Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość Natala3
Kasia2580 u kogo się leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj jestem znowu na luteinie. Z tego wszystkiego zapomniałam że mam testować :P ale to dopiero koło przyszłego piątku. Na razie to jak zawsze przy prawym jajniku czuję już objawy pms :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula to super, zaciskamy kciukasy z całych sił :) Natala nam tez lekarz kazał dzień przed IUI sie kochać i wieczorem po IUI żeby wesprzeć jego działanie :) Info dla dziewczyn które kojarzą Justynke83, w poniedziałek ma sie zgłosić do szpitala i we wtorek ujrzy swojego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2580
Natala ja teraz zaczełam leczenie w kinice we Wrocku u dr. Ż. , ale jak to sie wszystko potoczy to nie wiem, najpierw czeka mnie IUI a pozniej nawet jak sie dostaniemy do rzadowego to trzeba minimum rok czekac w kolejce :( .Daj znac jak po IUI no i oczywiscie zycze zeby sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) Jak już Myszka wspomniała we wtorek mój wielki dzień czyli cc:-) Stracha mam ogromnego ale nie ja pierwsza i nie ostatnia. Wyjścia nie ma, urodzić trzeba :-) Ciąża zleciała nie wiadomo kiedy, normalnie w szoku jestem. Obyło sie bez większych dolegliwości, jedynie ostatnio puchną mi stopy, doskwiera zgaga no i coraz gorzej się śpi. Za wszystkie staraczki trzymam kciuki! Za te naturalne poczęcia, za powodzenia IUI i IVF. IVF nie jest takie straszne, wiem co mówię, dwa razy przez to przechodziłam. Pozdrawiam Was wszystkie a w szczególności dziewczyny z którymi przeżywałam sukcesy i porażki: Beti, Asię, Pełną Nadziei, Myszkę, Słońce, Psioszkę. Jesli kogoś nie wymieniłam to tylko z powodu sklerozy:-) Mamuśki dajcie znać jak się mają wasze pociechy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ to zleciało Justynka!, a pamiętam , jak wyganiałam Cię na betę i licytowałyśmy na gg ile jej będzie:) "Olek" już musi się w końcu pokazać na tym świecie:) Netia- chciałam Ci tylko powiedzieć,że właśnie wróciłam z Niemiec i przejeżdżałam przez Twoją miejscowość- kawał drogi z PL i do Ciebie i do mnie:/ A my w związku z naszymi zmianami w życiu przesunęliśmy ivf, mieliśmy od wczoraj już brać leki, ale nie chcę w pośpiechu wszystkiego robić, więc przesuniemy to na jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
A co tu tak cicho? Wczoraj nikt nic nie napisał, a myślałam, że to tylko ja nie znalazłam chwili na wpis. Jestem już po inseminacji, zaraz lecę do apteki wykupić receptę, bo wczoraj już było późno i nie kupiłam. Lekarz nieźle się namęczył z moją szyjką, mam ją wywiniętą do góry, jak mi to powiedział od razu Ty Myszka mi się przypomniałaś i twoje problemy. Teraz czekanie. Jeśli się nie uda to następne podejście dopiero w czerwcu bo w maju mój doktor ma urlop akurat w momencie mojej owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziewczynki z srody estradiol wynosil ponad 2100 jednostek,lekarz przewidywal dzis ok 5-7 tys,masakra pecherzyki oszalaly ich jest ponad 20 na jednym jajniku,mam lekka hiperstymulacje,punkcja poniedzialek o 8 rano,szkoda ze jestem z rzadowego programy bo zamrozilabym wszystkie te komorki zebym wiecej tej stymulacji nie musiala przechodzic,opowiadal mi ze ostatnio robil punkcje pacjentce ktora miala 17 pecherzykow z dwoch jajnikow a u mnie nie szlo ich policzyc ale czuje sie okropnie fizycznie,endometrium juz prawie 1cm,pierwsze invitro mialam 1 pecherzyk i ostatni estradiol wynosil ponad 300jednostek a teraz po punkcji juz sie dowiem ile wynosi ostatni wynik,przepraszam ze tak o sobie ale jestem zaskoczona i bardzo szczesliwa ze prodokuje jajeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula możesz zamrozić swoje jajeczka. W programie rządowym zapładniają 6 oocytów, resztę możesz zamrozić na własny koszt. Wiem bo ja tak mam, zapłaciłam i mam zamrożonych 10 komórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natala faktycznie temat szyjki brzmi znajomo, tylko ja nie wiem czy jak jest powyginana czy co dokładnie z nią jest nie tak. To trzymam mocno kciuki, bierz leki i sie nie przemęczaj :) Kasiula ale dałaś czadu z tymi pęcherzykami :) nie dziw że źle sie czujesz jak tyle ich jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2580
Natala rowniez trzymam kciuki zeby sie udało:) Ja jeszcze nie wiem kiedy bede podchodzic do IUI , moze w czerwcu, najpierw chce porobic badania bo tez mnie to troche wyniesie jakis 1000 zl. , a pozniej formalna IUI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) Psioszka a zdecydowaliscie sie wyjechac na stale? Ja narazie nie umiem sobie wyobrazic tego ze nie bede juz mieszkac w Polsce, coraz bardziej sie boje ale wiem ze to dobra decyzja. Kasiula gratuluje wyhodowania tylu jajeczek :-) teraz trzymamy kciuki :-) Natala IUI to zawsze jakis krok do przodu i mam nadzieje ze za niedługo napiszesz nam ze sie udało! Jesli chodzi o mnie to mam dzisiaj bardzo dokuczliwe klucia w podbrzuszu i co jest u mnie bardzo zlym znakiem to ból głowy.. Asiaczku a jak u Ciebie? Mia kochana a co u Ciebie? Dawno nie pisałaś... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka jak to zleciało!!! Będę we wtorek myśleć o Tobie. Napewno wszystko będzie ok. Mam nadzieję że jak tylko dojdziesz do siebie to wszystko nam tu opiszesz. Pozdrów małego kawalera od forumowej ciotki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 84
Justynka trzymam rowniez kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Cześć dziewczyny, piękna pogoda u mnie więc zaraz gnam na powietrze. Netia ból głowy to u Ciebie objaw nadchodzącego okresu? Bo ja tak mam choć nie zawsze. Może twój ból głowy to zmiany ciśnienia, a nie objaw okresu, ja dalej trzymam za Ciebie kciuki. Asiak, a jak u Ciebie samopoczucie? U mnie trochę kiepsko, biorę ENCORTON, raz dziennie LUTEINĘ trzy razy i ACARD dwa razy. Wczoraj było ok, a dziś od rana piecze mnie pęcherz, łyknęłam furagin, piję rumianek i wodę może minie. Miała, któraś z was coś takiego po inseminacji i lekach. Wiem, że nie złapałam wilka bo bardzo uważam kiedyś miałam nawracające problemy z pęcherzem i bardzo teraz się przed tym chronię, a tu taka niemiła niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natala u mnie ból głowy zawsze pojawia sie dzien przed okresem, wiec jak zaczęła mnie bolec to myślałam że @ wcześniej zawita ale to byl jakis inny powód bo okresu nie ma i glowa tez juz nie boli. Jesli chodzi o pieczenie pecherza po inseminacji to nie mialam, u mnie od początku było klucie w brzuchu i tak zostalo do dzisiaj, przy poprzednich inseminacjach tak nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny w piątek będę miała to badanie i tak czytam na różnych stronach i na jednej z nich pisało żeby zrobić lewatywe sobie to głupota czy prawda?będę miała robione pierwszy raz wiec niewiem.może jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Nie pisałam przez weekend bo byłam w szkole a mój domowy komp oszalał. U mnie już oznaki PMS, boją mnie cyce i jajniki, mam wzmożone zapotrzebowanie na czekoladę i jestem niedotykalska :) W środę idę do lekarza i chyba zdecyduję się na jeszcze miesiąc z clo a potem składam papiery na ivf. Dorocia nic się nie bój. Badanie nieprzyjemne ale do przeżycia. Mi lewatywy nie robili. Nie jadłam i nie piłam na 4 godziny przed badaniem. Justynka jutro już Twoja dzidzia będzie na świecie :) Będziesz najszczęśliwszą mamą na świecie :) Kasiula nie boisz się przestymulowania? Tyle jajeczek na raz. Mimo wszystko trzymam kciuki za transferek :) No a wy jak tam dziewczynki? Netinka na szczęście internet jest wszędzie i będziesz nadal z nami wirtualnie :) Ale się rozpisałam. Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.... :) My dzisiaj jedziemy zrobić badanie krwi do mrożenia nasienia, nawet nie wiedziałam że są takie badania potrzebne.. na szczęście okres oczekiwania na wynik to 2 dni więc uspokoiłam się trochę... zdążymy ... :) Mąż ma już wielkie oczy jak słyszy o igle hihi niech troche też pocierpi przy staraniu się o dzidzię a nie same przyjemności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ja też nie miałam lewatywy robionej, samo badanie nie więcej niż 5 minut, najwięcej zajmowało zakładanie przyrządów:) jeśli chodzi o znieczulenie to ja nie dostałam nic i jakoś przetrwałam choć nie należało to badanie do przyjemnych - ból jak na silny okres. Po badaniu siedzialam na korytarzu szpitalnym przez pół godziny a potem do domu. Właściwie każda z nas odczuwa to badanie inaczej więc nie ma sensu czytać opinii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia, tak my się już zdecydowaliśmy, wyjeżdżamy pod koniec sierpnia, a Wy kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka mój M wyjezdza już w niedzielę a ja na 17 czerwca mam kupiony bilet lotniczy do niego. Fajnie bo może uda nam się kiedyś spotkac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja juz po wszytskim,14 komorek lekarz sobie zabral,a troche mi zostawil bo powiedzial ze jemu wystarczy dziwny:P staranka naturalne beda,bo po punkcji mialam usg i jeden mial 22mm,jutro dadza mi znac ile sie zaplodnilo,i pow ze transef bedzie za ok 3 m-c z zamrozonych zarodkow, bedzie krwiotransfer,ze sa wieksze szanse a po drugie mam hiperstymulacje i mam bardzo jajnik powiekszony wiec lepiej zebym poczekala,pozatym podczas narkozy odkrli ze mam czestoskurcz nadkomorowy ze mi nagle serce przyspiesza,ale pow ze mam to zglosic mojemu rodzinnemu lekarzowi i ze to bedzie niebezpieczne w wieku 50lat,ze sa jakies tabletki na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie bardzo dobrze sie czuje po pukncji wolali mi ze dadza mi tabletke przeciwbolowa ale pow ze nie chce bo sie dobrze czuje:) czekam z niecierpliwoscia na tel z jutrzejsza wiadomoscia ile sie zaplodnilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooo matko kasiula co Ty sie dowiadujesz masakra... ale medycyna idzie cały czas do przodu więc się nie martw na zapas, a do 50-tki jeszcze troszke Ci chyba brakuje :) Trzymam kciukasy mocno mocno mocno!!!! i pisz nam tu jutro ile się zapłodniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula najważniejsze że jesteś po punkcji. Pamiętaj że wszystkie koleżanki z forum trzymają kciuki i czekają na wiadomość o zapłodnionych komórkach :) Odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula ściskam kciuki :) naturalnie zawsze trzeba poprawiać, przyjemność musi być :) Netia a ty kiedy testujesz? kto wogóle testuje w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia ty chyba w środę testujesz? Ja też zrobię w środę rano test ale objawy świadczą o tym że będzie negatywny. No i w środę wieczorem mam lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj sobotni estradiol wynosil prawie 7 tys 6900pg/ml to niesamowite bo w litopadzie bylo ponad 300 i cieszylam sie jak glupia ze tak duzo to ponad 300,troche zaczyna mnie puszczac ta narkoza i zaczynam sie zle czuc kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula weź coś przeciwbólowego i się zdrzemnij. Jeszcze narkoza działa to powinnaś usnąć bez problemu :) Trzymaj się kochana bo Twoje dzieci już na pewno się rozwijają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×