Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniś ciekawa

RIGEVIDON jakie tak naprawdę są i Kobiecy Test Tabletek

Polecane posty

Gość alka27
Cześć dziewczyny, może i ja wyrażę swoją opinię na temat środków antykoncepcyjnych, i oczywiście Rigevidonu, choć może być ona nie miarodajna, gdyż skończyłam dopiero 1 opakowanie. Czuję się bardzo dobrze. :) Rok temu brałam Yasmine, ale strasznie bolała mnie głowa i musiałam przerwać w połowie opakowania :( Przez kilka miesięcy używałam plastrów Evra, na których temat niestety, nie wypowiem się pozytywnie. :/ Co prawda - nic mnie nie bolało, czułam się w miarę dobrze, to jednak jest strach o to, że plaster się odklei. I kilka razy to miało miejsce. Poza tym, jeśli chce się zapobiec odklejaniu, podczas kąpieli trzeba po prostu omijać to miejsce. :/ Strasznie się brudzi. Fakt faktem, nie trzeba o nich pamiętać jak o pigułkach. Ale kolejnym minusem (moim zdaniem dużym) jest cena - ok. 50 zł za 3 plastry. :/ Po plastrach zaczęłam używać Rigevidon. Mój ginekolog przepisał mi je, gdy powiedziałam mu o historii z Yasmine. Jak już wcześniej wspomniałam, czuję się bardzo dobrze. :) Nie wiem, czy Rigevidon to stare tabletki, czy nie - ważne, że są skuteczne i nie powodują skutków ubocznych, ale wiadomo, że na każdą z nas działa inczej. A, i jeszcze jeden bardzo istotny plus - Rigevidon jest naprawdę tani - za jedno opakowanie zapłaciłam 6 zł. :) Polecam Rigevidon! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga-
Hej dziewczyny!!!!! ja kończe 1 opoakowanie Rigevidonu i jestem bardzo zadowolona....wszystko jest ok. mam pytanie czy w trakcie tej 7 dniowej przerwy mozna sie kochac bez zabiezpieczenia..???? chyab przy 1 opakowaniu to zbyt ryzykowne co..>?? prosze was o szybciutkie odp.:) pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula56
PILNE! odkupie rigevidon nawet kilka listków. kontakt na maila paula-56@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dila27
pomocy W sobote dostałam okres, w poniedziałek lekarz kazał mi wziąść 2 tab Rigevidonu, we wtorek też 2 a potem już po 1. Nie mówił abym się dodatkowo zabezpieczała. Okres skończył mi się w poniedziałek. W środę odbyłam stosunek. Jak to widzicie pod względem bezpieczeństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dila27
pomocy W sobote dostałam okres, w poniedziałek lekarz kazał mi wziąść 2 tab Rigevidonu, we wtorek też 2 a potem już po 1. Nie mówił abym się dodatkowo zabezpieczała. Okres skończył mi się w poniedziałek. W środę odbyłam stosunek. Jak to widzicie pod względem bezpieczeństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska222
Ja biore te tabletki od pol roku i jestem bardzo zadowolona nie zauwazylam u siebie zadnych plamien miesiaczki sa mniej bolesne i przede wszystkim nie tyje:)no i warto przyznac ze sa to tabletki nowej "generacji" mniej wplywaja na naturalne samopoczucie i sa w bardzo przystepnej cenie!wiele razy słyszalam ze młode matki tlumaczyly sie brakiem pieniedzy na antykoncepcje ale dla mnie nie jest to zadna obrona bo na rynku jest na prawde wiele pigułek ktore sa tak tanie ze nawet w bardzo trudnej sytuacji materialnej mozna sobie na nie pozwolic!a w przypadku tych tabletek ww niska cena nie oznacza gorszej jakosci!pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła1988
Stosuje tabletki od 3miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Doskonale się czuje i w końcu nie musimy sie martwic o prezerwatywy inne srodki. Czysty sex;) Polecam wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dori23
witam dziewczyny! Byłam u mojego ginekologa po recepty i z ciekawości zapytałam , dlaczego REGEVIDON jest taki tani w porównaniu z innymi dostępnymi środkami. Odpowiedz była zaskakująca bo lekarz stwierdził, ze sam tego nie wie ale może jedynie potwierdzić, ze Regevidon całkowicie nie odbiega od innych tabletek i jest skuteczny w 100% jesli nie bede wymiotowała, brała antybiotyków i miała problemów natury kibelkowej hihi 8zł i nie trzeba już paprać sie w lateksie;) to mnie przekonuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia2222
\"jest skuteczny w 100% jeśli nie bede wymiotowała, brała antybiotyków i miała problemów natury kibelkowej\" dodaj do tego systematyczność i masz 101%!!!To naprawdę się liczy. Wtedy nawet jeśli mój facet kończy we mnie po 3 razy mam pewność bo też rozmawiałam o tym z moim ginekologiem. Regevidon jest naprawdę dobry, nie mam plamień, wyregulowałam sobie okres i nie spadło mi libido!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2_8
Od niedawna stosuje Regevidon i jestem bardzo zadowolona. Nie mam żądnych skutków ubocznych i czuje się świetnie. Kiedy się kochamy używamy też prezerwatywy - chcemy mieć 100% pewności . Ginekolog powiedział jeśli odpowiednio stosuje się tabletki można odstawić gumki. Wiem ze mojego partnera to męczy i dużo traci więc zastanawiam się czy używać tylko tabletek. Chciałam się dowiedzieć czy wy też zabezpieczacie się w jakiś inny sposób i czy Regevidon kogoś zawiódł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selenka25
Pamiętaj o tym, że ten 0.01procent nieskuteczności tabletek to kobiety które miały wymioty, biegunkę, przyjmowały antybiotyki które zmniejszały skuteczność pigułek, słyszałam od ginekologa, że kobiety z dużą nadwagą też powinny dodatkowo się zabezpieczyć . Jeśli bierzesz tabletki systematycznie o tej samej godzinie i nie zapominasz o ich przyjmowaniu możesz być pewna w 100%, że nie zajdziesz w ciąże. Po to się bierze tabletki żeby nie stosować prezerwatyw. Kochasz się wtedy kiedy chcesz i ile chcesz bez żadnych obaw. I gwarantuje ci ze twój facet będzie BARDZO zadowolony. Mamy XXI wiek a nie średniowiecze więc wystarczy poczytać POWAŻNE fora o antykoncepcji i usłyszysz to samo z ust ginekologa. Ja stosuje REGEVIDON od 2 lat i ani razu mnie nie zawiódł. Nie znam też przypadków, że te tabletki kogoś zawiodły. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola19
Kasia2_8 po co bierzesz tabletki skoro i tak używasz gumek? nakładaj swojemu facetowi od razu 3 gumki wtedy będziecie mieli megaextra safe i 200% bezpieczeństwa. Do momentu, aż cie zostawi dla innej. Średniowiecze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes_26
Brałam Rigevidon od 2 lat i tylko na początku były lekkie plamienia zauważyłam też suchość w pochwie. Po 2 listku wszystko wróciło do normy. Teraz mam przerwę ponieważ biorę antybiotyki które nie można przyjmować z tymi tabletkami. Bardzo polecam, są tanie(7,85zł) i nigdy mnie nie zawiodły. Nie stosowaliśmy z moim facetem żadnych innych zabezpieczeń. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes_26
hej dziewczyny!! Biorę Rigevidon. Mam pytanie czy mogę kochać się bez obaw, nie stosując prezerwatyw w czasie 7dniowego okresu przerwy? Dodam, że nie mam żadnych skutków ubocznych i systematycznie stosuje tabletki. proszę o pilną odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes_26
hej dziewczyny!! Biorę Rigevidon. Mam pytanie czy mogę kochać się bez obaw, nie stosując prezerwatyw w czasie 7dniowego okresu przerwy? Dodam, że nie mam żadnych skutków ubocznych i systematycznie stosuje tabletki. proszę o pilną odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala_koszalin
W czasie przerwy też można. Bez obaw!!! miłej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E.v.e
Hmm powiem tak raczej ogólnie ... Ja dopiero będę brać Rigevidon .. postanowilam zmienic tabletki na te właśnie .. Ginekolog mi pow. że po samej tabletce kobieta nie przytyje .. jeżeli ma zwiększone łaknienie to wtedy może się tak zdarzyć ( czyli po prostu żeby przytyć trzeba mieć duży apetyt :) ) więc nie chcę sobie zaprzątać głowy że po tabletkach będę wyglądać jak wieloryb ;p bo to się mija z celem .. tabletki są na coś innego a nie na tycie :) są zabezpieczeniem przed ciążą ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E.v.e
w ciągu 7 dniowej przerwy (nie licząc oczywiście okresu bo w trakcie miesiączki współżycie jest wykluczone ze względów higienicznych ) można normalnie się kochać zabezpieczenie nadal trwa .Tabletki mają słabe działanie jeżeli jesteśmy chore (oczywiście nie mówie tu o katarze czy kaszlu) .Mają słabe działanie gdy bierzemy również antybiotyki .. lub pijemy alkohol .. a co do brania tabletek to najlepiej brac o stalych porach tzn .. jak bierzemy po południu to po południu a nie rano ..a jak rano to rano .Jak weźmiemy o 15 a drugiego dnia o 14 czy 16 to nic się nie wydarzy :) nie można przekroczyć 12 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E.v.e
w ciągu 7 dniowej przerwy (nie licząc oczywiście okresu bo w trakcie miesiączki współżycie jest wykluczone ze względów higienicznych ) można normalnie się kochać zabezpieczenie nadal trwa .Tabletki mają słabe działanie jeżeli jesteśmy chore (oczywiście nie mówie tu o katarze czy kaszlu) .Mają słabe działanie gdy bierzemy również antybiotyki .. lub pijemy alkohol .. a co do brania tabletek to najlepiej brac o stalych porach tzn .. jak bierzemy po południu to po południu a nie rano ..a jak rano to rano .Jak weźmiemy o 15 a drugiego dnia o 14 czy 16 to nic się nie wydarzy :) nie można przekroczyć 12 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvia20
Po 3 dniach od ostatniej tabletki zazwyczaj dostaje okres. I do czasu samego okresu można kochać się bez obaw tzn nie stosując innych zabezpieczeń(to chyba logiczne) a potem jak koleżanka wspomniała ze ze względów higienicznych trzeba przystopować. Stosuje Rigevidon od 3 lat i jest naprawdę dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola19
"Chciałam się dowiedzieć czy wy też zabezpieczacie się w jakiś inny sposób i czy Regevidon kogoś zawiódł? " http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2416817 odpowiedz na twoje wszystkie pytania. Przeczytaj i zmienisz zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola19
"Chciałam się dowiedzieć czy wy też zabezpieczacie się w jakiś inny sposób i czy Rigevidon kogoś zawiódł? " http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2416817 odpowiedz na twoje wszystkie pytania. Przeczytaj i zmienisz zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2_5
Dokładnie to chciałam usłyszeć! Może rzeczywiście niepotrzebnie się boje. dziękuje i pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka27
Czy ktoś ma na sprzedanie Rigevidon? Obojętnie, ile listków. Kontakt na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquaria900
mam pytanko po wzięciu 3 tabletki Rigevidonu (1opakowanie) wystąpiły plamienia czy to norma czy mam biec do ginekologa ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA208899789789799878978787897
mi wlosy urosly na klatce piersiowej od tego ,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola19 bralam Rigevidon przez 2,5 roku i pomimo częstego zażywania antybiotyku, bez stosowania żadnych innych zabezpieczeń nigdy nie miałam powodu do obaw, a odstawiłam go z powodu nasilenia się migreny do tego stopnia, że miałam dosłownie kilka dni w miesiącu kiedy mnie głowa nie bolała...dwa miesiące przerwy i pojawiła się trobiel jajnika no i spowrotem hormony ale teraz juz Yaz...ale to juz inny temat Rigevidon jak dla mnie był 100% zabezpieczeniem, reszta nie tylko bo wcześniej Cilest i microgynum też, a teraz Yaz zaczęłam brać w pierszym dniu miesiączki i antybiotyk rownież w pierwszym dniu ale przy 13-tej tabletce kochalismy sie bez zabezpieczenia i wszystko jest ok...zażylam właśnie 5 tabletkę z drugiego opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrusia1572
Witam was drogie Panie. Ja mam pytanie biore tabletki rigevidon juz od 16 dni miałam stosunek po 10tej tabletce i nie mam okresu boje sie że mnie zawiodły czy jest możliwe że zaszłam w ciąże prosze o odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik21_2
Jeśli stosowałaś systematycznie nie ma takich obaw;) Plotki o 1% niedoskonałości to mit. Tak powiedział mój ginekolog. Dowiedziałam się także, że Rigevidon jest w nielicznej grupie tabletek które nie kolidują z większością antybiotyków na rynku. Jedyny minus to libido które u mnie jak i koleżanek troszkę się obniżyło. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna202
libido spada to prawda;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×