Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość yoga
prosze o rade, bo juz sama nie potrafie zdecydowac co ostatecznie zrobic ze swoimi wlosami......moj naturalne wlosy sa ciemne..dawniej milam ufarbowane je na czarno,pozniej rozjasnilam i tera mam jasny blon...nie pzrecze zesie mi nie podoba ten kolor bo jestem zadowlona i mysle ze mi ten odcien pasuje..tylko ze te odrosty juz mnie mecza poza tym okropnie lamia sie mi wlaosy i sa pzresuszona..co jest normalne chyba dla rozjasnianych wlosow...teraz chce zmienic kolor wlosow na braz..ale nie wiem czy ejst to dobrym pomyslem. Mam sniada karnacje,niebeiskie oczy,ciemne wlosy,usta rozowawe,brwi ciemne wąskie.opalam sie szybko i raczej na brazowo. Prosze o pomoc,dziekuje z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa........
no to tak :D kolor włosów ( mam naturalne :)) - jasny cieply odcien blondu i mam duzo pasemek naturalnych oczy- jasnopiwne oprawa oczu- brwi mam jasne, ale wyrazne, a rzęsy ciemnobrązowe skóra- dość jasny raczej ciepły odcień usta-hmmm zalezy od nastroju raz czerwone,a raz troche bledsze :D ale ogólnie to takie hm... średnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninki jak nie bylo tak nima
ja tez chcialam zapytac o rade ale wlascicielki postu nie hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shaninka, jak bedziesz to odezwij sie , jesli mozesz to bardzo prosilabym na meila:) Mam jasna cere, oczy zielono, niebiesko, szare:) , bardzo jasne rozowe usta, brwi w kolorze ciemny blond, delikatne rysy twarzy. Na razie farbuje sie na bardzo jasny blond, ale chcialabym cos zmienic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinaaaaaaaaaaaaaaaa
poradz mi bo mam tez problem piwne oczy jasna karnacja ciemne brwii co robić?bo wybieram sie do fryzjera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinaaaaaaaaaaaaaaaa
kiedys miałam ciemy blad ale zaczełam farbowac bo wygladałam tak jakos sie mi zdawalo nie wyraznie obecnie próbowałam braz a wyszły czarne masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topiku
czy nadal można wysyłąć do Ciebie swoje zdjęcia w celu doradzenia jaki kolor włosów pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy nadl można wysyłać
swoje fotki do autorki topiku aby doradziłą jaki kolorek włosów pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym chciala się poradzić..ale chyba nie warto..brak właścicielki..:):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaczek
Słońce poradż mi coś: włoski mam brązowe, oczka niebieskie, cerę jaśniutką i blado różowe usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dość nietypowa istotka , od kilku lat farbuje włosy na ciemny brąz, chcialabym bursztyn albo coś takiego,ale zawsze wychodzą za ciemne. moj naturalny kolor to rudy, raczej z tych ciemnych, mam jasna karnacje, troche piegów, ale bez skłonności do zaczerwienien, oczy mam prawie czarne, oprawa czarna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adziorek
hej bardzo proszę o pomoc. Nie mam pojęcia jaki kolor włosów by mi pasował. Mam jasno niebieskie oczy, powieki mam ciut ciemniejsze od cery nie jestem aż tak blada ale dość, brwi mam jasne czarne i co najgorsze mam pryszczę nie dużo ale mam już ich dość może i nato znasz odpowiedż z góry fenkiu!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adziorek
jeśli kto kolwiek wie jaki kolor mi pasuje to proszę odpisz. Może bląd albo jakieś ciemne. Wyżej jestem opisana jak się na tym znasz to odpisz. czekam z niecierpliwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe wiem co ze soba zrobic...:(...mam srednia karnacje niebiesko- szarawe oczy, dosc mocno czerwone usta...a wlosy-tu jest problem....nie dosc ze krecone to juz nie wiem jaki mam kolor zroboic:(...jak mam jasne to czasami wydaje mi sie ze wygladam jak swinka...a jak ciemne to jak drewniak bo buzia wydaje sie blada i wogule tak dziwnie...nie wiem moze mi ktos cos poradzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joynes
prosze poradz jaki kolor włosów mi pasuje!! mam blond włosy połyskujące na rudo, zielone oczy i piegi skóra na brzoskwiniowy odcień!! mam jasną oprawę oka! prosze o porade bo nie wiem jaki kolor jest odpowiedni dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej-chciałabym zrobić sobie balejaż najlepiej blond tylko nie wiem czy będzie mi pasował. Teraz jestem szatynką, mam brązowe włosy, oliwkową cerę, oczy zielone z piwną oprawką:)Czarne średniej grubości brwi, długie rzęsy, średniej wielkości usta lekko różowe.proszę o odpowiedz jaki kolor włosów najlepiej by mi pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szaninka (a tak w ogóle, czy ona odwiedza jeszcze to forum?): czy myślisz ze kompleks z imbiru na prawdę przyspisza wzrost włosów? zrobiłąm wąłsnei to sobie i poparzyłam cała skóre głowy. czy to chociaz zadziała? w zyciu juz go nei zrobie, ale chcoiaz chciałąbym wiedzieć, czy zadziała i czy mozna bedzie polegać na innych twoich przepisach odpisz, prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura A
a tak wog.óle to jeszcze wasza włascicielka tu zaglada :>? własnei przeszła mi złosc po tym, jak juz przestałą mnie piec skóra głowy, wiec tera zjestem dobrej mysli i mam nadzieje z emoje wczesneijsze meczarnie sie opłacą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amfisia
Czesc Ja rowniez tak jak moje poprzedniczki chcialabym sie dowiedziec jaki kolor mi pasuje mam czarne brwi no takie ciemnobrazwe prawie czarne, szare oczy i jasną cerę swoje prawdziwe włosy mam cimnobrązowe i farbowałam juz włosy na wiele różnych kolorów ale niestety w żadnym nie bylo mi ładnie nie mogę mieć jasnych włosów bo nie pasują do moich ciemnych brwi i czarnych włosów też mić nie mogę bo nie pasują do mojej jasnej cery Jeżeli możesz to odpisz z góry dziękuję i pozdrawiam czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana madzia
Siemanko!! z gory prosze o szybka odpowiedz i dziekuje od rau za nie. Mam Ciemne wlosy . baaardzo ciemne! jest to naturalny kolor nigdy ih nie farbowalam. ale niedawo klezanki namowily mnie na pasemka. Siostra qmpeli jest fryzjerka i moze mi zrobic taniej u siebie w domku ;) no i ona mowi ze lepiej rozjasniaczem bo farba mi nie wezmie;/ Jest fryzjerka no i niby wi lepiej ode mnie ale moja mama i siostra tez maja taki kolor jak ja i tez mialy pasemka robione farba. ja nie bardzo chce rozjasniaczem bo boje sie ze wyjdzie brzydi kolor poza tym nie chce zniszczyc wlosow bo ...hhhhmmmmm lubie je !:D sa takie lsniace i strasznie mi sie podoba moj naturalny kolor ale kolezakni brunetki tez maja i ladnie wygladaja poza tym taka moda :D:P no i wlansie jak Ty sadzisz?? lepiej rozjasniaczem czy farba???? odp szysbciutko bo jutro po szkole wale do niej do domku i robie :D:D a moze jeszcze opisze sie i powiesz ze moze lepiej nic nie robic????? no wiec tak (uruchom wyobraznie:D): twarz podłozna, szczópła , mam ciemmna karnacje i jestem bardzo opalona(co of kors mi sie podoba:)) oczy mam takie niby zielone niby szare, mozna powiedziec ze oliwkowe, sredniej wielkosci. nos raczej taki sredniej dlugosci ani dlugi ani ktotki ;p a usta to takiej sredniej wielkosci czesciej czerwone niz blade. brwi sa tez ciemne , mozna powiedziec ze czarne . dlugosc wlosow hhh,mmmm zalezy w ktorych miejscach bo mam poceiniowane ; przy twarzy do ramion a dalej gdzies poza lopadki, mam grzywke ktora nosze na prosto , siega gdzies do oczu(dodam tez ze zapuszczam wlosy) hhhhmmm to chyba tyle i tak szczegolowo sie opisalam :P odpisz pliiiiiiz to dla mnie wazne !!!!!! pasemka rozjasniaczem czy farba?? a moze pozostac przy tym koloze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! jestem naturalna szatynka. Mój naturalny kolor to tzw kolor myszowaty.. chciałam przejsc na blondynke lecz wyszedł mi kolor taki jak u lisów... nie jest to rudy ani blond.. taki nijaki.. :( wczesniej miałam włosy zafarbowane na czarny wiec moze dlatego taki nijaki kolor mi wyszedł ... bardzo chciałabym zostać blondynka ale niewiem czy by mi to pasowało.. mam brazowe oczy i brwi koloru ciemny blond ale mam je bardzo cienkie.. usta moje sa koloru zgaszonego rozu.. a czasami nawet wydaja mi sie takiego koloru jak malina.. twarz opala mi sie zawsze na czerwony (najbardziej na kosciach policzkowych i nosie) dopiero po kilku dniach schodzi na ładny brąz.. cere mam jasna.. i prosze o porade.. z góry dziekuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASAKRA001
BARDZO PROSZE O ODP. BO NIGDZIE NIE MOGE ZNALEZSC PORADY NA TEN TEMAT. MAM BLOND BALEYAGE I KILKUCENTYMETROWE ODROSTY (CIEMNY BRAZ) CHCE UFARBOWAC WLOSY NA CIEMNY BRAZ ALE BOJE SIE ZE NA BLOND BALEYAGU WYJDZIE INNY ODCIEń NIZ NA ODROSTACH ALBO WOGOLE JAKIS INNY. CZY ZARYZYKOWAC I PRZYCIEMNIC WłOSY BEZ OBAWY ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia katowice
hej ja jestem farbowana blondynka chlopak mi powiedzial ze mam dodac jakies pasemka tylko niewiem czy jasniejsze o ton od calosci wlosow czy tez dodac jakies ciemniejsz??oczy mam zielono-niebieskie rzesy ciemne.brwi koloru ni to ciemne ni to jasne nie potrafie okreslic:)usta czerwone i wystajace kosci policzkowe powieki maja taki sam kolor jak skora brzoskwiniowy .jak mam odrosty to jakos lepjej wygladam ale boje sie przefarbowac na ciemno.prosze o jakas rade moze balejaz ale jaki kolor???pozdrawiam i czekam na szybka odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treisi06
mam zielone oczy,naturalne wlosy to cimny brąz,moja skora szybko sie opala ale twarz jest o ton bladsza.chce sobie zobic jakis kolor ale nie iwem co mi bedzie pasowalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikers
jestem sztynka...mam piwno-zielone oczy...ciemna karnacje brzoskwiniowa...brazowe grube brwi ale nie sa bardzo ciemne..dlugie czarne rzesy...usta mam ciemne raczej...chcialabym wloski farbnac na ciemny braz..kiedys moze nawet na czarny ale sie jeszcze boje;p...ale ciekawa jestem jakbym wygladala w blondzie....jak mozesz to odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikers
jestem sztynka...mam piwno-zielone oczy...ciemna karnacje brzoskwiniowa...brazowe grube brwi ale nie sa bardzo ciemne..dlugie czarne rzesy...usta mam ciemne raczej...chcialabym wloski farbnac na ciemny braz..kiedys moze nawet na czarny ale sie jeszcze boje;p...ale ciekawa jestem jakbym wygladala w blondzie....jak mozesz to odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikers
jestem sztynka...mam piwno-zielone oczy...ciemna karnacje brzoskwiniowa...brazowe grube brwi ale nie sa bardzo ciemne..dlugie czarne rzesy...usta mam ciemne raczej...chcialabym wloski farbnac na ciemny braz..kiedys moze nawet na czarny ale sie jeszcze boje;p...ale ciekawa jestem jakbym wygladala w blondzie....jak mozesz to odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kofaniutka
hej juz od dawna czekałam na tka strone!! Mam nadzieje ze mi cos doradzicie. Mam zielone oczy, cere jasna, moj naturalny kolor włosów to ciemny blad choc niektórzy mowia ze lekko wpada w odcien rudawy!!! choc ja tego nie widze!!! mam malutkie usta co nie pasyje bo sa zbyt małe, mam jasna oprawe oczu. Niewiem czy to wystarczy!! Z gory dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×