Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

cześć dziewczyny jak tam samopoczucie dzisiaj?:) u mnie ok leci pomału najgorsze są nudności i wymioty rano, odrzuciło mnie od kawy a piłam tylko jedną dziennie i to rozpuszczalną ale już nie mogę hehe do lekarza mam dopiero na 17 może dostanę zdjęcie z usg z maluszkiem w następnym tygodniu idę na badania dostałam skierowania od lekarza mam zrobić morfologie i inne takie standardowe badania w ciązy ale się martwię jak mi krew pobiorą gdzieś złapałam łupież rózowy to jest choroba skóry mam całe zgięcie wysypane tam gdzie krew pobierają byłam u dermatolog taka wysypka utrzymuję się do 6 tyg ale na szczęście nie jest groźna dla kobiet w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Czarna 14741 ja też miałam to dziadostwo, musisz się nie przemęczać, brać ciepłych kąpieli, nie stresować bo to wszystko ma wpłtyw że może cię dosypać jeszcze więcej Ja na poiczątku nie wiedziałam co to i brałam ciepłe kąpiele jeździłam na rowerze sprzątałam w domu i przezywałam stresy i bayłam dosłownie cała wysypana coś strasznego nawet na powiekach miałam. Trzymajcie się ciepło dziewczynki i wszystkiego dobrego z okazji Mikołajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ja zawsze byłam amatorką słodkiego a do 12tyg. nie mogłam nawet oglądac reklam na ktorych była czekolada albo batoniki bo od razu mnie mdliło:) na szczęście tylko kilka razy wymiotowałam. Mnie pomagały słone paluszki i herbata ze startym świezym imbirem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka słodkie to ja mogę jesć cały czas :) codziennie tata kupuje mi eklera hehe bardzo je polubiłam ale i tak mam smaka na ogórki kiszone czekam aż mi teściowa przywiezie :) ale co dziwne piersi mnie nie bolą są pełniejsze i czasami swędzą ale nic poza tym ale za to krzyż mnie boli jak trochę postoję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna najwyzej pobiora Ci krew z dloni;) Ja mam takie schowane zylki i jak pielegniarka nie mogla sie wkluc to z dloni brala ;) Tez sie mecze z lupiezem, tylko mi lekarka okreslila jako lupiez bialy. Kazdej jesieni i zimy wysypuje mi ramiona. Pomagal mi zwykly szampon przeciwlupiezowy, ale w ciazy nie wolno uzywac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycie szamponem przeciw łupieżowym za bardzo ci nic nie da to samo przechodzi a widzisz w ciąży nie można, natłuszczaj to balsamem albo oliwką wtedy łagodzi swędzenie i mniej się skóra łuszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pomagalo mycie szamponem, ale nie wiem czy mamy taki sam rodzaj lupiezu :p Moj byl okreslony jako bialy, a kosmetyczka powiedziala, ze to pstry :p Dermatolog przepisywala mi mnostwo drogich masci, a kosmetyczka doradzila Nizoral :) Nizoral pomaga, podobnie jak inne szampony tego typu. Bardzo dobry byl tez Dercos z Vichy. Tylko wlasnie wyczytalam, ze nie wolno w ciazy uzywac Nizoralu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kiszone mówisz, ja mam tylko czasami zachcianke na kiszona kapuste więc wiadereczko w lodówce jest na wszelki wypadek:) ale raczej słodkie teraz za mna chodzi:) a co do eklerów...ja też na początku mimno awersji na słodkie miałam na nie ochote:) własnie narobiłaś mi apetytu:) jutro jak będe wracała z badań to sobie kupie. jak zobaczyłam dzisiaj ile tej glukozy mi wsypią do kubeczka to faktycznie chyba nawet lukier przy tym wysiada:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ty mnie nie strasz, już sie nasłuchałam jakie to okropne i boje sie jak diabli tego badania. mam jednak wielka nadzieje ze tak jak w przypadku hsg okaze sie ze strach ma wielkie oczy a wcale nie będzie tak źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mam pół cytrynki wyciśniętej do słoiczka i jutro ją przemyce do kubeczka:) może cos pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w poprzedniej ciazy wypilam cala glukoze - nastepnie ja zwrocilam i Pani kazala mi wypic jeszcze jedna.... masakra ... juz mam ciarki jak pomysle ze czeka mnie to w najblizszym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jestem w szoku. Wczoraj byłam na kontroli po zapaleniu płuc. Lekarz dał mi skierowanie na rtg płuc. Zapytał czy jestem w ciąży lub czy mogę być. Powiedziałam że się staramy, że w sobotę powinna być @, ale raczej ten cykl jest stracony. Stwierdził że strzeżonego Pan Bóg strzeże i kazał zrobić test lub bete. Dziś 27 dc. Zrobiłam test bo stwierdziłam że szkoda czasu i drogi po to by przekonać się że beta 0,2 . Ale test jest pozytywny! Test 10 praktycznie od razu pokazał 2 kreskę. Nie po czasie.. Od razu pokazał grubą drugą krechę.. Wierzycie? Bo ja nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę teraz. Siedzę w kalendarzu i liczę. W tym cyklu nie zwracałam uwagi na objawy dni plodnych. Ale przytulanki były 5 dc. A później dopiero 17 dc. Już jak byłam prawie zdrowa. Możliwe że owulka mi się przesunęła? Boże.. Mam nadzieję że tak bo te antybiotyki i gorączka.. Ale niemożliwe że była 5 dc bo to dopiero mi się @ skończyła.. Dziewczynki... Co ja mam myśleć? Nawet luteiny nie brałam, a od jakiś 5 dni bolą mnie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonce pewnie ze mozliwe ;)) ciaza przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie Troszeczke w tym cyklu odpusciliscie i byc moze ze sie udalo ;)) Bylby super prezent na Mikolajki ;))) Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miła Pani z laboratorium mówiła że się postara i zrobi mi wynik wcześniej. Mam przyjść po 12. Jeszcze godzinka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinnnia
słońce gratulacje!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce! Szybko rob bete i pisz nam tutaj wysooooki wynik! Ale sie ciesze! :) Bedziecie mieli wspaniale swieta :) Nie mysl teraz o tym kiedy zaszlas w ciaze, tylko o tym, ze w niej jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Dziewczynki. Amefa beta 74 w 27 dniu cyklu. Póki co nie mogę dodzwonić się do gina. Próbuje wyluzować, ale zaskoczeni jesteśmy totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
słonce gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×