Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość Natala3
Myszka s ile miesięcy na Paulinka? Czy karmisz piersią? My mamy etap nie spania w dzień i wiszenia na mamie. Drzemki po 15 minut i pobudka. Noce trochę lepiej. Bo od 21 do 1-2 śpi w łóżeczku. Potem ląduje w moim łóżku na jedzenie i śpimy do 4 potem jemy i śpimy do 6 a potem różnie albo śpimy do 8 albo kwękamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka pare dni temu zaczęła 5miesiąc :) Jesteśmy cały czas na piersi. Znam to,u nas czasem też sa takie dni dlatego chusta jest wybawieniem,można wtedy spokojnie zrobić sobie coś do jedzenia. Malutka czasem sie obudzi raz,bardzo rzadko 2 razy w nocy a tak to śpi od 20-21 do 7 Ona już starsza więc też tak w dzień nie śpi,z reguły 2drzemki po godzince,na dworze potrafi czasem i ponad 2h a tak to drzemki regeneracyjne po 15-20minut sobie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Myszka a od kiedy tak Ci ładnie śpi w nocy? Czekam kiedy mój zacznie spać nad ranem. Może jesienią jak będzie ciemno będzie. A jedzonko już wprowadzasz nie czekasz do 6 miesiąca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Natala pamiętam że z Emilką to tak fajnie nie było ze spaniem,bo i ciężka do usypiania (zmieniło sie dopiero ok.2,5roku) a bez pobudki spała ok.5-6miesiąca a po 8m-cu jak pojawił sie ząbek to już do dnia dzisiejszego 1-2pobudki. Paulinka z kolei zaczęła budzic sie tylko raz w 3miesiącu a po 2tyg.już dopiero własnie o tej 4-5.00 i teraz potrafi nawet do 7 Nie czekam do 6miesiąca z rozszerzaniem menu,zaczęłam od kaszki żeby sprawdzić czy wogóle coś poza mlekiem zaakceptuje a po drugie dalej walczymy z kupą (już mnie to męczy) albo luźna albo 3dni nie robi i czasem tak jakby stękała ale brzuch miękki. Dzisiaj Emilka koniecznie chciała Małą karmić i aż sie serducho rozpływało jak widziałam jak szeroko otwierała buźke do tej kaszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Myszka jak tam rozszerzenie diety córeczki? Ładnie je? Co już jej podawałaś i w jakich ilościach? Chcę podpytać bo za kilka miesięcy u nas się to zacznie. Już nie mogę się doczekać. Leti jak samopoczucie? Gotowa na przywitanie córeczki? Mój synek ładnie rośnie. Już nie jest taki łakomy jak wcześniej. Szybciej się najadą i jak go ponownie przystawiam to płacze wiec staram się go wyczuć by nie zmuszać do cyca jak nie chce. Drzemki ma krótkie bo po pól godziny i wstaje. Nawet na spacerku dłużej nie pośpi. Dziewczyny kiedy przesadziłyście dziecko z gondoli do spacerówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L_E_T_I
Hej, u mnie chyba już zaczyna się coś dziać, pojawiły się upławy brunatne i skurcze ale takie jak na okres i co 1 godzinę jak na razie o 19 mam podjechać na szpital na KTG i badanie :) Zobaczymy jak dalej się wszystko potoczy. Trzymajcie kciuki żeby to było już to i dobrze się skończyło. Buziaki Dam znać co i jak jeśli prześle z tel. post. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Leti to trzymam kciuki z całych sił jeśli to już TO :) Powodzenia i dużo sił życzę :) Natala kaszka sie przyjęła ale narazie więcej nie podaje. Jabłuszko też jedzone ze smakiem chociaż chyba pojawia sie po nim lekka wysypka na policzkach i rękach. Zobaczymy czy po słoikowym jabłku też sie pojawi. Ale zdziwiło mnie coś bardziej....a mianowicie cały cas myślałam że ona ma luźną kupke a tu o jabłku zaczeła robic taka gęstą,jak plastelina więc chyba miała zatwardzenie jednak. A co do wózków... to ja do takiej spacerówki parasolki przesadziła cos koło 1,5roku jak miałą Emilka a do tej co miałam w zestawie z gondolą to jak miała chyba 8 miesięcy,w każdym razie w gondoli podnosiła sie sama do siadu więc bezpieczniejsza była w spacerówce,no i więcej widziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jednak jestem jeszcze w domku bo to są skurcze przepowiadające jutro znów KTG i zobaczymy co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L_E_T_I
Ja jestem końcówka 39 t ale nic się nie zapowiada że to już :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Leti niby nic a jak sie zacznie to ekspresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, postanowiłam do Was napisać bo lekarz zaproponował mi badanie HSG. Pewnie na kolejnej wizycie da mi skierowanie. Proszę napiszcie mi ile czeka się na takie badanie na NFZ? czy lepiej je prywatnie zrobić? czy wcześniej powinnam zrobić jakieś badania? Oczywiście te wszystkie pytania przyszły mi do głowy dopiero teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Leti jak masz bóle przepowiadajace to może być blisko. Trzymamy kciuki z Mateuszkiem. Do gościa Jeśli masz możliwość to zrób badanie w szpitalu na NFZ bo po co przepłacać jak nie ma konieczności. Jeszcze zdążysz wydać kasę na inne badania. Jeśli chodzi o czekanie to musisz zapytać w szpitalu. Ja poszłam do szpitala ze skierowaniem i zapisali mnie na badanie w najbliższym cyklu. Bo można je zrobić tylko przed owulacją po zakończonym krwawieniu. Jeśli chcesz o coś zapytać to pisz. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Aha wcześniej robiłam tylko ob nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim przypadku badanie mi się odwlecze aż o półtora miesiąca. Bo jeszcze skierowania nie dostałam, za to masę hormonów do przebadania. Dziękuję za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
Leti ja miałam termin jak ty na 11 a urodziłam 14 :) Czekamy na bobaska :) Gość ja akurat robiłam prywatnie i płaciłam 500 zł więc lepiej poczekać na skierowanie z nfz. Co do badań to z tego co pamiętam trzeba zrobić wymaz żeby bakterii nie wepchać z kontrastem do macicy. Badanie hormonów to swoją drogą. A partner przebadany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Gość Ja również robilam OB za pierwszym razem. Przed drugim nie pamiętam i kierowal mnie inny lekarz. W szpitalu zrobili usg a potem wieźli na badanie. Bylam na czczo (po znieczulenie troche mdli),mozesz sobie wziąć troche wody na!później i podpaske na wyjscie do domu bo po samym badaniu daja te wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maż ma badanie w ten wtorek. Ob spoko, bo wynik jeszcze tagów samego dnia. A na wyniki wymazu długo czekaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti urodziłaś??? Moja córeczka kończy dziś roczek :) Serce się cieszy z tego Skarba. Warto było walczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Leti co u Ciebie i córeczki? Już się rozpakowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanus92
Hej dziewczyny:) jestem tu nowa . Powiedzcie mi bo właśnie jestem dwa tygodnie po hsg i do wczoraj wszystko było ok , kiedy zaczęły bolec mnie jajniki i mam takie dziwne uczucie w brzuchu jakby ciągniecie w dół :/ czy to normalne ? Czy coś jest nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L_E_T_I
Hej, w końcu mogę napisać :) Urodziłam 08.07. siłami natury, nie było strasznie po za bólami krzyżowymi, od przyjęcia do szpitala do pojawienia się Julci rodziłam 2,5 godziny :) Mała mierzyła 54 cm i ważyła 3.500 mojego szczęścia. Od wczoraj w miarę normalnie przesypiam noce bo tak to spałam po 2 godz. i okazało się że nie mam pokarmu więc jest teraz na sztucznym mleku na zmianę z moim ściągniętym bo się nie poddaje. :) Pozdrawiamy Was mocno i będę się już odzywać mam taką nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Leti ogromne gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
Gratuluję Leti!! Super że Julcia jest już na świecie :) No i jesteś pierwsza na naszym forum która tak szybko urodziła sn. A jak nóżki malej? Stopki są ułożeniowe? Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Leti gratulacje Mateuszek wita serdecznie nową koleżankę na forum. Pierwszy miesiąc jest trudny jesli chodzi o spanie potem będzie lepiej. Hanus ja nie miałam bólu po hsg może okres nadciąga? Plamisz jeszcze czy juz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanus92
Do okresu jeszcze dwa tyg :/ po hsg planilam może z dzień ;) boje się ze może być coś nie tak:( staramy się już trzy lata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes 2tyg.po hsg i masz 2tyg.do okresu?to kiedy miałaś badanie? Wszystko w srodku jest troche naruszone po przepuszczeniu kontrastu i stad moze byc to nietypowe odczucie. A wiesz czy oba jajowody sa drożne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×