Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Psioszka wszystkiego najlepszego i prezentu na Gwiazdke:) Justynka fajnie że udało sie troche popchnąć do przodu przygotowania:) i ciesze sie że jesteś teraz pozytywnie nastawiona:) U mnie od 6 zaczął padac snieg, ale jest ledwo -1 więc długo nie poleży, mimo wszystko widok sniegu cieszy mnie jakbym była małym dzieckiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
psioszka wszystkiego naj naj abys dostala upragniony prezent pod choinke!myszkam u mnie napadalo chyba po kolana tego sniegu wiec tak jak ty ciesze sie jak dziecko i nawet wczorajsza chandra mi troche przeszla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich psioszka wszystkiego naj spelnienia marzen no i prezentu pod choinke:) dziubrys przykro mi trzymaj sie serduszkiem jestesmy z toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie depresyjka minela trzeba dzialac:) dzis 7dc od 5 biore clo mam nadzieje ze pomoze i dostane prezent na nowy rok :) wszystkim zycze udanego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
Psioszka wszystkiego naj naj najlepszego, spełnienia tego marzenia największego :-) U mnie 9 dc, ale odpuszczam w tym miesiącu bo oczywiscie jestem chora :-( zapalenie oskrzeli, temperatura wysoka :-((( i rozpoczęcie remontu mieszkania, aby do Świat się wyrobić ... zapisuje sie dziewuszki na przyszly rok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
kejtunia szybkiego powrotu do zdrowia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Czarna ale numer :) gratuluję Psioszka najlepszego Justynka terminy NFZ powalające, trzymam mocno za Was kciuki aby sięm udało :) 11 grudnia mam usg genetyczne, oczywiście stres mi towarzyszy. Buzki dla WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia rozumiem twój stres, też sie bałam jak diabli genetycznego ale przynajmniej mogłam dłużej popatrzeć na maluszka:) napewno wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psioszka wszystkiego najlepszego, zwłaszcza my wiemy czego ...;-) justynka widać że licząc na NFZ doczekalibyście się następnych świąt i nie wiem czy byscie się wyrobili z przygotowaniami... masakra... dobrze że zdecydowaliście się iść prywatnie. ja dzisiaj odebrałam wyniki, i jak nie urok to .... w badaniu moczu na normę poniżej 130 ja mam 976 jednostek bakterii !!!!! nie wiem co to oznacza, nie wiem czy iść jutro do rodzinneg czy czekać na wizytę u gina którą mam w poniedziałek. A moze to nic groznego... prosze napiszcie jak ktoras z Was tez miala problem z bakteriami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ja bym pobiegla do rodzinnego! ;) Ja bralam na drogi moczowe Urosept, bo tez mialam problem. Warto tez jutro powtorzyc badanie (prywatnie to koszt 5zl). Trzeba pamietac, zeby przed sikaniem do kubka sie podmyc itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti u mnie w badaniu moczu nie ma dokładnych liczb tylko np. że sa liczne albo bardzo liczne. jeśli morfologia nie wykazała zbyt dużego skoku leukocytów (generalnie w ciąży ich poziom jest nieco wyższy niż normalnie) a w moczu też ich nie ma albo jest niewiele to sie nie przejmuj. Ja za każdym razem mam bakterie w moczu, na szczęście bez leukocytów i gin mi mówiła że to mogą być po prostu bakterie które dostały sie do próbki ze skóry. Oczywiście dla świętego spokoju możesz spytać rodzinnego co on o tym sądzi, tylko nie zapomnij dopowiedzieć że w ciązy jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak amefa mówi, jak przed oddaniem moczu sie podmyłam rano to wynik pokazał mniej bakterii. zobaczymy jakie wyniki będą teraz w piątek, najbardziej obawiam sie czy i o ile drgnął poziom hemoglobiny, 2 miesiące brania żelaza powinny pomóc-no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Dziewczynki. Psioszka wszystkiego naj. Beti zrób jeszcze raz badanie ale pamiętaj żeby trochę się wysikac ;) podmyc się i dopiero do kubeczka. Koniecznie jałowego z apteki. A bakterie w moczu w ciąży to niestety dość powszechny problem. Może dostaniesz furagin. Nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba forum nam troche zawiewa ta zima ;)) kiedys nie nadarzylam Was czytac w pracy a teraz cisza ;)) mam nadzieje ze grudniowki ostro pracuja aby miec wymarzony prezent pod choinke ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti dla świętego spokoju zapytaj rodzinnego albo zadzwoń do swojego gin i spytaj co dalej z tymi bakteriami w moczu, czy leczyć. Justa no faktycznie mało ostatnio tutaj wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się wpiszę. U mnie @ od wczoraj, ale nie było zdziwienia ani rozczarowania. Muszę teraz tylko skontrolować co z moim torbielem. Słońce a jak u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka u mnie ok. Mam dzisiaj 25 dc, więc @ sie spodziewam w sobote lub niedzielę. W innym cyklu czekałabym do testowania a w tym.. dupa. Ale za to święta za pasem, czas przygotowań, rodzeństwo z dziećmi się pozjeżdża to nie będe miała czasu myśleć o staraniach. Następne dni płodne wypadają mi na koniec świata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce to w ramach przerwy w porządkach i przygotowaniach do świąt skoczysz z M do wyrka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka wrecz przeciwnie to z pelnym brzuszkiem skoczy ;)) przy stole powie... przepraszamy na pol godzinki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ja cie podziwiam:) ja nie nazwałabym tego że mam zaległości w przytulankach ale przez te początkowe problemy ciężko mi sie było przemóc do seksu i nadal jest on delikatniejszy, bardziej ostrożny niż przed ciążą, no ale jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×