Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniś ciekawa

RIGEVIDON jakie tak naprawdę są i Kobiecy Test Tabletek

Polecane posty

Gość LadyAlabama
hej kobietki :p w sumie dopiero zaczelam branie Rigevidonu, dzisiaj byla 7 tabletka, jak narazie moge wam powiedziec ze w tydzien nie przytylam, co najwyzej mam jeszcze plamienia i nie wiem jak dlugo sie utrzymaja, nie sa duze ale jednak sa :/ samopoczucie w normie, bóli zadnych nawet podczas poczatkowej fazy okresu zadnych nie mialam wiec jest ok :) jak narazie wszystko idzie gladko a co bedzie to sie okaze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyAlabama
hej kobietki :p w sumie dopiero zaczelam branie Rigevidonu, dzisiaj byla 7 tabletka, jak narazie moge wam powiedziec ze w tydzien nie przytylam, co najwyzej mam jeszcze plamienia i nie wiem jak dlugo sie utrzymaja, nie sa duze ale jednak sa :/ samopoczucie w normie, bóli zadnych nawet podczas poczatkowej fazy okresu zadnych nie mialam wiec jest ok :) jak narazie wszystko idzie gladko a co bedzie to sie okaze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) e
Witam mam takie pytanie moj lekarz troche zle wytlumaczyl mi jak przyjmowac tabletki i przez to zaczelam je brac 7 dnia cyklu i nie wiem czy beda one tak samo skuteczne i czy zaczely juz dzialac wzielam juz 9 tabletek ale nie mam pewnosci w koncu tego zabezpieczenia nie widac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyAlabama
w sumie to nie wiem co ci poradzic powinnas je wziasc od razu w pierwszy dzien jak dostalas okres :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisa
Ja brałam te tabletki ponad rok. Przytyłam z 50 do 58 kg., bolesne stosunki, bóle brzucha, na poczatku strasznie źle się czułam, odruchy wymiotne, depresja. Poza tym raczej ok. Polecam 'szarpnąc' sie na jakiejś droższe tabletki a nie mieć tych skutków ubocznych ..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia19415
Witam serdecznie. Mam takie zapytanie odnośnie tabletek Rigevidon. Mam 23 lata jeszcze nie współżyłam ale zaczęłam brać te tabletki. Okres dostałam 31 maja a więc zaczęłam stosowanie tych tabletek dziś mamy 12 czerwca a ja mam nadal lekkie krwawienie, ponadto boli mnie momentami brzuch przy pierwszych 5 tabletkach tego nie było dodatkowo zaczęła mnie pobolewać głowa. Nigdy nie brałam żadnych tabletek anty to są moje 1 tabletki. Nie chcę panikować bo wiem, ze organizm musi się przystosować. Piersi mnie nie bolą , troszkę jest mi niedobrze. Najbardziej dziwi mnie ten długi okres jakby się wydłużył.. czy to się zmieni? Jeśli któraś z was drogie panie miała podobne dolegliwości to czy minęły? Nie chce iść od razu do lekarza dlatego pytam... Dziękuję z góry za odpowiedź i pozdrawiam Was serdecznie!! Aha miesiączki zawsze mam regularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gulka22
Jak ja brałam Rigevidon....to schudłam 8kilo:) To były piękne czasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golabeczka
ja biore rigevidon od 6 lat z przerwami i nie narzekam okres trwa 4 dni nic przy tym nie boli nie miałam wogóle plamień w trakcie opakowania, na moje libido nie wpłynely jest takie jak było wczesniej, nie przytylam a wręcz schudłam po 8 pierwszych miesiącach 6 kg i waga się utrzymuje, nie zauwazyłam u siebie żadnych skutków ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh_ah_oh_
Isia nie artw sie ja dzis biore 11 tabletke pierwszego blistra i tez mam jecsze krwawienia wiec to chyba jest normalne przy pierwszym opakowaniu, wiec glowa do góry nie ma powodu zeby leciec od razu do lekarza. Ja po pierwszych na4-6 tabletce odczuwałam straszne mdlosci ledwo pwstrzymywalam sie od wymiuotow ale wszystko wruciło do normy czuje sie swietnie i co najważneijsze piersi zrobily sie pełniejsze;) jak na razie jestemw pelni zadowolona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalutkaMadziula
Witam. Ja biorę 11 tabletkę z drugiego opakowania. 2 dni temu kochaliśmy się bez dodatkowego zabezpieczenia. Myślicie, że z tego może coś wyjść czy raczej niet? Miesiączki mam w porządku także nie wiem czy powinnam się już martwić.. Z góry dzięki za komenta.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdytkaMc
Witam ja bralam 4lata regulon super bylo potem nocynette z mniejsza dawka hormonow i zle sie czulam teraz zaczne brac rigevidon i zobaczymy jak bedzie:) jedna pani napisala lepiej kupic drozsze i nie miec problemow novynette byly wlasnie drozsze i jak widac dla mnie gorsze:( zalezy od organizmy trzeba znalezc najlepsze dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) ja właśnie zmieniam z yasminelle na Rigevidon i trochę się boje, z tego co tu przeczytałam szczególnie że podobno są one dla starszych kobiet (moja gin je poleciła)Ja mam 19 lat, yasminelle biorę od 1,5 roku bez większych skutków ubocznych i się zastanawiam czy może z tymi będzie tak samo jak myślicie w jakim jesteście wieku? dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakk
Dziś wzięłam 5 tabletkę.Czuję się tak jakbym nic nie brała,jak na razie zero skutków ubocznych,zobaczymy jak będzie dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarnka
hej dziewczyny:) pozwólcie,że się wtrącę;D ja biorę Rigevidon od lutego i szczerze , jestem z nich zadowolona:) po pierwsze: regularne miesiączki, z którymi zawsze miałam problem po drugie: bóle menstruacyjne znacznie się zmniejszyły<jupi> po trzecie: nie są drogie;P ale mam jeden problem;/ boję się zaryzykować i kocham się dodatkowo używając prezerwatywy... wiem,że mogę spokojnie bez ale jednak mam obawy,ze pojawi sie dzidziuś,którego narazie nie planuje;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia19415
Witam :) Niedawno pisałam o moich obawach związanych z braniem 1 raz tabletek Rigevidon i teraz na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć jak wygląda moja sytuacja. Otóż miałam miesiączkę przez całe 2 pierwsze opakowania nieprzerwalnie ale teraz wszystko się już unormowało... miesiączka jest regularnie w ciągu przerwy... piersi są większe, samopoczucie jak najbardziej w porządku, nie jest mi niedobrze, w zasadzie wszystko jest jak najbardziej w porządku. Zamierzam je kontynuować ponieważ nie powodują u mnie żadnej senności, nie przytyłam a więc myślę. Teraz już nie mam żadnych obaw i wiem, że są dla mnie bardzo dobrze dobrane :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1897298
Dziewczyny.Ja brałam rigevidon ok 3 lat niby było ok. Teraz mi lekarz przepisał cilest co prawda strasznie sie boje bo dużo złego o nim napisanoi szczerze rzecz biorac nie wiem czy jednak z niego nie zrezygnować choć nie moge powiedziec czy sie coś zmieniło wzięłam dopiero 1 tabletkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIORNOoo..
Hej ja bralam rigevidon przed ciaza jakis rok i teraz tez juz biore 9 miesiecy i wiecie co... Od jakis 2 mies dzieje sie cos dziwnego najpierw myslalam ze jestem w ciazy choc to niemozliwe na logike ale mam takie objawy bóle i zawroty głowy, mdlosci, nudnosci, bóle brzucha.. Jakies glupie mysli depresyjne jestem bardzo nerwowa i dokuczaja mi bole brzucha.. czy myslicie ze to od tabl? Bylam u gin to przepisala mi plastry evra nie ufam im a poza tym tez duzo negatywnych opinii postanowilam odst na miesiac rigevidon i zobaczyc jak sie bede czuc.. Poza tym ide do innego gina po inne tabl.. Nie wyobrazam sobie nie uzywac jakiejs antykoncepcji poniewaz mam dziecko i nie mam warunkow na drugie.. Myslalam o spirali ale tez wiele negatywnyh opinii.. troch sie boje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wywołanie
witam was. Ja biorę rigevidon od jakiegoś czasu z przerwami i wydawało mi się, że dobrze na mnie działają, że nie mam żadnych skutków ubocznych, ale teraz jak poczytałam, że są to tabletki z dużą dawką hormonów(wg testów wszystkie hormony miałam w normi) i dla starszych kobiet to się przeraziłam. Ja dostałam je na wywołanie okresu po anoreksji. Obecnie przytyłam i wagę mam już praktycznie taką samą jak przed odchudzaniem-ok43 kg przy wzroście 160 cm. Wiem, że to niedowaga, ale zawsze tak miałąm, najwięcej ważyłam może 46 kg. W każdym razie wcześniej miałam okres, a teraz nawet po przytyciu samoistnie się nie pojawia, więc dalej muszę bać tabletki :/ Najciekawsze jest to, że okres mi zanikł zanim jeszcze schudłam, na co psychiatra powiedziała, że to już od samego myślenia o odchudzaniu itp. Dlatego zastanawiam się czy tabletki rzeczywiście mają sens, skoro wychodzi na to, że u mnie to sprawa psychiki? A i mam 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Biorę Rigevidon już tydzień i mogę szczerze powiedzieć, że bolą mnie piersi (bardziej niż przed miesiączką), plamię oraz widocznie pogorszyła mi się cera, na co najbardziej narzekam, ponieważ kiedyś miała doskonałą cerę bez żadnych wyprysków, a teraz nagle w ciągu tygodnia pojawiło mi się tyle krost, że aż głowa boli. Mam nadzieję, że to przejdzie i, że jak pisano wyżej nie przytyję po nich, czego na razie nie zauważyłam na szczęście, bo waga 52 kg przy wzroscie 158 cm i tak nie jest zachwycająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziorno
Ja odstawilam i czuje sie revelka :) Brak suchosci pochwy sex super wieksze lipido i nareszcie brak tych okropnych boli glowy i mdlosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja tez biore rigevidon .Wszystko by było okey gdyby mi libido do zera nie spadło .Niewiem czy to juz tak zawsze bedzie czy lepiej zmienic tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamm18
Ja jestem przed 1 opakowaniem, a tab mam przepisane na unormowanie miesiaczki. Moj ginekolog nie mowil nic odnosnie tego ze sa to tabletki +30, zreszta gdyby tak bylo to raczej by mi ich przy 18 nie przepisywal. Poza tym powiedzial, ze to wlasnie te tabletki najczesciej przepisuje, bo najlepiej jego pacjentka dzialaja, wiec dziwia mnie wasze niektore komentarze. pzdr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 07madzia09
ja już koncze pierwsze opakowanie Artizi jednak od przyszlego cyklu zaczynam brac rigevidon bo po tych zle sie czulam i rigevidon jest tanszy. Nietstety lekarka nie poinformowala mnie od kiedy zaczynają działać te tabletki i czy przy zmianie tez musze odczekac jakis czas zebym mogla bezpiecznie uprawiac seks, bez zadnego stresu ze wpadne. Wie ktoras cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysiek...
Czesc :) Wiec tak biore Rigevidion (dzizas zawsze zapominam nazwy wiec nie wiem czy dobrze napisalam:) ) od 7 mies.. do tej pory bylo ok. Ale tym razem po skonczeniu opakowania nie dostalam okresu.. troche spanikowalam ( dramatyzowalam!!):D ale kupilam test i wyszedl negatywny! uff Czy komus sie tak zdarzyło? By przy przymowaniu tabsow zaniknal okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majapietrus
Możliwe, że nie występuje krwawienie. Biorę regevidon pierwszy miesiąc. Teraz mija 3 dzień odkąd skończyłam 21 tabletek. Czekam na krwawienie z odstawienia... Zrobiłam test, niby negatywny. Poprzednio długo, długo brałam Cilest i nigdy nie zdarzyło mi się abym nie miała krwawienia... Czekam jeszcze 2 dni i chyba powtórzę znów test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysiex
Bylam u ginekologa:) wsio ok:) Usg czysciutkie;DD wsio jak najabrdziej ok:D Lekarka powiedziala ze tabsy akurat tak moga na mnie dzialac i mam sie nie przejmowac;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majapietrus
To w sumie "zazdroszczę" Też liczę na to, że działają na mnie podobnie skoro już 4 dzień a plamienia nie widać... Jutro w razie czego test a później idę do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnEg
Hej ;). Dziś wzięłam trzecią tabletkę Rigevidonu. Są to moje pierwsze tabletki anty. Codziennie jedna o 22. I zauważyłam póki co, że bardzo mi niedobrze zaraz po przebudzeniu. Przed braniem tab. póki nic nie zjadłam też miałam takie uczucie, ale teraz nawet, gdy zjem nie przechodzi od razu tylko po około 1- 2 godzin. Dodatkowo zmalał apetyt, mogłabym nic nie jeść, choć mówiłam lekarzowi, że przytyć bym raczej chciała. Wiem, że to za wcześnie, by oceniać i mam nadzieję, że się to zmieni, ale może któraś z Was miała podobne dolegliwości? ;] Pozdrawiam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kina22
Do Kacha82: Co do Twojego problemu, raczej nie przypisywałabym go tabletkom a lekarzowi, ponieważ bardziej prawdopodobne jest to, że lekarz przy badaniu uprzednim (zanim zapisał Tobie hormony) nie wyczuł zmian na jajniku lub zbagatelizował problem. Co do Tematu tabletek Rigevidon. Otóż biorę tabletki 3 rok. Są to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne i nie zamieniłabym ich na żadne inne. Przy pierwszym opakowaniu występujące dolegliwości, takie jak: obrzęk piersi czy też tkliwość, plamienia, bóle jajników czy też występujące bóle wątroby są w zupełności NORMALNE. Pamiętajmy kobietki, że zażywając hormony ingerujecie w naturalny cykl owulacyjny i w Waszym organizmie pojawia się "spustoszenie" , więc zanim Wasz organizm dojdzie do ładu to musi potrwać! :) co do tycia, spadku libido, pogorszenia cery, wahania nastroju - Tyć nie utyłam, spadek libido - w normie (zresztą to, że nie zawsze macie apetyt na seks nie musi od razu wynikać z brania tabletek... Nie jesteśmy seksualnymi maszynami :P (stres, brak snu, przemęczenie są to jedne z czynników, które mogą nas zniechęcać do sexu) Cera hmm... Z początku mogą występować lekkie problemy skórne (przeciętnie do dwóch opakowań), gdyż jak już wspominałam organizm na nowo się "przestraja" .Wahania nastroju - występują u kobiet zarówno zażywające środki hormonalne, jak i u kobiet, które nie stosują antykoncepcji doustnej. Poza tym pamiętajmy, że każdy lek ma jakieś środki uboczne - nie ma "złotego środku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona :)
Chciałabym Was prosić o pomoc. Niedawno zmieniłam Cilest na Rigevidon, Ginekolog kazała mi wziąć od razu dwa opakowania bez przerwy żeby przyzwyczaić organizm itd. Jestem właśnie w trakcie drugiego opakowania i trzy dni temu miałam dostać okres. Jestem trochę niespokojna bo zawsze był punktualny. Myślicie że go nie ma bo nie miałam przerwy między opakowaniami czy może powinnam biec po test ciążowy.... Bardzo proszę kogoś o pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×