Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ga_ma

Cytaty z książek, piosenek, filmów...

Polecane posty

\" to nie życie, to tylko stracony sezon\"- \" Zakochany Shekspir\" \" to nie te czasy mój drogi- kobiety wikingów nie płaczą\"- \" Między pierwszą a kwietniem\" K.Siesickiej \"tylko człowiek stale Ci się gubi -urodzony dezerter\" \"czekam na Anioła Stróża jak na protezę\'- X. Twardowski \" tylko bardzo małe świeczki gasna od westchnień\"- H. Sienkiewicz i wiele wiele innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaa \" umrzeć przyjdzie gdy sie kochało wielkie sprawy głupią miłością..\"- K.K Baczyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa xD
CZy jesteś czarodziejem, który wnosi w moje zycie odrobinę czarów?' ks. Zasada nieoznaczoności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Złoto nie potrzebuje kamienia filozoficznego, ale miedź tak. popraw się. Uśmierć to, co żywe: swoje ciało. Ożyw to, co jest martwe: swoje serce.\" Eric- Emmanuel Schmitt \"Pan Ibrahim i kwiaty Koranu\" \"Jeśli ukochasz kwiat, który istnieje w jednym egzemplarzu pośród milionów gwiazd, to patrząc na niego czujesz się szczęśliwy.\" Antoine de Saint- Exupery \" Najważniejsze jest to, co niewidoczne dla oczu\" Antoine de Saint- Exupery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilusion
"Heroes rise, heroes fall. Rise again, win it all (...)" /Tina Arena, Marc Anthony- I want to spend my lifetime loving you/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faithy
Ja znam ich dosyć sporo:) "Gdy odchodziłeś - milczałam, choć serce pękało... " "Jesli odejdziesz, zabierz odech... bez ciebie jest mi niepotrzebny" "Kiedyś spotkamy się tam, gdzie nie będzie smutku i nie będzie łez..." "Nic złego się nie stanie dopóki trzymamy się za ręce" "najbardziej nienawidzę tego, że Cię kocham." "Prawdziwa milosc jest trudna. Trzeba wybrac czy chce sie z nia zyc, czy chce sie zyc marzeniami o niej..." "Zasłużyłam na cos więcej niz mi dajesz, zasługuje na miłość i na Kogoś kto będzie chciał ze mną być w wieczory i ranki, a nie uciekał ode mnie" "Już muszę odejść, odejść na zawsze, zostawić serce naznaczone Tobą i udawać od jutra, że mogę żyć bez Ciebie, bez serca..." "-A jesli odejdziesz? -nie odejde. -znajde cie kiedys? -nie znajdziesz." "Tyle samotnych dróg Musiałem przejść by móc Odnaleźć Ciebie " "MoJa RoLa DziŚ ByŁa TyLkO TaKa By ByĆ I Po ChWiLi OdEjŚĆ" " Niektórych ludzi nie da się zatrzymać. Przychodzą tylko po to , żeby odejść..." "Prawdziwa miłość mimo wielu przeciwności losu przetrwa każdą, nawet najcięższą próbę..." "Odejdź... Nie Chcę Znać Cię, Bo Nie Znienawidziłam Cię Tylko Dlatego, Że Między Miłością A Nienawiścią Jest jeszcze Przebaczenie... A Ja Wbrew Własej Woli Przebaczyłam Ci..." " Jesteś dla mnie tym czym dla żagla wiatr..." "Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia, czy mam jeszcze raz popatrzeć na Ciebie?" :)) "A gdyby nawet kochać, znaczyło umrzeć, to chciałbym umrzeć i tak ciągle umierać wiele tysięcy razy." "Niewiem co piję, ale jeśli to jest miłość to dolej mi jeszcze" " Czasami Zastanawiam Się Czym Jest Miłość i Odpowiedź Znajduję W Tobie." "Miłość jest tylko złudzeniem.Opowieśćią,którą wymyśla się dla siebie o innej osobie." " Jeśli Coś Kochasz... Puść To Wolno.Jeśli Wróci - Jest Twoje, Jeśli Nie - Nigdy Twoje Nie było..." " czlowiek jest jak Titanic , płynie swoim życiem i w najmniej spodziewanej chwili uderzy w góre lodową" "Jesteś osobą, którą kocham,nie nawidzę, za którą tęsknię i przez którą cierpię - za wiele dla mnie znaczysz i musiałam z czegoś zrezygnować-szkoda ze padło na miłość " "Ktoś pogniótł mi skrzydła, zabrał aureolę, pobrudził ręce (...) byłam kiedyś aniołem, pamiętasz Dziś nie potrafie nawet powiedzieć, gdzie leży niebo" "Prawdziwy przyjaciel to ktoś do kogo możesz zadzwonić o 3 w nocy i powiedzieć :' Jestem w więzieniu w Meksyku ', a on na to odpowie :' Nie martw sie zaraz tam będe ' ..." ,,Uśmiechnął sie do mnie los,a potem okazało sie,że uśmiech ten był ironiczny...'' "Powiedziałes ze nie wierzysz w uczucia. Później zawiązałes mi szalik, zebym sie nie przeziębiła..." "Obietnice-to wierzy w nie ten do konca pozostanie tylko pionkiem..." "Może i lepiej, że nie jesteśmy razem. Może i lepiej, że mnie niekochasz, Bo łatwiej mi z tym, że nie mogę Cię zdobyć ,Niż z tym, że mógłbym Cię stracić." "Im wyżej wejdziesz,tym boleśniej spadniesz..." "Nie wystarczy mieć dokąd wrócić, trzeba mieć jeszcze kogoś, kto będzie na ciebie czekał." "Gdy zapytasz mnie co kocham najbardziej odpowiem ze zycie. Ty odwrócisz sie ode mnie plecami i odejdziesz, nie wiedzac o tym, ze moje zycie to Ty" "Każdej nocy jest ktoś, kto mysli o Tobie, zanim zaśnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diii
"w lasach bez ścieżek rozkosz na nas czeka" jesli ktos chce zobaczyć film, który bedzie pamiętał do końca życia niech sięgnie po "Co się wydarzyło w Medison Canty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diii
"tak trudno uwierzyć jak łatwo można stać sie tylko wspomnieniem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka1983
"If fate doesn't make you laugh, then you just don't get the joke" Shantaram - Gregory David Roberts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilusion
"Patrzysz tylko przed siebie, a świat otacza Cię naokoło" "Krzywda to rzecz względna, czasem samo spojrzenie zabija" "Twe literki ogrzewają skuteczniej niż leniwe słońce za oknem. Proszę, nie pozwól mi marznąć." "Są stany ducha gdy rozum nie słucha." "Bardziej ranię, niż leczę, a nie chcę ranić tych, do których coś czuję. Jednak milczenie jest złotem, więc przepraszam, że byłem." "Gdyby nie było goryczy, słodycz nie byłaby słodka." "Najcudowniejszym organem seksualnym pozostaje mózg." "Czego jesteś taki smutny?-pytali wszyscy, nie zauważając, że od czterech dni nie żyję." "Piszę w ciszę- Twe milczenie boli." "Wszystko oprócz oczu można przykryć maską, nie wiedziała o tym..." "Nie pisz, nie pytaj, nie pamiętaj, nie rób już nic bo ranisz!!!" "Prawda jest takim nieprawdziwym słowem." "Rozbudzając w kimś uczucie, stajesz się Panem i Ojcem tego, co rozbudzisz." "Ja jetem... tylko myślą Cię kochającą" i jak dla mnie najważniejszy cytat: "JA JĄ CHCIAŁEM TYLKO KOCHAĆ." /Daniel Senderek-"SMS-Słowa Mają Siłę"/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"W jednej chwli stoisz na, zdawałoby się, pewnym gruncie i wiesz, że możecie ufać sobie bez reszty, a w drugiej, z powodu jednej uwagi, ten grunt usuwa Ci się spod nóg i zostajesz nagle zawieszona w powietrzu...\" \"Jakie to denerwujące, że choc jestem na niego wściekła, serce bije mi mocniej, na dźwięk jego klucza w zamku.\" \"Bliskość jego ciała, jego włosów, jego twarzy przy mojej twarzy była jak powrót do domu z dalekiej podrózy...\" Wszystkie cytaty pochodzą z ksiazki \"Rok z dziennika kobiety sukcesu - Pampersy, kamera i on\" Diany Appleyoard :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkadiarkadia
"Juz nie będzie łez, już nie będzie słów, dobrze jest jak jest Tylko taki kat mały kąt mi wskaż gdzie Twój słychać śmiech widać Twoją twarz Chcę być co dnia cieniem Twoich rąk cieniem Twego psa..." "Jeśli będzie Ci na mnie zależało to znajdziesz dla mnie drogę. Nawet przez piekło" "Nigdy nie zastanawiam się, dlaczego popełniam tyle błędów, ledwie zdołałabym to pojąć, natychmiast zdobyłabym się na odwagę, albo znalazłabym powód, by znowu zrobic to samo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona.
"Poczuła wyrzuty sumienia- dojmujące i niespodziewane. Głęboki smutek splatający się z poczuciem winy. Przez te dziesięć lat tyle razy wyciągał do niej rękę, a ona trwała niewzruszona- nie otwierała przesyłek, udawała, że nie widzi jego wysiłków, że nie wie, jak bardzo chce się z nią spotkać. Kłamał! Ukrywał przerażające rzeczy! Co miałam robić? I tak wyrzuciła go z pamięci. Całkowicie i na zawsze." D. Brown "Kod Leonarda da Vinci" Chyba mój ulubiony fragment. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill
Witam :) "Moje" trzy grosze: (...) Nie kocham jeszcze, a ranki już moje O snach mych dziwnie wstają zadumane, Już chodzą za mną jakieś niepokoje, Już czegoś pragnę i czegoś się boję W noce niespane... I już na ustach noszę ślad płomienia Jego imienia. /Konopnicka/ "(...) Kto kocha jak przyziemny sknera, Ciałem, nie duszą - temu biada: Rozłąka wszystko mu odbiera, Co się na jego miłość składa." /John Donne, ale nie pamiętam tytułu/ — No więc powiedz to, co chcesz powiedzieć! — rzekł na to Marcowy Zając. — Właśnie mówię — rzekła z pośpiechem Alicja — to znaczy… chciałam powiedzieć… to, co mówię. Przecież to wszystko jedno i to samo. — Wcale nie to samo! — rzekł Kapelusznik. — To tak jakbyś powiedziała, że "widzę, co jem" niczym się nie różni od "jem, co widzę"! — Mogłabyś równie dobrze powiedzieć — wtrącił Zając Marcowy — że "mam to, co chciałam" nie różni się od "chciałam tego, co mam"! — Mogłabyś równie dobrze powiedzieć — rzekł Suseł, jakby mówił przez sen — że "kiedy śpię, oddycham" nie różni się od "kiedy oddycham, śpię". — U ciebie to się nie różni! — stwierdził Kapelusznik. Alicja w Krainie Czarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill
„Robiłem to, żeby zachować twarz, w razie gdyby ktoś mnie przyłapał na tym, że noszę dzikie jabłka w ustach. Mając gumową piłeczkę w dłoni, mógłbym wyprzeć się dzikich jabłek w ustach. Gdyby ktoś mnie spytał, dlaczego trzymam dzikie jabłka ustach, mogłem po prostu otworzyć dłoń i pokazać, że trzymam gumową piłeczkę, a nie dzikie jabłka, i nie w ustach, tylko w dłoni. Pomysł był dobry, ale nie wiedziałem, czy ludzie coś z tego rozumieją, bo niełatwo jest coś wytłumaczyć, kiedy się mówi z dzikimi jabłkami w ustach” /Paragraf22/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1983
"...świat jest ciekawy, bo nic sie nie dzieje po naszej myśli" Murakami, "Kafka nad morzem" :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko mądry facet potrafi być interesujący... 🌼 Czy można kogoś pragnąć na chwilę i to tylko z podziwu .... 🌼 Nie chce żebyś odciął mi skrzydła, uśpił motyle i potłukł duszę... 🌼 Miłość ujawnia się wtedy, gdy znika przedmiot pożądania... 🌼 Szczęście to nic innego jak zdrowie i krotka pamięć... „Martyna i inne opowiadania o miłości” J. L. Wiśniewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiasia
" musimy uczyc sie na własnych błedach, a nie karac sie za nie" " opanowanie mistrzostwa w karzdej dziedzinie zabeira dokłanie tyle czasu ile na chcesz na to poswiecic" " w zyciu nie ma klesk, sa tylko rezultaty.." "zycie jest przygoda dla odwazych albo niczym" hellen keller "wszytkie nasze działania maja jakies powody" "sekret sukcesu polega na tym aby nauczyc sie wykorzystywac cierpienie i przyjemnosci i jak nie pozwolic aby cierpienie i przyjemnosci wykorzystywaly ciebie. jesli to zrobisz panujesz nad swoim zyciem a jesli nie twoje zycie panuje nad toba" // anthony robbins- '"oczbudz w sobie olbrzyma"// ta ksiazka zmieniała moje zycie, pokazuje jak osiagnac to o czym marzymy.. ksiazka ta pozwala mi podniesc sie z upadku ( zaczyanm ja czytam a nie jestem w stanie sie od niej oderwac) ukazje tez ze niekonicznie duzy problem jest tak duzy jak nam sie wydaje.. czasami to zludzenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"To zabawne, ale kiedy tak bardzo pragniesz uwierzyc w coś i w kogoś, stajesz się ślepy na wszystko dookoła.\" \"Nie możesz pomóc innym ludziom, jesli najpierw nie poukładasz własnego życia.\" \"Zycie jest długim spacere, a my musimy nauczyć się odczytywać znaczenie znkaów i podązac ściezkami w odpowiednim kierunku, jeśli chcemy spotkac swoje przeznaczenie.\" Cytaty te pochodza z książki \"Wyszła z domku...\" Rosie Rushton :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izekschizek
" Uczyć się znaczy stać się znośnym dla samego siebie" "Pielgrzym" Paulo Coelho " Toteż ucieczka przed walką jest czymś najgorszym, co może się nam przytrafić. Jest o wiele gorsza od przegranej, ponieważ klęska zawsze może stać się dla nas źródłem doświadczenia i nauką, a ucieczka daje nam tylko jedną możliwość głosić zwycięstwo naszego wroga" "Pielgrzym" Paulo Coelho " Wpodróży do obranego celu, szczególnie ważne jest baczne obserwowanie drogi. Bo właśnie droga najlepiej nam podpowiada, jak osiągnąć ten cel, każdego dnia podróży wzbogaca nas i uczy. "Pielgrzym" Paulo Coelho " Wolno nam wszystko - nie wolno tylko stawać na drodze miłości. Kiedy do tego dochodzi, ten, kto próbował zburzyć jej dzieło, musi je odbudować. "Pielgrzym" Paulo Coelho " Dobra Walka to ta, którą podejmujemy w imię naszych marzeń. Kiedy wybucha w nas z pełną mocą - w młodości - mamy wielką odwagę, ale nie potrafimy jeszcze walczyć. Gdy po licznych wysiłkach zdołamy posiąść tę umiejętność, nie mamy już tyle odwagi w walce. Wówczas zwracamy się przeciw sobie, by wkońcu stać się swym najgorszym wrogiem. Uważamy własne marzenia za infaltylne, nieziszczalne, za owoc nieznajomości realiów życia. Zabijamy nasze marzenia, bojąc się podjąć Dobą Walkę. "Pielgrzym" Paulo Coelho " Jedyny sposób ocalnia marzeń to hojnośc wobec samego siebie" "Pielgrzym" Paulo Coelho " Sam uczysz się tylko wtedy, kiedy nauczasz" "Pielgrzym" Paulo Coelho " Aby podjąć Dobrą Walkę, potrzebujemy wsparcia. Potrzebujemy przyjaciół, a kiedy ci są daleko, naszą najpotężnijeszą bronią musimy uczynić samotność. Wszystko dookoła musi nam pomagać w pokonywaniu odległości dzielącej nas od celu. Wszystko musi być osobistą manifestacją woli zwycięstwa w Dobrej Walce. W przeciwnym razie, jeśli nie rozumiemy, że potrzebni są nam wszyscy i wszystko jesteśmy tylko pełnymi arogancji wojownikami. I ta arogancja w końcu nas zniszczy, bo zbytnia pewność siebie sprawia, że nie dostrzegamy zasadzek na polu bitwy. "Pielgrzym" Paulo Coelho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppppppppodnosze
bo fanjy topik:) wpisze ktos cos jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1983
„Co to są wspomnienia? (...) Wspomnienia ogrzewają człowieka od środka. Ale jednocześnie siekają go gwałtownie na kawałki” H. Murakami "Kafka nad morzem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yvonne.it
"Jest jednak granica ktorej nie wolno czlowiekowi przekroczyc, jesli ma sie dalej nazywac czlowiekiem. Ta granica jest krzywda ludzka." Zofia Nalkowska "Granica"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freyah
"W walizce, z którą przychodzi się na świat, są rzeczy, których można użyć tylko raz, jak sztucznych ogni. Jak czaru w bajkach. Gdy rozbłysną, gdy się wypalą, nie da się ich pozbierać z popiołów. To już koniec." [Olga Tokarczuk "Gra na wielu bębenkach- Skoczek"] *** "(...)Czy miłość nie jest w gruncie rzeczy poznaniem? Czy dlatego ludzie tak pragną swoich ciał, nie dla przyjemności, ale żeby zbliżyć się na najbliższy możliwy dystans? To penetrowanie zakamarków ciała, przedzieranie się przez wszelkie granice, dążenie do środka, poszukiwanie wewnętrznej strony." [Olga Tokarczuk "Gra na wielu bębenkach"- 'Wieczór autorski'] *** Zrób coś, abym rozebrać się mogła jeszcze bardziej Ostatni listek wstydu już dawno odrzuciłam I najcieńsze wspomnienie sukienki także zmyłam I choć kogoś nagiego bardziej ode mnie nagiej Na pewno mieć nie mogłeś, zrób coś, bym uwierzyła Zrób coś, abym otworzyć się mogła jeszcze bardziej Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty Dla ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz... [Rafał Wojaczek "Prośba"] ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freyah
"Wiesz, że książki mogą być jak bandaż albo gips?" "Jedynie konfrontacja z fobią jest metodą na fobię." [J.L Wiśniewski "S@motność w sieci"]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusa
Na śswiecie wiele ludzi umiera z braku chleba,ale jeszcze wiecej z braku milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika2012
Ludzie używają słów tylko po to.by ukryć swoje myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freyah
"Ludzie poruszają się po wytyczonych przez los albo przeznaczenie- obojętnie jak to nazwać- trasach. Na mgnienie oka krzyżują się one z naszymi i idą dalej. Bardziej niż rzadko i tylko nieliczni zostają na dłużej i chcą iść naszymi trasami. Zdarzają się jednak i tacy, którzy istnieją wystarczająco długo, aby chciało się ich zatrzymać. Ale oni idą dalej." [J.L. Wiśniewski "S@motność w sieci"]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martunia963
\"...przepraszam,ze nie pasuje Ci do butów...wybacz,ze nie jestem Tobie pod kolor...przepraszam ,ze odstaje od Twojej normy...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×