Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniś ciekawa

RIGEVIDON jakie tak naprawdę są i Kobiecy Test Tabletek

Polecane posty

Gość uptown_m
Rigevidon sprzedam. 15zł. data ważności 01.2015r. wciąż aktualne. uptown_m@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam taki problem a raczej pytanie. Biore rigewidon juz kilka miesiecy. a ostatni raz nie wzielam 21 tabletki, wiec tak jak pisalo na ulotce zrobilam 7 dni przerwy (tak jak podczas normalnego brania tabletek) i wczoraj wzielam pierwsza tabletke z nowego blistra. No i wczoraj tez sie kochalam, lecz prezerwatywa nam pekla;/ I teraz nie wiem czy moge byc w ciazy czy nie musze sie martwic..? Bo w gruncie rzeczy wzielam te 20 tabletek, i czy one mnie nadal zabezpieczaly przez te 7 dni? Bo jak wiadomo 21 zabezpiecza. A ja juz teraz sama nic nie wiem. Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanna
Co do Rigevidonu... Dziś wzięłam pierwszą tabletkę. Z moją manią już widzę, jak zachodzę w ciążę mimo antykoncepcji... Horror, nie do ginekologa, tylko do psychiatry powinnam się wybrać Zastanawia mnie jedno: w aptece dostałam Rigevidon ( 21 tabletek ) w błękitnym opakowaniu z niebieską różyczką, a w Internecie widzę białe z pomarańczowo - złotą różyczką... Źle wypisana recepta, Farmaceutka się pomyliła czy wszystko jest ok? Może któraś z Was bierze Rigevidon? Jakie ma opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz sie co martwic, rigevidon jest w blekitnym opakowaniu:) ja go biore juz 4 miesiac i wszystko jest ok, nie masz sie co martwic to naprawde skuteczny lek:) A to ze sie na poczatku brania nowego leku stresujesz to normalne. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia19415
Witam was serdecznie drogie panie :) Jak już pisałam wcześniej biorę cały czas tabletki Rigevidon..czuję się świetnie okres skrócił się do 4 dni. W ostatnią niedzielę miałam swój pierwszy raz tj. dzisiaj dokładnie mija tydzień. Za 1 razem kochaliśmy się z prezerwatywą ale potem jeszcze lampka wina i z 3 razy bez w sumie partner powiedział że nie kończył w środku ale ja oczywiście się boję bo potem mnie oświeciło że to był 14 dzień. I co teraz? Czy mogę mogę się bać ide jutro do ginekologa.. ale jakoś tak chciałabym (nie zaprzeczę) usłyszeć słowo otuchy :) Dziecka nie chciałabym jak na razie. Szukałam wszędzie coś o skuteczności ale jakoś się doczytać dobrze nie mogę. Jesli któraś z was panie wie jak są skutecznie to proszę oświećcie mnie... :) Z góry dziękuję i serdecznie was pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanna
Nie wiem dokładnie, o co chodzi Ci z tym 14 - tym dniem (: Jednak podejrzewam, że o to, od kiedy są skuteczne. Jeśli wzięłaś pierwszą tabletkę w pierwszy dzień okresu, jesteś bezpieczna od samego początku. Jednak jeśli był to drugi - trzeci dzień, lekarze zalecają tygodniową 'kwarantannę': dodatkowe zabezpieczenie. @ olaola5 Dzięki, uspokoiłaś mnie troszeczkę (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanna
@ up Gapa... Już załapałam... Nic nie powinno się stać, jeśli brałaś tabletki regularnie, nie pominęłaś żadnej, nie zwymiotowałaś itp. nie powinnaś zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia19415
No ja się przyznam, ze ja jestem nowicjuszem w tych sprawach. Tabletki biorę regularnie tj. już prawie rok zawsze wypada mi że tabletkę biorę w poniedziałek potem po 21 dniach oczywiście 7 dniowa przerwa i znów zaczynam brać tabletki. I w sumie chodzi mi o to, że naczytałam się, jedne panie mówią, że nie ma dni płodnych ale przecież z drugiej strony mówi się, że nie można być do końca pewnym czy się nie zajdzie w ciążę przy tabletkach. Chodzi mi o to, ze 14 dzień jest najbardziej płodny ale nie wiem właśnie jak to jest z tymi tabletkami czy coś się zmienia dzisiaj porozmawiam w takim razie z moim ginekologiem, niech rozwieje moje wątpliwości. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia19415
Żanna dziękuję za Twoją uwagę - pozdrawiam i życzę słonecznego dnia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja juz od roku nie stosuję
antykoncpecji i do niej nie wrócę już Brałam diane, rigevidon i microgynon NIGDY więcej jeśli któraś z was si zdecyduje na odstawienie to będzie to koszmar Mija rok i ja dopiero kończe leczenie niektórych dolegliwosci po tabsach SKóra to BYŁ HORROR a przed braniem tabsów miałam fajną cerę ostatni rok to MASAKRA JEDEN PRYSZCZ NA DRUGIM zaczely mi sie robic krwiaki na nogach zylaki olbrzymie klopoty z zoladkiem sennoscia i bole serca NIGDY WIECEJ ANTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanna
@ up Widzisz, każdy inaczej to znosi... Pierwsze, jakie brałam to Diane 35, wspominam je z łezką w oku - większy biust, bezhisteryczne miesiączki, poprawa cery... Teraz Rigevidon, jest nieźle, troszkę chimerycznie niestety, ale do zniesienia... Plamienie wystąpiło dwa razy, jednak mało obfite i szybko ustąpiło. Odstawiać na razie nie mam zamiaru :) @ isia Dziękuję, taki też był ;) Daj znać, co Ci lekarz powiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka...
ja biore Rigevidon juz 12 rok z przerwą ok 2 letnią.tzn,chciałam zajśc w ciąże ,po 10latach odstawiłam w styczniu a dopiero we wrzesniu udało sie zapłodnienie,po ciąży w trakcie karmienia piersia brałam Azalie ale jak synek skonczył 8 mies.przestałam karmic piersią i wróciłam do Rigevidonu.Skutki uboczne-w ciągu tych 12 lat 30kg nadwagi(ale nie wiem czy po tym),spadek libido(tez nie wiem czy po tabsach )czy tylko dlatego że jesteśmy małżeństwem prawie 18lat:) nic innego sie mi nie dzieje,tabletki są tanie,a nawet jesli zdarzyło mi sie zapomniec i wziąśc spóznioną to i tak nie zaszłam w ciaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka...
aha,zapomniałam dodac że oczywiście robie przerwe 7-dniową,czasem jak chce przyspieszyc @ albo opóznic to biore kilka tabletek mniej lub więcej:)i @ jest sredni i niebolesny:)ja ich nie brałam przed ciążą to szalałam z bólu:(tak było zle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Weszłam na to forum bo chciałam wrócic do tych tabletek.Mialam 2 lata przerwy,wczesniej przez 10 lat bralam Rigevidon.Przez 10 lat zero skutkow ubocznych,zadnego tycia,migren,spadku libido,nastroju nic.Cera piekna,piersi rozmiar wieksze :) Testy wątrobowe tez w porzadku choć sie balam bo to jednak tyle lat brania.Ja polecam mam 35lat.Jeszcze chcialam dodac bo widze ,ze duzo dziewczyn nie rozumie dzialania tabletek,przy regularnym braniu jajeczkowania nie ma! jajeczko nie dojrzewa w ogole,poza tym po dlugim okresie brania ,organizm jest juz tak "nasycony" hormonami ,że nawet zapomnienie pigulki nie spowoduje ,ze zajdziecie w ciaze.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia19415
Hej :) W sumie to tak: lekarz powiedziała, ze nie mam co się bać itp, jak biorę te tabsy to jestem całkowicie zabezpieczona i nie mam co tak panikować... tylko powiedziała głęboki oddech i na luz.. a po którymś już razie cieszyć się wspaniałym seksem :) Ale mimo wszystko ma się jednak dystans jeden lekarz powie tak drugi tak... ale w sumie potrzebne mi były te słowa teraz w czwartek mam dostać okres zobaczymy co będzie zawsze miałam jak w zegareczku jak siętespóźni to hmmm trochę będę zła. Chociaż pytałam jej czy przez mój 1 raz czasem może się nie opóźnić to ginka mi powiedziała, że nie nie opóźni się. To tak to wygląda. Dam znać jak dostane okres :) hehe ... Pozdrowionka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pliszka88
Mam pytanie biorę 10 tabletke rigevidonu i nadal plamię czy to normalne?? a jesli tak to jak długo to będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pliszka88
Mam pytanie biorę 10 tabletke rigevidonu i nadal plamię czy to normalne?? a jesli tak to jak długo to będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia19415
Pliszka nie martw się ja też strasznie się wystraszyłam... wcześniej jest też mój posta jak zaczynałam brać tabletki... Nie martw się ja plamiłam przez 2 pierwsze opakowania nieustannie dopóki mój organizm się do nich nie przystosował. Teraz mam miesiączkę jak w zegarku zawsze w czwartek i skróciła się do 4 dni. Także na pewno Ci przejdzie :) Za to ja mam nadzieję, ze dostanę jutro miesiączkę ale to już inna bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pliszka88
Dzięki bardzo;* Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)ja dostałam te tabletki na torbiele..właśnie mam przerwe przed 2 opakowaniem:)i chciałabym wiedzieć czy komuś już pomogły???że torbiele sie wchłoneły???i czy maja one jakiś wpływ na okres??bo mi torbiele wstrzymały go:(w marcu był normalnie a do tej pory tylko plamienia...a staram sie o dziecko wiec chce żeby już był normalny okres:)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluślaaa:)
O Rigevidonie nie moge nic powiedzieć biorę już 2lata , mam zajebistego lekarza! do niego tylko parę słów powiedziałam i że chce anty-trala widać jak widać mam 160cm wzrostu i ważę aż 69kg, a staniczek nosiłam 36/65B i zapytałam sie czy mogę bardziej zgrubnąć,ale nie w sensie żeby później bawić.. tylko to drugie..i lekarz zakumał o co mi biega:D i przepisał mi Rigevidon.. i po nich nic kompletnie tak jakbym ich nie brała, nastawiłam sobie na 19 żeby je brać.. i dostje na 4 dzień o godz 19 od ostatniej tablety przez 4 dni okres,a nie jak wcześniej po 10 dni.. i psychicznie sie nastawiłam,że będe sie odchudzać,bo za dużo o 15kg jak dla mnie..dzięki tabletkom nie wiem kiedy,ze mnie tyle kilogramów spadło nawet zapomniałam o odchudzaniu,ile chciałm tyle mi spadło waże teraz 54kg,ale staniczek to już w ciągu pół roku przeniosłam sie na 36/85B.. i nabrałam kobiecych krztałtów.. a reszta ciala chodzi o skóre to mam roztępy po otyłosci ale o to też dbam i smaruje żelem i znikają:)przy nich pije alkohol okazjonalnie, i pale nałogowo 4lata, a HUMOREK mam zawsze zajebisty:D :D teraz faceci nie poznają mnie po 2latach po skonczeniu szkoły:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam polecam brać Midianę biorę ją już jakieś pół roku i na prawdę z ręką na sercu mogę ją polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli_2004
Witajcie Ja dostałam te tabletki na pozbycie sie torbieli. Mam założoną mierne od wrześnie i niestety doczekałam sie tego paskudztwa. Czy któraś z was była nim leczona? czy nastapiła poprawa? jeśli tak to jak szybko? Moja torbiel ma 40 mm :( Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka A
hej. Zmieniłam z Midiany na Rigevidon. Lekarz kazał wziaść 1 tabletke po przerwie 7dniowej od Midiany. (nie dodał nic o tym)- Czy powinnam UWAŻAĆ przy zmianie tabletek ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaczek87
Ma ktoś do odsprzedania opakowanie Rigevidonu? Sprawa dość pilna. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaczek87
Ja już dziękuje za pomoc... ale może ktoś inny potrzebuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bullterrier
Witam, byłabym zainteresowana kupnem rigevidonu. Prosze o kontakt gusior7@interia.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynapkg_3
kupię rigevidon - każdą ilość. marynapkg_3@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,kupię rigevidon jak najszybciej bo pracuje i nie mam kiedy pojechac po receptę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×