Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Gość alaa
witajcie laseczki!!! przepraszam ze sie nie dozywalam tak dlugo ale wszyscy u mnie w domciu wyjechali akurat ten tydzien przypadal na staranka i.... jakos nie znalazlam czasu :( mikuch u mnie nocowal codziennie i bylo super zreszta oswiadczyl mi sie :) teraz jestem w pracy na stazu :( heh nie jest tak zle wieczorem postaram sie cos wiecej napisac :) pozdrawiam was PRZYSZLE MLODE MAMUSIE http://www.snugglepie.com/ezb/193892.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nikt nie pisze? Vanilia84 podobno miala dzisiaj testowac?? czyzby ze szczescia zapomniala podzielic sie nowinka II kreseczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki odezwijcie sie!!! ja sie nudze w pracy zaraz zaczne czytac zaleglosci a duzo tego jest :) poczekam az wyjdzie wspolpracownik to bez stresu bede mogla czytac bo tak ciagle po cos przychodzi i patrzy ukradkiem :-P pozdrawiam ps ja juz sie zaopatrzylam w 3 testy ciazowe z allegro mam nadzieje ze sie przydadza :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zmykam juz :( niestety nie bedzie mi dane poczytac waszych wypowiedzi bo szef wzywa a pod wieczor rodzinka przyjezdza :( ale jutro tez jest dzien :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Zrobilam test...i niestety 1 krecha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A myslalam ze nie bede musiala kupowac podpasek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wieczorem mialam taka zgage ze myslalam ze to objaw ciazy ...bylam pewna... brzuch mnie tak bardzo bolal, zbieralo mi sie na wymioty. A dzisiaj 1 wyrazna rozowiutka kreska i ani sladu na druga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być jeszcze za wcześnie, weź poczekaj na @ jak jej nie będzie za 2-3 dni to znów testuj. A ten test, bo ty masz bobo to rozbierz y wyjmij sam ten pasek ze środka i pójrz pod kontem w świetle lempki. U mnie widać II krechy wtedy,ale nie wiem czy to ciaza czy nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia, @ mialam 12 lipca a owulacje jest mi ciezko obliczyc bo mam bardzo nieregularne miesiaczki. Raz cykle 28-dniowe , raz 33-dniowe. I badz tu madrym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jesteś o 4 dni odemnie,bo ja @16.07 Poczekaj jeszcze,bo jak masz tam miekko i mokro to dobry znak. Mojej koleżance pokazał dopiero kilka dni po terminie @ i to za 6 razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja sie czuje jak na @ Rozebralam caly test i patrzylam na ten pasek przy oknie i niestety nie widze zadnej drugiej kreseczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie wiesz kiedy była owulacja to nie za bardzo. ja ostatnio miałam 34dc owulację,a @ po 47 dniach,a teraz miałam 12/13 dc,a Ty mogłas mieć np.18 czy 19 i dlatego jeszcze za wcześnie spróbuj rozkręcić ten test i powiedz czy też cos widzisz,bo może zawsze tak jest,że cos w świetle widać i nie potrzebnie mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spróbuj przy lampce, ja go widze nawet teraz,ale test zrobie później ok 15 jak @ nie przyjdzie,bo jeśli jestem to hormonu bedzie więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz co gdyby sie tak zastanowic to w sumie z moim misiem tylko 3 razy bylo tak do konca... bal sie moj aniolek :D 1 raz bylo 2 dni po okresie 2 raz 16 dnia cyklu (27 lipca) 3 raz 2 sierpnia ...a ja glupia liczylam na ciaze! ...fakt faktem sexilismy sie baaardzo czesto ale nie tak do konca :( ...no coz pozostaje mi jeszcze poczekac ale nie zalamuje sie! ...i mojego miska nie bede ponaglac, jak bedzie chcial do konca to prosze bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testu się nie rozkręca.Nawet jak wtedy będzie widoczna druga kreska to nie bierze się jej pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIECKO TO DUZE WYRZECZENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIECKO TO DUZE WYRZECZENIE
BARDZO CHCIALAM MIEC DZIECKO,MARZYLAM O TYM I ZASZLAM W CIAZE NIESPODZIANIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIECKO TO DUZE WYRZECZENIE
COZ Z TEGO ... CALA CIAZE BYLAM SAMA PONIEWAZ MOJ FACET ZNALAZL SOBIE INNA NA SAMYM POCZATKU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prztkro mi naprawde ze tak sie stalo :( ...ale poradzisz sobie! duzoo jest matek samotnie wychowujacych dzieci! Glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia, czy ja dobrze zrozumiałam, że Twój mężczyzna się boi i nie kończy w Tobie? Nie sądzisz, że w tej sytuacji jednak nie jest gotowy jeszcze na dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michelle ja rozkreciłam,ale ona nic w sobie nie zmienił,a całego w portwelu nie bede mieć i cały czas od wczoraj jest taki sam:) jak sie dziś czujesz Michelle? Pogłaszcz swój brzusio odemnie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ksi, tez tak mysle... mowi ze chce, ale sie boi... ale mysle ze skonczyl we mnie bo wiedzial ze bardzo tego pragne. Powiedzial ze jak dostane @ to dobrze i jak nie dostane to tez dobrze. Czyli nie jest gotowy, a ma 27 lat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze że nie jest gotowy, więc powinniście mimo wszystko poczekać.Ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ciezko mi jest to zrozumiec, ze nie jest gotowy bo jestesmy tyle lat razem i on tez ma juz \"swoje\" latka ...i ciezko mi jest sie z tym pogodzic, ale chyba tak naprawde nie mam wyjscia... dzieki ksi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×