Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Berna nawet nie zdajesz sobie sprawy jak ten czas szybko Ci zleci.Zakończenie w kwietniu,więc długo do szkoly się nie chodzi.Wolnego w międzyczasie te jest trochę.Żaden rok szkolny jeszcze tak szybko mi nie minął jak ten.A matura???No cóż,stres miałam tylko przed ustną.Jeśli ktoś umie dobrze \"lać wodę\" to wszystko dobrze zda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi ja nic tam nie wpisywałam.Wpisałam datę porodu,wybrałam suwaczek i kliknęłam Create Ticker.Potem kopiujesz z drugiej ramki drugą linijkę do png.Nie wiem dlaczego Tobie nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
Oj Berna, nie smuć się. SZkoła, matura a potem studia, to dla mnie bardzo miłe wspomnienia. Wiadomo, że matura to stres ale pamięta się długo, a takich "egzaminów maturalnych" na studiach jest bardzo dużo i mozna się do tego przyzwyczaić. A jednak okres nauki w liceum i czas studiów wspominam bardzo miło. A czas zleciał szybciutko i 5 lat studiów to dla mnie tylko miłe wspomnienia. Także popatrz na to z tej strony, że teraz czynnie uczestniczysz w tym, co za jakiś czas będziesz miło wspominała i do czego będziesz chciała wrócić, choćby na chwilę.A jeśli chodzi o pogodę, to nie jest tak źle. Ja osobiście wolę taką niż afrykańskie upały, bo tam się ledwo oddycha i nawet po prysznicu człowiek nie czuje się świeżo, bo zachwilę juz cały się klei. A u nas w Polsce jest przynajmniej przyjemny chłodek. Także główka do góry. No a z soistrą na pewno niedługo sie zobaczycie. Teraz będziecie za soba tęsknić, ale za to jaka będzie radość przy najbliższym spotkaniu. :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Michelle jak tylko szef sobie pojdzie to jeszcze raz na spokojnie wszystko zrobie :) pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati dzięki. Ja wczoraj też pogodziłam się z moim Kochanie :). Czasem nawet inteligentni faceci są totalnie tempi. Nie wiem czemu im trzeba tłumaczyć wszystko co każda kobieta rozumie po dwóch słowach... ech ;) Co do metod naturalnych to wiadomo jak to z nimi jest. Szczególnie po hormonach które kończe za tydzień. My sobie będziemy uważać tak sobie ;) a jak te metody okażą się super wybitnie skuteczne, to celowo zaczniemy starać się od lutego :D. Napewno o tym jak rozwija się sytuacja powiem Wam natychmiast :). Berna ten rok szkolny to będzie tylko migawka. Ja roku w którym zdawałam maturę w ogóle nie pamiętam. Pamiętam, że były wakacje. Jakiś tydzień później matury próbne, kolejny tydzień matura i znów wakacje. Dla mnie to wszystko zamknęło się w jednym miesiącu a nie w 10... Będzie dobrze zobaczysz. Tą maturą to dorośli robią totalną histerię, a jak przychodzi co do czego, to się okazuje, że to taki większy sprawdzian, na którym jeszcze nauczyciele pomagają ile sił, żeby tylko ich ukochanym uczniom dobrze poszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Berna! Witaj Mati26! KSI :-) Miło,że jesteście.Będziemy mogły sobie porozmawiać,ogólnie o wszystkim.O kłopotkach,o sprzeczkach z ukochanymi,o nastrojach.Nie tylko o śluzach,szyjkach i suwaczkach :-) I najważniejsze-razem będziemy czekać.Berna,super postępujesz.Wykazujesz się wielką dojrzałoscią,że chcesz zdać maturę,że myślisz o studiach.W dzisiejszych czasach to bardzo ważne.Przyłączam się do opinii Ksi i Mati.Maturka minie raz dwa,ani się obejrzysz.A że na studiach takich maturek w każdej sesji jest kilka,to szczera prawda :-) Do wszystkiego można się przyzwyczaić i z wszystkim poradzić,jak się bardzo chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berna ja w tym roku tez mam maturke i za bardzo sie nia jeszcze nie przejmuje. Obecnie sen z oczu mi zmywa 2 wrzesnia. Kurcze abym za pierwszym razem zdala prawko. To moje marzenie, a pozniej nawet jak bede w ciazy to sama sobie bede mogla jezdzic do lekarzy, gdzie tylko mi sie zapragnie. Moze slyszeliscie o wirtualnej ciazy, a jak nie to zapraszam na www.grzenda.pl. Moje dzieciątko tam ma juz 58 dni. Pozdrawiam i zycze wszystkim szybkiego zafasolkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
Witaj Bluebell21. Fajnie, że do nas dołączyłaś, niestety mnie wtedy nie było, ale wszystkie wpisy nadrobiłam i poznałam Cię nieco. Ale dzisiaj nudy w pracy. Chyba zaplanuję dzisiejszy wieczór, żeby dzień nie był stracony? Dziewczynki, a może wy mi poradzicie co można byłoby zrobić fajnego, szalonego albo romantycznego. Jak macie jakieś pomysły to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bluebell:) Dziewczyny dziękuje Wam za te wszystkie wpisy o maturze-skoro wszystkie mnie zapewniacie,że nie jest tak strasznie to z pewnością macie racje:) Mati26 widze,że chcesz wynagrodzić Mężowi Twoje ostatnie humorki:) Może jakaś romantyczna kolacja przy świecach i muzyce? Wprawdzie żaden oryginalny pomysł, ale może być sympatycznie:) Wiecie na mnie moje Kochanie sie wczoraj pogniewało, bo zobaczyło w moim pokoju róże od mojego byłego chłopaka, na którą ja wogóle nie zwracałam uwagi... I niech mi ktoś powie,że tylko kobiety sie wściekają o byle co..Na szczęście już mu przeszło. Ja teraz siedze i próbuje wymyślić jakiś ładny wierszyk,żeby wpisać sie Młodej Parze w pamiętniku, ale nic mi nie przychodzi do głowy, taka ze mnie \"poetka\". Od niedzieli już wszyscy sie powpisywali, tylko nie ja, a wierszyki z neta mi sie nie podobają. Za chwile musze jeszcze zrobić liste rzeczy potrzebnych mi do szkoły. Chciałabym żeby te wakacje trwały cały czas, bo jak przyjdzie rok szkolny to podejrzewam,ze moje spotkanie z Dawidem zostaną dosyc poważnie ograniczone:( Pocieszam sie tym,że jeszcze tylko rok, potem studia i może zamieszkamy razem:) Bluebell, a Ty sie gdzie podziewałaś? Matitka ja tez niedługo zapisuje sie na prawo jazdy.Przyznam sie szczerze,że jak narazie nie jestem nawet zapisana, a już sie boje,że nie zdam:( E tam-narazie umiem ruszać, hamować, jazde na jedynce mam już opanowaną, a i czasem zdarza mi sie dwójke wrzucić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam ja opanowana, ale boje sie tych instruktorow, bo nie wiem co im siadzie na glowe. A i troszke boje sie placu, bo te linie mnie dobijaja. No ale jak nie za pierwszym razem to za drugim zdam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziurka1
BBCode, UBBCode™ or PseudoHTMLvv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za cisza.Jutro zaczynam 10 tydzień :-) Rano jadę z michem do Torunia zawieźć papiery do szkoły.Po drodze do domu zajedziemy z pewnością do jego rodzinki.Będę jak zawsze podziwiać maleńką Kornelkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie spiochy!! co tam u Was slychac ciekawego? ja jestem w pracy narazie moge posiedziec w necie wiec korzystam :) zajrze tu pozniej moze ktos odpisze 👄 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam Asiulak Twoja tempka?? mi dzisiaj podskoczyla do 37.3 z 37.1 jeszcze takiej wysokiej nie mialam :) odezwijscie sie spiochy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:D nie podłamałam się. mocna baba jestem:) byłam u gina na 8 i mam duży pęcherzyk graffa,który dopiero pęknie,a temperatura mi spadła dziś do 36.3. Ide podziałać z moim kochanie,a wieczorkiem mam zacząć brać LUTEINę i chyba jej na wywołanie narazie nie wezme,bo w poniedziałek wyjeźdzam nad jeziorko,ale czy tak moge? Niechciała bym tam mieć @ bo jade pod namiot na 4 noce i tylko jezioro do mycia się:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam do domku.Papiery złożone.We wrześniu czeka mnie jeszcze test i wyniki.Oczywiście tradycyjnie byliśmy u mojej przyszłej babci a potem u przyszłej kuzynki.Dostaniemy od niej łóżeczko,ubranka i różne takie tam do dziecka.Wszyscy nam coś proponują :-) Wszyscy twierdzą,że będziemy mieli córeczkę.Przekonamy się dopiero w marcu,bo do samego końca nie chcemy zanć płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia poczekaj, okres pewnie lada dzien przyjdzie. Ja miałam brać luteine aby wywołać też miesiączke, ale tydzień poczekałam i ją dostałam. Ty jak już masz ten pęcherzyk Graffa to jakoś na początku możesz mieć owulacje. Pozdrawiam wszystkie i jak się macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulak
Czesc dziewczyny,Evi mierze teraz codziennie tempke,dzisiaj mialam 37,1 to juz chyba nie jest zle.Jak na razie to nie mialam jeszcze mdlosci rano ale za to zgaga mnie troche meczy przez cale dnie.Acha z ciekawosci zmierzylam wczoraj temperaturke w poludnie,mialam 37,7.A jak tam twoje samopoczucie Evi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze sie odezwalas Asiulak!! mnie macza zaparcia hmmm :( a poza tym od czasu do czasu cos poboli mnie brzuszek jak na okres ale bardzo delikatnie tem mierze zawsze rano i o tej samej porze po poludniu wynik nie jest miarodajny ale widze ze jedziemy na tych samych temkach :) tak wiec oficjalnie Ci GARTULUJE!!!! ❤️ (zawsze mowilas ze jeszcze nie gratulowac :-P a Ciebie mecza jakies bole?? Michelle czy ty tez obliczas ile dni do tego 29?? ja codziennie lukam na kalendarz jakbym nie wiedziala :-P Asiulak kiedy do gina idziesz? zrobi sobie suwaczek taki jak ja mam w sercach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulak
Do gina wybieram sie 11 wrzesnia dopiero,nawet nie mam od kogo zasiegnac opinii o tym ginekologu ale mam nadzieje ze nie bedzie zly skoro terminy ma zajete az do 11,wczesniej juz mnie nie wepchnal.Mnie tez czasmi pobolewa brzuch,dosyc czesto, tez tak delikatnie i krociotko.Suwaczek sobie juz probowalam zrobic ale jakos mi nie wychodzi,nie wiem jak to skopiowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj kiedy miaalas ostatnia miesiaczke i co ile dni wystepowal okres to postaram sie zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulak
Ostatni okres mialam 19 lipca,raczej regularny co 28 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ale fajnie wyliczylo mi Twoja date porodu o 1 dzien szybciej niz moja :) oto Twoj suwaczek: http://bd.lilypie.com/V6ftp2/.png jezeli chcesz aby pokazywal sie zawsze jak cos do nas napiszesz musisz zalozyc swoje konto opisz w skrocie jak to ma wygladac : -spojrz na gore znajdziesz taki napis PREFERENCJE kliknij na to -wybierz A ze nie posiadasz jeszcze profilu bedzie tam takie cos :kliknij tutaj: i tam wejdz -wybierz sobie nick, haslo -na dole masz takie cos jak sygnatura stopka i wklejasz adres ktory Ci podalam powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulak
Dzieki Evi za suwczek,ale ze mnie tepak,dalej nie wiem na jaka strone wejsc zeby pokazaly sie "preferencje"?Moze jak Piotrek wroci to cos z tym zaradzi.Ide teraz robic obiadek.A jak tam Evi u ciebie z zachciankami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×