Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniś ciekawa

RIGEVIDON jakie tak naprawdę są i Kobiecy Test Tabletek

Polecane posty

Gość Agusta23_2
Witam wszystkie dziewczyny! Rigevidon jest świetny! Niestety ja musiałam zmienić bo po 3opakowaniu moje libido było bardzo kiepskie. Całkowicie nie myślałam o seksie a co za tym idzie ciężko mi było się podniecić;( Mało mi się związek nie rozsypał;/ Mój ginekolog powiedział, że bardzo często kobiety które stosują Rigevidon skarżą się na spadek libido i mimo braku innych dolegliwości zmieniają na inne tabletki ponieważ nie ma sensu brać tabletek które zniechęcają cię do seksu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka jedna
mi zostały 3 tabletki pierwszego opakowania. już się nie mogę doczekać, aż zacznę brać drugie, po tej przerwie, bo jestem bardzo ciekawa czy przejdą mi plamienia po okresie. Po pierwszym okresie do tej pory pojawiają mi się jakieś pojedyncze ciapki i liczę, że będzie tak jak mówicie - że organizm się musi przystosować i z druga paczką będzie już lepiej. Zalęzy mi żeby było dobrze, bo mój pan ma niedługo urodziny, a jak występują plamiemia, to nie czuję sie na tyle pewnie, żeby mieć ochotę na jakieś mocniejsze pieszczoty i igraszki;/ Jedna z was pisała gdzieś na początku tego tematu, że jak miała plamienia to poszła do lekarza i on jej przepisał coś dodatkowo. Jakie tabletki mogą zapobiec plamieniom pomiędzy okresami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś24-3
nie szprycuj się dodatkowo! Przejdzie ci;) PS. libido naprawdę spada przy tych tabletkach;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala20
Zmieniłam na Yasmin;D I znowu mi się chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aNeCka1_9
Hej, kobietki;];] własnie mi przepisano rigevidon, i ile ten lek kosztuje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o80looo
tez to biorę od kilku miesięcy, w sumie to nie mam skutków ubocznych, no może spadek libido i problemy z orgazmem, ale coś za coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka jedna
a moje libido na najwyzszym poziomie;]. nie wiem tylko czy to "wina" tabletek, czy faceta ;). Moniś24-3 - mam nadzieje, pierwsze opakowanie za mną. dzisiaj sie zaczął okres. zobaczymy. pozdrawiam dziołchy, pomocne to forum;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniś24_3
To nie jest tak, że każde tabletki obniżają libido! Dlatego kobieta na początku zazwyczaj zmienia tabletki ponieważ musi trafić na odpowiednie które nie wywołają u niej skutków ubocznych ani nie obniżą libido. Są setki rodzajów tabletek od 3zł do 100zł* i nie można ograniczać się tylko do jednego typu! Libido jest ogromnie ważne! A najlepszym obserwatorem jest wasz partner;) Uwierzcie mi! Brałam Hormonet, Rigevidon i nie było skutków ubocznych ale libido nie istniało:( dopiero kiedy zaczęłam stosować Yasmin wszystko wróciło do normy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kas20
Próbowałam dwa rodzaje tabletek i dopiero przy trzecim udało mi się trafić;) Czuję się wyśmienicie i mam ochotę na seks, za każdym razem jak na niego spojrzę;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ela
Przybrałam prawie 20 kg :((( nienawidzę tabletek antykoncepcyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy biorac RIGEVIDON przez 21 dni a potem przerwa 7 dni moge nie dostać miesiaczki ? Bo nie dostalam jej a dzis jest 7 dzień. Czy mam od jutra zacząć brać tabletki ( czyli rozpocząć nowe 21 dni brania) Dopiero pierwszy miesiac stosuje ten lek . Prosze o jakąś wiadomośc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy biorac RIGEVIDON przez 21 dni a potem przerwa 7 dni moge nie dostać miesiaczki ? Bo nie dostalam jej a dzis jest 7 dzień. Czy mam od jutra zacząć brać tabletki ( czyli rozpocząć nowe 21 dni brania) Dopiero pierwszy miesiac stosuje ten lek . Prosze o jakąś wiadomośc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janet23_8
Suchość pochwy bo Rigevidonie, powodowała różne obtarcia nawet kiedy byłam podniecona i wydawało mi się, że gotowa. W konsekwencji nabawiłam się jakiejś infekcji;/ Po 3 tygodniowym leczeniu ginekolog poradził mi stosowanie żeli nawilżających dostępnych w różnych punktach sprzedaży(Unimil żel, durex play etc). Które nie wpływają ujemnie na florę bakteryjną a chronią przed obtarciami. Oczywiście libido też poniżej normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka1988
Do janet23: Prawie każde tabletki powodują suchość pochwy! Rigev. również należy do tej grupy. Warto mieć przy sobie żel;) Mój problem z Rigevidonem podobnie jak u większości dotyczy libido. Kochaliśmy się 4-5 razy dziennie. Ale od kiedy biorę te tabletki mam ochotę na jeden raz czasami dwa. Więc mój partner jest nieco zawiedziony;/ Dlatego planuje zmienić na inne. Jeden raz to stanowczo za mało! 4razy minimum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janet23_8
4razy! Nie dziwie się,że chcesz zmieniać. My codziennie po 3 razy;) upsss to chyba nie ten temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka1988
Przynajmniej mam gwarancje, że daje mu to czego pragnie każdy facet;) I nie będzie szukał gdzieś indziej! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka23
4 razy to norma;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitaaa
Po to są te tabletki, żeby posuwać się codziennie po 4 razy!! Żel zawsze w zapasie, popieram Janet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena20-1111
Moniczka1988: Przynajmniej mam gwarancje, że daje mu to czego pragnie każdy facet I nie będzie szukał gdzieś indziej! nic dodać nic ująć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza2000
"Mój problem z Rigevidonem podobnie jak u większości dotyczy libido. Kochaliśmy się 4-5 razy dziennie. Ale od kiedy biorę te tabletki mam ochotę na jeden raz czasami dwa. Więc mój partner jest nieco zawiedziony;/ Dlatego planuje zmienić na inne. " Mam podobnie ale boję się zmieniać!! zbyt wiele razy już zmieniałam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasia231985
Bzykam się 5 razy dziennie;D jestem lepsza!!! hurra!!! a mój partner jeszcze bardziej;D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bećka2000
Konkurs nam się zrobił;] nie pochwalam tego!! PS ja minimum 3razy;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***pytająca***
mam takie pytanie.... dla pewności i spokojności :) po 8 dnich brania rigevidonu, zaczynając od pierwszego dnia miesiączki jestem już zabezpieczona? pierwszy raz stosuję tabletki i mam jeszcze pewne obawy... chociaż i tak nie kończyliśmy we mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***123*************
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienzajoma
witam dziewczyny mam do oddanie jedna paczke rigevidniu za koszt przesylki szoda mi wyrzucac a nikt z moich kolezanek tego nie bierze jak jeste ktos chetny to prosze pisac na gg 7389959

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaathi
Hej mam pytanie biore tabletki rigevidon sa to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne zaczelam brac pierwsze opakowanie pierwszego dnia miesiaczki tzn w sobote i bralam te tabletki przez 21 dni i robie wlasnie 7dniowe przerwe a juz 3dnia od odstawienia ostatniej tabletki wystapilo krwawienie czy mam poczekac te 4dni az minie 7dni przerwy i zaczac kolejne opakowanie?czy zaczac juz brac mimo ze nie minela ta przerwa sama nie wiem lekarz dokladnie mi nie powiedziala nie wiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusiek
musisz zrobic te przerwe nawet jesli masz badz nie masz tego krwawienia.....czyli zawsze 21 dni bierzesz tabletki,a 7 dni przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rigevidon
tez mam do oddania 5 paczuszek Data waznosci do 02 2011 Zainteresowanych prosze o kontakt dadams1@orange.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×