Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duszyczka we łzach

Klub skrzywdzonych dusz... szkoda że takiego nie ma bo wstąpiłabym natychmiast..

Polecane posty

Cari - niie mogę odsłuchać - już dawno mam coś zepsutego w kompie z dźwiękiem - ale na tyle mało go eksploatuję - że nie bardzo chce mi się o naprawiać. Tak więc sorry - nie posłucham :). Ale fakt - lepiej się uśmiechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cari ja też nie posłucham bo mam głośniki do.... jakby to ująć... do niczego! Odłączyłam je poprostu bo mnie drażniła jakość i humory tychże (raz wydawały dzwięki a raz nie). Ale stronka piasty fajna (już kiedyś ją przeglądałam i czytałam wiele tekstów. :) Ale fajnie Darielko masz! :) Czyli będziesz na ślubie. I pobalujesz! :D Czas tak szybko biegnie. Już właściwie połowa wakacji przeminęła! Wyjeżdżacie może gdzieś? To wezcie mnie z sobą! ;) A tak na serio to chyba byłby mi potrzebny taki \"oddech\" bardzo, bardzo... No ale cóż... :o Cari jak jeszcze będziesz miała jakieś ciekawe stronki to dawaj! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wyjeżdżam - mam nadzieję że impreza się uda. Jak wrócę - napiszę - duszyczko - pilnuj topica - coby zbyt głęboko nie trzeba było szukać. Pozdrówka dla wszystkich pa:)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! No to jestem z powrotem. Było SUUUUUUUUPER!!!! Wypoczęłam jak nigdy, zabawa była przednia, tylko pogoda taka sobie... ale nie ma co nardzekać, najważniejsze, że nie padało za często i nie było bardzo zimno. Głównie chmury. Ale za to morze było ciepłe jak rzadko kiedy, poza tym kiedy nie ma zbyt dużej różnicy między temperaturą powietrza i wody, to się tak nie odczuwa, że woda jest zimna. Wróciłam dziś w nocy. Miałam wrócić wczoraj, ale nam zwiał pociąg i musieliśmy pojechać nocnym. A teraz pora się zwijać na działkę, będę jutro lub we wtorek. No to trzymajcie się ciepło, cieszę się, że nadal jesteście i topik żyje. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS: Skoro już się dzielimy śmuiesznymi linkami, to zajrzyjcie tu: rozrywka.krakow.pl/znalezione/mp3/wspanialykraj.mp3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 chyba tylko ja tu zaglądam, mimo wszystko ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cari ja też tu zaglądam.... Tylko mnie nie opuszczaj! ;) Ja nie ucieknę z pewnością! :D A tak na serio to myślę że jednak wrócą te super osóbki co tu zaglądały... Co ja mówię! Wrócą na 100% bo wiedzą że czekamy na nie! Nie wyobrażam sobie żeby mogło być inaczej. Bardzo polubiłam te nasze rozmowy, pozdrowienia, porady itd. Jak tylko załączam komputerka to od razu tutaj biegnę zobaczyć co tu słychać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja też jestem, witam wszystkich! Cholera, chyba nic nie wyjdzie z planowanego wyjazdu w góry... może jeszcze w końcówce sierpnia się uda... znowu ta cholerna szara rzeczywistość! Ale postaram się nie popadać w pesymizm i czerpać radość z tego, co można mieć na codzień. A co mi tam! :P Dziękuję komitetowi powitalnemu za ogromny bukiet 🌻ów! A to moja odpowiedź: 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 i jeszcze raz 😘! Rozdzielcie to jakoś pomiędzy siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nic nie pozostaje tylko pustka i natłok myśli i rany na sercu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Czesc Duszyczki!! Ja tutaj tez dawno nie zagladalam, ale dlatego, ze bylam na nieplanowanych wakacjach z moim Slonaczkiem :) Fakt nie bylam daleko bo tylko jakies 15 km od domu, ale bylo fajnie. Mojemu Misiowi sie tak spodobalo, ze dzisiaj postanowil ze mna spac :) Wiec albo bede pocichu pisac albo bede musiala zaraz wylaczyc kompa zeby On mogl zasnac. Mam tez dobra wiadomosc!! Od dzisiaj jestem studentka!! Nawet ze szczescia sie poplakalam :) I moge powiedziec, ze po prawie 4 miesiacach wolnego od szkoly mam wakacje!! :) pozdrowka 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to GRATULACJE, Kasiu!!!!! No, no, klękajcie narody... BOMBA!!! Teraz już chyba możesz zdradzić, jaki to kierunek? Pls! I witam nową duszyczkę na pokładzie! Mam nadzieję, że nie będzie to jednorazowa wizyta... 🌻 na zachętę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć duszyczki. No panno Katarzyno - a nie mówiłam :) - moje wielkie gratulacje :). A tak się słonko martwiło :):):). ę - witaj znów między swoimi - jak tam kontakty z ... :) - nadrabiasz po wyjeździe. Duszyczko - całe życie polega na odchodzeniu i powracaniu - narazie wróciliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18nastko GRATULACJE Ci składam i w nagrodę buziaka posyłam 👄 Ę od Ciebie z przydzziału zabrałam 👄, dzięki a to jeszcze jeden 🌼dla Ciebie, widzę, że się jeszcze nie rozpakowałaś po podróży :) :) :) Może nasz topik znowu wyjdzie na wierzch, wszystko na to wskazuje awaria u nas też czasem jest pustka i natłok myśli, ale wspieramy się tu wzajemnie ,wstąp proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Darielko, kontakty z czym/kim masz na myśli? Domyślam się, że z TzKMNW... no więc sytuacja wygląda tak, że widujemy się czasem, gadamy o drobiazgach, ale bardzo trudno mi się zdobyć na poważniejszą rozmowę - zresztą zawsze było... nigdy nie byłam zadowolona z tego typu rozmów z nim. Gdyby nie ten jeden szczegół, ułożyłoby się zapewne lepiej, bo jest w nim sporo cech, których szukam u płci brzydkiej. Jadę zaraz na działkę, wieczorem mnie nie będzie, ale jutro się znowu pojawię. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Czesc Wszystkim :) Dziekuje za gratulacje i przepraszam, ze dopiero teraz odp, ale wczoraj tak jak przypuszczlam musialam wylaczyc kompa bo moj Misiu nie umial zasnac. Ę zaspokoje Twoja ciekawosc, bo juz teraz nie moge zapeszyc :) jestem na oligofrenopedagigice. Pewnie wiekszosc z Was sie zastanawia co to takiego, wiec jest to pedagigika opiekunczo- wychowawcza :) Zreszta mozna sie bylo domyslec :) Jestem szczesliwa!! :) Pozdrowionka 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻👄 🌻 👄 🌻👄 🌻 👄 🌻👄 🌻 👄 🌻👄 🌻 👄 🌻👄 🌻 👄 🌻👄 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi dziś chodzi po głowie piosenka \"nic nie może przecież wiecznie trwać\". I choć nic się strasznego nie stało - nadchodząca jesień jakoś zaczęła mnie przygnębiać. hmm - to przeminie - jak wszystko..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Darielko zgadzam sie z Toba w 10000000% szczegolnie po tym co przed chwila przeczytala... ehhh smutne to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Kasiu, dzięki za ujawnienie sekretu :) aż mi się wierzyć nie chce, że ten kierunek był aż tak oblegany... a ja akurat wiedziałam, co to jest, bo mam trochę do czynienia z działalnością po części pedagogiczną - działam w wolontariacie w Centrum Rehabilitacji, zajmuję się niepełnosprawnymi dziećmi, niektóre są też upośledzone umysłowo. I ja już czuję jesień... słońce nisko, już tak nie grzeje... jedyny pożytek z jesieni to grzyby, które uwielbiam zbierać i nie ma dla mnie jesieni bez grzybobrania. Wszystko przemija, więc i ta jesień minie i znów będzie lato i słoneczko. Dla mnie lato mogłoby być cały rok, uwielbiam tę porę roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Kasiu, dzięki za ujawnienie sekretu :) aż mi się wierzyć nie chce, że ten kierunek był aż tak oblegany... a ja akurat wiedziałam, co to jest, bo mam trochę do czynienia z działalnością po części pedagogiczną - działam w wolontariacie w Centrum Rehabilitacji, zajmuję się niepełnosprawnymi dziećmi, niektóre są też upośledzone umysłowo. I ja już czuję jesień... słońce nisko, już tak nie grzeje... jedyny pożytek z jesieni to grzyby, które uwielbiam zbierać i nie ma dla mnie jesieni bez grzybobrania. Wszystko przemija, więc i ta jesień minie i znów będzie lato i słoneczko. Dla mnie lato mogłoby być cały rok, uwielbiam tę porę roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Kasiu, dzięki za ujawnienie sekretu :) aż mi się wierzyć nie chce, że ten kierunek był aż tak oblegany... a ja akurat wiedziałam, co to jest, bo mam trochę do czynienia z działalnością po części pedagogiczną - działam w wolontariacie w Centrum Rehabilitacji, zajmuję się niepełnosprawnymi dziećmi, niektóre są też upośledzone umysłowo. I ja już czuję jesień... słońce nisko, już tak nie grzeje... jedyny pożytek z jesieni to grzyby, które uwielbiam zbierać i nie ma dla mnie jesieni bez grzybobrania. Wszystko przemija, więc i ta jesień minie i znów będzie lato i słoneczko. Dla mnie lato mogłoby być cały rok, uwielbiam tę porę roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaale tu panują jesienne nastroje! :D Witam ciepło wszystkich! Nie smućcie się! Jeszcze jesień nie przyszła. Trzeba korzystać z lata. Ja tam przykładowo wybieram się w podróż.... palcem po mapie! :D (ale nie polecam) 18-latko miło znów Cię widzieć! 🖐️ Ciekawe co tam dziś porabiacie. :) A Ę to teraz nam ciągle gdzieś biega! ;) Ale to dobrze tak na serio. Najgorzej to zamknąć się w domu (mówię to z własnego przykładu). Cari powiedz coś fajnego znowu. :) Darielka się wybawiła na weselu a nawet się nie chwali... :P Pozdrawiam mocno. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS: Kochane dziewuszki, specjalnie dla Was szykuję coś (mam nadzieję, że) extra! Już niedługo będziecie mogły znaleźć mojej roboty zdjęcia (również te znad morza) w sieci - na stronie http://makenzen.blox.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×