Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Super Slonce :) Teraz odpoczywaj i w poniedzialek powtorka bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja przed chwilą wróciłam ze szpitala przyjechała po mnie karetka po północy dostałam plamienia później trochę krwawiłam zrobili mi usg a tu bum nie ma żadnej ciąży przecież byłam w poniedziałek na usg to mówił że ciąża 100% może dlatego mi wyszła beta negatywna zrobiłam sobie pretest i jedna krecha ja już nic nie wiem mam już dość nie krwawię mam tylko brudny śluz w środku nic mi nie leci a jakby to była @ to by normalnie była a już się cieszyłam że będę mamą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki robiłam dzisiaj pink test ale tak teraz myślę po co tamten lekarz kazał mi robić badania te co się robi w ciąży i chciał założyć kartę ciąży skoro jej nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Czarna tamten lekarz musiał byc pewien bo inaczej kazałby ci przyjść za tydzień czy dwa na dodatkowe potwierdzenie. z drugiej strony te objawy na @ tez nie wyglądaja, przeciez nie trwa kilka godzin. kurcze a może to kolejne poronienie?:( wcześniej testy były dodatnie przecież, lekarz też sie czegoś dopatrzył. sama nie wiem co sie mogło stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem to wszystko dziwne widziałam na własne oczy dzisiaj usg nie była tam nic widać ale teraz już zaczełam krwawić chyba normalną dostanę @ już nic nie zrobię z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawostka....
nie mam do niego nr tel jedynie mogę iść jutro do niego bo będzie w szpitalu ale nie wiem czy to ma sens jak krwawie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem już po badaniach, nawet nie była taka zła w smaku ta glukoza ale do teraz czuje jej posmak. dziwi mnie tylko jak to jest możliwe że z krwi na czczo cukier mam 89 a zanim wypiłam to świństwo to piguła sprawdziła poziom z krwi z palca mi wtedy wyszło 75-skąd ta różnica i to aż taka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce bardzo,ale to bardzo Ci gratuluje! Mam nadzieje, że wszystko się poukłada i przeżyjesz piękne 9 miesięcy! Czarna nie ważne czy krwawisz, leć do lekarza i dowiedz się co się dzieje. No to ciąża za ciążą, chyba tylko ja na polu bitwy zostanę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka nie zapominaj o mnie:) ja czuję że zostanę tutaj najdłużej:( Czarna Twój przypadek jest bardzo dziwny. Może warto powtórzyć bete? Jednak wynik z krwi pewniejszy niż test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Slonce super gratuluje teraz trzymamy wszystkie kciukasy:) dziewczynki pamietajcie jeszcze o mnie ja tez tu jestem i czekam licze ze jak ten worek sie rozwiazal to i mnie cos skapnie;) ja mam 10 dc zaczynamy przytulanki z moim m;) lekarz kazal mu zazywac andro..... Znaczy sie witaminki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeszcze ja tu zostaję. Od roku jestem z wami na forum, choć nie udzielam się ostatnio, to czytam was. I GRATULUJĘ przyszłym mamusiom. Jestem w szoku, że tu ciąża za ciążą. My z mężem trochę luzujemy w staraniach. Ale w styczniu mam zamiar iść do ginekologa.... Jeju.. strasznie wam zazdroszczę...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzubrys
Słońce serdeczne gratulacje! Teraz już wszystko musi się udać, trzymam kciuki! Czarna może to wczesne poronienie kurcze. Też przez to ostatnio przeszłam, beta mi rosła powoli a na usg nic nie było. Teraz minęły już 2 tyg, beta już prawie całkiem spadła. Od następnego cyklu, o ile mam nadzieję gin pozwoli, ruszam znów ze starankami, psychicznie jestem gotowa, chciałabym jak najszybciej zajść, bo sądzę że ciąża wynagrodziłaby mi tą stratę. Także na pole boju dziewczynki dołączam się takźe ja. Czarna radziłabym zbadać ponownie bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
kurcze czarna dziwne to wszytsko ja bym poszla do twojego gina.A co do placu boju to ja tez zostałam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti a co u Ciebie? Pozdrawiam Was Dziewczynki. Mnie dzisiaj w nocy strasznie bolał brzuch. Jak na @. Byłam wręcz pewna że dostałam. Ale nie.. Dzisiaj jak już emocje trochę opadły to znowu wrócił strach. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce jestem pod wrażeniem ;-) tylko szybka idź do gina bo z tego co pamiętam to powinnaś dostawać jakieś zastrzyki. Co do bólów na @ to jak jej nie ma to wszystko ok, dużo dziewczyn czuję się jak na @ a jednak nie dostaje :-) ale rozumiem Twój strach, za dużo przeszłaś.... U mnie wszystko ok, zastanawiam się czy wszystko jest w porządku bo oprócz silnych wieczornych bólów głowy nic nie czuję, rano czuję się świetnie, w ogóle nie mam wymiotów, nic mnie nie boli, nie wiem ale się boję. W poniedziałek wizyta, wszystko się wyjaśni.... Słońce przepraszam że wspominam ale cały czas mam w głowie Twoją smutną historię i chyba dlatego mam stracha... Czarna strasznie dziwne to co si,ę z Tobą dzieje, daj znać co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ja pamiętam że mając jeszcze w pamięci sytuacje Słońca miałam ogromnego stresa idąc na genetyczne usg. Słońce a może powinnaś brac coś rozkurczowego?kiedy idziesz do gina? ja miałam dziś wieczorem wizyte, nasz szkrab ma już ok.33cm i 760g-także raczej przebije rozmiar ubranek 56:) teraz M ma zadanie bojowe namawiać córcie na obrót główką w dół bo narazie zapowiada sie cesarka(bo jest główką do góry) ale ponoć do 2kg jeszcze sie obracają dzieci także ma jeszcze troche czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mój przypadek faktycznie może napędzić stracha. Ale pamiętajcie że każda ciąża jest inna, i to co u jednych jest normą u drugich już nie musi. Dlatego nie sugerujcie się żadną historią tylko ufajcie swojej intuicji i swoim przeczuciom. Beti Ciebie głowa może boleć od wysokiego progesteronu. Myszka, Malutka się na pewno obróci. Jeszcze ma dużo czasu ;) Mnie tak mocno brzuch bolał tylko wczoraj w nocy. Później pobolewało podbrzusze ale po bokach a wiem że to wiezadła macicy i to norma. Na razie łykam magnez przeciw skurczom, biorę luteine i dużo leżę. Mój gin jest chwilowo nieosiągalny, ma jakieś wykłady czy coś i będzie we wtorek. Wtedy do niego zadzwonię. Beti dobrze pamiętasz, gin mówił że od początku następnej ciąży będę musiała brać zastrzyki przeciwzakrzepowe. Wierzę że będzie dobrze. Musi być. :) Coś ostatnio Pełnej, Asi i Yvonki tu nie widać.. Ziutka,trzymaj się. Jak widzisz na tym forum coraz więcej cudów się zdarza ;) Chyba święty Idzi postanowił zadziałać ;) A Yvonka dopomogła pielgrzymką ;) Psioszka, Justynka mocno trzymam kciuki :) zresztą za wszystkie trzymam a Wy trzymajcie za mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce ogromne gratulacje, ale niespodzianka, ostatnio same niespodzianki na forum, super, oby coraz więcej takich wieści było.... Czarna, tulę Cię mocno, może jeszcze nic straconego, idź do ginka, czasami przy macicy dwurożnej jest krwawienie z któregoś roga...więc może to jeszcze nie koniec Przesyłam fluidki ciążowe aby było tu na forum coraz więcej ciąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocno trzymamy kciuki za Was Słońce:) wiem ze jeszcze troche czasu ma na obrócenie się,ale przez to że już teraz jest dłuższa musi jednak zrobić to szybciej bo potem sie już nie okręci. Chcielismy poród rodzinny ale jak nie da rady to trudno, ważne żeby Mała przyszła na świat cała i zdrowa:) Słońce ja też teraz zamiast luteiny już biore magnez z potasem-to sie nazywa asparaginian extra i jest bez recepty, może lekarz też ci to przepisze jak już sie do niego dodzwonisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ale juz duza Wasza corcia! Trzymam kciuki, zeby zrobila fikolka :) Sa pewne cwiczenia, ktore pomagaja dziecku sie przekrecic. Znam jednak kobite, ktorej dziecko pozostalo glowka do gory mimo cwiczen :p Bedzie co ma byc, byle sie zdrowa urodzila. Cesarka nie jest az taka zla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
Hej Dziewuszki, Slońce moje seredczne gratulacje kochaniutka ;-) ściskam i całuje mocnoooo!!!!!! ślij do nas te wiruski ciążowe ;-) ja jeszcze troszke chora, ale jest lepiej :-) dodatkowo remont w domku ... Pozdrawiam was dziewczynki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×