Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamyczek 15

kocham mezczyzne starszego o 29 lat ...

Polecane posty

to PEDOFILIA.. ... wiesz co? Nie mam zamiaru nikogo do niczego już przekonywać. Twoją sprawą jest czy widzisz w tym pedofilie, zboczenie czy Bóg wie co jeszcze.. :-o my oboje jesteśmy dorośli i wiemy co robimy, a takie odpowiedzi traktuje jako wyraz troski, więc dziękuję Ci :-D Ps. Tatusia mam wspaniałego, napewno nie szukałam i nie będę szukać w nim ojca.. (mam nadzieję, że zaspokoiłam Twoją ciekawość)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forumowiczkaa.. .. przepraszam jeśli coś Cie zabolalo w moich odpowiedziach, nie moim zamiarem było Cię ranić itp. Tylko wiesz? jak to w życiu.. jednemu sie uda, drugiemu nie.. To wg. mnie normalne.. zajrzyj na ten topik -> http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1487 Poczytaj trochę, zobacz ile jest takich związków i to z jakim stażem, nie jak mój 3 lata, nie 5 jak Twojej koelżąnki, ale 10, 15.. :) Osobiscie znam dwie pary ktore sa ze soba i jest miedzy nimi spora różnica wieku.. w jednym przypadku jak już pisałam, kobieta ma prawie 30, chłopak 22, planują ślub w tym roku.. druga para już dawno po ślubie, mają dzieci.. w tym przypadku facet jest starszy.. Pozdrawiam Cię słonecznie mimo tej pogody za oknem.. dodam jeszcze, że każdy ma swoje racje.. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Błąd się wkradł.. ;) kobieta ma lat prawie 40, a chłopak 22 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczkaa
Również pozdrawiam, słonecznie, tak, jak jest u mnie za oknem :). I życzę, żeby Wam się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uran
A czy namawiał Cie na anal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do SENNA
a ja myślę, że ty ta swoja historyjkę wymyśliłaś na doczekaniu.... Do autorki topiku w twoim wieku dziewczyny "podkochują" sie w starszych panach i to normalne, ale to że starszy facet tobie imponuje (ma jakąś pozycję, zabezpieczenie finansowe, doświadczenie życiowe itd.) to jeszcze nie miłość. Rożnica wieku jest ogromna to po prostu przepaść, przecież ty jesteś dzieckiem on dorosłym mężczyzną po przejściach. Ta przepaść zawsze was będzie was dzielić. Jak ty bedziesz miała 40 lat, będziesz kobietą przez duże K pełną życia, on będzie staruszkiem jak dożyje... Myślę, że tobie to zauroczenie minie z wiekim no i jak poznasz chłopca w twoim wieku, zakochasz się - czego tobie życzę, pozdrawiam 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Do sennej\" Twoim problemem jest czy mi wierzysz czy nie.. na topiku do którego adres wyżej podałam pisałam bardzo dużo, a powstał on już bardzo dawno temu :) więc trudno byłoby to wszystko \"wymyślić\" na poczekaniu :) Nie zawsze jest różowo, być może tak to wygląda z tego co pisze.. ale wierz mi.. nie jest.. ale jak to w życiu :) Ps. Jak mawiał Samuel Langhorne Clemens czy jak ktoś woli Mark Twain.. PRAWDA JEST DZIWNIEJSZA OD FIKCJI, A TO DLATEGO, ŻE FIKCJA MUSI BYĆ PRAWDOPODOBNA, PRAWDA NIE.. Jeśli nie wierzysz osobie której nawet nie znasz w tzw \"realu\" pewnie nie ufasz, nie wierzysz nawet sobie :( bo przecież nie masz żadnych podstaw by mi nie wierzyć.. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trymi
Ja uważam, że w takim zwiazku z różnicą wieku oboje mają zaburzenia emocjonalne. On z bardzo dużą dozą prawdopodobieństwa ma kryzys wieku średniego, czuje się niedowartościowany, potrzebny mu jest power w postaci młodego ciała bo testosteron leci w dól, czuje się niepotrzebny w swojej rodzinie bo dzieci już dorosły i nie trzeba jej nianczyc. Taka dziewczynka jest dla niego wyzwaniem, opiekuje się nią, ksztaltuje na swoje potzeby i przy okazji pobzyka. Ona potrzebuje z jakiś powodów opieki bo czuje się bezradna, bezsilna, opuszczona i taki kochanek-tatuś doskonale się nią zaopiekuje. Jest to jakiegoś rodzaju miłość, ale napewno nie taka o jakiej marzą partnerzy w podobnym wieku. Po iluś latach przychodzi tęsknota za ta prawdziwą miłoscią i taki związek rozpada sie bo na dłuższą mete nie ma szns. Z biegiem lat różnica się pogłębi, choćby w seksie. Ona kobieta po 30tce w pełni sił i żądz erotycznych, on dobrze po 50 tce z problemami z potencją wspomagający sie viagrą. Ale widać trzeba przerobic na własnej skórze by zrozumieć zycie i bezsens takiego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trymi
Ja uważam, że w takim zwiazku z różnicą wieku oboje mają zaburzenia emocjonalne. On z bardzo dużą dozą prawdopodobieństwa ma kryzys wieku średniego, czuje się niedowartościowany, potrzebny mu jest power w postaci młodego ciała bo testosteron leci w dól, czuje się niepotrzebny w swojej rodzinie bo dzieci już dorosły i nie trzeba jej nianczyc. Taka dziewczynka jest dla niego wyzwaniem, opiekuje się nią, ksztaltuje na swoje potzeby i przy okazji pobzyka. Ona potrzebuje z jakiś powodów opieki bo czuje się bezradna, bezsilna, opuszczona i taki kochanek-tatuś doskonale się nią zaopiekuje. Jest to jakiegoś rodzaju miłość, ale napewno nie taka o jakiej marzą partnerzy w podobnym wieku. Po iluś latach przychodzi tęsknota za ta prawdziwą miłoscią i taki związek rozpada sie bo na dłuższą mete nie ma szns. Z biegiem lat różnica się pogłębi, choćby w seksie. Ona kobieta po 30tce w pełni sił i żądz erotycznych, on dobrze po 50 tce z problemami z potencją wspomagający sie viagrą. Ale widać trzeba przerobic na własnej skórze by zrozumieć zycie i bezsens takiego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Materac
Do Senna bo autorki już nie Ile ważycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATERAC - 46 kg przy wzroście 164 :-D a jakie to ma znaczenie? Nic nie wnosi do rozmowy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Materac
a on ?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Materac
a on ?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aj kto świat uratuje
15 letnie dziewczyny obrzydzaja nawet 25 latkowie. Że tacy starzy a co dopiero 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senna i kamyczek kiedy wy sie kurwa obudzicie ? Nie życzę Ci zle, ale to jest naprawde żałosne Za miesiąc, rok, dwa lata założysz topik \" O ja głupia Cipa :( zmarnowała sobie życie przez starego buca :( Co robic ? \" Bez urazy :P Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... co WAM prawie wszystkim powariowalo... czytam ... tu wiekszosc wypowiedzi to laczycie tylko z CIALEM ... ,, mlode swieze leci na takiego starucha,, jesli sie KOCHA TO TO NIE MA ZNACZENIA!!!! A ja wiem ze POTRAFIE kochac... tak samo dawac tej osobie ale i otrzymywac... prosze PANSTWA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciągnij mu druta
dasz mu radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pix wybacz, nie rozumiem o co chodzi z tym \"zmarnowałam sobie zycie\" ;) Nawet jeśli kiedyś się rozstaniemy.. po prostu. tak się zdarzy (choć nie planujemy tego i napewno nie bedzie to na czyjes zyczenie) to napewno tych 3 lat nie wrzuce do zmarnowanego rozdziału mojego życia :) Pozdro :-P ps. zycze Ci takiej miłości 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Materac
Ile ważycie Kamyczek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Materac
A on ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co nic nie wie
A ja mam tylko jedno pytanie. Kamyczek czy Ty się z tym facetem kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesiu z miasta
Myślisz o seksie z nim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senna Twój przypadek jeszcze z cięzkim trudem można przełknąć :P Ale kamyczek... to po prostu nawet śmieszne nie jest, ciężka dziecinada, żałosna historia z serii \"urzekła mnie Twoja historia\" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłop ja dąb
Kamyczek pocałuj mu penisa. To nic strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co nic nie wie
Jakby ktoś nie zakumał, to czy śpicie ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pix Ty się lepiej zamij tymi włoasami które Ci się w łancuch wkręciły ;)) :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ty ciągnij mu druta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×