Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Ja miałam owu z piątku na sobotę tydzień temu, (bo w sobotę byłam na usg i był pęknięty i ginka powiedziała, że jeszcze widać płyn , więc owu była w ciągu ostatnich 24 h. ) I nie testuję, bo wiem, że za wcześnie, a minęło 9 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka2323
Marla mi chodzilo, ze w przyszlym tygodniu (( w czwartek dokladnie) bede robic test z apteki bo bety nie bede miala jak zrobic. Zle sie wyrazilam, sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee Amefa a ja sadzilam ze jestes wiekszy juz grubasek ;))) ile jest kg na plus ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa - zajefajny brzuszek. I fajnie wygląda z tym tatuażem:) Ja w ogóle lubię oglądać brzuszki ciążowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz juz jest troche wiekszy. Mam wrazenie, ze z dnia na dzien coraz bardziej rosnie :) Narazie mam 3 kg na plusie od wagi sprzed ciazy, ale czuje sie jakbym 20kg przytyla :P Dziekuje za mile slowa i trzymam kciuki za Wasze brzuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tatuazu to juz go nie widze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni miesiac jest fajny, co tydzien plus kg ;))albo i lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Justynka ja @ dostalam 30kwietnia więc dzisiaj jest 8dc, wróciłam do wiesiołka, oprócz tego witaminki i norprolac, dzis wyjątkowo nie mam apetytu na czekolade, zjadłam kostke dla tradycji codziennej:) W weekend była u nas psiapsiółka z narzeczonym i do teraz odczuwam skutki siedzenia do 3nad ranem przy winku, chce mi sie spac jak diabli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! odebrałam dzisiaj wyniki FSH- 6,50 mlU/ml , LH- 4,02 , PRL- 24,04 , mieszcze sie w wartosciach referencyjnych. ALE ... zobaczcie na to anty TG - 676,00 (wart.refer. 0-60 IU/ml) , anty TPO - 400,10 (wart.refer. 0-60) to jakas tragedia chyba az takie duze... W czwartek bede miała jednak HSG. Ciekawe dlaczego kazali mi przyjechac w srode rano miedzy 7-8 a w czwartek zabieg. Przeciez bede miała bez znieczulenia. Teraz zaczynam siać panike :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka2323
Moglabym godzinami gapic sie na takie brzuszki... Amefa bardzo ladnie wygladasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka2323
Ania a na co sa anty TG i anty TPO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa śliczny brzuszek i tatuaż. Mój M to ma bzika na punkcie brzuszków ciążowych, uwielbia patrzyć na kobiety w ciąży , nie mówiąc o przytulaniu się z taką- jak na razie to jego marzenie, może mi się uda mu je spełnić:)? Co do testowania to ja poczekam na spokojnie, nie nastawiam się na wielkie cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
hmm.. dziwne te wyniki a miałas robione wcześniej inne hormony tarczycy? TSH, T3 i T4? bo ja w nedcie znalazłam coś takiego. "Przeciwciała anty-TPO to przeciwciała przeciwtarczycowe. Do ich produkcji w organizmie dochodzi w wyniku potraktowania przez układ immunologiczny komórek tarczycy jako obcych. W wyniku tego następuje uszkodzenie tkanki tarczycy, przewlekłe zapalenie gruczołu, zaburzenie jego funkcji (niedoczynności lub nadczynności tarczycy).Jest to badanie krwi wykonywane zazwyczaj jednocześnie z badaniem stężenia tyreoglobuliny oraz w przypadku niepokojących wyników wcześniejszych badań TSH, T3 i T4. "http://portal.abczdrowie.pl/przeciwciala-anty-tpo http://portal.abczdrowie.pl/przeciwciala-anty-tg Tak patrząc na twoje wyniki to teraz ja sie zaczynam bać jaki będzie mój wynik TSH za 2 tyg. i czy nie zrobić sobie tez T3 i T4 Moja mama choruje na tarczyce(zawsze zapomne tylko czy to nadczynność czy niedoczynność), niby nie jest to dziedziczne ale może lepiej sprawdzić za jednym zamachem niż jechać za dzień czy dwa znowu do laboratorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka2323 TG i TPO to hormony tarczycy ja mam niedoczynnosc tarczycy. MyszkaM86 miałam robione TSH w tamtym roku 2,76 mIU/L ( norma własna 0.40-4,90) to było ok . A 2 lata temu jak robiłam badania to wyszło mi ze mam zapalenie gruczołu tarczycy. A ze poźniej wyszło wporzadku to myslałam ze jest dobrze a widocznie spowrotem to samo. Chyba juz wiem dlaczego nie miałam @ 3 mies. Skoro reszta badan jest ok , nie mam zadnych torbieli ani innych narosli wiec TA plaga robi mi spustoszenie w organiźmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka2323
Myszka dzieki :) a w ktory dc najlepiej zrobic prolaktyne, bo mam zamiar zrobic na wlasna reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka2323
Ania przynajmniej znalazla sie przyczyna, wyleczysz sie i juz z gorki bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania robiłas te badania prywatnie czy przypadkiem na NFZ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Biedronka, mi nigdy gin nie mówiła o żadnym konkretnym dniu w którym trzeba prolaktyne zbadać więc badam kiedy mi pasuje:) byle by było ono nie po wysiłku i na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka2323 mam taka nadzieje , dziękuje :) Justa27a wszystkie robiłam prywatnie za 5 zapłaciłam prawie 140 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj zrobilam tylko prolaktyne bo sierotka wybrala sie w piatek (3dc) ale zapomniala i najadla sie rano .... eh a nigdy praktycznie nie jem sniadan w domu ;) ale maz akurat zjadal sniadanko i tak ladnie zapochnialo ze az sie skusilam i ja ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
hehe znam ten ból, ja mam największy apetyt zawsze jak sie wybieram do badania krwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka2323
To w nastepnym cyklu sobie zrobie ta prolaktyne, narazie sobie odpuszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Ale miałam lekturę do nadrobienia po pielgrzymce :) Powiem wam że Rzym piękne miasto Świątynie, Bazyliki robią wrażenie, byłam w miejscach śmierci i przy grobach św. Apostołów i Męczenników przeżycia duchowe nie do opisania. Pamiętałam o modlitwie za WAS :) teraz czekam na owoce modlitwy i pielgrzymki. Dzisiaj byłam u gin dostałam bromka i luteinę, dzisiaj zaczynam 1/4 tabsa bromka a luteine mam zacząć 3 dni po owu czyli 3 dni po szczycie objawu śluzu płodnego i/lub 3 dni po skoku temperatury, przy długich i nieregularnych cyklach nie wskazane jest sztywne trzymanie się szablonowego dnia cyklu. zobaczymy jak to wyjdzie, ostatnio owu miałam ok 21 dnia dzisiaj 11 dzień i jeszcze nic nie rośnie, będę sie dokładnie obserwowała i testowała testami LH. Amefka śliczny brzusio:) ściskam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do słodyczy to ja jestem słodyczomanką, ale trzeba będzie chyba się trochę ograniczyć. tylko jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponownie dziekuje za komplementy :) Chcialabym juz Wasze brzusie ogladac :P Psioszka na pewno spelnisz marzenie meza :) Yvonka sie za wszystkie pomodlila i to w takim miejscu... Teraz tylko dwie kreski na testach maja byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
witaj w klubie pożeraczy słodkości Yyonka:) ja chciałam sprawdzić sobie cukier w zeszłym miesiącu ale jak mi babka w laboratorium wywaliła ponad 60zł za 2 badania to mi sie odechciało:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka a jakie to mialo byc badanie? Ja mialam badany poziom cukru na czczo i placilam 4zl chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Amefa moja siostra ma termin porodu jakoś w lipcu i do marca to brzusio sie tak nie wyróżniał a teraz to z każdym dniem robi sie coraz większa kulka:) z początku był to dla mnie przygnębiający widok a teraz zaczynam sie cieszyć z tej małej istotki która niedługo sie pojawi w domu. i znów zaczyna mnie ciągnąć do małych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
takie zwykłe zbadanie poziomu cukru, nawet sie nie pytałam bo moze faktycznie byłoby to tylko pare złotych. u mnie zrobienie bety kosztuje 35zł, porażka jakaś:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×