Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duszyczka we łzach

Klub skrzywdzonych dusz... szkoda że takiego nie ma bo wstąpiłabym natychmiast..

Polecane posty

Teraz to będę ja. Nawet gwiazdkę z nieba sobie wzięłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee nie wiem czy Renna nie lepiej :)chociaż bez *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego wcześniej nikt mnie nie ostrzegł? Dziś na obiad był martwy ptakj :( nie wiem co z tego będzie - proponuję nie wpuszczać tu wiedźmina więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYLKO NIE OBRAŹ sie Ptasia grypa dziś panuje, Wszystkie ptaszki likwiduje, Schowaj swego w jakąś dziurkę, by uchronić jego skórkę, Cipka jest jak izolacja, Nie zagraża Ci kastracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renna... tzn. Renka*, kiedy Ty zdążyłaś aż 602 posty pod nowym nickiem nastukać? Tu rwą włosy Amelii - niestety wychodzi TRWA, a nie TRWAM ;) Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w najbliższą sobotę o północy (każdy może nadesłać jedną propozycję), potem robimy klubowe głosowanie :) Cari, niezły wierszyk :D Ale jestem zmęczona! Idę spać, miłych wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ę - nie wiem jak TRWAM zalazła ci za skórę - choć wydaje mi się że bardzo. Osobiście uważam że jest grupa ludzi dla których ta telewizja jest potrzebna - więc niech sobie jest. Jestem tolerancyjny i nie wnikam co tam się dzieje. Natomiast czy przypadkiem nie wyśmiewamy czegoś czego się boimy? No ale może czegoś nie wiem - jak możesz uświadom mnie. Cari - hmmm, nie muszę szukać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jak co, ale akurat TV TRWAM się nie boję :classic_cool: no bo co mi zrobią? Istnienie tej TV mi nie przeszkadza, po prostu jak nie chcę, to nie oglądam. Lubię sobie tylko pożartować z Rydza i spóły :classic_cool: a to rozwinięcie o rwaniu włosów jednak mogę uznać - TRWAM można przecież potraktować jako skótowiec głoskowy. Zwracam honor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrótowiec, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .. Nie miłam siły na wpisy .. we czwatrek na pisałm MU , że tęsknię, zeby przebaczyła, ze nie umiem , bez NIGO... milczał. W piątek posłałam MU kwiaty do firmy , bez liściku .... cóż... napisał : że zwariowałam , ze JEMU kłoptu przysporzyłam ..... ON,ON ,ON.... a ja ???? gdzie ja wtym wszytskim ??? czy ON pomysłm choć chwilke jka ja się czuję .....pewnie nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyczyscili moje trwam niecanzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżna, odzywasz się i tylko rozgrzebujesz ranę, a jego to jeszcze bardziej denerwuje. Uwierz mi, przeszłam przez to, 6 tygodni tak zatruwałam życie sobie i jemu... teraz to już prawie 2 tygodni ciszy z jednej i drugiej strony, to boli, boli, że ja go już nie obchodzę, ale przynajmniej jakoś wracam do równowagi. Wszyscy mi mówią, że jemu bardziej da do myślenia, gdy się nie będę odzywać w ogóle, niż gdy się tak narzucam. Może spróbuj tak? Najpierw małymi kroczkami, pomyśl sobie dziś, że do jutra się nie odezwiesz i tak każdego dnia. Myśl o sobie, nie pozwól, żeby ten dupek Cię zniszczył, bądź silna! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się .... dziś odeślę Ci książke Pani-Halinko .... Jest mi cholernie cięzko ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łomatko, alem namięszała. Wszystko przez to, że jestem po prostu przemęczona... Gdyby nazwa tej stacji była skrótem, skrót ten funcjonujący w języku jak zwyczajny wyraz byłby właśnie skrótowcem głoskowym lub też, gdyby jego podstawą było to zdanie ze rwaniem włosów - wtedy byłby to skrótowiec mieszany głoskowo-grupowy. OK, koniec tych wynurzeń bądź co bądź nie pasujących do charakteru tego topiku :) Śnieżna, się 3m 🌻 Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ę ale nudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim :) ę - przeszły mi wszystkie posty ze starego nicku jakoś. Śnieżna - wiem, co czujesz, bo mam tak samo, ale ja się NIE odzywam. Obiecałam sobie tylko, że sprowokuję drania do jasnego olania mnie, bo nienawidzę trwania w zawieszeniu. Wiec jeszcze jeden sms bedzie, gdzieś za tydzień może. I koniec. Ciężko mi, ale to uczucie mnie od dawna niszczy. Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleż(an)ko nad wpisem Renki - jak wg Ciebie nudzę, to nie czytaj i tyle. Mam w du...żym poważaniu Twoje zdanie na ten temat :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może jak się zakłada nowy czarny nick i wpisuje do profilu ten sam adres mailowy co w starym, pewnie wówczas te posty przechodzą... Dobranoc wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oto kolejny dzień ..... siły słabną .... masakra !!! Milczę od piątku i jeszcze pomilczę conajmniej tydzień , tak z tymi problemami to mam tak samo , hahahahhaa o ironio !!!!!! Trzymajcie się laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzynkowi za🌻dzieki a dla pań🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim 🌼 chciałam podziękować za książeczkę, dotarła do mnie dziś, Śnieżna 🌼 jeśli jest ktoś chętny, to poproszę o mejla z adresem, prześlę, jak tylko przeczytam. Mejl w stopce ;) trzymajcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś Dzień Mężczyzny :) Wiedźmin, na tym topiku jeszcze życzeń nie dostałeś. Więc wszystkiego najlepszego!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka* - dzięki - ale to dzień chłopaka - a to facet w czasie przeszłym :). Ale mimo to jeszcze raz dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Halinko - powtarzam za mediami, a one mogą się mylić. Poza tym, fakt - dziś w szkole od jednej dziewczynki dostałem misia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, kobiety, panie, chłopcy, panowie i mężczyzni! :D Jak humorki! :) Mój średnio na jeża ale może być. Ostatnio coś rzadziej zaglądam tu i ówdzie ale jakoś ciężko wysiedzieć mi przed komputerem (chyb alergia na komputer :D ). Cieszę się że jesteście. :) Tak czasem myślę że jak już raz człowiek zostaje taki \"rozwalony\" od środka przez różne okoliczności losu to potem ciężko znów się pozbierać do kupy i żyć jakby nigdy nic. Nie wiem czy to w ogóle możliwe. Mam jednak nadzieję że się mylę! :) Nie wiedziałam że jest w ogóle dzień mężczyzny! Człowiek się jednak całe życie uczy... :D Dziewczyny widzę że książka cieszy się dużym wzięciem. Lepiej się po jej lekturze czujecie? Tak tylko pytam bo dla mnie trochę za pózno na taką lekturę. Renka zaczytujesz się już w tej nowej książce? Dlaczego teraz \"Renka\"? :) Kto wygrał w konkursie \"TRWAM\"? :D A jakie są nagrody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U mnie humorek bardzo dobry, chociaż ostatni tydzień w pracy (zwłaszcza jego końcówka) był cięęęężki. I dalsze też się takie zapowiadają. Duszyczko, przepraszam za brak odpowiedzi, ale ostatnio naprawdę nie miałam czasu... a dziś wyjeżdżam i będę mogła odpisać najwcześniej w poniedziałek. Konkurs TRWAM został nierozstrzygnięty z powodu braku zainteresowania. Nagrodą miała być śmieszna empetrójka. Pozdrawiam i znikam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro gwendolinko i inni duszyczko🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×