Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAbbccc

Najlepszy ginekolog w Toruniu?

Polecane posty

Gość monia0207
Witam...Wybaczcie ze bylam nie mila ostatnio ale to jakies cisnienie...Potrzebuje waszego zdania na temat Dr.dziewisckiego...Chodze do niego 3 lata staram sie z mezem o dziecko i bez rezultatu...Teraz tylko kase wola za kazdym razem...codziennie 100..lekka przesada...mamy dobre wyniki i nie ma przeciwskazan zebysmy mogli miec dziecko a jednak mimo staran nie mamy...Prosze was o jakas rade i wypowiedz na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia a gdzie on przyjmuje? pytalam sie o niego znajomych ale nikt o takim czlowieku nie slyszal, jakos malo znany chyba w toruniu co? Moze waryo jednak zmienic ginekologa? zasiegnac rady innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0207
Dr.Dziewiecki pracuje w szpitalu na Bielanach a prywatnie przyjmuje w domu na ul.Glowackiego jest ginekologiem,poloznikiem,seksuologiem itd.Wiem ze musze zmienic lekarza bo dalsze wizyty u niego chyba nie maja sensu...ale mam problem ze znalezieniem dobrego lekarza...Nie mieszkam w Polsce lecz czesto przyjezdzam.Ostatnio chcialam zapisac sie do dr.Stankiewicza z matopatu ale nie bylo to mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! Ja również szukam lekarza w Toruniu! słyszałam,że w Matopacie są dobrzy lekarze! tylko,mam pytanie,długo trzeba czekać na wizytę?Tzn.jakbym się chciała zapisać jutro to tak mniej więcej na kiedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniucha
Ja proponuje dr Floriana Jassowicza, jest to starszy człowiek ale bardzo sympatyczny, delikatny. Wszystko dokładnie wytłumaczy no i wszystko pokaże co się dzieje w środku. Polecam go bardzo ma swój gabinet na Krasińskiego za szpitalem zakaźnym. Za wizytę bierze 80 zł a z badaniem USG 100 zł. Chodzę do niego już od ok 7-8 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0207
kiniucha masz do niego nr.telefonu albo dokladny adres???i jak dlugo czeka sie na wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy którejś z Was Dr Gbiorczyk pomógł zajść w ciążę?? Np. poprzez inseminację? Sugeruje,żebym ja zrobiła , ale chciałabym sie dowiedzieć jakie on ma wyniki.Niech odezwie się ta, która urodziła dziecko , a miała kłopoty. dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak sprzętu do USG
Witam. Mam pewien problem, a mianowicie: byłam dziś na wizycie u dr Łojko. Zasugerowałam się dobrymi opiniami na jego temat, ale jedno mnie bardzo zdziwiło, kiedy weszłam do gabinetu: BRAK SPRZĘTU USG! Ja chciałam prowadzić u niego swoją ciążę (której narazie jeszcze nie ma ;)) ale jak to będzie możliwe bez USG i profesjonalnego sprzętu? Dodam tylko, że jestem po poronieniu i bardzo zależy mi na odpowiednim i fachowym specjaliście oraz oprzyrządowaniu... Czy swoje prywatne pacjentki dr Łojko przyjmuje w szpitalu? Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, że idąc na wizytę nie widzę, co się dzieje z ciążą. Bardzo proszę o odpowiedź, zależy mi na wiadomościach w tej kwestii. Pozdrawiam ciepło wszystkie forumowiczki :) Powodzenia w staraniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąbrzeźnianka2
więc idż do doktora gbiorczyka.ma usg 4d i jest fachowy.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yourci
Lady1 ja ciąży prowadzonej przez doktora Gbiorczyka nie miałam, ale próbowałam u niego unormować cykl tak, by zajść... Ale ów Pan doktor mając wszystkie wyniki jak na dłoni nie potrafił u mnie rozpoznać zespołu PCOS... po dwóch latach faszerowania jakimiś "g" wartymi lekami, sama doszłam do tego, że ów zespół mam. Poszłam do innej pani doktor i od razu potwierdziła, że go mam. Na podstawie tych wyników które Gbiorczyk mi zrobił niecałe dwa lata wcześniej. Więc mi zajść nie pomógł... co do prowadzenia ciąży się nie wypowiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0207
Pilne!!!!Szukam dobrego lekarza.Chce zajsc w ciaze,a jak dotad to trafialam na lekarzy ktorzy nie wiedzieli co robia...Dr.Stankiewicz odpada bo dlugo trzeba czekac na wizyte a ja nie mieszkam na stale w polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manaya
ja polecam dr Paluszyńskiego, swietny specjalista, z bardzo dobrym sprzetem (chodze tylko prywatnie do gabinetu na Astrowej), nie ma zapisow, wystarczy odczekac w kolejce i przyjmie nawet o godzine 23, bardzo dokladny, odpowiada na wszystkie pytania, a co wazne czlowiek wysokiej kultury osobistej, sympatyczny, wizyty bezstresowe. Jest "maniakiem" echokardiografii, potrafi wykrywac najtrudniejsze w zdiagnozowaniu wady serca u dziecka. Co do zarzutow ze ma duzo pacjentek - to wlasnie swiadczy jakim dobrym jest lekarzem, zreszta dziwia mnie oczekiwania, zeby lekarz pamietal kazda pacjentke i najlepej jeszcze znal na pamiec cala historie jej chorob. Lezalam na patologii ciazy i nie ma zadnego porownania do innych lekarzy. W szpitalu (publicznym) traktuje wszystkie pacjentki jednakowo, nie faworyzuje swoich prywatnych pacjentek, to wlasnie, wedlug mnie, swiadczy o jego profesjonalizmie. wizyta kosztuje 120 zl (komplet badan z usg), ciazowe - 100 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manaya
moge jeszcze dodac ze nie ignoruje nawet malych odchylen w wynikach badan w ciazy - od razu kieruje na oddzal do szpitala. Nie ma tez problemu z robieniem w ciazy usg co miesiac, zwlaszcza jesli kobieta jest z tych "stresujacych sie" ciaza, oczywiscie pewnie posypia sie gromy jakie to jest "niezdrowe", ale ja akurat w to nie wierze i nie zaluje, ze robilam co miesiac (dopiero moje ostatnie usg w 38 tc wyszlo nieciekawe i od razu dostalam skierowanie do szpitala). Nagranie kazdego usg na plyte jest w cenie wizyty. Wizyty ciazowe odbywaja sie w soboty, na konkrenie umowione godziny, obecnosc meza/partnera w gabinecie czasie wizyty jak najbardziej dozwolona. Nie ma tez problemu z uzyskaniem zwolnienia chorobowego przy zlym samopoczuciu w ciazy (pomijajac juz oczywiscie sytuacje zagrozenia ciazy). Co do wiekszych problemow "nieciazowych" osobistych doswiadczen akurat nie mam, ale moja przyjacioke wyleczyl z endometriozy, chociaz przez kilka lat zaden lekarz "nie wpadl" na prawidlowa diagnoze. Nie naciaga tez na wizyty w zwiazku z wypisywaniem recept na tabletki antykoncepcyjne - mozna od razu dostac recepty na pol roku. moze moja wypowiedz wygladac na "laurke", ale trudno, wreszcie trafilam na ginekologa, do ktorego nie mam zadnych zastrzezen, a do lekarzy z zasady jestem bardzo krytyczna i unikam ich jak moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odginekologaaaaaaa
No właśnie ja tez nie rozumiem zarzutów takich jak: ze lekarz zapomniał daną pacjentke(skoro ma ich pelno to trudno spamietac każdą i historie jej choroby!!) Dziwie sie tez, że narzekacie na kolejki przed gabinetem, same je tworzycie! przychodząc nie na tą godzine co trzeba! a lekarz to nie jest Bóg i kazdy się spóznia!!! Przeciez nie spóznia sie dlatego, ze chcialo mu sie słodko pospać niewiadomo ile, ale dlatego ze byly korki na drodze, moze jakas poprzednia wizyta w innej placówce sie przedłuzyla? A od razu jak ktos sie spozni to afera i gadania jaki on (ona) okropny. Zastanowcie się nim ocenicie kogos pod względem spozniania się, czy pamietania bądź niepamietania pacjentek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpacjentki
jezu.oni to czytają.a o spoznianiu to chyba tu tylko o gbiorczyku bylo.czyżby on się odezwal? uderz w stol a możyce się odezwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga855
mogłybyście podać numer do gbiorczyka??? Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azusena
Ja chodzę do Kozankiewicza.Bardzo dobry lekarz.Mily i delikatny a przede wszystkim potrafi leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikcosik
DOKTOR JACEK GBIORCZYK TELEFON 601932730

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś mało znany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś mało znany
proszę o informację o konkretnych miejscach w których ginekolodzy przyjmują na kasę chorych? nazwisko jest mniej istotne-chodzi mi o adresy. mieszkam w toruniu od 2 lat i kiepsko się orientuję:) wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Manayi
Niestety ja nie moge potwierdzic rewelacyjnych opinii o dr Paluszyńskim, do którego trafiłam kierując się opiniami w internecie. I jestem rozczarowana - pan doktor nie zauważył 4 tygodniowej ciąży. Miesiączka się spóźniała, test wyszedł pozytywnie, a pan doktor.... wysłał mnie na dodatkowe badania na niepłodność do swojego znajomego lekarza, natomiast męża wysłał również do znajomego na zbadanie nasienia. Nie wierząc lekarzowi na drugi dzien poszłam do przychodni na badanie beta-HCG, które potwierdziło 100% ciążę. WSTYD PANIE PALUSZYŃSKI! Lekarz tej sławy nie powinien nie zauważyć zarodka w macicy!!! Może pan doktor już nie dowidział bo przyjął mnie o 23 w swoim gabinecie, co podobno jest standardem, gdyż jak się dowiedziałam od pacjentek w kolejce, lekarz przyjmuje zazwyczaj do 1-szej w nocy. A rano wstaje i na 7.00 do szpitala - ja się nie dziwię że nie poznaje pacjentek i jest gburowaty. Siedziała koło mnie Pani która kiedyś wyszła od lekarza o wpół do trzeciej w nocy. Lekarz ma 2 gabinety: na Astrowej 21 gdzie przyjmuje po nocach :) i na Podgórnej 35 m 4, gdzie trzeba sie zarejestrować i czekać około 2 tygodni. Koszt wizyty z USG narządów rodnych i piersi 180 zł (bez cytologii)SZCZERZE ODRADZAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajo
Witam, proszę o informacje o ginekologu dla kobiet z dolegliościami menopauzy. Łykałam tabletki bez recepty jednak efekt marny, a samopoczucie coraz gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaanai
czy orientujecie się może gdzie warto zrobić usunięcie nadżerki? liczy się profesjonalizm, solidność i cena(wiadomo, czasami jest drogo, gdy jest byle jak)??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcjentka dr Jacka Gbiorczyka
Kiedy dr gbiorczyk ma urlop????Moja kumpela mówiła że na przełomie lipca i sierpnia nie przyjmuje???Przylatuję z Angli w tym terminie i chciałam się umówić.Czy któraś z Was coś wiem? Dzieki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lajo
Polecam Dr. Jassowicza, kontakt sie znajdzie przez google. Jassowicz Florian, Ginekolog Zygmunta Krasińskiego 19, Toruń - 56 622 30 04 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pacjentka dr gbiorczyka
z tego co wiem doktor w sierpniu będzie.co do lipca to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociszon
nie jest to ani dr Iżycka ani dr Biernaciak... obie olały moją prośbę o usg piersi, mimo iż moja matka i babka były zdiagnozowane na raka sutka... profilaktyka w tym ktaju nie istnieje!!!!!! zostałam poinformowana, że jeśli dla własnego bezpieczeństwa chcę takich badań przed zajściem w ciążę, mogę "iść prywatnie". Chyba przeproszę się z dr Rzypem, który mi nie odmówił usg ani nie żądał skierowań z poradni genetycznej i onkologa. Jak widać lekarzowi trzeba udowadniać, że nie chce się wyłudzić badań. I po co te wszystkie kampanie promujące mammo-cyto?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletomanka2009
bedzie dr gbiorczyk w sierpniu?? to dobrze, a skad wogole takie podejrzenia o urlopie???? byl w maju to moze mu starczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajo
Do Lajo dziękuję za informację. Ok. 2 tyg. temu zapisałam się do dr Marchwińskiej. Korzystając z Twojej sugestii, spróbuję u kogo szybciej. Przypuszczam, że będę zmuszona podejść do swojego samopoczucia zdroworozsądkowo na jednej wizycie się nie skończy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikcosik2
ja też byłam na urlopie w lutym , maju i teraz jadę we wrześniu więc nie rozumiem dlaczego dr gbiorczyk miałby nie jechać w maju i w lipcu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×