Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Gość alaa
dzisiaj robilam test owulacyjny wyszla II slaba kreska to znaczy ze owulacja bedzie za okolo 2,3 dni szybko nie spodziewalam sie :) zostalo mi jeszcze 5 testowpozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym wiedzieć kiedy mam owulację,ale wiem,że przez to będę jeszcze bardziej o tym myśleć.Za jakieś 2 godzinki wolny domek :-) Rodzice na imieniny a siora do chłopaka(też ma chatę wolną) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee fajnie Ci Michelle-ja z moim Kochanie moge posiedzieś do 23 i koniec:( Alaa te testy owulacyjne to fajna sprawa. Jak bede sie już starała o dzidzie to tez pewnie sie w takie zaopatrze. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI nikt czasu nie ogranicza,ale jakbym powiedziała,że wrócę jutro to napewno by było;gdzie,z kim,po co,na jak długo ????????itd Już jestem gotowa.Teraz muszę czekać aż rodzice sobie pojadą.Mój michu będzie za pół godziny.Już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! 🖐️ Jak strasznie dawno tu nie zagladalam... Az boje sie co bedzie po kolejnym wyjezdzie, czyli jutro, bo wracam dopiero 17.07, tyyyle zdazylyscie napisac ze czytalam z pol godzinki :) Co u Was slychac??? Ja bylam u dziadkow. Wrocilam obzarta jak balonik :) Czytalam ze wymiana zdjec dalej trwa... ewma20@op.pl. Czekam na zdjatka z niecierpliwoscia. Kochane, powiedzicie mi co ja mam zrobic. Dzisiaj sa 2 tygodnie bez @, dwa testy (robilam wczoraj drugi) wyszly bardzo negatywne u lekarza bylam, hormonki dalej biore i nic sie nie dzieje. Kompletna cisza... Juz sie zaczelam stresowac, ze jakies torbiele mi sie porobily albo inne glupoty przychodza mi do glowy. Alaa i Michelle - trzymam kciuki zeby sie udalo. Uciekam sie pakowac. Dzisiaj jeszcze raz zajrze a potem dopiero po 17.07 kiedy wroce znad morza. Pozdrawiam Was mocno!! 🌻 Milego dnia laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój powinien byc pół godziny temu i jeszcze go nie ma. Mojego brata i taty nie ma w domu, ale niestety mama została, więc posiedzimy sobie z nią:) Wiecie ostatnio duuużo czytam na temat dzieci, ciąży, porodu i takie tam i coraz bardziej interesuje mnie poród w wodzie. Fajna sprawa-dziecko mniej boli, mame też i maluch nie przechodzi odrazu takiego szoku jak sie urodzi, bo jest przyzwyczajony w końcu do środowidka wodnego w brzuchu mamy. A Wy co o tym sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewma ja CI życze,żeby sie jednak okazało,że bedziesz miec swoją fasolke:) I nawet nie myśl,że możesz mieć jakieś torbiele czy coś. Miło Cie spowrotem widzieć na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berna dziekuje :) Strasznie sie martwie, bo jeszcze takiego czegos nie przechodzilam. A jesli chodzi o porod w wodzie, to bardzo bym chciala, ale moze drugie dziecko urodzic w taki sposob. Pierwsze chce urodzic silami natury, jesli bedzie mi to dane oczywiscie. Nigdy natomiast nie myslalam o cesarce. A feee nawet to slowo brzydko brzmi :D No chyba ze bedzie trzeba, bo mus to mus. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję Ewma,że wszystko będzie dobrze.Test już powinien wykazać ewentualną ciążę.JA bym na Twoim miejscu poszła jeszcze raz do lekarza i poprosiła bym o skierowanie na jakieś badania aby upewnić się czy wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle - mam sie zglosic do lekarza jak skoncze te tabletki i nadal nie bedzie @. Tylko ze to bedzie na poczatku lipca a ja wracam znad morza 17.07 wiec na pewno sie spoznie do tej kontroli :( No wlasnie tak sobie mysle, ze gdyby byla dzidzia to test juz by to wykazal. A ja nie mam ani dzidzi ani @. Dziwne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaksja
Emma od jak dawna straszasz sie zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ewma wyslalam ci moje zdjecie :) wogole ktos sie tu pode mnie podszywa!! podpisuje sie \"nafii\"- dupek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Jaksja. Nie staram sie :) Po prostu zyje chwila :) To jest na zasadzie - cokolwiek ma sie zdarzyc to sie zdarzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natii moje foteczki wlasnie do Ciebie leca :) Milego ogladania :) Zaraz uciekam na zakupy z moim misiaczkiem po zaopatrzenie na wyjazd. Ale jestem jeszcze ze 20 minutek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Ewma :) ty rowniez jestes niezla laseczka ;) ja tez bede zaraz uciekac bo ide na koncert!! a co do twojej @ to nie mam pojecia co ci poradzic, faktycznie dziwne to jest! ale glowa do gory, na pewno bedzie si :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to ja juz uciekam. milego wieczoru zycze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natii -dzieki, jak to sie mowi?? Nie ma innego wyjscia :) Nie, tak serio. Co chwile czuje ze @ nadchodzi a potem cisza. Milego koncertu i swietnej zabawy. Ja tez juz zmykam. Pa dziewczynki!! 3majcie sie mocno i badzcie dzielne cokolwiek bedzie!! Odezwe sie po powrocie, no moze troszke szybciej. Zycze Wam owocnego staranka i samych sukcesow a propo staranka :) Nie piszcie za duzo, bo bede czytac 2 dni :P 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
witam kolezanki!! Ewma nie mart sie !! spozniajacy sie okres juz 2 tygodnie to juz cos! mysle ze jednak go nie dostaniesz przez najblizsze 9 miesiecy czego Ci zycze! Michell fajnie masz, chata wolna pozazdroscic u mojego zawsze ktos siedzi ale pokoj ma daleko wiec nie jest tak zle :) Berna pewnie ze te testy to fajna sprawa nie wpadlabym na to ze owulacje mam tak szybko, napisz z jakim skutkiem zadzialaly :) jaksja witamy nowa kolezanke - chyba nalezysz do starajacych sie?? natii nie przejmuj sie my i tak wiemy ze jestes natii a nie nafii :) ok rozpisalam sie i tak nie zdazylam wszystkiego napisac, jutro dokoncze slodkich snow o fasolkach zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
oj mialo byc napisze zamiast napisz (to do Berny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Szkoda,że Ewma znowu nas na chwile opuszcza. A A u Was co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w taki piekny poranek ;) ja zaraz jade na plaze sie troszke poopalac :) pozdrawiam cieplutko i zycze udanego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wstałam.Cóż to była za piękna noc :-) Za dwa tygodnie michu będzie miał wolną chatę na tydzień.Będzie super!!!!!!!!!!!Jadę z jego rodzinką dzisiaj na chrzciny.Mała miała je wczoraj,ale wczoraj była impreza dla dziadków, chrzestnych i znajomych a dzisiaj dla reszty rodziny.Znowu zobaczę to maleństwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje piersi już strasznie odczuwają zbliżający się @ Ten okropny smak już minął.Tylko dlaczego tyle czasu przed @ zaczęły boleć mnie sutki???Śluzu praktycznie nie ma.Jestem pewna,że nici z tego miesiąca :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwierdziłam,że nie będę pisała już na innych topikach,bo tam za dużo jest czubków.Rodzice właśnie wrócili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pół godzinki jadę.Znowu zobaczę maleńką i może ją potrzymam :-) Jest śliczniutka!!!!!!!Nikt tu nie zagląda????No w sumie jak można siedzieć przed kompem skoro taka piękna pogoda za oknem???Pozdrówki!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam a tu rzadnego wpisu nie ma???Co się z wami dzieje???Rozumiem,że są wakacje,ale mogłybyście zajrzeć choć na moment.Pozdrawiam.Pa,pa,pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko jak ja sie spieklam na tej plazy dzis :/ siedziec nie moge bo mnie wszystko boli :( cos czuje ze dluga noc przede mna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie pustki sie tu ostatnio zrobily :( dziewczynki odezwijcie sie czasem!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie ktoś się odezwał :-) W tygodniu chyba pojadę do przyszłej kuzynki z michem na noc to napatrzę się trochę na małą.Dzisiaj prawie cały czas przespała,ale i tak jest cudna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×