Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAbbccc

Najlepszy ginekolog w Toruniu?

Polecane posty

Gość pacjentka jacka gbiorczyka
ej panny macie problem.zadzwońcie!!!on jest na tyle normalny że po prostu powie od kiedy do kiedy go nie ma.zresztą chyba nie umrzecie (umrzemy) bez niego przez tydzien,dwa lub trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletomanka2009
a do dr gbiorczyka nadal czeka sie tydzien??? czy juz jakos dluzej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuta1967
zależy jak ładnie się do niego po-uśmiechasz...a tak na serio to zależy co się dzieje-jeżeli coś naglego to przyjmuje tego samego dnia jeżel wizyta planowa to tydzień się czeka...ale...musisz dzwonić...w wąbrzeźnie przyjmuje nawet w niedzielę więc...próbuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan ginekolog
najlepszym ginekologiem w toruniu jestem ja moj nr 7213487983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociszon82
byle nie dr Iżycka i Bernaciak!!!!!! obie z Citomedu, obie nie znają słowa "profilaktyka", obie stosują metodę "spychologii". Dziewczyno, jeśli wybierzesz się do nich po skierowanie na kontrolne USG piersi, przynieś lepiej cały zestaw pisemnych zaleceń od onkologa i genetyka, że masz prawo do takiego badania. Obie panie wywiadu słownego od pacjenta nie uznają! Mam 3 przypadki raka piersi w rodzinie, ale zostałam potraktowana jak oszustka wyłudzająca badanie. Jeśli masz kasę dr Bernaciak z miła checią odeśle na "prywatne ", a jeśli masz za dużo czasu dr Iżycka zaproponuje kolejki do genetyka , a potem do onkologa. A ja się nie poddam i znajde ginekologa który nie dopuści, abym jak moja 39letnia kuzynka miała odjęte 2 piersi tylko dlatego ze lekarki nic to nie obchodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktorowa doktorowa
a ty torunianka jak tylko się ten temat zaczyna uaktywniasz się jak rzeczniczka prasowa w sumie bardzo przeciętnego doktora gbiorczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była pacjentka paluszyńskiego
GDY bym mogła podała bym go do sądu to co zrobił przeroslo mnie!!!!!!!!Leczył mnie na grzybicę prez 5 LAT!CO SIE OKAZAŁO MAM STAN PRZED RAKOWY NIE WYZNAŁ SIĘ!WIĘC DZIEWCZYNY UWAŻAJCIE NA NIEGO!DLA NIEGO LICZY SIE KASA I JESZCZE RAZ KASA JAK TAKI ZNANY LEKARZ TAKI DOBRY MÓGŁ DOPROWADZIC DO CZEGOS TAKIEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była pacjentka paluszyńskiego
a co do dziewczyn ktore piszą,że PRZYJMUJE DO 23!HMM NIE MA CO SIĘ DZIWIĆ SAMA BYM ZA TAKA KASE PRZYJMOWAŁA WAS DO 6 RANO I DO PRACY NA NOWO JECHAŁA DLA MNIE JEDZIE NA OPINII!LEPEIJ ZEBY ZACZĄŁ LECZYĆ ALE JESZCZE TRAFI NA TAKA KTORA GO ZASKARŻY JA NIE MOGE PONIEWAŻ NIE MA MOJEGO WYNIKU Z CYTOLOGI GDZIE CHOROBA JUŻ SIE ROZWIJAŁA JEGO NIE DOPATRZENIE W KARCIE NIE MA ZAZNACZONEGO BADANIA A NA BADANIE CYT.CHODIZŁAM CO 2 M-C BO TAK KAZAŁ A PO CO TO WIADOMO KASA-KASA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PALUSZYŃSKI KOSZMAR
Do dr Paluszyńskiego trafiłam kierując się opiniami w internecie. I jestem rozczarowana - pan doktor nie zauważył 4 tygodniowej ciąży. Miesiączka się spóźniała, test wyszedł pozytywnie, a pan doktor.... wysłał mnie na dodatkowe badania na niepłodność do swojego znajomego lekarza w Bydgoszczy, natomiast męża wysłał również do znajomego na zbadanie nasienia. Nie wierząc lekarzowi na drugi dzien poszłam do przychodni na badanie beta-HCG, które potwierdziło 100% ciążę. WSTYD PANIE PALUSZYŃSKI! Lekarz tej sławy nie powinien nie zauważyć zarodka w macicy!!! Może pan doktor już nie dowidział bo przyjął mnie o 23 w swoim gabinecie, co podobno jest standardem, gdyż jak się dowiedziałam od pacjentek w kolejce, lekarz przyjmuje zazwyczaj do 1-szej w nocy. A rano wstaje i na 7.00 do szpitala - ja się nie dziwię że nie poznaje pacjentek i jest gburowaty. Siedziała koło mnie Pani która kiedyś wyszła od lekarza o wpół do trzeciej w nocy. Lekarz ma 2 gabinety: na Astrowej 21 gdzie przyjmuje po nocach :) i na Podgórnej 35 m 4, gdzie trzeba sie zarejestrować i czekać około 2 tygodni. Koszt wizyty z USG narządów rodnych i piersi 180 zł (bez cytologii)SZCZERZE ODRADZAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symetrycznie
A ja tak dla odmiany polecę dr Zmudzińskiego, przyjmuje na Uniwersyteckiej. Na wizytę można umówić się tydzień wcześniej, przemiły człowiek, jest w trakcie robienia specjalizacji więc tym bardziej służy pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasacjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
robi specjalizacje wiec to jest ktos mlody kto dopiero powiedzmy sie uczy? z góry dziekuje za odp bo dawno tam nie zagladalam tzn na uniwersytecka i nie wiem juz kto tam przyjmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deezee
a czy ktoras z Was byla u dr Szyszkowskiej-Sinicy?? I jakie są opinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozika
Witam, jestem z Bydgoszczy, lecze sie na nieplodnosc juz ponad 4 lata. Nie jestem jeszcze finansowo w stanie podejsc do IVF, czy mozecie polecic mi jakiegos naprawde dobrego lekarza w Toruniu? Slyszalam, ze jest tam jakas dobra klinika? Nadmienie, ze jestem po laparoskopii z 2008 roku, gdzie udrozniono mi prawy jajowod, i odkryto wczesniej nieznane mi ogniska endometriozy, ktore skoagulowano - jednak przy ostatnim badaniu gin. kobieta u ktorej bylam pierwszy raz stwierdzila, ze mam tam duzo stwadnien po tej prawie stronie i od razu zapytala o endometrioze... Boje sie, ze ja mam... A nie wierze juz chyba zadnemu bydgoskiemu lekarzowi. Tak naparwde kazdy mowi cos innego. Ten, ktory mnie operowal mowil o leczeniu na endo, a moja ginka twierdzila, ze to byly tylko pojedyncze ogniska i ich juz nie ma. I tak minelo juz poltora roku... Czuje, ze nie zrobilam wszystkiego po tej laparo co powinnam... Poradzcie mi dobrego ginka w Toruniu, ktory zajmie sie mna jak trzeba. Dziekuje serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-mail555
Dr. gbiorczyk 601932730 a tak na marginesie to wszedzie jest tak ze co lekarz to inne zdanie...niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozika
Dziekuje ;-) A moglabys mi cos wiecej powiedziec?? I tak szczerze, czy warto bym do niego jezdzila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-mail555
ja do niego chodze 7 lat, kolezanka sie leczyla na endometrioze, druga na torbiele i kazda byla zadowolona. Fakt ze kazdy przypadek jest indywidualny i nigdy z nikim nie wiadomo, ale mysle ze warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynazalewska1983
a ja uważam że nie warto.doktor robi inseminację od kilku miesięcy.insemi to nie tylko kupienie zestawu pobranie pojemniczka z nasieniem i już....ja jeżdzilam do prof pawelczyka w poznaniu i wiem ze ci ludzie zajmują się tylko tym,....w tym są doświadczeni. na te zabiegi nie mozna załować kasy.doktor gbiorczyk nie pracuje w żadnym szpitalu dla mnie taki lekrza nie moze mieć doświadczebia a juz na pewno nie w leczniu nieplodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-mail555
katarzynko ale chyba takiego w toruniu nie ma jak opisujesz tego z poznania, takich to trzeba ze swieca szukac co znaja sie super na wszystkim i maja super sprzet...no taka rzeczywisctosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynazalewska1983
tak prof pawelczyk jest w poznaniu ale każda z nas może się do niego zapisać i dojechać raz w miesiącu do kliniki.ja na pierwszej wizycie byłam prywatnie.dostałam skierowanie do kliniki i już potem wszytko miałam za darmo.oczywiscie kolejne skierowani-wizyta prywatna itd.Ale to i tak sie opłaca.nie wiem czy oni na wszytski się znają ale gdy zawodzi insemi nasieniem męża w klinice mozna kupić nasienie dawcy.doktor gbiorczyk przecież banku nasienia nie ma więc gdy zawiedzie wszystko nie zrobi insemi nasieniem dawcy,nie poprowadzi ciebie dalej czyli na in vitro itd.moja przygoda skonczyla się na udanym in vitro.jestem mamą 3 miesiecznej córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynazalewska1983
nadmieniam że doktora gbiorczyka znam-chodziałam do niego na uniwersytecką.wówczas insemi się nie zajmował.sama nie wiem czy poleciłabym go.potrzymać za rękę i pocieszyc potrafi ale...na tym koniec.gdy zaczynają się schody nie pomaga tobie dotrzeć na szczyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-mail555
prywatniej wiecej czasu poswiecic moze, wiadomo jak kazdy. Ale nie ma co sie wdawac w dyskusje bo kazdy zawsze bedzie miala jakies "ale" :) no i tez kasy nie ma kazdy na takie dojazdy:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Casi
wie ktoś moze ile kosztuje wizyta u dr Kipigrocha? Będę b.wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha1977
Dziewczyny możecie mi doradzić ginekologa na Rubinkowie? Mam maleństwo w domu i nie mogę za bardzo się "wypuszczać" w teren a chiałabym zrobić przegląd po porodzie. Wcześnie chodziłam do dr Lucyny Palacz-Marchwińskiej ( prowadziła moje dwie ciąże) i mogę szczerze polecić tą panią. Przede wszystkim najlepiej w Toruniu czyta USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kipigroch wizyta 80-100 zł.Ja jestem bardzo zadowolona, gdyby nie on to kto wie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanfarona
a czy ja mogłabym poprosić kogoś o informację, gdzie na NFZ przyjmuje doktor Łojko? i może jakiś telefon jakby ktoś miał. byłabym bardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Fanfarona
Jeśli chodzi o dr Łojko, to on na NFZ chyba nigdzie nie przyjmuje. Pracuje w szpitalu i ma swój prywatny gabinet... Tel do niego to: 602-515-785.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy ginekolog jak dla mnie to doktor Dariusz Łukasiewicz. Przyjmuje na ul. Rabiańskiej 17 w mieście. Rejestracja pod tel. 056-6236904. Wizyta kosztuje 100-120zł. W gabinecie jest usg. Zawsze uśmiechnięty i kompetentny. Pracuje w szpitalu, więc to na pewno duży plus. Nie należę do osób, które źle mówią o innych, więc napiszę tylko, że swoją poprzednią Panią Doktor Iżycką szczerze odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani dr.Iżycka to na głowę powinna się leczyć jak na moje i tyle,z żadne skarby świata już nigdy tam nie pójdę. Lekarz który nie potrafi wykryć 1,5 miesięcznej ciąży nie jest dla mnie lekarzem.W styczniu spóźniała mi się miesiączka więc postanowiłam iść do lekarza,pracodawca płacił więc skorzystałam. Pani dr.Stwierdziła że jeśli spóźnia mi się miesiączka to wcale nie jest żadna podstawa stwierdzająca ciąże i że jest jeszcze za wcześnie,odburknęła gburowato. O usg nawet nie wspomniała. jeszcze jedna ważna sprawa badanie robi tą samą rękawiczką,raczej częścią rękawiczki, tylko na palec naciągniętą gumę miała,już jak weszłam do gabinetu to miała to cały czas na palcu. zauważyłam to, bo po moim badaniu wcale nie zdjeła tego czegoś z palca tylko umyła ręce i nawet papierki wypełniała z tą gumką naciągniętą na palcu.Więc następne pacjentki też tym badała. Tydzień po wizycie u niej poroniłam:(A z mężem staraliśmy się o dzidzie od ponad roku. gdybym tylko wiedziała to by to wszystko inaczej się skończyło. Miała zapłacone za wizytę przez mojego pracodawcę a potraktowała mnie jak powietrze. PRZEŻYŁAM KOSZMAR przez ta kobietę!!! więc SZCZERZE ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Od tamtej pory na wizyty chodzę do dr.Dariusza Łukasiewicza i nie narzekam. Jestem teraz w drugiej ciąży w 4miesiącu:) :) :) i jestem zadowolona z dr.Łukasiewicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×