Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAbbccc

Najlepszy ginekolog w Toruniu?

Polecane posty

Gość nokturn
nie tylko pierwsza, ale i każda kolejna wizyta! bo na każdej jest tak samo kulturalnie i przyjaźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeziebionaaaaa
mam pytanko, kto umie skutecznie wyleczyc grzybice??????? borykam sie ostatnia z nia non stop i chcialabym w koncu trafic do kompetentnego lekarza ktory zrobi odpowiednie badania!!!:( a no i mam pytanko ile biora lekarze w "naszym lekarzu" ????moze tam ktos kompetentny przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoltosia
Moja ciążę prowadził dr. Kipigroch Cezary. Przyjmuje w Naszym Lekarzu. Wizyta 80 zł. Bardzo rzeczowy i konkretny lekarz. Poza tym cieszy się bardzo dobra opinią wśród pracowników szpitala. A można się nasluchać w czasie pobytu o wszystkich lekarzach... Co do dr Szelca - też polecam. Był przy mnie w czasie porodu. bardzo miły i kompetentny. wszystko tłumaczy i opowiada caly przebieg porodu. Rozmawia z pacjentkami i ich nie zbywa jak co niektórzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr koch jaki jest
czytalam na forum ze za wizyte bierze 80zl z usg, a jesli ja bym chciala bez usg??????? bo chodzi mi tylko o konsultacje jesli chodzi o moj stan zapalny, bo lecze sie u innego ale chcialabym tez zobaczyc co on powie, wiec pytanie brzmi czy usg jest konieczne podczas wizyty u niego? i czy dlugo sie czeka bo bym chciala jeszcze przed swietami isc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z niektorymi dziewczynami na forum...o czym wiekszosc tutaj pisze? co to za bzdety? wiekszosc osob wchodzi tu, zeby znaleźć wiarygodne informacje na temat jakiegos kompetentnego lekarza, a tu jakies pudelkowe glupoty...i 17 stron postow, a malo konkretow..ktos dobrze zasugerowal, moze niektore osoby niech przejda sobie na Pudelek.pl i tam zaczna pisac o tym, kto jest przystojny i ile ma zon, kochanek i jak wyglada w spodenkach lub kapciach... mnie np. to nie obchodzi, szukam lekarza, ktory zamiast slodzic zbada dobrze, a nie na odwal sie czy np nie mam raka piersi lub szyjki macicy...czy do niektorych z was takie argumenty tez nie przemowia? wazniejsze jest dla was to czy lekarz ma fajne portki czy czyjes zdrowie a nawet zycie? jesli to pierwsze to gratuluje rozumu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do żoltosi
do zółtosi czy dr kipigroch za cene 80 zl mnie zbada i zrobi usg?????? czy te 80 sie placi bez usg? jak to jest? no i czy wymusza badania usg??? bo nie chcialabym zabulic jakies 150zl czy wiecej:( a wybieram sie do naszego-lekarza i w sumie interesuje mnie jakie maja ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddd
Co powiecie o doktorze Gawińskim. Interesuje mnie jakie badania robi i ile kosztuje wizyta no i czy można obdarzyć go zaufaniem podczas prowadzenia ciąży.Licze na szczere wypowiedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera123
ja polecam dr rozycka swietna lekarka bardzo mila i konkretna:)przyjmuje na ul.laziennej 30 tylko wizyta jest dosc droga bo z usg kosztuje 160 zl ale to zalezy bo czasami robi usg w cenie wizyty za ktora placi sie 80zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamijazielonapistruszka
mam nadzieję że "odśmiecenie" tego topiku z postów dotyczących życia prywatnego lekarzy podniesie poziom merytoryczny postów!!!Z 16 tudzież 17 stron zostało 11...ale przynajmniej mówiących tylko albo aż o kompetencjach i o niczym więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy to chyba dr Gbiorczyk zawsze wyslucha, zrobi dokladne badania, mozna sie o wszystko wypytac, dokladnie wyjasni,wizyta dluga, w miare tania i wychodzi sie zadowolonym za poswięcony czas i za informacje. A co do uwag krytycznych to wiadomo nikt nie jest bogiem, kazdy organizm kobiety jest inny czasem choroby kobiece wymagają lat pracy i próby różnych leków, gdyż organizm każdej z nas jest inny i jednej pomoże, a drugiej od razu nie i wtedy wszystko zwala sie na wine lekarzy.... Natomiast nie polecam dr Rzypa temu czlowiekowi chyba woda sodowa uderzyla do glowy! dobrze ktos napisał ze to cham do potegi! Jest nie mily, kultura ponizej poziomu zerowego, potrafi nawet wysmiac! Klient nasz pan, wiec my pacjentki wymagamy aby nas dobrze traktowano!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddd
A czy doktor Gbiorczyk ma dyżury w jakimś szpitalu, jeśli tak to w jakim. no i jeszcze jedno ważne pytanie, czy stara sie być przy porodach u swoich pacjentek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala22
Hejka wszsytkim!!! Mam olbrzymią prośbę- proszę Was podajcie mi nr na kom do Stankiewicza... jestem po obumarłej ciąży i bardzo zależy mi żeby ktoś w końcu doprowadził mnie do stanu w którym będe mogła urodzić zdrową dzidzie- przede wszystkim zajść i donośić... Proszę Was!!! W rejstracji chciała mnie zapisać na maj- a ja tyle nie mogę czekać- desperacko usiłuję się do niego dostać i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala22
Hejka wszsytkim!!! Mam olbrzymią prośbę- proszę Was podajcie mi nr na kom do Stankiewicza... jestem po obumarłej ciąży i bardzo zależy mi żeby ktoś w końcu doprowadził mnie do stanu w którym będe mogła urodzić zdrową dzidzie- przede wszystkim zajść i donośić... Proszę Was!!! W rejstracji chciała mnie zapisać na maj- a ja tyle nie mogę czekać- desperacko usiłuję się do niego dostać i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burdel
a dlaczego uważasz że robi się burdel???przecież nadal rozmawiamy o cenach traktowaniu pacjentki itd...ja z twojego tony(???)o ile mozna mówi w postach o tonie też bym wywnioskowała ze atakujesz osobę mówiącą ze wziął doktor 110 złotych.po to są emotikony żeby było wiadomo jakim tonem mówisz.wstaw je.nie bedzie upupup burdelu.pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuska78
czy ktoras z was chodzila do przychodni na Fałata? prosze o opinie o lekarce niestety nie pamietam nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stenkaaknets
czy któraś z was wie moze czy doktor gbiorczyk będzie przyjmował we wtorek 30 go na bażyńskich???nie chciałabym zatruwać mu telefonami świąt ale jeżeli ktoraś z was jest umówiona to proszę dać znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina1234
Najlepszy jest Dobrowolski Andzrej ma jedna z lepszych opini wsrod moich kolezanek, Na szewskiej 11 przyjmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julisss
Ja sie tez zgadzam ze Dobrowolski jest Najlepszy w Toruniu, mam nawet jego numer 504101383. Polecam wam. Myslalam ze 1 raz u ginekologa bedzie straszny, ale on rozwiiał obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odis
Julisss a ile razy u niego bylas? Mam rozumiec, ze mowisz tylko o pierwszej wizycie? To rzeczywiscie Twoja informacja jest super cenna. Bylas raz, u tylko jednego ginekologa i juz wiesz, ze jest najlepszy w Toruniu. Leczyl Cię z czegoś? Miałaś nawracającą grzybicę, problemy z jajnikami, problemy z niepłodnością? Jesli nie, to nie rozumiem skąd wniosek, że ten lekarz jest najlepszy w calym Toruniu. Skoro nie masz doswiadczenia z innymi ginekologami to się nie wypowiadaj. A poza tym dochodzenie do wniosku, ze lekarz jest najlepszy tylko po tym, ze byl mily to naprawdę malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeziebionaaaaa
oootez bym chciala wiedziec czy dr gbiorczyk bedzie przed sylwestrem przyjmowal, ale chyba nie co??? mam tylko nadzieje ze w styczniu tez nie planuje urlopu:(bo sie wybieram, mam nawracajaca grzybice i wlasnie ostro mnie zaatakowala:(Chcialabym skorzystac z porady doktora jak sie skutecznie z tego wyleczyc, moze on umialby mi pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoltosia
Co do dr. Kipigrocha. Nie wmusza nikomu USG, robi to przy każdym badaniu i jest ono w cenie wizyty. Niby trzeba sie rejestrować na termin ale mnie sie zdarzało być też bez rejestracji. On nie sprawdza. Przyjmuje w poniedziałki, środy i piątki od ok 14:30 Na wszystkie pytanie odpowiada konkretnie i rzeczowo. Jest bardzo rzeczowy, i nie "owija w bawełnę", aby nałapać sobie pacjentek. To nasz wybór . jak sie nie podoba zawsze można zmienić lekarza. Ale naprawdę w szpitalu położne bardzo go chwalą, i na tle innych tam pracujących ginekologów zyskuje bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buleczkaakzcelub
wszytsko o gbiorczyku na www.znanylekarz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepszy
KOZANKIEWICZ-konkretny fachowiec z powołania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia19
Mam wielką prośbę! Chce sie wybrac do ginekologa w Toruniu. To będzie moja pierwsza wizyta i zależy mi na tym żeby był delikatny i w miare uprzejmy. Szczerze mówiąc panicznie boje sie tej wizyty bo jestem jeszcze dziewica i na pewno będzie bolało:( Mozecie mi podać adresy i numery telefonów do jakiś dobrych lekarzy PRZYJMUJĄCYCH NA NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze samo badanie jest krotkie i nie boli:) Sprobuj zadzwonic na uniwersytecka, na poczatku roku nie powinno byc dlugich kolejek, nr do poloznej: 056 611 99 28, w tamtym roku przyjmowalo 4 lekarzy: Tomczak-Warchoł, Jozefowicz, Gbiorczyk i Rzyp, jak nadal przyjmuja odradzam Ci Rzypa facet traktuje pacjentki niezbyt mile. Z tego co sie orientuje w przychodni akademickiej i na dekerta jest niemiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia19
Dzięki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galantynka
Idź do Gbiorczyka, jest na NFZ. Prywatnie też jest dobry Stankiewicz -Matopat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galantynka
Tylko raczej nie idź do Rzypa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matopat....
Czy w Matopacie ginekolodzy przyjmują tylko prywatnie? Jesli na NFZ to czy kolejki są długie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×