Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość agusiass
Marti04 ojejku to dałaś mi nadzieję teraz. Staram sie nie nakręcać, ale po 4 latach starań jak tu nie nakręcać się. Dzisiaj już brzuch mnie nie pobolewa, ale piersi pobolewają i mam takie odczucie jakby były nabrzmiałe. Biała wydzielina nadal jest. Temperaturka dzisaj 37,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiass
gonia_fr nie przejmuj się swoim wiekiem. Ja w grudniu skończę 33 lata. Zdaje sobie sprawę, że z wiekiem moze być coraz trudniej zajść w ciążę, ale nie poddaje się. Chcę mieć pewność, że wszystko zrobiłam w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie co tam ,najwyzej dzieciatko do mamusi bedzie mowic \"babciu\",hihihihiih To byl zart,az tak to sie nie przejmuje,ale co rok to trace nadzieje.I co to sie teraz dzieje w 21wieku z dziewczynami,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riola
Dziewczyny wczoraj miałam HSG, czytałam wiele opini, i większość z nich nastawiała do tego zabiegu dość negatywnie. Takie opinie ułatwiły mi podjąć decyzje co do tego gdzie taki zabieg wykonam padło na Centrum Damiana na Wałbrzyskiej w Warszawie. Zabieg odbywał się pod ogólnym znieczuleniem. Obudziłam sie po ok. 10 - 15 minutach już na sali pozabiegowej obok siedział mój mąż, czułam się super, ani znieczulenie , ani zabieg nie popsuł y mi reszty dnia:)). W szpitalu byłam przez jekieś 2 godziny. Jedynym dyskomfortem jaki odczułam to głód ponieważ przed znieczuleniem nic nie jadłam:)), więc jak tylko wyszłam za mury szpitala poszliśmy na pizzę:)). Dla zainteresowanych takim rozwiązaniem dodam, że zabieg niestety w tej formie jest płatny koszt takiej "przyjemności " to 850pln, ale wierzcie mi, jeśli drugi raz miałabym zrobić HSG to w Damianie. Trzymajcie się ciepło i wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona73sz
Cześc dziewczyny ! Ostatnio tu nie zagladałam a prosze ile było do odczytania wynika jasno ze 30tki góra a tak na powaznie ciesze sie z tymi kórym udało sie zajsc w ciaze i mam nadzieje ze mi i innym sie uda nie teraz to pózniej.najlepsze jest to ze na 34 latka wcale sie nie czuje tylko góra 25 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiass
U mnie nadal temperaturka utrzymuje się na wyższym poziomie. Już nie wiem co mam myśleć, bo dzisiaj przestały mnie boleć piersi. i na dzisiejszy dzień nie mam ządnych objawów, że nadejdzie @. Trzymam za wszystkie starające się mocno kciuki i życzę pozytywnych testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona73sz
hejka ! Marti04 co tam u ciebie słychac? Który to juz tydzien ? daj znac jak sie miewasz , Kait tez ucichła mam nadzieje ze uciebie wszystko ok pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona73-ja ucichłam bo w sumie nic sie narazie u mnie ciekawego i nowego nie dzieje.W poniedziałek ide zrobic druga turę badań hormonalnych więc cały ten cykl jeszcze się w ogóle nie staramy chcę zeby mój organizm i moja psychika nabrała równowagi;/i w ogóle staram sie w ogole nie mysleć o tych"staraniach"tak jak wcześniej bo to zrobiło sie juz w pewnym momencie jak obłed;/tak wiec zajęłam sie praca intensywnie no i kończymy remont sprzątamy,jeździmy za meblami i takie tam;/w dodatku 2 dni temu przygarnełam kolejnego pieska z ulicy któremu uratowałam życie i to mi narazie tylko w głowie.:) A co u Ciebie Iwonko??pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiass
Mnie coraz częściej pobolewa brzuch i piersi bolą przy dotyku, więc chyba nadejdzie @. Temperaturka nadal na poziomie 37, ale jeszcze dwa dni do spodziewanej @ więc ma czas aby spaść. Zaczynam już wariować od tego czekania. Powinnam czymś zająć się aby tak ciągle nie myślec, ale to takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti-75
w czwartek miałam robione HSG i musze powiedziec jestem troche załamana jeden zupełnie nie drozny drugi"połowicznie" juz trace nadzieję, zaczynam się zastanawiać czy ma to sens , powoli łapie doła .dzis idę do gin. zobaczymy co powie,... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiass
Beti-75 nie poddawaj się. Cuda zdarzają się na tym świecie. Poczytaj sobie wątki na stronie bociana. Może to ddoa ci otuchy. Pozdrawiam. U mnie nadal temperaturka w granicach 37-37,2. brzuch od czasu do czasu daje o sobie znać. Piersi już mniej bolą - jedynie przy dotyku. Czekam czy nadejdzie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti04
Iwonko to już 10 tydzień, niedługo idę do lekarza. Wyniki mam dobre. Ucichłam bo wydaje mi się, że jak będę dużo pisac o moim szczęściu to wam będzie jeszcze bardziej przykro i smutno. Ja też mam 30 lat Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiass
Marti04 pisz od czasu do czasu co u ciebie słychać i jak maleństwo rozwija się. Napewno większość z nas jest ciekawa. U mnie dzisiaj temperaturka spadła do 36,8 wiec chyba @ jednak nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiass
No i jednak @ nadeszła :-( Teraz będzie cykl z clostibegyt od 5 dnia cykle i potem pregnyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona73sz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona73sz
Beti-75 Wiem co czujesz bo u mnie jest prawie tak samo jeden nie drozny a drugi niby troche jest drozny juz sie troche uspokoiłam i teraz czekam na zrobienie laparoskopii ale to nie wczesniej niz lipiec wiec staram sie o tym nie myslec Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona73sz
Marti04 mnie to nie przeszkadza a wręcz jesteś przykładem że jest szansa pozdrawiam wyjezdzam na urlop na 2 tygodnie ale potem napewno sie odezwe trzeba wziac wszystko z dystansu pozdrawiam tez keit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona73-udanego urlopu zycze i odpoczynku na maxa!!pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia koralgolka
witam, czy potrafi któraś z Was zinerpretować taki wynik: "jama macicy położona poprzecznie po prawej stronie w dużym tyłozgięciu, średniej wielkości, zarsysy ścian gładkie, bez widocznych ubytków wypełnienia. w trakcie badania wypełniają się oba jajowody jednocześnie, kontrast swobodnie wypływa do jamy otrzewnowej w dostatecznej ilości" wizyte mam za 2 tyg. i nie wiem co myśleć, pozdrawiam wszystkie forumowiczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, wczoraj miałam hsg, jajowody mam drożne, wszystko jest w porządku,ale jakoś tak się boję znowu zaczynać starania o dzidzie, boję się ż znowu coś nie tak pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anicik
Witam, Wczoraj miałam robione hsg, w szpitalu PSK w Białymstoku. Przed badaniem naczytałam sie okropnych rzeczy o tym badaniu!!! 4 miesiące odwlekałam wizytę w szpitalu! W końcu poszłam i??? Wielkie zaskoczenie!!! Nic nie bolało!!! Zastrzyk bolał bardziej! Lekarze i pielęgniarki ( nie licząc tych na rejestracji) mili i uprzejmi. Samo badanie trwało kilka minut. Po 30 minutach wyszłam do domu bo czułam sie znakomicie! Jedyny mankament to lekkie krwawienie.Także nie taki diabeł straszny jak go malują! Także dziewczyny nie bójcie się, warto zrobić to badanie żeby wiedzieć na czym się stoi! U mnie oba drożne, nawet ten po operacji ciąży pozamacicznej! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy któras z Was miała po hsg pobolewanie z jednej strony? Bo czuję kłucie jakby koło jajnika dzień po tym badaniu i cały czas się utrzymuje. Proszę o odpowiedź:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiass pisałaś że po hsg bobolewał Ciebie jajnik z jednej strony, mogłabyś opisać jaki to był ból??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusi.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusi.a
Witam wczoraj miałam badanie hsg w szpitalu w wejherowie wyniku jeszcze nie znam ale powiem wam dziewczyny jak to sie odbywalo najpierw poszlam do rejestracji tam zadawano mi mnostwo pytan zwiazanych z chorobami ktore mialam czy na cos jestem uczulona i takie tam jeszcze potem kazali mi sie przebrac a ze soba wzielam spodenki i koszulke dluzsza wezcie te rzeczy koniecznie bo dadza wam szpitalne potem zabrali mnie na odzial patologi i tam juz czekalo na mnie łózko na sali lezalam sobie i czekalam na badanie po 2 godz dopiero przyszla pielegniarka i załozyła mi wenflon niewiem jak to sie dokladnie nazywa w żyle wkuwali przez ten weflon podali mi sol fizjologiczna i dalej lezalam nic niebolało po godz przyszla pani i powiedziala ze juz zaraz bede mila badanie kazala mi isc do ubikacji sie oproznic aha musicie byc na czczo czyli najlepiej nic nie pic nie jesc i weszlam do zabiegowego tam czekal lekarz i 2 panie tam weszlam na samolot tak jak u gin tam zalozyli mi cewnik przez ktory potem podaja kontrast dziewczyny nie bujcie sie nie jest to takie straszne troszke boli kiedy ciagna za szyjke ale to jest doslownie 1 sek trwalo to moze z 5 min kiedy juz mialam cewnik to zawiezli mnie na retgen gdzie polozylam sie na takie wielkie loze metalowe cos w typie solarium tylko bez klapy i tam lekarz podal mi kontrast trwalo to moze 2 min czulam tylko jak by wrzoladku takie dziwne uczucie jak przy miesiace naprawde nic sie niebujcie jak poczytalam wczesniej o tym na forum to myslalam ze tam nie pujde ale to bzdury dodam jeszcze ze nie mialam zadnego znieczulenia ani zadnych tab niebralam dlatego nierozumiem jak mozna brac znieczulenie do tego badania to jak wy chcecie dziewczyny urodzic dzieci po badaniu musialam lezec 4 godz pod obserwacja a czulam sie swietnie nic mi niebylo odrazu chcialam isc do domu nawet nie czulam ze mialam jakies badanie a krwawilam troszke raczej takie plamienia ok godz po zabiegu pozdrawiam was wszystkie i naprawde niema sie czego bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusi.a
dziewczyny niewiem tylko jednej rzeczy bo zapomnilam zapytac czy po tym badaniu mozna uprawiac sek starac sie o dzidziusia bo akurat mam teraz dni plodne a wczoraj mialam zabieg a slyszalam ze jest najwieksze prawdopodobienstwo zajscia w ciaza bo kontrast wszystkie zrosty usunol czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia ja też miałam badanie w Wejherowie tyle że w poniedziałek, powiedz mi czy po badaniu obejrzał Cię jakiś lekarz, bo mnie nie po 2 godzianch położne wypuściły mnie z wynikiem do domu, ja się pytałam czy można już się starać no i powiedziały pielęgniarki że ja najbardziej jak najszybciej, a czy Ciebie też poolewja jajniki po tym badaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti04
Martusi Ja po hcg zaraz współżyłam bo miałam dni płodne a teraz jestem w 3 miesiacu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti04 powiedz mi czy Ciebie pobolewał brzuch po hsg, bo mi nikt nie odpisuje, a trochę się zaczynam martwić, bo moje pobolewanie utrzymuje się już 3 dzień i nie wiem czy wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×