Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

myszka w czerwcu tamtego roku miałam 98, w w styczniu tego roku 88 i to ostatnie nie było na czczo. Boję się że będę miała cukrzycę ciążową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja sie tez balam, ze zwroce ta glukoze, ale ostatecznie mi smakowala :p Wez sobie wode, czasem pozwalaja odrobine popic;) Beti nie martw sie na zapas. Dieta cukrzycowa jest bardzo zdrowa i sie nie tyje duzo ;) Pewnie, ze nie jest latwo, ale skoro nie ciagnie Cie do slodkiego, to moze nie bedzie tak zle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti a może to był jakiś błąd w laboratorium? jak może tak cukier skoczyć nie jedząc słodkiego?trzymam kciuki za lepszy wynik dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi gin mówiła że smiało moge sobie wcisnąc pół cytryny bo nie wpłynie to na wynik i że mam powiedzieć żeby rozrobili ją w pół kubeczka a nie w całym. i planuje przyjść już z wyciśniętą w słoiczku bo siostra sie użerała z pigułą w laboratorium żeby mogła choc kilka kropel cytryny dodać. Ponoć też najlepiej wypić ją za jednym przechyleniem kubeczka i małymi łyczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja tez slyszalam o tej cytrynie, ale nie dodawalam. Smakowalo jak lukier :-) ALE! Nie ma takiej slodyczy, ktora bymnie zemdlila... Cukier niestety moze byc taki wysoki, nawet jesli Beti nie je slodyczzy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak lukier mówisz... przy piernikach troche sie go najadłam:)ale tu napewno będzie większe stężenie. mnie słodkie raczej też nie jest w stanie zemdlić, prędzej bita śmietana,ale pożyjemy zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj już na szczęście 88:-) dlaczego taka różnica? Nawet już znam odpowiedź. Przedwczoraj na wieczór wypiłam pół litra soku pomarańczowego, podobno był naturalny. A więc nie tylko słodycze tak podnoszą cukier. Kamień z serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff no to super:) ale ci stracha ten soczek napędził:) wiem że alkohol tez podnosi cukier ale w twoim stanie ta mozliwość oczywiście odpada:) swoją drogą 70jedn. więcej przez pół litra soku?aż strach pomyślec co by było gdybyś wypiła go więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciekawe z tym sokiem pomarańczowym. Ja w ciąży piłam kilka litrów dziennie soku wyciskanego z pomarańczy i na szczęście cukier był w normie. Kupowałam 10 kg pomarańczy i starczały mi na 1, góra 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla powiem Ci że ja sobie tez obiecałam że już nie będe kupować tych w kartonie tylko będę sobie wyciskać z pomarańczy, przynajmniej będę wiedziała co piję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - ja nawet nie piłam dla " zdrowotności". Ja po prostu byłam kompletnie uzależniona od soku naturalnego z pomarańczy. Jedyna pamiątka zachciewajek w ciąży. Nawet o 3 w nocy idąc na siku , droga prowadziła przez kuchnie po sok z pomarańczy, droga powrotna z resztą też:) Po porodzie przestałam wyciskać. Mąż się śmiał, źe dobrze że nie żyjemy za komuny, bo nie wie skąd by wtedy wziął takie ilości pomarańczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
dzien dobry wszystkim rowniez naprawde tu ucichło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa jak tam twoje zdrówko, wykurowałaś się? Beti jak sie czujesz? Słońce, Justynka co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
mnie wlasnie odwiedziła wstretna @ dzisiaj dzwonie i umawiam sie na badanie na wrogosc sluzu moze tutajjest cos nie tak i juz od stycznia zadnych badan zadnego monitoringu mam chyba juz dosyc tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie jakas ciesza tutaj ;)) ja juz w pracy kibluje ;( a tak dobrze bylo ;)) jeszcze kaszel mnie meczy ale jak to stwierdzil moj szef ..choruje bo nie chodze do pracy ...wiec mam nadzieje ze wyzdrowieje teraz ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzubrys
U mnie niestety potwierdziły sie moje przypuszczenia. Słaby przyrost bety zapowiadał poronienie. Boze jak mi źle, 2,5 roku starań, chwila szczęścia, a teraz rozpacz. Czy zawsze musi być pod gorke, czy nigdy się nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzubrys strasznie mi przykro wiem co czujesz:) przepraszam ze tak wyskakuję ale byłam dzisiaj u lekarza i jestem w 6 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubrys strasznie mi przykro! Czarna nareszcie!!! Trzymam za Ciebie i maleństwo mocno kciuki, dbaj o siebie! Udało się wreszcie- czyli grudzień już dla mnie odpada, więc styczeń biorę na siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubrys strasznie mi przykro! Czarna nareszcie!!! Trzymam za Ciebie i maleństwo mocno kciuki, dbaj o siebie! Udało się wreszcie- czyli grudzień już dla mnie odpada, więc styczeń biorę na siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzubrys
Czarna gratuluje! Dbaj o siebie i maleństwo. Ja podejrzewam ze przyczyna mojego poronienia mogło być promieniowanie elektromagnetyczne, bo nie wiedziałam że w ciąży jestem. Ech co za życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna gratulacje:) trzymam kciuki za twoje maleństwo żeby sie tam mocno trzymało przez 9 miesięcy:) Psioszka to niepowiedziane że na forum może być tylko jedną ciąża na miesiąc więc nie rezygnuj ze starań w grudniu, będzie dobrze:) Dzubrys przykro mi że tak to sie skończyło:( mam nadzieje,że wkrótce dzidziuś znów będzie sie rozwijał w twoim łonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzubrys przykro mi ;( kurcze nie dosc ze sa problemy z zajsciem to i z utrzymaniem dzidziusia ;( niesprawiedliwy ten swiat CZarna super wiescie Ja dzis bylam tez na wizycie ale nie mialm USG tylko dla odmiany KTG ;))) suuuppper odglosy bijacego serduszka ;)) ehhh ale aby poogladac dzidziusia musze czekac do 18 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ja jeszcze ani razu nie miałam ktg robione. ale na genetycznym i na połówkowym usg lekarz najechal na serduszko i słyszałam kilka sekund jak bije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna gratulacje:) ale jak to w koncu sie stalo z ta beta??pamietam ze w labarotorium wyszlo ze nie jestes w ciazy a testy wychodzily pozytywnie,wiec byla pomylka w laboratorium??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na to wygląda że był błąd jednej dziewczynie wskazywało na 14 tc a była w 6 tc także pomyłki się zdrarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:-) Czarna gratulacje! Dziubrys bardzo mi przykro, jakie macie teraz plany?? U mnie nic szczególnego, od tygodnia brzuch boli na @, wczoraj zaczęło się brązowe plamnienie. Dziś 31 dc więc @ się rozkręci. Wczoraj byliśmy z M w poradni genetycznej. Pani nas poinformowała że na wynik kariotypu czeka się 4 miesiące. Paranoja. Dziekuję za taki NFZ. Oddaliśmy co prawda krew ale od razu pojechaliśmy zrobić to badanie prywatnie. Wyniki za 5 tyg. I wtedy ruszamy z procedurą. Widzę już światełko w tunelu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka trzymam za Ciebie mocno,mocno kciuki! Musi się udać! U mnie też bz, 9dc nic się nie dzieję. Dalej chodzę na terapię i powoli dochodzę do siebie.Od dłuższego czasu zaniechałam branie kwasu foliowego, ale dziś zrobiłam sobie prezent urodzinowy i wzięłam tabsa- a może się uda i pomoże?:) Miłego dnia dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×