Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Gość zoraaa
Elll zapomnialam napisac ci na wiosennych staraniach zebys nie martwila sie tak tym egzaminem. Napewno go zdasz i wszystko sie ulozy badz dobrej mysli:) Wiem ze to nie takie proste ale sprobuj dla malenstwa. Zrob USG zeskanuj i ladnie powysylaj nam na poczte:) Z twoja fasolka jest z pewnosci awszystko ok. Pozdrawiam i ide spac puki dzidzia nie kopie i da mi usnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
Zoraaa ma rację,nie przejmuj się tym tak bardzo.Stres szkodzi w Twoim stanie.Wszystko napewno będzie dobrze.Masz największy skarb świata pod serduszkiem,którego niektórzy nie mogą mieć.Ciesz się tym i staraj zbytnio nie przejmować.Pozdrawiam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
Elll to prawda jesteśmy bardzo młodzi,ale psychicznie czujemy się dużo starsi.Wiem,że trudno uwierzyć żeby chłopak dojrzewał tak samo jak dziewczyna,ale to prawda.Na dzidzie czujemy się gotowi a poza tym nie jestem zbyt zdrowa,więc w tym wieku ciąża będzie najbezpieczniejsza zarówno dla mnie jak i dla dziecka.Tak więc wszystko przemawia za maluchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
Ale dzisiaj ładnie!!! Sloneczko swieci :):):) Wczoraj rozmawialam z mama na temat dziecka... ...troszke sie przerazila ze mam takie mysli tym bardziej ze nie mam pracy :( Powiedziala ze to nie jest dobry pomysl i ze mamy z tym poczekac az znajde jakas prace...:( Moj misiu dosyc duzo zarabia i wiem ze poradzilibysmy sobie. Mielibysmy gdzie mieszkac poniewaz dostanie mieszkanie od mamy. Ja tak bardzo chce miec dzidziusia, ale tez chce mu zapewnic wszystko co najlepsze! ...nie wiem co robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 19 lat i wlasnie spodziewam sie dzidziusia, nie byl on planowany ale oboje znarzeczonym bardzo sie z niego cieszymy i jednym slowiem nie musze sluchac nikogo ze to za wczesnie bo stalo sie i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
Witamy cie mada86 !!! Napisz cos wiecej o sobie :) W ktorym jestes tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno powiedziec ale to bedzie jakis 4-5 tydzien, bylam wczoraj u ginekologa ale kazal mi przyjsc na badania za 2 tygodnie i przepisal kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
Cześć Mada86.Gratuluję fasolki!!!!Dopisz się do tabelki jeśli chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
Vanilia gdy dzidzia już będzie to Twoi rodzice zapomną o tym co wcześniej mówili,bo jak tu się nie cieszyć z takiego maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa.....Ula....lat19....Dzierzoniow....6 miesiac....28.09.05 2.Michelle..Kasia...lat19..Inowrocław...2cykl..@06.07.05 3.Ell........Klaudia..lat21...Jastrzębie..chyba 1 miesiac...luty 4.Vanilia84.....Iza.....21lat.....Poznań.....2cykl.....@08.07.05 5. Mada86......Magda...19lat...Chełm............1 miesiąc....luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
Masz racje Michelle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Witam dziewczynki. Bylam dzis u lekarza i powiedzial ze wszystko jest ok. Slyszalam jak bije serduszko mojej kruszynki wiec sie uspokoilam. Jednak dzisiaj okropnie sie czuje rano po raz pierwszy od 6 miesiecy zwymiotowalam chyba caly swoj zoladek:( Potwornie sie czuje...Wszystko mnie boli...Witaj Magdo🌼 Vanilia twoi rodzice napewno uciesza sie z dzidziusia a praca to nie taki duzy prblem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
No to się cieszę,że z Twoim maleństwem wszystko oki.To jak się czujesz musisz znieść,bo przecież czego się nie robi dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Wiem Michele staram sie to znoscic tylko samemu tak jakos ciezej...Ale niedlugo wroci moj kochany i mam nadzieje ze bedzie lepiej:) Mada planujecie slub??? Jak bedziesz miala zdjecia swojej fasolki to wyslij mi :) Ja mam zdjatka mojej narazie czarno biale ale sa:) Jak chcesz podaj adres to ci wysle:) Skoro teraz masz 4-5 tydzien to za dwa tygodnie powinnas byc w siodmym tygodniu ja w 7 tygodniu mialam robione pierwsze USG wiec bedziesz mogla zobaczyc jak mniej wiecej bedzie wygladala Twoja dzidzia:) Pozdrawiam. Dziewuszki nie spijcie odzywajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj byłam u ginekologa i kazał mi przyjść dopiero za 2 tygodnie, także dopiero wtedy bede miala prawdopodobnie zdjecie malenstwa:] slub planowalismy juz wczesniej, w styczniu sie zareczylismy ale ja chce na razie tylko slub cywilny a koscielny juz jak sie urodzi dzidzia:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Mada ja tez bylam zareczona a potem wzielismy slub cywilny i jak urodzi sie dzidzia wezmiemy slub koscielny wiec u mnie tak samo jak u ciebie:) Zdjecia mojej kruszynki juz powinny byc u ciebie na poczcie sprawdz. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zdjecia, sa śliczne:) tez juz chciałabym mieć zdjęcie swojej dzidzi. Teraz ide pomóc cioci w sprzątaniu bo ona też ma małego dzieciaczka, który jest kochany i to dzięki niemu tak bardzo zapragnęłam byc mamusia:] pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
Muszę się bardziej starać,bo niedługo sama zostanę tu bez swojej fasolki.Już mi się głupio zaczyna robić ;-) Sama się dzidzia nie zrobi,więc spadam(wiadomo po co).Mój boy właśnie wrócił z pracy.Pa,pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellllll
czesc,co do egzaminu wszytsko sie wyjasnilo dzis,i odebdzie sie poczatkiem przyszlego tyg:)juz sie tak nie stresuje,a do lekazra mzoe wybiore sie jeszcze przed egzaminem,napewno was poinformuje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
1.Zoraaa.....Ula....lat19....Dzierzoniow....6 miesiac....28.09.05 2.Michelle....Kasia.....lat19..Inowrocław...2cykl..@06.07.05 3.Ell........Klaudia..lat21...Jastrzębie..chyba 1 miesiac...luty 4.Vanilia84.....Iza.....21lat.....Poznań.....2cykl.....@08.07.05 5. Mada86......Magda...19lat...Chełm............1 miesiąc....luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
Dzien dobry laski! Jak sie dzisiaj obudzilam to pierwsza moja mysla bylo : Chcialabym byc w ciazy... Tak bardzo pragne miec dzidziusia! Cudownie by bylo razem z moim misiem juz mieszkac, codziennie sobie nawzajem gotowac... zasypiac przytuleni :) Nie wiem co jest ze mna ale codziennie rano czuje sie taka zmeczona, glowa mnie boli. Moze mam za malo witamin?! w sumie to nie biore zadnych, a wiem ze powinnam!!! Ide dzisiaj po folik i witaminki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłosek
Czesc Dziewczyny. Na poczatku topiku pisalam, ze tez chcialabym miec dziecko. Niestety na razie nie mam szans. Najwczesniej za trzy lata. Ale dowiedzialam sie od ginekologa, ze mam wzorowa owulacje i na pewno jestem plodna. To juz cos :) Wystarczy tylko troche poczekac. Wam zycze duzo szczescia i cudownych maluszkow. Zazdroszcze :) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
Nie martw się.Na Ciebie też przyjdzie czas jak na każdą pragnącąmieć dzidzie.Vanilia dokładnie wiem co czujesz.Też bym chciała mieć już takiego małego brzdąca w brzuszku i mieszkać z moim boyem.Niestety trzeba trochę jeszcze poczekać.Pozdrówki!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Kochane dziewczynki wlasnie dzwonil moj kochany maz i powiedzial mi ze najpozniej w przyszly piatek bedzie juz w polsce razem z nami:) Jestem w 7 niebie nareszcie bede miala sie do kogo przytulic i nie bede spala sama:) Teraz modle sie tylko zeby poroz minela mu dobrze i szczesliwie dojechal do nas. Vanilia a nie masz mozliwosci mieszkania ze swym ukochanym ani ty michele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
Przed ślubem nie możemy razem mieszkać.No chyba,że będę na własnym utrzymaniu a nie jestem.Takie jest zdanie moich rodziców na ten temat.A jeśli będzie dzidzia to będzie i ślub i wspólne mieszkanie.Wcześniej mówiliśmy sobie,że ślub weźmiemy za 4 lata,ale zmieniliśmy zdanie,bo tak długo byśmy chyba nie wytrzymali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Michele wszystko rozumiem. Zycze ci zeby jaknajszybciej wam sie udalo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Niedlugo cieszylam sie z powrotu meza do domku... Rano zadzwonil ze wraca a wieczorem ze owszem wraca ale dostal propozycje pracy i od 1 lipca jak cos to zaczyna. Niesttey praca jest poza miastem:( i w domku bylby tylko na weekendy!!! I jak tu sie cieszyc z jednego skoro zaraz znow przytrafia sie cos nie zbyt milego...Na szczescie odpowiedz moze daac po powrocie wiec razem sie zastanowimy i podejmiemy jakas decyzje...Powiem jednak szczerze ze wole widziec go co weekend niz wogole przez 3 miesiace...Zobaczymy jak bedzie... A co u was kochane jak tam staranka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
U mnie staranka trwają.Mam nadzieję,że coś z tego wyjdzie w tym miesiącu,bo już nie mogę się doczekać.Staramy się poprostu cieszyć sobą i nie myśleć o dzidzi choć to bardzo trudne,bo podobno im więcej się o tym myśli to dłużej trzeba czekać na efekty.Pozostaje nam tylko przytulać się tak częstko jak tylko się da.Kolorowych snów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Michele to bardzo dobre podejscie. oby tak dalej. Dziewczynki cos sie ostatnio obijacie:> Ja ide teraz zjesc sniadanko i czekam az w koncu ktoras sie odezwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×