Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamyczek 15

kocham mezczyzne starszego o 29 lat ...

Polecane posty

Kadarka tylko ja tu nigdzie pedofili nie widze.. sam kamyczek napisał, że są na stopie przyjacielskiej (!) jesli przyjażń z kimś nawet jesli miałby mieć lat 60 jest traktowane jak pedofilia, to przynaje Ci racje.. choć uważam, że spotykanie się z kimś (poza łózkiem) nie powinno być rozpatrywane w tych kategoriach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta co nic nie wie -> Narazie to Ty obrazasz tutaj mnie, piszac, ze jestem smarkula, dzieckiem (chociaż o to żalu nie mam, bo dzieckiem jest się nawet mając lat 50 i gdy rodzice żyją) piszesz o bezdennej głupocie.. hmm..a narazie to Ty nie podałaś żadnych SENSOWNYCH przeciwieństw czemu miałoby się to nie udać. Przeciez kamyczek nie zawsze będzie miał 15 lat, wkrótce będzie miała 16 i co? wtedy też powiesz, że to pedofilia, też bedziesz oponować? Nie zatakowałam Cię, a tylko bronie tego co pisze.. Szanuje Twoje zdanie, ale Ty jak widać mojego nie :( Ja w przeciwieństwie do ciebie bedę miała troche kultury i Cię serdecznie pozdrowie :-D mało tego.. zycze Ci duzo szczescia i.. stanowczości.. (jeśli piszesz, że już sie nie odezwiesz, to dlaczego to robisz?) Pozdrawiam 👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co nic nie wie
A czytania ze zrozumieniem, to Ciebie w szkole nie nauczyli. :D :D :D Buhahaha Jak kamyczek będzie za rok mieć 16 lat, to różnica będzie wielka, faktycznie będą mogli spółkować bez ograniczeń, bo prawo tę bidulę chroni tylko przez rok jeszcze. Masz rację, powinnam zakończyć tę nic nie wnoszącą wymianę. A obłudnych pozdrowień od Ciebie nie potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta co nic nie wie.. ..nie wiem czy o tym już pisałam, ale nicka lepiej dobrać sobie nie mogłaś :-D strzeliłaś z nim w 10 🖐️ jeśli chodzi o czytanie tekstu ze zrozumieniem, to człowiek uczy się całe zycie.. tylko dziwi mnie fakt, że jesli jest tak jak piszesz dlaczego dopuścili mnie do matury.. ;) Moje pozdrowienia nie były obłudne i fałszywe.. wydaje mi się, że po bliższym poznaniu okazujesz się całkiem fajną kobietą dlatego raz jeszcze Cię pozdrawiam :-D Kadarka.. ..myślisz, że jak ludzie decydują się być razem, pierwszego dnia lądują w łóżku :-o ? U mnie też na poczatku była przyjaźń. Współzycie rozpoczelismy po 2,5 roku gdy miałam już 18 lat. Myślę, że człowiek decydując się na współzycie musi brać odpowiedzialnosc za swoje czyny (chodzi mi tutaj o nieplanowaną ciaze itp) Nie wyobrazam sobie bym pozniej miala sie zastanawiac nad usunieciem, czy juz usnunąć! To była przemyślana decyzja. Czy rodzice o tym wiedzą? Myślę, że napewno się domyślają, że ze sobą od jakiegoś czasu sypiamy, gdyż czasami zostaje u niego na noc. Fakt, nie byli na poczatku zachwyceni, ale doskonale rozumieją, że partner ma się podobać mi, a nie im! Nie oczekuje od nich, ze go pokochaja, pasuje mi sytuacja jaka jest miedzy nimi teraz.. kultura, miłe grzecznościowe zwroty.. Pix 🖐️ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tacy faceci
to mięczaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tacy faceci
to mięczaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta co nic nie wie... ... gdybym chciala to z prawem bym mogla spółkowac juz teraz ... poniewaz zyje nie w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNauczycielka
A czytam sobie od jakiegoś czasu te "mądrości" i muszę w końcu się odezwać. Nie będę się może wgłębiać w ten problem i w spory, które do niczego nie prowadzą, ale Senna teraz to przegięłaś na maksa. Nie ma czegoś takiego jak "dopuszczenie do matury", takich pojęć używają ludzie "starzy", czyżby Twój obecny partner podpowiadał Ci, co masz pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co nic nie wie
Kamyczku w Polsce też możesz, tylko Twój partner z Tobą by nie mógł, bo w Polsce byłby traktowany jako pedofil. A tam gdzie mieszkasz, seks 15latki z 44 latkiem jest dozwolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie starzy? :) a jak to miałam nazwać ;) Przecież zostałam właśnie \"dopuszczona\", a mogłam nie.. :-P jak 3 osoby które znam.. one nie zostały dopuszczone, z powodu frekwencji.. Hmm.. już nie macie się czego czepiać.. ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNauczycielka
Pokaż mi przepis, który mówi, coś na temat dopuszczenia do matury. Żeby móc zdawć maturę, trzeba mieć ukończoną szkołę średnią, czyli być sklasyfikowanym pozytywnie. Z tego co wiem, a wiem, bo pracuję w szkole, jeszcze kalsyfikacji nie było. A poza tym nikt nie może nikomu zabronić zdawania matury, więc nie bzdurz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również nie znam takiego słownictwa jakim posługujesz się Ty \"nauczycielko\" :) \"maksa, bzdurzysz\"? :-D To chyba zrozumiałe że jeżeli ktoś ma ponad 70% godzin opuszczonych na zajęciach, ma automatyczny spadek frekwencji, nie pozaliczane, nie pozdawane przedmioty i NIE ZOSTAJE DOPUSZCZONY DO MATURY, bo szkoły średniej nie skończy. Myśl, myśl, myśl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Ty nazywasz to po prostu innaczej.. \"sklasyfikowanie\".. a ja \"dopuszczenie\" ale czyż to nie jest to samo? :-D Prosze Cię myśl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namaszczony
Facet który bierze się za młode jest niedowartościowany. A jest niedowartościowany bo na to nie zasługuje więc szuka tego u młodszych którym może imponować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNauczycielka
Dziecko, jak ktoś ma 70% nieobecności na lekcjach, to jest nieklasyfikowany bądź otrzymuje na koniec roku ocenę niedostateczną i nie kończy szkoły średniej. I właśnie dlatego nie może zdawać matury i nie ma mowy o żadnym "niedopuszczeniu", bo ma to na własne życzenie. Czyli podsumowują tylko uczeń sam siebie może nie dopuścić do matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nauczycielko\" o tym czy ktoś zda, pozalicza przedmioty (idąc Twoim tokiem myślenia) decydują jakże wspaniali nauczyciele :) poza tym powtarzasz to po mnie, tylko zmieniasz forme swojej wyopwiedzi. To uczeń, w pewnych granicach i do pewnego momentu oczywiście decyduje o tym czym skończy szkołe i zda mature.. czy też nie.. ale duża role odgrywa tu także derekcja i sami nauczyciele... Zresztą nie chce się w to wgłębiać, bo ja na szczęście zostałam \"sklasyfikowana\" (jak wolisz) pozytywnie :-D poza tym to nie ten topik ;) pozdrawiam :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNauczycielka
Tak na koniec przetłumaczmy zdanie, które napisała Senna " tylko dziwi mnie fakt, że jesli jest tak jak piszesz dlaczego dopuścili mnie do matury.." czyli "tylko dziwi mnie fakt, że jesli jest tak jak piszesz dlaczego SKLASYFIKOWALI mnie do matury..." :D :D :D A i jeszcze jedno, już ocenki macie wystawione? Nie za szybko trochę? Koniec roku dopiero 15 kwietnia. No, no coś pospieszyli się u Ciebie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nauczycielko\" biorac pod uwage, ze miałam średnia na półrocze powyżej 4, jestem o to spokojna, oceny jeszcze nie wystawione, ale o to się nie martw :-D napewno nie spadne poniżej 4, co najwyżej mogę się troche podnieść z oceniami, czytając Twoje jakże \"mądre\" wypowiedzi tutaj :-D (Te 3 osoby o ktorych napisałam wyżej, nie mają najmniejszych szans nawet gdyby teraz wzieły się do nauki - słowa moich nauczycieli) Zawsze się czegoś dowiem, czy naucze.. np. dziś.. nie wiedziałam, że w jezyku polskim jest takie stwierdzenie \"na maksa\" :-D chyba nie jestes polonitską, co ;) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNauczycielka
Jak nie znasz, to mało jeszcze wiesz :D Jeśli ktoś musi się podciągnąć z języka polskiego, to Ty. Czasy Ci się mylą :D "...bo ja na szczęście ZOSTAŁAM "sklasyfikowana" (jak wolisz) pozytywnie..." PS Na studniówce byłaś z chłopakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbom
Ale jaja. 40 latek rucha nastolatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nauczycielka\" nie byłam na studniowce, gdyż przeżywam żałobe. Troche żałuje, ale to nie była pierwsza i nie ostatnia zapewne okazja do zabawy :) Ps. I pozwól, że zostane przy \"dopuszczeniu\" :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singsong
Dla mnie facet po 40 ce co bierze sie za dziewczynę ponad 20 lat młodszą to zboczeniec i pedofil. Takich powinno zamykać sie w psychiatryku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singsong :-D a gdzie powinno sie zamykac ludzi podobnych do Ciebie? ograniczonych i z IQ ponizej 40 ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Araby
Senna a jaki seks preferujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądny
Jak chodzi o sytuację Kamyczka to ja mam pytanie Czy 44 letni facet w średnim wieku zrozumie problemy takiej nastolatki. Chyba raczej nie będzie go to interesowała. Mógł sobie zrobić córeczkę do wychowywania a nie brać sie za cudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boski Dario ...
Ile mają lat wasi ojcowie i mamy Twój Kamyczek Twój Senna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boski Dario ... sa starsi od niego o kilka lat (ale niewiele) maja jeszcze 40sci. Ale to i tak nie wnosi nic do rozmowy, wiec nie rozumiem pytania :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czego według ciebie brakuje
porządnym 20 latkom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×