial na niej godzinami-raz nawet 7 godzin na zmiane. Dawalam SMA, ale tak srednio nasycony byl i teraz daje mu Organic Holle Formula. Mleko nawet dla mnie ma smakowity zapach jak przygotowuje. Minusem jest to, ze cena dwukrotnie wyzsza od innych dostepnych na rynku. Na dole jest link do sklepu www.ulula.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga wspolczuje ze sie poddalas, bo karmienie piersia to najlepsze co moze byc. mi Ania tez bardzo dlugo przysypiala na piersi. no ale dla mnie najwazniejsze bylo dobro dziecka a nie moja wygoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×