Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duszyczka we łzach

Klub skrzywdzonych dusz... szkoda że takiego nie ma bo wstąpiłabym natychmiast..

Polecane posty

Gość ą
To się zdziwi bo do boju stanie ą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ą, hasłuj się! I dołączaj do koalicji ogonków! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ą
Tak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Wiem, ze to co teraz napisze zabrzmi jakby to pisala stara baba, ale wydaje mi sie, ze wlasnie osoby w stylu mojej kuzynki jeszcze nie dorosly. Jak sie dzisiaj jej zapytalam co widzi w piciu, paleniu. To ona odp, ze po kilku kieliszkach np na imprezie towarzystwo sie rozkreca i wszyscy wszystkich kochaja. No nie wiem czy tak mowi odpowiedzialna i dorosla osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I właśnie to jest u Ciebie Kasiu fajne - dowodzi, że jesteś dojrzałą i odpowiedzialną osoba... myślę, że Twój brat się przyczynił do tego, jaka teraz jesteś. Super, że są ludzie nie poddający się trendom tego świata, idący pod prąd... bo z prądem to martwe ryby płyną! Tak trzymaj! 😘 🌻 ą - yes, of course :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
To jaka jestem zawdzieczam mojemu Sloneczku. To On wplynal po czesci na moj charakter :) To co On zrobil dla mnie bardzo mi sie przydalo na rozmowie kwalifikacyjnej na studia. Mam nadzieje, ze bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno praca z potrzebującym człowiekiem jest bardzo rozwijająca, uczy dystansu do różnych spraw, innego spojrzenia na świat... tak mi się wydaje, że osoby od dziecka przyzwyczajane (nie zmuszane siłą) do włączania się w sprawy domu - pomoc \"w obejściu\", opieka nad rodzeństwem itp. wyrastają na wartościowych ludzi. Sprzyja temu atmosfera wzajemnej miłości i serdeczności w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest mój pierwszy post :) :) ) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspaniale :) jeszcze tylko musi przyjść Duszyczka prezes i pobrać wpisowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ę dzięki za kawał! Proszę w przyszłości o jeszcze! Ale się porobiło... Ę... Ą... Ę... Ą... Ę... Ą........ :D :D :D :D :D :D :D Ą witam! 🌼 I teraz nie mogę przestać się śmiać! :D Rozmawiają sobie Ę i Ą.... Czyżby to rodzina? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się wypisuję :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra lody i nawet kawa może być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Ą to jutro lody zamawiam i kawkę z mleczkiem. :D A teraz uciekam znów się pluskać. Jutro podobno będzie u nas klimat rodem z Afryki! Zamocuję chyba sobie wentylatorek do czoła. :D Narazie dziewczyny! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Cari100 macham do Ciebie! 🖐️ 18-latko a do Ciebie sie uśmiecham..... O tak: :) Dobranoc wszystkim. Ę jak wyjedziesz w sobotę to nie zapomnij o nas! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzinka - taka internetowa, ale też się rozmnaża ;) Na pewno o Was nie zapomnę... ale do soboty jeszcze parę dni, więc się jeszcze tu spotkamy. Cari100 - pamiętam o muszelce dla Ciebie :) A ja akurat lubię klimaty rodem z Afryki w Polszcze. A siostra mojej koleżanki właśnie wyjeżdża do Finlandii na stypendium... i kiedy my będziemy pomykać w sandałach, ona będzie posuwać w walonkach ;) Do jutra, wyśpijcie się dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DweŁ wyśpij się smacznie ę właśnie myślałam czy będziesz pamiętać o muszelce i tu zadziałała moja telepatia ,kolorowych snów życze dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm - znów wszystkie śpicie?? Właściwie w środku nocy to normalne - :) ą - witaj w klubie - napisz coś o sobie.. Kasiu - i tak wszystko toczy sie kołem i nigdy nie wwwiemy co i gdzie może nam sie przydać. A od początku wiedziałam że jesteś nadzwyczajna :):):) cieszę sie że wszyscy to przyznają. Duszyczko - nie ważne jak - ważne że na TWojej buźce zagościł uśmiech :) - to się udziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ein Nachtwitz... czyli kawał nocny: Jasio przechadza się po korytarzu i mówi do siebie: - to nielogiczne.... widzi to dyro i pyta - o co Ci chodzi Jasiu? na to Jasio - No bo widzi pan dyrektor, zepsułem powetrze w klasie -nauczyciel mnie wyprosił a oni tam dalej siedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszyczko kawa jest ,lody są , ale o mleku nie było mowy, no dobra niech stracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Czesc Duszyczki!! Czyzbym dzisiaj byla pierwsza?? Na poczatek pozdrawiam i witam nowa Duszyczke klubu czyli Ą :) Darielko nie wiem skad Ci sie wzielo, ze ja jestem nadzwyczajna ale juz nic na ten temat wiecej nie powiem bo znowu bedziesz mowic, ze nalegam na takie komplementy. Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ę się melduje na rozkaz :) Zaraz jadę na działkę, jutro przyjedzie bratowa z Julią - na szczęście bez brata :P uuufff!. Wracam jutro, a już w sobotę... nie mogę się doczekać! A u TzKMNW (Tego, z Którym Mi Nie Wyszło) dziś nad ranem urodził się cielaczek! Spadam, czas na mnie. Ale myślę, że należy się Wam jakiś kawał... Przychodzi mąż z pracy do domu, wchodzi na balkon, a tam jakiś goły facet. Facet pyta: \"Przepraszam, czy to mieszkanie państwa Kowalskich?\" Mąż: \"Kowalscy mieszkają piętro wyżej\" Facet: \"Ups... nie doskoczyłem!\" Do juterka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Ę Twoje kawaly pierwsza klasa :) To mi nic innego nie pozostaje jak zyczyc udanego wypadu :) Baw sie dobrze i nie zapominaj o Klubowiczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć duszyczki. ę - to ja też dokładam się do życzeń Kasi. Kasiu - dokładnie wiesz co myślę :) - a skąd wiem - moja sprawa :):):). Duszyczko - co u CIebie - czyżby udało mi się zdążyć ptzed Tobą? :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Darielko rozumiem, ze jestes czarodziejka :) A co u Ciebie slychac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję jakoś leci. Ostatnio mamy trochę gości - więc przybyło obowiązków a ubyło czasu :) ale ogólnie jest miło. No i to sprzątanie wcześniej brrrrrrrrr - ale to już przeszłość :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Darielko przynajmniej sie nie nudzisz :) Ja ide juz do lozeczka wiec zycze spokojnej nocki :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia jeśli ktoś woli to chłodnego i miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff fakt - dziś wskazane jak najchłodniejsze klimaty. Wszystkich wysłałam na miasto i mogę się porozkoszować chłodem ogniska domowego :). Cari - napisz co robisz w tak gorące lato przy kompie - szukasz zimna? :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Przechodzę od razu do rzeczy: Woooooody!!!!!! Looodu!!!!! Ochłooooody!!!!!! Powietrza!!! :D Ę będzie brakowało kawałów jak wyjedziesz. Darielko idziesz może do lodówki posiedzieć? Bo jak nie - to ja skorzystam. Potem najwyżej się wymienimy. :D Dziewczyny jak się macie w tych tropikach! :) Cari100 znów macham (resztką sił) :D 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×