Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAbbccc

Najlepszy ginekolog w Toruniu?

Polecane posty

Gość ewtorun
hmmm....nadal nie otrzymalam informacji,ktore by mnie zadowalaly:( czy zadna z Was nie chodzila nigdy do dr Dziekonskiej-Marciniak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marza176
Witam,czytam te wszystkie wasze wypowiedzi i powiem szczerze,że każdy ma swoje zdanie.Mogę się jedynie wypowiedzieć,że odbyłam 1 wizyte ze 3 lata temu u dr.Gbiorczyka na kasę chorych,nie zapłaciłam nic i byłam zadowolona,nie musiałam mu mówić,bo sam wykrył stan zapalny u mnie,który faktycznie był,ale nie wiem jak to było,bo potem już nie chodziłam do żadnego(widocznie nie było takiej potrzeby,aczkolwiek ktoś mi polecił i od około 1,5 roku chodzę do matopatu do dr.Wojtynka i muszę stwierdzić,że na początku byłam zadowolona,tylko co wizyta płaciłam nie mało bo 120-160zł(bo prywatnie) w zależności jakie badania były,no i chciałam zajść w ciąże,chodziłam co 2-3 dni do niego przez 4 miesiące i nic.Już sobie odpuściłam trochę,bo jestem teraz za granicą,ale jak zjeżdżam co 3-4 miesiące,to się zawsze do niego wybiore,od jakiegoś czasu dopada mnie grzybica,to jedyne co mi zaproponował maśc tą na c za 2-3zł zz apteki bez recepty,a za wizytę zapłaciłam 190 zł.Także jestem zdegustowana,bo niewiele mi pomógł...Chciałam się teraz zapisać na miesiąc przed przylotem to było już za poźno,co to ma być,żeby prywatnie się zapisywać 2 miesiące przed wizytą..jak za czasów komuny do normalnego..także raczej zmienie i wróce do Gbiorczyka,bo czuje,że mnie chociaż wysłucha i coś poradzi,pozdrawiam Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczkaaaaaaa
do dr gbiorczyka czeka sie tydzien wiec pewnie sie zalapiesz, ja tez do niego chodzilam pare lat na kase chorych i bylam zawsze zadowolona bo zawsze zbadal dokladnie(fotel + usg+ badanie piersi)lecz na kase chorych dlugo sie czeka i od roku chodze prywatnie, bo zwariowalabym gdybym miala czekac 3 miesiace albo i dluzej na uniwersyteckiej:/ lecze sie na grzybice u niego i zawsze przepisze cos dobrego....tyle ze to cholerstwo wraca:(ale to chyba nie jego wina:( PS: a jak chodzilas do tego wojtynka co pare dni to za kazda wizyte placilas????bo u dr gbiorczyka na pewno by zawsze policzyl symboliczna cenę jak sie tak czesto chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am89
Chciałabym iść do ginekologa, to byłaby pierwsza wizyta i nie wiem kogo wybrać czytam tutaj różne opinie, czy mogłybyście polecić kogoś? Z góry bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczkaaaaaaa
a chcesz prywatnie czy panstwowo? panstwowo polecam uniwersytecka bo tam jest USG i bez problemu zrobia(najlepiej dr Gbiorczyk , Tomczak-warchol lub Deninger, a odradzam Rzypa) jak prywatnie to bardzo mily jest dr.gbiorczyk, dr wojtynek, dr Rozycka Mysle ze te 13 str tez warto przeczytac oraz http://www.znanylekarz.pl/lekarze-polska-ginekolog.php?q=ginekolog+W%B1brze%BCno%2FToru%F1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am89
Wolę prywatnie ;) a dr Gbiorczyk prywatnie gdzie przyjmuje? No i ile bierze za wizytę? Bo w sumie o nim jest chyba najwięcej pozytywnych opinii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przychodni na bazynskich wynajmuje gabinet, wizyta chyba teraz 80-90 zł (badania na fotelu, usg, badanie piersi + cytologia jesli bys chciala i wtedy wlasnie 10zl wiecej bierze jak z cytologia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am89
dziękuję bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia96
witam! chcialabym sie zapytac czy dr. Gbiorczyk jest odpowiedni dla dziewczyn w wieku 12 lat na pierwsza wizyte bardzo pilnie poszukuje ginekologa dla dziewczyn w wieku 12 lat najlepiej prywatnie, szybko(żebym sie dostala), i zeby byl to meszczyzna sama nie wiem czy dr. Gbiorczyk bylby dla mnie odpowiedni prosze o duzo szybkicch odbowiedzi papapapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczkaaaaaaa
no jasne ze tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghascgjcvsachv zsch hzskv csa.
poradnia dla dziewczynek w tym wieku jest przy szpitalu na bielanch.przyjmują tam kobiety-profesjonalistki pracujące na oddziałach.doktor gbiorczyk????na pewno ze swoim dziwaczno luzackim stylem bycia nie jest dobry dla 12 latki...ale zrobisz jak uważasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marza176
do Asia96 dr.Gbiorczyk faktycznie nie jest dobry na pierwszą izytę,byś się tylko zawstydziła.Bardzo miły jest dr.Wojtynek z Matopatu na wrzosach,przy nim na pewno się nie będziesz krępować,nawet po wizycie stwierdzisz,że nie było tak strasznie,pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am89
Napiszę tak, jak dla mnie gr Gbiorczyk rewelacja zero skrępowania na luzie wszystko super :) wygadany jest fakt ale mi to nie przeszkadzało wręcz przeciwnie :) tak więc mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania 87
Zamierzam wybrać się do ginekologa. Będzie to moja pierwsza wizyta. Nie wiem czy dobrze robię ale chyba wolałabym zeby to była kobieta. Co myślicie o Dr Krystynie Modrzewskiej?Ma podejscie bo nie wiem czego mam sie spodziewać na takim badaniu a od pierwszej wizyty wydaje mi się że dużo zależy. A może polecacie mi kogoś innego?Proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzyp ile on bierze
Modrzewska przyjmuje na swietopelka nadal chyba, no chyba ze chcesz prywatnie isc? ja bylam pare razy na swietopełka to odradzam, moze mila jest, ale bada strasznie niedelikatnie!!!!pogadac tez mozna,jest w miare przyjemna w gadce, chociaz opieprzyc tez potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania87
Opieprzyć to znaczy? Generalnie dzięki za odpisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka_es
Witam, dla mnie lekarz ma leczyc i ma byc profesjonalista. Ginekologia nie jest "sympatyczna" dla nas, jednak wole zeby lekarz mi pomógł a nie słodził - tak jak Gbiorczyk. A jeżeli lekarz nie przychodzi do pracy lub się spoznia to jest to oznaka braku szacunku dla mnie jako pacjentki. Oczywiscie na wizyty prywatne zapewne jest przed czasem:) Proszę o konkretne opinie na temat dr Kozankiewicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_es
A w czym Ci pomógł Gbiorczyk, co wyleczył? Pytam bo lecze sie u niego, jednak ostatnio wkurzył mnie strasznie. Cała w stresie bo miałam przyjsc na kolejne badanie (mam III grupe itd) a on o godz, w której powinien przyjmowac 1 pacjentke dzwoni, że cos mu wypadło i nie przyjdzie. Więc nie poszłam do niego prywatnie tylko do Kozankiewicza bo pamietałam go z tego jak odbierał mi poród - nie miałam zastrzerzeń jednak musze dodac, że nie miałam żadnych kompllikacji i słuchałam poleceń lekarza. W dalszym ciągu prosze Was o konkretne podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_es
pomyliłam sie w swoim mailu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczkaaaaaaa
Chodzilam do dr cala ciaze, juz pare razy mialam zapalenie przydatkow to tez zawsze dobrze i szybko wyleczyl, poza tym jak to kazda kobieta miewa zapalenia pochwy, tyle ze ostatnio nie moge sie pozbyc grzybicy, w maju ide na kontrole, objawy ustapily po ostatnim leczeniu no ale trzeba to sprawdzic. Poza tym zawsze do dr mozna zadzwonic i zapytac a zawsze doradzi, nie odmowi pomocy. A ten numer ze nie przyszedł to prywatnie? Pewnie moze jakas jego pacjentka wezwala go do porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka25
Kozankiewcz hmmm nie polecam. Straszny gbur, niesympatyczny, ale co do fachowości nie moge sie wypowiadac. Wszystko zalezy od tego jaka atmosfere lubimy u lekarza i od tego czy idziemy prywatnie czy na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_es
Nie pomyślałam o tym, że może ktoś go do porodu wezwał. Do dr Gbiorczyka chodze na NFZ. A do Kozankiewicza byłam prywatnie. Poród odbierał państwowo i jeszcze moja dr prowadząca poprosiła go o konsultacje zw z ocena dziecka poprzez ugs. Ciąże prowadziła dr Zmyślona - kobieta anioł i dobry fachowiec niestety wyemigrowała i nie zamierza wracac:( Nieomieszkam opisac wam przebieg mojego leczenia bo zamierzam isc równiez do Gbiorczyka na NFZ, porównam sobie cytologie i ich dalsze diagnozy (mam nadzieje jednak, że diagnozy nie beda konieczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_es
O widze jednak, że jednak ktoś też w to nie wierzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0207
czy ktoras z was zna dr.dziewieckiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczkaaaaaaa
"Zmarnowałam 3 godziny siedząc w poczekalni, a lekarz przyjmował te Panie, które leczył lub leczy prywatnie. " a skad to wiadomo? durne domysly i tyle!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0207
ale wy jestescie nudne...ciagniecie jeden i ten sam temat nie mozna z wami normalnie podyskutowac...walczcie ze soba ublizajac lekarzom albo broniac ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania87
Co myślicie o dr Danninger Jolancie?Przyjmuje na Fałata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania87
Co myślicie o dr Danninger Jolancie?Przyjmuje na Fałata. Proszę Was o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dr Denninger chodzila moja kolezanka i ją chwalila, wydawala sie byc kompetentna, miala czas odpowiadac na watpliowsci i pytania pacjenta, niestety szczegołow nie znam; wizyta 100zl, przyjmje teraz tez na uniwersyteckiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×