Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duszyczka we łzach

Klub skrzywdzonych dusz... szkoda że takiego nie ma bo wstąpiłabym natychmiast..

Polecane posty

Nic się nie martw będzie światełko u Ciebie będzie! :) Co do jutrzejszego dnia - to już tylko można czekać. Jeszcze parę godzin i będziesz wiedziała. Potem napisz co i jak. Mój dzionek taki nawet fajny. Zadzwoniła koleżanka i spotkaliśmy się we trójkę. To znaczy ona, jej przyszły mąż no i ja.... Śmiałam się z nimi i bardzo się z tego cieszę. Nie rozmawialiśmy o niczym konkretnym, ale czasem i takie luzne rozmowy są bardzo potrzebne...... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Duszyczko nie tylko u mnie zaswieci swiatelko!! Ale u wszystkich a to znaczy, ze u Ciebie tez!! :) Czeka mnie wiecej niz kilka godzin niepewnosci, dlatego, ze jutro jade dopiero oddac papiery a 25 i 26 mam egzaminy. Dopiero sie potem okaze :/ Jutro sie zapytam ile na tej uczelni jest osob na 1 miejsce. Ciesze sie, ze spedzilas milo dzionek :) I zgadzam sie z Toba, ze rozmowy o wszystkim i o niczym sa potrzebne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będę trzymała kciuki! Naprawdę. Chociaż parę minut ale może jakoś się to przyda. :) Miłe to co napisałaś ale nie wiem..... :0 Trzymaj się 18-latko! Idę spać. Dobranoc 🌼 Niech się odezwie jeszcze osoba która dziś napisała :) 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Jestem podobno czarodziejka ( :D ) wiec uwierz mi, ze u Ciebie tez zaswieci swiatelko :) Nie- Dziekuje za kciuki bo nie chce zapeszyc :) Spokojnej nocki zycze :) :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Czesc Dziewczyny!! Dzisiaj chyba jestem pierwsza... Co tam u Was dzisiaj slychac?? Ja jestem bardzo zmeczona. Strasznie cieplo dzisiaj bylo a ja zrobilam w nawiekszym upale czyli miedzy 12 a 14 zrobilam kilkadziesiat km. Dzisiaj tez Go widzialam :( Dlaczego jak Go nie widze to jestem pewna, ze powoli zapominam a jak go zobacze to momentalnie wszystko wraca?? Wiem trudne pytania zadaje. No coz z moim humorkiem dzisiaj nie najlepiej, choc sie dowiedzialam, ze na drugiej uczelni na "moj" kierunek jest 18 osob na 1 miejsce. Zawsze jakies pocieszenie. Pozdrowka i caluski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Czesc Dziewczyny!! Dzisiaj chyba jestem pierwsza... Co tam u Was dzisiaj slychac?? Ja jestem bardzo zmeczona. Strasznie cieplo dzisiaj bylo a ja zrobilam w nawiekszym upale czyli miedzy 12 a 14 zrobilam kilkadziesiat km. Dzisiaj tez Go widzialam :( Dlaczego jak Go nie widze to jestem pewna, ze powoli zapominam a jak go zobacze to momentalnie wszystko wraca?? Wiem trudne pytania zadaje. No coz z moim humorkiem dzisiaj nie najlepiej, choc sie dowiedzialam, ze na drugiej uczelni na "moj" kierunek jest 18 osob na 1 miejsce. Zawsze jakies pocieszenie. Pozdrowka i caluski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, kochane Duszyczki! Uuuuchchchch, co za dzień! Nałaziłam się jak... Byłam na dłuuugim spacerze w lesie w miłym towarzystwie i jestem kompletnie padnięta, ale mam jeszcze trochę siły, by się tu zameldować. Buziaczki jak zwykle dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Ę witamy ponownie w klubie :) Ciesze sie, ze minal Ci milo dzionek. Teraz to ja sie juz wybieram spac bo powoli zasypiam na siedzaco :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alu 23
Witam wszystkie skrzywdzone duszyczki Bardzo cierpie, nie potrafie wyrwac sie z matni, którąz funduje mi mężczyzna, z którym jeszcze jestem... Wiem, ze jesten silna, znam swoją wartość i wiem, ze sobie poradze, nawet po rozstaniu, ale to skowytanie w dudzy jest nie do zniesienia. Chcialabym yuslyszec jakies dobre slowo, bo dzis nie ma we mnie nadzieji... Jest stres i smutek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezerwistka
pociesz się u mnie jest tak samo , ale dla ciebie ode mnie to ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Czesc Duszyczki!! Alu 23 moze nie powinnam tego pisac, ale dzisiaj tez mam dola przez Niego. Rozmawialam z moja Przyjaciolka i ta powiedziala bardzo wazne zdanie dzieki, ktoremu sie usmiechnelam. Nie warto sie przejmowac facetem bo nie ten bedzie inny przeciez oni zajmuja az 50% populacji ludzkiej!! Dzisiaj ze mnie taka pocieszycielka jak zakonnica, wiec lepiej jak juz nic nie bede pisac. Na pewno wszystko jakos sie ulozy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam alu 23 i rezerwistkę. 🌼 🌼 Ciekawe czy tutaj jeszcze do nas zajrzycie..... A może już wszystko dobrze i nie potrzebny taki klub? :) W każdym razie mam nadzieję że lepiej trochę u Was..... Jeszcze raz witam nowoprzybyłe i pytam gdzie dawnoprzybyłe??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Hej Duszyczki!! Duszyczko od prawie 24 godzin nie moglas sie tutaj dostac :( Cos mi kafe szwankuje. Co tam u Ciebie slychac?? Pozdrowka i caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Hmmm trudne pytanie. Wczoraj Ę chyba byla na aerobiku, Darielka wyjechala albo tez sie nie umieja dostac na kafe :( Duszyczko jestesmy we dwie wiec klub dalej bedzie funkcjonowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze więc zostańmy narazie we dwie! :) Poczekamy na resztę dzielnie. A może i nowe osoby się odezwą? :) Nie chcę aby klub padł. Bardzo brakowałoby mi go..... :0 A jeżeli trzeba będzie go usunąć to tylko po to aby powstał nowy, optymistyczy\\ny, dla odrodzonych dusz! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Zmieniona nazwa nawet bardziej by mi odpowiadala, tylko nie wiem czy wtedy moglabym do tego klubu nalezec :( Ostatnio pisalam o siatelku w tunelu a teraz nie ma nawet mrzyzdzenia tegoz swiatelka :( I to ma byc ten moj optymizm ... Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się u mnie też czarno jak w ciemnym lesie i może jeszcze jak podczas trwania nocy polarnej...... Może kiedyś jednak uda nam się ten klub przekształcić? Bardzo chciałabym tego! :) A teraz już pójdę spać. Ty też się połóż...... Może jak pośpisz i jak jutro wstaniesz to nękające problemy wydadzą się do rozwiązania chociaż trochę? Bardzo Ci tego życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Nie wiem czy moje problemy sie wydadza jutro do rozwiazania ... Mam juz tak od kilku dni. Jak nie jedno to drugie mnie gnebi i tak w kolko. Zycze Ci spokojnej nocki i szybkiego dnia polarnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie też najdłuższego, niekończącego się dnia polarnego!!!!! :) Kiedyś znów pogadamy o tych smutkach mniejszych i większych..... Trzymaj się. Cieszę się bardzo że jesteś. Dzięki. Dobranoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
No to ze wzajemnoscia. Tez sie ciesze, ze jestes :) Mam przynajmnij komu sie wygadac :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Duchy, Duszki i Duszyczki! Faktycznie mnie nie było - ze środy na czwartek, czyli z wczoraj na dzisiaj. Jeśli już mowa o światełku w tunelu... to przyjmijcie ode mnie w darze taki dowcip: Pesymista widzi ciemny tunel. Optymista widzi światełko w tym tunelu. Realista widzi w nim pociąg. Maszynista widzi trzech debili na torach. Co u mnie: ano niestety nic, czym mogłabym się pochwalić... żyję z dnia na dzień, albo działka i aerobik, albo komputer. Dobrze, że już niedługo wyjadę nad to morze... poza tym też dostałam zaproszenie na wypad w Bieszczady, z którego się baaardzo ucieszyłam, bo mam BZIKA na punkcie gór! A w zeszłym roku nie byłam... Koresponduję sobie by komp z kilkoma istitami płci brzydkiej, z dwiema się nawet spotkałam... ale kurczę, jakoś nie za bardzo wierzę w powodzenie internetowych znajomości, mimo że znam kilka przypadków małżeństw i związków uczuciowych z randek internetowych. Wolałabym raczej poznać moją miłość w warunkach naturalnych... tylko że to mnie przerasta. Nie umiem się poczuć kobietą, nie wiem zresztą, czy we mnie w ogóle jest coś takiego jak kobiecość. Za późno zabrałam się za próbę wydobycia z siebie czegoś na kształt kobiety... czuję się jak kosmitka w makijażu, spódnicach, eleganckich ciuchach; nie umiem powabnie się poruszać, kręcić tyłkiem, rzucać powłóczystych spojrzeń, być kusząca. Do śmierci będę chyba łazić po krzakach i drzewach... Pozdrawiam jak zwykle ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrrrrrraaaa! Ę wróciła! :) Hahaha! Dowcip super! Ale fajnie że jedziesz nad morze. :) Aż się rozmarzyłam..... a Bieszczad to chyba normalnie zazdroszczę bo jeszcze nigdy nie byłam. Łaziłam tylko po Tatrach i Beskidach... Też uwielbiam się włóczyć po górach. :) Tylko jakoś te moje koleżanki to nie przepadają i jak już to teraz wyjeżdżają z mężami i dziećmi na wczasy no a sama to tak trochę dziwnie. Ale może pojadę! (Mam nadzieję że mnie gdzieś tam nie porwią po drodze ;) ) Ę nie tylko Ty czujesz się jak kosmitka w makijażu i w \"taaaaakiej oprawie\"..... Wierz mi - takich dziewczyn jest mnóstwo! Co do kręcenia tyłkiem - to chyba to najmłodsze pokolenie.... znaczy to obecnie kilkunastoletnie to najbardziej potrafi. NIe wiem zresztą... też się na tym nie znam!!!! :D Pewnie mi nie uwierzysz ale znam wiele dziewczyn starszych od Ciebie które NIGDY w życiu nie miały makijażu! I też nie rzucały powłóczystych spojrzeń a jednak ich mężczyzni (obecnie mężowie) to poza nimi świata nie widzą!!!!! Mam też taką znajomą która waży prawie 115 kg i jej mąż (a są małżenstwem już wiele lat) kiedyś mówił że on to jeszcze nie widział piękniejszej kobiety niż ona.... A patrzy na nią.... No tego się nie da opisać... Nie ma reguły kto piękny i dla kogo i w jakim stroju itd. itp.! Ile ludzi tyle gustów!! Nie wiem czy Ci odpisuję na temat. Trochę zamieszałam...... :0 Ale nic się nie przejmuj...... duszyczka też nie chodzi w powabnych strojach tylko biega w bojówkach!! :D No..... czasem w innych strojach też. :D Ale głównie na sportowo. :) Pozdrawiam wszystkich. Cari100 🖐️ 18-latko 🌼 Ę...... cieszę się że wróciłaś tu jeszcze!!!!! :) Dzięki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Czesc!! Ę tez sie ciesze, ze wrocilas :) Ja tez mialam w planach wyjechac do gor a potem nad morze. Teraz tylko zostaje morze, ale jakos mi do niego nie spieszno ... U mnie dzisiaj totalna zalamanka :( coraz blizej egzaminu i coraz bardziej sie boje :( wiem, ze do szkoly do ktorej pisalam odwolanie sie nie dostane :( dzisiaj jestem pesymistom bo widze jak narazie tylko ciemny tunel :( dobra juz nic nie pisze bo za duzo tego narezkania z mojj strony w ciegu tych kilku ostatnich dni. Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga ę ,przywieź mi proszę muszelkę, 🌼 Kochane dziewczynki witam was serdecznie :) duszyczko we łzach 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezerwistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cari100, przywiozę, a jakże :) pozdrawiam wszystkie Duszyczki i... dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey szanowny klubie :) już jestem tylko że narazie całkiem padnięta. Dzięki że klub nie ginie a raczej wspomaga się jak może. Kasiu - musi się udać - w końcu gdzieś się dostaniesz naprawdę. Duża buźka dla wszystkich pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×