Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Słońce gratulcje:) Ach tez bym chciała te dwie kreseczki:) Ja troche sie uspokoiłam bo miałam zrobic CA 125 i w piatek odebralam wynik, na szcezscie wszystko w normie, a strasznie sie balam...a teraz to mysle nad zmiana lekarza,mam wrazenie ze tylko o kase mu chodzi,w dodatku zmienil miejsce i nie przyjmuje gdzie wczesniej, ciekawe czemu!?;/ I jakos male zaangazowanie z jego strony widze,a teraz jest juz 5 miesiać po laparoskopii i udraznianiu i nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka jezeli nie jestes zadowolona z lekarza to czym predzej go zmieniaj szkoda kasy i przede wszystkim twojego czasu... slonce ja tez czekam na wyniki bety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia a ktory masz dc? z tego co pamietam razem robilysmy hsg. u mnie dzisiaj 24dc i tez juz mnie niestety bola piersi jak przed kazdym @ wiec raczej sie nie udalo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Ja dzisiaj mam 28dc, bolące piersi również się pojawiły. A cykle zwykle mjiałam 31-34.Jak przyjdzie @ w najbliższych dniach to będę miała szansę na dni płodne w weekend majowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
kobietki jak was cycki zaczynaja bolec to od razu myslicie ze to na @, ja tam az do chwili gdy zobacze czerwień w gatkach łudze sie że nie przyjdzie:) nie mozna włączać sobie przycisku autodestrukcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
ech tam jakieś nadzieje zawsze sobie zostawiam ale bardzo daleko z tyłu :) staram się być realistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy Was to pocieszy czy nie, ale mnie i w tym i w poprzednim cyklu piersi bolały od samej owulacji aż do @. Poprzedni cykl zakończył sie okresem a ten drugą kreską :) Tak że chyba nie ma reguły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia a wiesz kiedy miałaś owulacje? Bo @ powinna sie pojawić dokładnie 14 dni po. Tak mi tłumaczył lekarz że akurat ta faza cyklu jest stała, jeżeli wystapiła owulacja oczywiście. Miałaś monitorowany cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti nie zamartwiaj sie na zapas.. Powiem Ci szczerze że ja sobie też odpuściłam ten cykl. Mój gin nalegał na clostylbegyt ale go po trosze ubłagałam żeby dał mi ze dwa cykle bez leków. Jak widać miałam nosa :) Czasami warto troszke odpuścić i nie myśleć o tym tyle. U mnie było o tyle dobrze bo był ten cały rwetes ze świetami i siostra przyjechała z Holandii(w 25 tygodniu ciąży) więc nie miałam czasu myśleć czy sie udało czy nie. Ale wiem że to trudno.. My sie staramy, staraliśmy(?) 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, ale tu fajnie przez ten weekend:) U mnie też ok, wróciliśmy z fajnego weekendu, jutro mam dostać @, a może po tym hsg na szybko się udało, ale byłaby niespodzianka...Ale bolą mnie piersi i trochę lewy jajnik- jak nigdy, bo zawsze prawy, więc pewnie jutro zobaczę to wredną @. Ale żyję nadzieją,że kolejny cykl po hsg i z clo przyniesienie rezultaty! Spokojnej nocy! Słońce czekamy na bete!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
A ja myślałam że już dziś będę po owulacji a tu nic. Ide na usg ale znów nie trafiliśmy z miziankiem. Następnym razem spóbujemy z dopalaczem w postaci coli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Justynka a skąd wiesz, że nie miałaś owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Słońce ten cykl maiałam bez leków, bez monitoringu ponieważ zmianiłam lekarza. Narazie muszę porobić badania zlecone przez niego i po wynikach będziemy działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Asia bo do tej pory owulację bardzo wyraźnie czułam. A teraz nic. może dopiero będzie. Dziś mam 14 d.c. Ale już w czwartek pęcherzyki były bardzo duże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
To, że nic nie czułaś ni oznacza brak owulacji. Ja tylko raz czułam owulację, a poźniej już kompletnie nic. Idź do gina to się dowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Idę dzisiaj o 15.30 więc zobaczymy. Tylko właśnie ja za każdym razem czułam. No ale okaże się po południu :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia nowy lekarz-nowe możliwości :) Zawsze to inny punkt widzenia. Na pewno sie uda. Właśnie wróciłam z bety. Wyniki mam do odebrania po 15. Dużo sił na nowy tydzień sobie i Wam Dziewczyny zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Beti nie załamuj się. Zobaczysz w lipcu spotkamy się w Invimedzie a potem bedziemy razem chodzić z brzuszkami:-) Ja tez jestem podłamana bo to już 3 cykl po hsg i teoretycznie najwieksze szanse powoli się kończą. Ale zobacz Słońce próbowała 5 lat i się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie asia. Ja też mam pcos i miałam niedrożny jajowód. I to sie tak nieszczęśliwie złożyło że mój lewy jajnik od czasu do czasu zaskoczył ale za to miałam niedrożny lewy jajowód a z drugiej strony odwrotnie , prawy jajnik dwukrotnie powiększony, całkowicie nie pracowałn nawet clo go nie ruszało, ale za to jajowód był drozny. Sam lekarz powiedział że musi przyznać ze jestem trudnym przypadkiem. I że jeżeli przez pół roku po zabiegu sie nie uda to zostaje inseminacja albo invitro. U mnie ratunkiem okazała sie kauteryzacja, bo po zabiegu owulacja sama wróciła i drugi cykl okazał sie szczęśliwy. Zresztą amefa tez coś może na ten temat powiedzieć bo miała bardzo podobną sytuacje. A teraz to póki co siedze jak na szpilkach bo sie boje że te kreski na teście są oszukane jakieś, dziwnie jak sie tyle czasu czeka to sie spodziewałam euforii a tu jest niedowierzanie i raczej dystans. Może jestem jakaś dziwna a może boje sie przechodzić przez to co było dwa lata temu. Wtedy kreski na teście były aż purpurowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce pewnie uwierzysz dopiero, jak zobaczysz serducho na usg :P Ja mialam tak samo. Zrobilismy chyba 7 testow i dwa razy bete, zeby wiedziec czy przyrasta prawidlowo. I tak calkiem w ciazy poczulam sie dopiero jak widzialam serduszko migajace. A teraz to juz w ogole jak mam brzuszek i czuje jak sie Jas rusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Słońce myślę że zareagowałabym dokładnie tak samo jak Ty, niedowierzaniem. Żeby się chyba niepotrzebnie nakręcać. Ale zobaczysz, wszystko będzie dobrze. Ja nawet trochę zazdroszczę dziewczynom, które kiedys poroniły (chociaz wiem jak to brzmi) bo one przynajmniej wiedzą że w ogóle mogą zajść w ciążę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Dziewczynki wiem że to dość intymne pytanie ale napiszcie w jakiej pozycji najlepiej się przytulać?? :-) I myślicie że ślina może np hamować plemniki? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Słońce i amfea waze historie napawają optymizmem, że kiedyś się uda, tylko kiedy? :) Rozumiem Twój strach i niepewność. Mi lekarz powiedział, że jakbym na teście zobaczyła 2 kreski to co 2 dni muszę robić betę, bo podobno mogę mieć większe szanse na pozamaciczną. Echh.... dalej w oczekiwaniu na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Myśle, ze każda jest dobra :) Justynka używaliście żelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja planuje w środe zrobić następną bete. A przytulanki to podobno najlepsza na pieska, chociaż sama nie próbowałam :p Byłyście kiedyś na stronie mamazone? Tam są bardzo ciekawe artykuły i porady, w jakiej pozycji sie kochać żeby zajśc też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Asia probowaliśmy z tym Conceive plus ale chyab nie wierzę w takie specyfiki. M. mnie namówił więc zamówiłam, a jak już był tu użyliśmy. Boję się tylko że ten żel może wykonczyć te 3 plemniki które są w nasieniu M. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Słońce tak się śmieję:-) Ale dobrze nie jest, tylko 10 mln w 1 ml i tylko 4% o prawidłowej budowie. Za to aż 40% nieruchomych. Więc nie wesoło. Myślę że w maju powtórzymy badania bo wtedy M. skończy brać leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×