Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAbbccc

Najlepszy ginekolog w Toruniu?

Polecane posty

Gość Asiek1978
Hej dziewczyny, ja jestem bardzo zadowolona z dr Jackowskiego przyjmuje w gabinecie na Chełmińskiej oraz w szpitalu, prowadzi moją ciąże, bardzo sympatyczny, rzeczowy lekarz, bardzo polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evraevraevra84
a gdzie dokladnie dr jackowski przyjmuje? jak mozesz podaj telefon i cene wizyty i co wchodzi w zakres wizyty. On jest jakis mlody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mart.
Witam. Czy któraś z was mogłaby mi podać podkładny andre gabinetu dr Gbiorczyka na Bażyńskich w Toruniu? Czytałam na jego temat wiele pochlebnych komentarzy i chciałabym iść na wizytę, ale jeżeli wcześniej nie będę znała dokładnego adresu, to zrezygnuję. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda123456789
mam 17 lat i zależy mi pilnie na szybkiej wizycie u ginekologa. Czy dr Gbiorczyk polecany jest dla dziewczyn które nigdy nie były u ginekologa ? Jestem zarejestrowana u dr Marchwińskiej, ale jedyny wolny termin przypada dopiero na 22 grudnia !! ; o czy myślicie że dr Gbiorczyk przyjał by mnie wczesniej ? polecacie ? dodam, że boje sie tej wizyty, myslalam ze mniej krępująca jest wizyta u kobiety, ale wolę iść do kogoś bardzo doswiadczonego, wkoncu przyjete jest ze faceci to najlepsi ginekolodzy. co myślicie ?? prooooosze o odpowiedz !! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mała małaa
Ja polecam dr Jackowskiego i dr Danninger - znają się na rzeczy i są naprawdę kompetentni! szczerze odradzam dr Nowickiego - gość to kompletny palant - przez niego nie jedna streaciła ciąże w tym niestety ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr gbiorczyk przyjmuje prywatnie w przychodni na bazynskich ona znajduje sie na wprost szpitala na batorego. Na pierwsza wizyte jak najbardziej polecam gbiorczyka, fajny jest, mzona o wszytsko zapytac, ale pamietaj ze on jest taki luzacki bardziej, a nie sluzbista:) Przyjmuje juz tylko prywatnie w Toruniu, czeka sie okolo tygodnia na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikcosiknikosik
A ja dr Gbiorczyka na pierwszą wizytę nie polecam ze wzgledu właśnie na ten luz.Będziesz czuła się skrępowana.Dr Marchwińska jest bardzo kompetentna i bardziej doswiadczona od dr Gbiorczyka.Ona pracowała wiele lat na Bielanach.Polecam ją z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ougewsyfdvjhbasulgfvidhcx
A torunianka 23 jak zwykle poinformowana o wszytskim na bieżąco.Życie prywatne dr znasz też tak dobrze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Michał Szymański - polecam
Bardzo polecam dr Michała Szymańskiego z Matopatu. Mieszkam w Toruniu od niedawna, więc nie wiedziałam do kogo sie udać z 6-tygodniową ciążą. Sugerując się opiniami na kafeterii i www.rankinglekarzy.pl oraz www.znanylekarz.pl poszłam do Jacka Paluszyńskiego - ten ciąży nie stwierdził, kazał mi się leczyć na bezpłodność!!!! Przereklamowany partacz - trzymajcie się z dala od Paluszyńskiego. Po wizycie u niego pojechałam szybko do Citomedu na badanie beta-HCG, które potwierdziło 6-tygodniową ciążę. Zapisałam się na wizytę do dr Szymańskiego, bo po pierwsze miał dobre opinie a po drugie czekałam na wizytę tylko 2 dni. I to był strzał w dziesiątkę!!!! Teraz jestem w 25-tym tygodniu ciąży i jestem bardzo zadowolona z jego opieki. Bardzo kompetentny, rzeczowy lekarz, na każdą wizytę mam listę pytań, na które udziela pełnych odpowiedzi. Nie śpieszy się, nie zerka nerwowo na zegarek. Zleca szereg badań, potem dokładnie tłumaczy mi wyniki. Przyjmuje tylko w Matopacie na ul. Storczykowej, tel. 056/659-48-00, kom. 602-254-927. Żałuję tylko że w Matopacie nie ma oddziału położniczego, kiedy wchodzisz do tego szpitala czujesz się jak pacjentka która zostanie otoczona należytą opieką a nie jak petent. Nie wiem ile kosztoje wizyta bo ja mam prywatne ubezpieczenie i nic nie płace ani za wizyty ani za badania. Ale słyszałam że wizyta+USG ciężarnej 80 zł. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betiik
Hej dziewczyny Pani dr zasugerowała mi, że powinnam usunąć nadżerkę, znacie może dobrego lekarza ginekologa, który nie był by za drogi no i żeby robił takie zabiegi? chciałaby to załatwić jak najszybciej. Będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikcosik
jacek gbiorczyk jacek gbiorczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betiik
a gdzie przyjmuje Pan dr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szczerze polecam dr Didkowskiego-specjalista w prowdzeniu ciąży jak i w problemach z zajściem w nią (niejedna dziewczyna jest Mu wdzieczna mimo braku nadzieji).Dodam tylko,że jest zastepca ordynatora na Bielanach więc zawsze w szpitalu.Przyjmuje na ul.Filtrowej dwa rzy w tygodniu,koszt z cytologia i Usg to 70 zł.Jeszcze raz polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glitz
betiik jeśli jestes mloda osoba to ja Ci poradze isc do innego ginekologa zasiegnac opini czy faktycznie warto to usuwac. jedna pani ginekolog tez mi to proponowala poszlam do innej prywatnie i dyplomatycznie powiedziala mi ze mam sie puknac w glowe. usuwanie nadzerek w sposob inwazyjny (mp. wymrazanie) jest zalecane dla kobiet juz po ciazy , a dla mlodych kobiet nie jest wskazane. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coobera
Witam! Czy ktoś mógłby mi podać nr kontaktowy do dr Danninger i powiedzieć ile mniej wiećej kosztuje u niej wizyta z usg? Bo na numer telefonu stacjonarnego znaleziony w internecie nie mogę sie dodzwonić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydulkaMAW
dr Denninger bierze 100zł kolezanka byla i pamietam jeszcze cene, telefon wiem ze znalazla do niej gdzies na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitzy
Również polecam dr Szymańskiego!Od początku ciąży chodzę do niego i jestem bardzo zadowolona.Przyjmuje w matopacie,jeszcze nigdy nie czekałam tam w kolejce.Nie trzeba nawet specjalnie go wypytywać,sam wszystko dokładnie wytłumaczy.A co najważniejsze,czuję się jakbym była jedyną jego pacjentką.Położne też bardzo miłe.Gabinet wyposażony w najnowszy sprzęt i nie ma czegoś takiego jak w przychodniach,że od razu siadasz przy biurku lekarza z gołym tyłkiem,jeszcze przed badaniem!Długo by wymieniać zalety a cennik jest na stronie matopatu.W każdym razie wiesz za co płacisz!Serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria1987
jak długo czeka się do dr Gbiorczyka na wizytę???Ile kosztuje???Czy robi standardowo usg dopochwowe i piersi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluszekZZZ
do dg gbiorczyka nieraz niecaly tydzien nieraz dluzej sie czeka, zalezy jak tam pacjentki mają naloty... zawsze robi usg dopochwowe nie trzeba sie prosic no i za wizyte chyba jeszcze 80 zl bierze a cytologia 20zł, z usg piersi to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam dr Winiarską, przyjmuje na Fałata. Nie rozumiem osób które mówią o niej źle, ja jestem zadowolona z niej. Miła, kompetentna, delikatna, odpowiada na wszystkie pytania jakie jej zadaje. O dr Sinicy od swoich znajomych też słyszałam same pozytywne rzeczy, również przyjmuje na Fałata. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki09
ja całą ciąże chodziłam do C.Kipigrocha,jestem bardzo zadowolona z tego jak mi poprowadził ciąże,a wcale nie była łatwa .kierował na odpowiednie badania,a wrazie potrzeby mogłam zadzwonić.finał był taki że osobiście odebrał mi poród(cesarka).serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turunianikaaa
ja polecam Danninger - super babka delikatna i wszsytko dokłądnie tumaczy. jest co prawda troche zwariowana i wygląda niezbyt jak na lekarza ale można do niej dzwonic w kazdej chwili i pomoze. Poza tym pracuje w szpitalu w Chełmży i ma doświdczenie jako połoznik! bierze 100zł z usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turunianikaaa
a jeszcze chiałąm tylko napisac ze odradzam palucha bo mimo ze ma dobre opinie to czeka sie u niego strasznei długo nawet jak masz umówioną konkretną godzinę! a i tak mam wrazenie ze traktuje pacjentki dosc przedmiotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek123456
Drogie koleżanki, chciałabym zasięgnąć informacji o dobrym lekarzu, który zna się na czyms więcej niż grzybice. Jestem powaznie chora i szukam lekarza, który pomoże mi przejśc przez ciążę i przede wszystkim pokaże mi WSZYSTKIE za i przeciw zajścia w ciążę. Nie chcę kogoś, kto wmówi mi, ze wszystko bedzie OK, a potem przy problemie schowa głowę w piasek. Nie chcę wysykowac życia swojego i dziecka. Jeżeli któraś z Was przeszła przez ciążę wysokiego ryzyka i potrafi mi pomóc w wyborze dobrego lekarza, który pomoże mi, bardzo proszę o info. Nie chodzi mi o to by był miły, chodzi o to by radził sobie w trudnych przypadkach. Pozdrawiam, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minissssssssssiston
chcialam napisac ze ideałów nie ma, kazdy ma cos w sobie dobrego, a po drugie to, co jedna uwaza za plus, ktos inny powie ze to minus nigdy nikomu sie nie dogodzi, a tyle opinii o lekarzach ile ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o doktor Winiarsk to nie polecam! z pacjentami obchodzi sie jak z intruzami zero kontaktu, nawet nie zostalam zbadana po 2 minutach rozmowy zostalam spławiona z receptą, która mi nic nie dała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam- lek. Teresa Różycka. Bardzo niedelikatna, anemiczna kobieta, trzeba ją o wszystko wypytywac sama nie powie nic! 120 zł- chwila rozmowy, bolesne usg i po wizycie? Dziewica nie cierpi na zadne schorzenia zwiazane z jajnikami, a moze jednak? Od zcegos boli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mullinka
dziewczyny winiarskiej wam nie polecam naprwade moja kolerzanka do konca ciazy byla prowadzona u niej .przez cala ciaze powtarzala jej ze urodzi jej sie synek tydzien przd porodem dziecko nie poruszalo sie babka mowila ze to czasami sied zdarza gdy doszlo do porodu okazalo sied ze dziecko urodzilo si martwe i co najlepsze okazalo sie ze to wcale nie byl chlopiec jak wychodzilo na kazdym usg tylko urodzila sie dziewczynka z otwartym brzuszkiedm z jelitami na wierzchu i wezcie tu teraz jak do tego moglo dojsc. zreszta pani doktor malo co sie interesuje pacjnetkami nie porozmaiwa nie diopyta sie o nic tak poporostu przyjmie cie zbada i wy;pusci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glitz -to nieprawda,że dziewczyny, które nie rodziły nie mogą mieć wymrażanej nadżerki.Wypalanej tak, ale nie wymrażanej.I polecam usuwanie, bo nadżerka sama się nie wyleczy i wieczne stany zapalne, na które globulki, maści i tabletki, które tylko zaleczają problem.Ja robiłam wymrażanie w matopacie u dr Szymańskiego i jest super.Do dziś lekarze nie mogą się nadziwić,że w ogóle miałam nadżerkę ani śladu:)Polecam.Skończyły się stany zapalne, zabieg bezbolesny, bez żadnych komplikacji po, aha i nie mam dzieci! Teraz chodzę do Kipigrocha i jestem bardzo zadowolona, zawsze ma czas i służy radą i pomocą.Naprawdę mi pomógł, gdyby nie on nie miałabym już 1 jajnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evraevraevra84
noctua a w czym ci pomogl kipigroch? mialam moze problemy z przydatkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×