Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duszyczka we łzach

Klub skrzywdzonych dusz... szkoda że takiego nie ma bo wstąpiłabym natychmiast..

Polecane posty

Renna, hahahaha wybacz ale kto powiedział że ja jestem normalny :):):):):) . Dlaczego piszesz rzeczy oczywiste :):):), czy normalny facet by się z wami tutaj zadawał :):):). Nawet nie wiesz jak cię polubiłem za to co napisałaś :), może pod wpływem gorzały zaczniesz właściwie oceniać nie tylko mnie, ale i tamtego :). A z psychologią mam tyle wspólnego co kangury i lód na biegunie północnym :). Pozdrówka Renna, aby cię kac nie zamęczył, duża buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze... kac to mnie będzie męczył jutro............. NIESTETY. ale teraz mi w miarę dobrze, a rodzina śpi to niech tam....Nie jesteś psychologiem?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszyczki RATUNKUUUUUUUUUUUUUUU bo zwariuję!!!!!!!!!!!!!!Jeszcze ten we mnie czyta jak w otwartej księdze!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czyta ale się domyśla
głupia cipo! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jesteś głupia! A reszty nie napiszę, bo nie używam brzydkich wyrazów nawet po pijanemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czyta ale się domyśla
ja jestem facetem ale jak to czytam to mnie mdli. same pierdoły omawiacie siostrzyczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Czesc Wszystkim!! Wiecie co, bylam zdziowiona, ze na naszym topicu nikt nie wpisywal glupot, nikt nikogo nie obrazal, nikt sie pod nikogo nie podszywal a tu czar prysl. Do tego co dodal ostatni post TU sie NIE przeklina, NIE obraza innych!! (mysle, ze Duszyczki sie ze mna zgodza) My tutak sobie pomagamy a noe obrazamy sie wzajemnie!! Moze Was to smieszy, ale Nam to pomaga. A jak to czytasz to cie mdli to jest wyjscie: NIE CZYTAJ TEGO!! Przeciez nikt Cie do tego nie zmusil, zebys tu wszedl i czytal. Dla wszystkich Klubowiczek 🌻 👄 i dla Wiedzmina 🌻 Zycze Wam milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! :) Cześć 18-latko! 👄 Zgadzam się z Tobą i z tym co napisalaś! Też jestem w szoku. Nawet myślałam że to nie ten nasz topik! Informacja do tych co to weszli, czytają i oceniają jak eksperci: tutaj nikt nikogo nigdy nie wyśmiewał, nikt nie kpił, nie patrzył z góry z pozycji lepszego i tak dalej. Prowadziłyśmy rozmowy na różne tematy. Każda przedstawiała swój punkt widzenia. Wspierałyśmy się słowem i pomagałyśmy motywując się wzajemnie, czasem \"potrząsając\" kimś. Na moją sprawę patrzyły dziewczyny i pokazywały swój punkt widzenia. I to pomagało bo z czasem troszeczkę inaczej na to patrzyłam. Widziałam że jednak \"kij ma dwa końce\" a nie jeden. Topik był kulturalny, ciepły i przyjacielski.... :) Raz było gorzej raz lepiej. Jak to w życiu. WIĘC BARDZO BARDZO PROSZĘ OSOBY KTÓRE LUBIĄ UBLIŻAĆ SŁOWEM I CZYNEM aby zwyczajnie przeszły na inny temat. Tutaj jest wiele topików. wiele tematów najróżniejszych więc można i tam rozmawiać sobie. Bardzo proszę. Dziękuję tym osobom w takim razie że zabrały tutaj głos ale chciałabym aby nasz temat miał taki klimat jak dotychczas. Nam obrażanie i wyśmiewanie nie jest potrzebne. Ja też nikogo nie obrażam i nie będę obrażała więc chcę tego samego. Teraz do wszystkich kochanych dziewczyn ktore mi pomogły i pomagają nadal. Słuchajcie dziewczyny jeżeli jednak te osoby nadal zrobiłyby coś dziwnego z tym tematem to może się gdzieś przeniesiemy? 🌼 Ja mam taką zasadę że nie chce mi się i nigdy nie marnuję energii na osoby... mówiąc delikatnie..... mało bogate wewnętrznie.... :D Ę, 18-latko kochana, Cari, Darielko, Bibi i nowa gwendolinna CO O TYM MYŚLICIE? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nie czyta ale się domyśla \" - zgiń przepadnij siło nieczysta. Choć jak znam życie różne takie męty lubią się plątać za mną :(. Kultury się nie nauczysz - ale pewien minimalny poziom wypadałoby zachować. [największym moim błędem było to, że odezwałem się do ciebie, bo z idiotami lepiej się nie zadawać, najpierw sprowadzą człowieka do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem]. Renna dziecko drogie, jeśli będziesz miała te sto ...dzieści lat na karku jak ja, wówczas nieobce ci będą problemy czy to młodych panienek, czy chłopców :), więc nie dziw się, że przedmiot twojej rozpaczy jest tak oczywisty. Tylko że twój sposób postępowania prowadzi do twojej samozagłady. Lepiej zrób się na bóstwo, wyjdź między ludzi i na trzeźwo wzbudzaj porządanie u facetów, nie obiecując niczego. Nie zdobywaj, lecz każ się zdobywać, coś co dostajemy za darmo nigdy niie jest cenione, niezależnie od prawdziwej wartości. I jeszcze jedno - dlaczego dziwisz się że wiedźmin wie więcej niż inni 18-latka to chwilowe załamanie pogody - czar pozostanie tak długoj jak długo pozostaną osoby tworzące tę grupę (choć zdaję sobie sprawę że wybitnie tu nie pasuję, ale czasami lubię się pomądrzyć). *duszyczka*, nie panikuj, w najpiękniejszym lesie zdarzy się że ktoś nas.. (no dobra, zrobi kupę :) )ale to nie powód aby las poszedł pod siekierę. Zostaw w spokoju, przyschnie to nie będzie śmierdziało, a z czasem deszcze zrobią swoje. gwendolinna jaki ten świat niesprawiedliwy, w każdym razie jako przedstawiciel samczego rodu mogę ci trochę potłumaczyć sposób myślenia tego gatunku. Faktem jest że jest zgoła odmienny :). Wydajesz się rozumną istotą, powinno się udać. I na koniec, wpisujcie sprawdzone sposoby na kaca, ratujcie koleżankę, pewnie dziś głowa jej pęka. Profilaktycznie kazałbym jej zrobić prawo jazdy i co dzień jeździć gdzieś samochodem, to chyba najskuteczniejszy hamulec dla kogoś o minimalnej choć wyobraźni. Acha, picie wody nie pomaga, klinem lepiej też nie leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie zostawiajcie mnie! Naprawdę nie chciałam zepsuć topiku! Nie moja wina, że tak się do mnie ktoś odezwał. Ale nie dałam się sprowokować i nie naubliżałam mu przecież!!! Wczoraj mi było tak strasznie smutno, zaglądałam tu ale Was nie było... A wystarczyłoby jedno zdanko pocieszenia od którejś. Jakieś dyżury by trzeba robić, żeby w razie takiego doła ktoś pomógł, albo co.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, i OBIECUJĘ Wam, że od dziś będę się spijać tylko wirtualnie, tak jak dotyczczas. Głowa mnie faktycznie boli.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Po pierwsze ciesze sie, ze moge dzisiaj do Was czesciej zagladac :) Po drugie Renna nikt nie ma zamiaru Ciebie opuszczac!! A to co napisalam Duszyczka i ja bylo skierowane do "nie czyta ale sie domysla". Wiec spokojnie zawsze sie mozesz tutaj wygadac a jak ktos z klubu wejdzie na topic to sie wypowie, pocieszy itp :) Wiedzmin nie powiedzialabym, ze wybitnie nie pasujesz. Poprostu jestes tylko albo nawet az innej plci :D I tak jak napisala gwendolinna tez chetnie poczytam o odmiennych sposobach myslenia facetow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzminie...twoja rada mnie zwalila z nog!!!!!!!!!tak sie usmialam ze hej...no tak..pewnie to on pierwszy by kopnal w kalendarz, jak nastepnym razem bedzie mi zle to przypomne sobie twoje slowa:)))dzieeeki!!!buzka dla wszystkich:).....a ci co chca tu sobie pobluzgac i powysmiewac niech ida na drzewo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, Wiedźminie, tekst \"z idiotami lepiej się nie zadawać, najpierw sprowadzą człowieka do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem\" jest po prostu świetny! :classic_cool: A tak w ogóle to pozdrowienia dla wszystkich i cwietoczki 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 Absolutnie nie warto napastnikom okazywać tego, że im się udało nas wyprowadzić z równowagi. To cholernie trudne, ale warto tę sztukę opanować, bo nic tak nie wkurza agresora, jak zachowanie spokoju i \"twarzy pokerzysty\". Renna, trzymaj się jakoś i wiesz co? Z tym prawem jazdy to niegłupi pomysł. Jeśli je już masz, to wskakuj za kółko i zapuść sobie jakąś fajną muzyczkę - nie wiem, jak to podziała na Ciebie, ale mnie prowadzenie samochodu wycisza i daje mnóstwo satysfakcji. A ja mam ochotę pojeździć sobie konno, strasznie dawno już nie czułam pod sobą konia, a w terenie to ze 4 lata nie byłam! Wstyd! Jak tylko jakąś kasę zarobię, to idę na konie. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool: :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool: :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool: :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool: ;) ;) :) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ...:o...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dajecie czadu, fajnie 🌻 Renna trzymam kciuki , wiedźminie nie wiem co ci pisałam, ale nic złego na myśli nie miałamhi hi hi.duszyczko👄 ,a wszystkim uśmiech na twarz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas szefu powiedział: Jak kto chce przyjść do pracy w poniedziałek, to niech przyjdzie, a jak nie chce, to niech nie przychodzi. Więcej takich szefów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, dzięki, aż mi ulżyło. Idę się spić... do Baru wirtualnego tylko ;) Tak naprawdę to nie mam problemu alkoholowego, wczoraj mnie tylko straszny dół dopadł i nawt nie było sie komu pożalić.... Autem jeżdżę codziennie i NIGDY nie po alkoholu. Trochę mi już lepiej, niepotrzebnie temu facetowi odpowiadałam, było olać i nic nie pisać, ale to piwo mnie trochę jednak rozebralo. Trzymajcie się. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oto nastanie nowy dzień i może przynieść coś, co zmieni wasze dotychczasowe życie, tylko jeszcze nie wiecie co będzie tą iskierką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, albo się nic nie dzieje, albo nie mogę nadążyć za wami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ!!! :) Renna NIE zostawiamy, nie!!! Przecież nie zepsułaś topiku!!!!!! Tak jak napisała 18-latka to było do \"tamtej\" osoby i do ewentualnych jej następców. Lepiej aby było wszystko jasne i przejrzyste. Stąd ten mój apel. Wiedzmin ja nie panikuję... ;) Tylko wiesz... przyjdzie jeden taki \"...\" potem drugi i trzeci i w tym gąszczu będziemy wyszukiwać normalnych wpisów. A tak jest jasno i świetliście i niech gdzieś tam na zewnątrz zanieczyszczają teren. A najlepiej swój teren a nie nasz... :D Tak więc wszystko gra i wszystko jasne. Możemy dalej zajmować się tym co to nasze życie niesie.... Czekajmy na iskierki.... :) Cari! 👄 Czyli mówisz ze skrajności w skrajność? :D 🌼 dla wszystkich bez wyjątku!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*duszyczka* takie jest życie. Kupa nawozu wymieszanego ze śmieciami i czasami wyrośnie na tym jakiś kwiatek. I tak dziwne że tu się tyle czasu uchowałyście. Ale zajmujcie się dalej tym co życie niesie, ale co z tymi iskierkami nie kumam. cari100 trza być w temacie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że się nie odzywam, ale mam poważne kłopoty. Nie wiem kiedy będę mogła się tu pojawić :( ale pewnie nieprędko. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No normalnie nie mogie, nie wytrzymie!!! DARIELKA ŻYJE!!!! Komitet powitalny oczywiście nie próżnuje: rąsia buzia :) goździk 🌻* klapa... Prosiemy do nas!!! 3maj się jakoś, nie daj się i wracaj!!! Pozdrowionka wszystkim, a szczególnie dla Wiedźmina w jego dniu - Halloween ;) *Oj, to chyba jednak nie goździk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×