Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniś ciekawa

RIGEVIDON jakie tak naprawdę są i Kobiecy Test Tabletek

Polecane posty

Gość Asiula55
Witam*** Biorę te tabletki przez 6lat,jestem zadowolona,tylko mam często bule głowy,migreny no i trochę przytyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jobel
Witam dziewczyny. Biore Rigevidon od 10 lat i ani razu mnie nie zawiódł , mimo brania antybiotyków, biegunek. Dla mnie 1000% pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkusniaczek
hej dziwczyny:* przeczytalam prawie cale forum hehe zeby dowiedziec sie jak najwiecej o tych tabletkach:)pierwszy raz je biore i dopiero 3 tabletke bede brac dzisiaj o 20.00 wczesniej bralam stediril30 i bylam z niego zadowolona. Chodzi mi o to ze poprosilam lekarza zeby mi przepisal jakies tabletki co moglabym po nich przytyc i mi te przepisal(rigevidon) a tak czytam te wasze wypowiedz i malo kto chyba przytyl.... jedynie biust sie powiekszyl ale to i tak dobrze:).... a jesli ktos przytyl to po jakim czasie?i ile? prosze o odpowiedz:) dziekuje:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca1.1
Witam, od paru godzin siedze na necie i probuje znalezc odpowiedz na moje pytanie. Pomijajac wszystkie szczegoly, dzisiaj wzielam 1 tabletke rigevidonu, a mam 12 dzien okresu, poniewaz tak zrozumialam lekarza, wzielam tabletke nr 12., bowiem zzrozumialam, ze piersze 11 mam pominac. Ale potem zwatpilam...czy mam wziac cale opakowanie, czyli 21 tabletek, czy tylko tez pozostale 10 i dalej zachowywac sie jak w schemacie - 7 dni przerwy i 8 dnia kolejn opakowanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka jedna
jeśli nie zamierzasz uprawiać seksu bez dodatkowych zabezpieczeń to możesz pominąć te 10 i zrobić przerwę. ja bym tak zrobila;] i póki co stosuj jeszcze prezerwatywy albo inne środki. Niby juz od pierwszej tabletki jestes chrononia ale ja tam w początkowej fazie brania i tak sie obawiałam. Teraz juz nie;]. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rigevidon
do oddania 5 paczuszek Data waznosci do 02 2011 Zainteresowanych prosze o kontakt dadams1@orange.pl głoszenie dalej aktualne Prosze nie pytac o jedno czy dwa opakowania Oferta dotyczt 5szt Kilka emaili otrzymałem lecz niestety oferta niesfinalizowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasaja
Witam Mam pytanie, czy któraś z koleżanek miałaby odstąpić opakowanie tabl. rigevidon.Proszę o info na maila wiola.kania@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia 20
Witam, mam pytanie kupiłam rigevidon i zastanawiam sie czy musze go zaczac brac od pierwszego dnia miesiaczki czy moge zaczac odrazu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia20
WITAM, MAM PYTANIE KUPIŁAM RIGEVIDON ALE ZASTANAWIAM SIĘ CZY MUSZE GO BRAC OD PIERSZWGO DNIA KRWAWIENIA CZY ODRAZU ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowy_zawót_głowy
zacznij od pierwszego dnia miesiączki przeczytaj ulotkę tam wszystko jest napisane... A co z późniejszymi problemami to dziwne że są one takie tanie ja za dwa opakwoania płacę ok 13zł czy potem sa jakieś problemy z zajściem w ciążę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka....
hejka zaczelam brac rigevidon bo mialam ostatnio strasznie nie reguralne cykle dostalam okres 30 i wtedy wzielam 1 sza tabletke, 4 dni pozniej wspolzylam z moim chlopakiem, nie skonczyl we mnie, ale sie nie zabespieczylismy czy jest duza szansa na to ze zajde w ciaze? Wiem wiem trzeba bylo pomyslec wczesniej ale wlasnie wrocil z Anglii i po miesiecznej rozłące nie myslelismy o prezerwatywach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam 27 lat biore tabletki od 8 dni wystąpilo u mnie od wczoraj male uczulenie jak i rownierz straszny trądzik nie mialam takiego nawet jako nastolatka chcialam sie dowiedziec czy to minie czy lepiej odstawic te tabletki chcialam nadmienic iz sa to moje pierwsze tabletki w zyciu,dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaia
polecam wszystkim Yaz;))) jest najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka27
Biorę Rigevidon od ponad pół roku. Ostatnio odwiedziłam innego, niż zwykle ginekologa. Wiecie, co mi powiedział? Że ja jako młoda osoba, która jeszcze nie rodziła dziecka, nie powinnam brać Rigevidonu, bo ma za dużo hormonów, które mogą spowodować w przyszłości problemy z zajściem w ciążę! :(:(:( Mój stały ginekolog sam zaproponował mi te, a nie inne tabletki. Za 3 lata chcę mieć dzidzię, ale boję się, że Rigevidon może zablokować moje jajniki! :( Czy Wam ginekolog też mówił o negatywnym działaniu Rigevidonu? Może warto zmienić na inne, te które mają mniej hormonów? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaś24
Miałam dokładnie ten sam problem. Ten ginekolog nie powiedział ci o tym, że każdy organizm reaguje inaczej na tabletki które przyjmuje. Stosuje Rigevidon ponieważ tak poradził mi właśnie mój ginekolog. Twierdził, że jeśli nie wystąpią skutki uboczne tj bóle głowy, zawroty i organizm dobrze będzie tolerował ich obecność nie ma potrzeby żeby je zmieniać! To oznacza, że dawka hormonów jest odpowiednia. I mimo tego, że Rigevidon nie jest nowym środkiem( III generacji) działa jak Hormonett czy Jaz ( nowoczesne tabl.) Mam 24 lata. Nie planuje dzieci, podobnie jak kilka innych koleżanek, które na co dzień stosują Rigevidon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia5
Hej, parę dni temu ginekolog przepisał mi rigevidon, po rocznej przerwie zdecydowałam się wrócic do tabletek, ale po waszych postach mam watpliwosci czy zaczac go brac;/ wczesniej bralam cilest i microgynon ale zle sie po nich czulam wiec odstawilam. Wykupilam juz 2 opakowania rigevidonu ale piszecie ze ma bardzo duzo hormonow i mlode dziewczyny nie powinny go brac. To ja nie rozumiem:/ moja ginekolog powiedziala mi ze to bardzo dobre tabletki, ale mam 23 lata i chce w przyszlosci miec dzieci i martwie sie ze moga bardzo negatwynie wplynac. Poradzcie cos....'/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risik
Hej! Dziś dostałam ten lek i jestem sceptyczna po tym, jak w tych postach przeczytałam, że on to prawie to samo co Microginion(ten jest przeznaczony dla kobiet, które już nie chcą mieć dzieci i powoduje potem zanik okresu i zwężenie szyjki macicy : P). Próbowałam się popytać mojego ginekologa bardziej o to, ale ten jest tak dziwny, że brakuje mu tylko turbanu i bomby w ręku O.o Może ktoś by mi jeszcze powiedział, tak dokładnie jakie są skutki uboczne? I czy ten trądzik wymieniony wcześniej miała jeszcze jakaś pani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shonees
No nie powiem, mam obawy po przeczytaniu tego wszystkiego ;] mam 18 lat, ostatnio poprosiłam ginekologa o tabletki, bo uzywanie prezerwatywy normalnie mi nie podchodzi. no i właśnie zapisał mi Rigevidon. mój chłopak czytał wasze wypowiedzi i tez się zastanawia czy to dobry pomysł. Zobaczymy czy mi podejdą;D a tak apropo czy któraś miała problemy z zajściem w ciązę po tych tabletkach .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka200
Rigevidon polecany jest wyłącznie dla starszych kobiet! W moim wypadku powodował nawroty grzybicy pochwy i bóle jajników. Zmieniłam ginekologa i oznajmił mi, że Rigevidon jest zbyt silny!!! Dostałam, Microgynon21 czuje się spokojniejsza, mam większe libido i uwolniłam się od częstych infekcji grzybicznych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia5
Ale Microgynon i Rigevidon to przecież bardzo podobne leki, bo starszej generacji. To nie rozumiem po co lekarze zapisują je młodym dziewczynom skoro wszystkie jednogłośnie stwierdzacie, że są dla starszych kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kramba
ktoś tu napisał, że alkohol osłabia działanie tabletek. a ja Wam powiem że to GÓWNO PRAWDA. alkophol nei ma wpływu na działanie tabletek poza tym ze bedac pijane mozecie zapomnieć przyjąć bądź (jeśli się doprowadzicie do takiego stanu) zwymiotować. poza tym ALKOHOL NIE MA NEGATYWNEGO WPLYWU NA ANTYKONCEPCJĘ. info z pierwszej ręki bo od ginekologa, z wielu gazet (nie mam tu na myśli kolorowych tylko duperelek tylko też gazety naukowe), i wielu wielu innych mądrych źródeł :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shonees
Małe pytanie. Po jakim czasie rigevidon zaczyna działać...? wzięłam dzis 14 tabletkę i zastanawiam się czy mogę robić to ze swoim narzeczonym bez prezerwatywy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka2000
kochac się bez innych zabezpieczeń, mozna po pierwszej tabletce. To nie prawda ze organizm musi sie przyzwyczaic. Na ulotce masz napisane dokładnie to samo. Powie ci to także twój ginekolog. Miłej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shonees
A dziękuję ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna86
Witam!ja biorę Rigevidon od 2.5 roku i jestem z nich bardzo zadowolona,nic mi sie po nich nie dzieję,nie mam trądziku ani problemów z cerą nie tyje a wręcz przeciwnie chudnę ale to pewnie wynik stresów a nie tabletek!!Niestety lekarka mnie dziś uświadomiła,że bedę musiała zaprzestac ich stosowania,ponieważ to tabletki starej generacji,i mam się przeżucić na inne!!!narazie nie planuje dziecka bo jestem za młoda i mam studia na głowie!!więc jeszcze z 5 lat chce pociągnąć,mam nadzieje ze nie odbije sie to póżniej na moim zdrowiu!!i bede mogła normalnie zajść w ciąże po tylu latach brania antykoncepcji!!Z tego co widzę i słysze to coraz więcej kobiet ma problem z zajściem w ciąże a jak już w nią zajdzie to niestety poroni :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qnn
Polecam i nie :/ mi nie spasowały, ale każda musi wypróbować ich na własnej skorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qnn
Wzięlam 3 opakowania, na tym koniec. Poczatki były takie, że miałam nudności, sikac mi się chciało ( brałam tabl około 21-szej) więc w nocy wstawałam raz na siku. Strach mnie obleciał, ze w ciąży jestem( ale oczywiście nie byłam). Krwawienia wystepowały w w 4-tym dniu przerwy. I miałam okropne zmiany nastroju, a nawet cos podchodzacego pod depresje :( przy 3-cim opakowaniu. Trochę przytyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes24_1
Przez te tabletki straciłam ochotę na seks i tym samym, niestety mój facet stracił ochotę na mnie . Zdałam sobie sprawę dopiero po ich odstawieniu, że istnieje pojęcie "libida" Nie-polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati2000
Rigevidon jest zbyt silnym środkiem więc nie powinno cię to dziwić. Współczuje faceta. Stosowałam go 4 miesiące i zamieniłam na cilest. Może droższy ale chęci mam większe;)) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×